Állatbarátok

Több
18 éve 7 hónapja #285635 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Hmmm...ez érdekes, bár én is hallottam olyanról, aki nagyon magas frekvenciákat is képes meghallani.


Én is hallom a devéreket, legalábbis pár éve még igen, de azóta nem igen találkoztam veluk... :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285633 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Heledir írta:

Laemunh írta: Én szoktam őket hallani, ár egy idő után igen idegesítővé tud válni a csiogásuk. A macskánk egyszer fogott egyet, és elengedte a lakásban. :P :D


A macskák már csak ilyenek: egyik ismerősömnek mindig "ajándékba" vitte az egeret, és elengedte a házban, persze élve :D


Biztos látta, hogy rászorul a gyakorlásra e téren és segíteni akart neki.


Kedves gyerek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285610 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta:

Laemunh írta: Én szoktam őket hallani, ár egy idő után igen idegesítővé tud válni a csiogásuk. A macskánk egyszer fogott egyet, és elengedte a lakásban. :P :D


A macskák már csak ilyenek: egyik ismerősömnek mindig "ajándékba" vitte az egeret, és elengedte a házban, persze élve :D


Biztos látta, hogy rászorul a gyakorlásra e téren és segíteni akart neki.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285601 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Laemunh írta: Én szoktam őket hallani, ár egy idő után igen idegesítővé tud válni a csiogásuk. A macskánk egyszer fogott egyet, és elengedte a lakásban. :P :D


A macskák már csak ilyenek: egyik ismerősömnek mindig "ajándékba" vitte az egeret, és elengedte a házban, persze élve :D

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285575 Írta: Laemunh
Laemunh válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én szoktam őket hallani, ár egy idő után igen idegesítővé tud válni a csiogásuk. A macskánk egyszer fogott egyet, és elengedte a lakásban. :P :D

The Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285573 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Kiskoromban senki nem hitte el nekem, hogy hallom a denevérek hangját. Nem azt a visoznylag "hangos" csipogást, amit mindenki hall általában, hanem az ultrahangjukat nekik. Pedig tényleg hallottam. Aztán megnőttem, és már nem hallom. De van egy ismerősöm, aki még mindig hallja a denevéreket. (Jó, ő azt is hallja, hogy töltődik egy telefon... Azt mondja, sípol... :roll: )


Hmmm...ez érdekes, bár én is hallottam olyanról, aki nagyon magas frekvenciákat is képes meghallani.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285566 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kiskoromban senki nem hitte el nekem, hogy hallom a denevérek hangját. Nem azt a visoznylag "hangos" csipogást, amit mindenki hall általában, hanem az ultrahangjukat nekik. Pedig tényleg hallottam. Aztán megnőttem, és már nem hallom. De van egy ismerősöm, aki még mindig hallja a denevéreket. (Jó, ő azt is hallja, hogy töltődik egy telefon... Azt mondja, sípol... :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285547 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta: A denevéreket én is szeretem! Olyan aranyosak, volt még pár éve az utcánkba egy romos ház, (sajnos leomlott) na ott volt egy seregnyi. Éjjel összvissza repkedtek az utcán,tiszta jó volt nézni őket...
Tényleg nem mentek bele a hajamba...csak egy nekiütközött egyszer a falnak és a házunk elé esett le. Szaladtam oda. Anyu: fel ne vedd, biztos veszett meg bacikat terjeszt meg stb miegymás...
Persze megvártam amíg bemegy ésakkor felvettem és elrepült a kezemből...olyan édes volt... :lol:


