Állatbarátok

Több
18 éve 6 hónapja #287769 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jó de bakker, akkor legalább legyen normális tél! Nekem nincs bajom azzal ha hosszú a tél, és rövid az egyéb, a telet ugyanúgy szeretem mint a többi évszakot, csak az őszi latyak az amit ki nem állhatok, legyen hosszú tél, essen a hó, fagyjon be a fenekünk, de akkor legyen hó, gyönyörű térdig érő hó, ami nem latyak, és ne februárban legyen nekem itten hó, amikor karácsonykor egy szem se volt!!!! :evil:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287762 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Bármily furcsa. A globális felmelegedés egy európai mini jégkorszakkal indít. Az északi jégsapka csökkenésével a Golf Áramlat a spanyol partoknál ér véget. Tekintve, hogy Madrid és New York azonos szélességen fekszik, valamint összahasonlítva a két klímát, könnyen belátható, hogy bizony cidri következik majd.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287759 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Felagund írta:

Silima írta:

Svelder írta: Globális felmelegedés! Bah:nem lesz már csak tél és nyár a köztes évszakok egyre rövidülnek.


Node akkor már a nyár felől rövidüljön a tavasz, mmint ne a tél nyúljon ki... :oops:
Mellesleg vmi okos azt is mondta, hogy jégkorszak lesz. Háhá. Ezek is tudják, mit akarnak... :P Persze lehet, hogy a jégkorszak és a globális felmelegedés együttesen ilyen bolond időjárást eredményez... ;)


Megjegyzem most is jégkorszak van.
Legalábbis egyesek szerint, akik jégkorszaknak azt az időszakot számítják, amikor van a Földön egész évben összefüggő jégtakarót viselő terület.


Ja van benne valami!

A madarak nálunk most tök csöndesek!
De a konyhában a kanárik úgy szapotodnak mint a nyulak Ja tényleg!
Ha valaki szeretne venni kanárit nálam jelentkezhert!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287755 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Svelder írta: Globális felmelegedés! Bah:nem lesz már csak tél és nyár a köztes évszakok egyre rövidülnek.


Node akkor már a nyár felől rövidüljön a tavasz, mmint ne a tél nyúljon ki... :oops:
Mellesleg vmi okos azt is mondta, hogy jégkorszak lesz. Háhá. Ezek is tudják, mit akarnak... :P Persze lehet, hogy a jégkorszak és a globális felmelegedés együttesen ilyen bolond időjárást eredményez... ;)


Megjegyzem most is jégkorszak van.
Legalábbis egyesek szerint, akik jégkorszaknak azt az időszakot számítják, amikor van a Földön egész évben összefüggő jégtakarót viselő terület.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287754 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Svelder írta: Globális felmelegedés! Bah:nem lesz már csak tél és nyár a köztes évszakok egyre rövidülnek.


Node akkor már a nyár felől rövidüljön a tavasz, mmint ne a tél nyúljon ki... :oops:
Mellesleg vmi okos azt is mondta, hogy jégkorszak lesz. Háhá. Ezek is tudják, mit akarnak... :P Persze lehet, hogy a jégkorszak és a globális felmelegedés együttesen ilyen bolond időjárást eredményez... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287753 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Globális felmelegedés! Bah:nem lesz már csak tél és nyár a köztes évszakok egyre rövidülnek.

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287752 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Újabban tele vagyunk fenyőrigókkal! :) Ami azért érdekes, mert általában decemberben, a nagy hidegekkor szoktak itt lenni... De most vidoran csattognak és zabálják a vadszőlőnket... :)

A március meg már igazán tehetné valahová a globális felmelegedését, hogy vulgárisan fejezzem ki magam... Így nem tudjuk elengedni a varnyút... pedig már alig lehet bírni vele... Sajnálom szegényt, mégiscsak vadmadár...
Na meg én sem tudok kedvemre fotoszintetizálni, ha havazik... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287742 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az apró ízeltlábúak is előbújtak már. A legyek is felébredtek. CSAK EZ A HÓ NE ESNE TÖBBET!
JA ÉS MEGLEJENTEK AZ ELSŐ BARKÁK :lol:
A madárkák is kezdenek visszatérni, szóval ITT A TAVASZ, és ez pozitív erővel tölt fel.
TITEKET IS???

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287721 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta:

Heledir írta: [Mivel őket az ösztöneik vezérlik, ezért gondolom már elég rendesen beléjük vésődött, hogy mikor kell haza jönniük, és eddig ez mindíg bejött nekik, mert jó idő volt, viszont rossz idő meg csak az elmúlt egy-két évben volt ilyenkor.

De ők nem a naptár szerint tájékozódnak...
Bátyám egyszer azt mesélte, hogy a lovai ha vedleni kezdenek, akkor jön a tavsz, nincs tévedés... (mondjuk most nem tom h épp vedlenek-e)

szerintem meg akkor jönnek ha érzik hogy a a levegő hűvösre fordul!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287709 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: [Mivel őket az ösztöneik vezérlik, ezért gondolom már elég rendesen beléjük vésődött, hogy mikor kell haza jönniük, és eddig ez mindíg bejött nekik, mert jó idő volt, viszont rossz idő meg csak az elmúlt egy-két évben volt ilyenkor.

De ők nem a naptár szerint tájékozódnak...
Bátyám egyszer azt mesélte, hogy a lovai ha vedleni kezdenek, akkor jön a tavsz