Egyetértek. Én azt szeretem hallgatni, ahogy kommunikálnak egymással azon az iszonat magas csipogó hangjukon.
És tényleg nem direkt repülnek az ember hajába, hanem ha belekerül, az tök véletlen van, és jobban meg van ijedve mint te.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285536 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A denevéreket én is szeretem! Olyan aranyosak, volt még pár éve az utcánkba egy romos ház, (sajnos leomlott) na ott volt egy seregnyi. Éjjel összvissza repkedtek az utcán,tiszta jó volt nézni őket...
Tényleg nem mentek bele a hajamba...csak egy nekiütközött egyszer a falnak és a házunk elé esett le. Szaladtam oda. Anyu: fel ne vedd, biztos veszett meg bacikat terjeszt meg stb miegymás...
Persze megvártam amíg bemegy ésakkor felvettem és elrepült a kezemből...olyan édes volt... :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285500 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Most elhatároztuk, hogy veszünk valami "kis édes pitypity madarat" /by anyám/ Pontosabban ő találta ki. (Eddig kategorikusan tiltakozott, mert ő allergiás, persze, ha apámon meg rajtam múlna, egész állatseregletünk lenne... most meg madár.)
Volt egy papagája gyerekkorában, a Pityu, aki frankón tudta a Kossuth sablonszövegeit mondani, és most elfogta a nosztalgia... (Meg olvadozott a sok kis aranyos cinkénktől...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285499 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Nyáron mifelénk is igen gyakoriak a denevérek. Éjjel behúzott fejjel kell ám az utcán járni :D


Nem megy bele az ember hajába... Nem. Mert okos és ügyes. Nem kell behúzni a fejed. :)

De nagyon szeretem a denevéreket... Egyszer majdnem fogtunk egyet, csak Anya közölte, hogy biiiiztos veszett, úh ne nyúljak hoyzá... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285489 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk a cégnél csak galambok meg verebek vannak (a többi biztos fél a kamionoktól), de galambokból vagy 100... Olyan kövér némelyik, hogy csoda, hogy még tudnak repülni. :lol: Etetni se kell őket, találnak elég magot, ami elszóródik, amikor hozzák be a búzát...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285468 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nyáron mifelénk is igen gyakoriak a denevérek. Éjjel behúzott fejjel kell ám az utcán járni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285463 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Laemunh írta:

Ben Kenobi írta:

Silima írta: Ja, vannak csonttollúink! Ülnek a nyírfán az ólmos és alatt, szemezik a vadszőlő bogyóját és összepöttyögtetnek mindent. :) Olyan gyönyörűek! Sztem az egyik "legelegánsabb" madár, ha lehet ilyet mondani, meg a jeges búvár, csak az itt nincs sajnos...
Öcsikém meg a minap lefényképezett egy zsezsét. Ami ritka, csak télen gyakran feltűnik...
Fenyőrigóink is vannak! Bár nem sok. A múlt héten láttam párat, azóta nem nagyon. De olyan szépek... Romantikus típus vagyok, de akkor is.. Imádom a vándormadarakat!... Főleg az Északról jötteket... Búvárokat, csonttollúakat, fenyőrigókat, bukókat...

Nálunk a cinkék és a zöldikék mellett rendszeres látogató a meggyvágó, vannak zöldikék is, vörösbegy, ma azt hiszem, volt kis légykapó, vagy melyik (amelyik tökre olyan, mint a vörösbegy, de mégse :D ), meg szajkó is. :) Meg persze verebek, rigók mostanában nem nagyon, Frici kiirtotta őket a nyáron... :P De azért el vagyunk látva madarakkal rendesen. :D Ja, és a tengeliceket majdnem kifelejtettem. :P :D


Madarak, azok nálunk is vannak (annak ellenére, hogy Pestről van szó). A minap láttam fülesbaglyot, de a sólyom se ritka errefelé:D. A kertünkben meg sárgafejű királyka költözött! Olyan kis picike. Én is imádom a madarakat. Az MME- nek szoktak lenni ilyen környezetvédelmi táborai, és madármegfigyelős- kirándulásai (néha mondjuk nyakig sárban, de jók szoktak lenni) :D :D


Nálunk az ablaknál a redőny tokjában szoktak denevérek tanyázni. Olyan édesek. Persze anya nem szereti őket, pedig nem bántanak. Volt már, hogy bé repült hozzánk, és szegény úgy meg volt ilyedve. Aztán nagy hadakozás után kipakoltuk a szobából :D

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285425 Írta: Laemunh
Laemunh válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Silima írta: Ja, vannak csonttollúink! Ülnek a nyírfán az ólmos és alatt, szemezik a vadszőlő bogyóját és összepöttyögtetnek mindent. :) Olyan gyönyörűek! Sztem az egyik "legelegánsabb" madár, ha lehet ilyet mondani, meg a jeges búvár, csak az itt nincs sajnos...
Öcsikém meg a minap lefényképezett egy zsezsét. Ami ritka, csak télen gyakran feltűnik...
Fenyőrigóink is vannak! Bár nem sok. A múlt héten láttam párat, azóta nem nagyon. De olyan szépek... Romantikus típus vagyok, de akkor is.. Imádom a vándormadarakat!... Főleg az Északról jötteket... Búvárokat, csonttollúakat, fenyőrigókat, bukókat...

Nálunk a cinkék és a zöldikék mellett rendszeres látogató a meggyvágó, vannak zöldikék is, vörösbegy, ma azt hiszem, volt kis légykapó, vagy melyik (amelyik tökre olyan, mint a vörösbegy, de mégse :D ), meg szajkó is. :) Meg persze verebek, rigók mostanában nem nagyon, Frici kiirtotta őket a nyáron... :P De azért el vagyunk látva madarakkal rendesen. :D Ja, és a tengeliceket majdnem kifelejtettem. :P :D


Madarak, azok nálunk is vannak (annak ellenére, hogy Pestről van szó). A minap láttam fülesbaglyot, de a sólyom se ritka errefelé:D. A kertünkben meg sárgafejű királyka költözött! Olyan kis picike. Én is imádom a madarakat. Az MME- nek szoktak lenni ilyen környezetvédelmi táborai, és madármegfigyelős- kirándulásai (néha mondjuk nyakig sárban, de jók szoktak lenni) :D :D

The Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285064 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Ja, vannak csonttollúink! Ülnek a nyírfán az ólmos és alatt, szemezik a vadszőlő bogyóját és összepöttyögtetnek mindent. :) Olyan gyönyörűek! Sztem az egyik "legelegánsabb" madár, ha lehet ilyet mondani, meg a jeges búvár, csak az itt nincs sajnos...
Öcsikém meg a minap lefényképezett egy zsezsét. Ami ritka, csak télen gyakran feltűnik...
Fenyőrigóink is vannak! Bár nem sok. A múlt héten láttam párat, azóta nem nagyon. De olyan szépek... Romantikus típus vagyok, de akkor is.. Imádom a vándormadarakat!... Főleg az Északról jötteket... Búvárokat, csonttollúakat, fenyőrigókat, bukókat...

Nálunk a cinkék és a zöldikék mellett rendszeres látogató a meggyvágó, vannak zöldikék is, vörösbegy, ma azt hiszem, volt kis légykapó, vagy melyik (amelyik tökre olyan, mint a vörösbegy, de mégse :D ), meg szajkó is. :) Meg persze verebek, rigók mostanában nem nagyon, Frici kiirtotta őket a nyáron... :P De azért el vagyunk látva madarakkal rendesen. :D Ja, és a tengeliceket majdnem kifelejtettem. :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284994 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Van vkinek virtuálisan nevelhető állatkája?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284964 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta: Én meg úgy odaszokattam a verebeket meg a cinkéket az ablakba, (3.emelet) hogy reggelente verik az ablakot a kajáért.
A szobatársaim ki vannak akadva. :lol:


Nekem nem a nemlétező madaraim verik az ablakot, hanem minden hajnalban 3/4 6-kor a patkányom kezdi el rágni a ketrec rácsát, ezért zörög az egész + inni is ilyenkor szokott, ami szintén zörög, mert golyós önitatója van. Szóval elég rossz minden hajnalban erre kelni, 10 percet azzal tölteni, hogy elhallgattassam, és még 1/2 órát próbáljak aludni. 8O

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284950 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én meg úgy odaszokattam a verebeket meg a cinkéket az ablakba, (3.emelet) hogy reggelente verik az ablakot a kajáért.
A szobatársaim ki vannak akadva. :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284827 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Noredhel (Voronwë) írta: A csalán gyógyhatását már tüzeslélek is megtapasztalta... :twisted:

Más: a kis kényes cinke jobban szereti a diót, mint a napraforgót... irtó aranyosak, ahogy egész nap nyüzsögnek nálunk... :lol:


Mi meg a 9. emeleten lakunk, és hiába tettünk ki kaját a madaraknak, egy sem jött fel ilyen magasra. -hüpp-
Úgyhogy majd lefuvarozzuk a kajcsit a bokorba. :)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284809 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Najó tényleg nem ide tartozik de akkor is igaz. :wink:
A doki összevarrta volna,azt meg már nagyon neee nemááá....! (ugyse hagytam volna...inkább a csalán) :o :x 8O
Pók: Samu,jól írtad. Drágaszág. Csak nemtom még milyen nevet adok neki. :roll:
[size=9:dbllaxcn]Hehe,amúgy miért kettőződött meg a szöveg?[/size]

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284808 Írta: Lego Inglorion
Lego Inglorion válaszolt a következő témában: Állatbarátok

ZöldSamu írta: ([size=9:3gqgq6bf]ööö bocsa megxakitásért: Lego tényleg nagyon ért hozzá[/size]<[size=9:3gqgq6bf]szvsz tünde vagy mia szösz[/size]


Nanemááá....nem is ide tartozik. ([size=9:3gqgq6bf]hízelgő de akkor is nanemáááá...)[/size] :oops: :P

ZöldSamu írta: ([size=9:3gqgq6bf]ööö bocsa megxakitásért: Lego tényleg nagyon ért hozzá[/size]<[size=9:3gqgq6bf]szvsz tünde vagy mia szösz[/size]


Nanemááá....nem is ide tartozik. ([size=9:3gqgq6bf]hízelgő de akkor is nanemáááá...)[/size] :oops: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284806 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta: Lego néhány csalángombócot összegyűrt, rányomkodta a sebre, bekötötte, ([size=9:2e76txj7]mitnemondjak,ordítottam [/size] :x


Erre emléxem,rosszul is lettem...([size=9:2e76txj7]ööö bocsa megxakitásért: Lego tényleg nagyon ért hozzá[/size]<[size=9:2e76txj7]szvsz tünde vagy mia szösz[/size]>,de én inkább dokihoz mentem volna...)
Azért csalán rúlz. Ahogy a z öregem mondaná,:'Jó gyóccer. De egy pofa sör akkoris többet ér.' :lol:

Ja, na mivan az icipici pókoddal,drágaszág?

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284789 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
És a kutyáitok hogy vannak? Mindenki rendben?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284783 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csalán jó dolog. Hogy a sztoriknál maradjunk, egyszer jóanyám ujját megharapta egy idegbajos aranyhörcsög. Az egész keze begyulladt, csuklóig, és semmi nem használt. Akkor eszembe juttt, hogy egy régi bioszversenyre tanultam, hogy a cslán gyulladáscsökkentő. Rátettünk a sebre csalánlevelet (Ha előtte összemorzsolod vagy megszorongatod, akkor nem csíp) és másfél nap alatt lelohadt a gyulladás.

Ja, vannak csonttollúink! Ülnek a nyírfán az ólmos és alatt, szemezik a vadszőlő bogyóját és összepöttyögtetnek mindent. :) Olyan gyönyörűek! Sztem az egyik "legelegánsabb" madár, ha lehet ilyet mondani, meg a jeges búvár, csak az itt nincs sajnos...
Öcsikém meg a minap lefényképezett egy zsezsét. Ami ritka, csak télen gyakran feltűnik...
Fenyőrigóink is vannak! Bár nem sok. A múlt héten láttam párat, azóta nem nagyon. De olyan szépek... Romantikus típus vagyok, de akkor is.. Imádom a vándormadarakat!... Főleg az Északról jötteket... Búvárokat, csonttollúakat, fenyőrigókat, bukókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284771 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A csalán gyógyhatását már tüzeslélek is megtapasztalta... :twisted:

Más: a kis kényes cinke jobban szereti a diót, mint a napraforgót... irtó aranyosak, ahogy egész nap nyüzsögnek nálunk... :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284764 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmmm...énis biológus akarok lenni,de nem aza ,,bámulom a bacikat" típus,hanem aki sok helyre eljut és pl.nemzeti parkokba meg ilyenek. Meg természetfilmet készíteni... :lol:
Kullancs: a nyáron belém mászott pár,bee kiszedtem kézzel szt jóvan.
(fogócska a megvadult lóval a csalánba: hihi nekem ilyen is volt---
Csalánnak amugy naagy gyógyhatása van, mikor a nyáron valami 10centis tüske kimart a vállamon (máig megvan a heg) baromi mély volt meg minden, Lego pont a közelbe, hülye voltam dokihoz menni...
Lego néhány csalángombócot összegyűrt, rányomkodta a sebre, bekötötte, ([size=9:2huzv4f4]mitnemondjak,ordítottam [/size]:x )3nap alatt már nem maradt más....
csak-egy-hihideg-fehér-heg.
:lol: [size=9:2huzv4f4](ő olyan nekem mint Frodonak Aragorn)[/size]

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284756 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta:

Nóli írta:

Felagund írta: Ahhoz tanári diploma sem árt...

Nóli: a biológia manapság a leggyorsabban fejlődő tudományágak egyike, nem véletlenül vesznek fel 200 hallgatót minden évben (jó, ennyi valószínűleg nem kell, de a fele szinte biztos, hogy végezni fog). A most legjobban futó területek az agy- és rákkutatás, molekuláris genetika, ilyesmi, szóval téma az lesz.
Max elmész orvoslátogatónak ;)

Nyekk... De én nem akarok tanár lenni. Sajnálnám szegény gyerekeket akik a karmaim közé kerülnének... Nem vagyok az a türelmes jó pedagógus típus...
Jah és nem szeretnék kutatni... Nem vagyok az a türelmes bambulom 1/2 évig a bacit és időnként hizzákeverek ezt-azt labortündér típus...


Ehhh, tesóm vmi ilyesminek készül. Pedig szerintem tök hülye ehhez :P


Akkor beszéld le róla, ha meg nem sikerül egy idő után biztos rájön, h. nem neki való. Esetleg a tanár is szólhat neki, hogy gáz van.

&#8222;Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.&#8221;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284725 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta:

Felagund írta: Ahhoz tanári diploma sem árt...

Nóli: a biológia manapság a leggyorsabban fejlődő tudományágak egyike, nem véletlenül vesznek fel 200 hallgatót minden évben (jó, ennyi valószínűleg nem kell, de a fele szinte biztos, hogy végezni fog). A most legjobban futó területek az agy- és rákkutatás, molekuláris genetika, ilyesmi, szóval téma az lesz.
Max elmész orvoslátogatónak ;)

Nyekk... De én nem akarok tanár lenni. Sajnálnám szegény gyerekeket akik a karmaim közé kerülnének... Nem vagyok az a türelmes jó pedagógus típus...
Jah és nem szeretnék kutatni... Nem vagyok az a türelmes bambulom 1/2 évig a bacit és időnként hizzákeverek ezt-azt labortündér típus...


Ehhh, tesóm vmi ilyesminek készül. Pedig szerintem tök hülye ehhez :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284724 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta:

Felagund írta: Ahhoz tanári diploma sem árt...

Nóli: a biológia manapság a leggyorsabban fejlődő tudományágak egyike, nem véletlenül vesznek fel 200 hallgatót minden évben (jó, ennyi valószínűleg nem kell, de a fele szinte biztos, hogy végezni fog). A most legjobban futó területek az agy- és rákkutatás, molekuláris genetika, ilyesmi, szóval téma az lesz.
Max elmész orvoslátogatónak ;)

Nyekk... De én nem akarok tanár lenni. Sajnálnám szegény gyerekeket akik a karmaim közé kerülnének... Nem vagyok az a türelmes jó pedagógus típus...
Jah és nem szeretnék kutatni... Nem vagyok az a türelmes bambulom 1/2 évig a bacit és időnként hizzákeverek ezt-azt labortündér típus...

Reszkessen mindenki Niló jön! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.138 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére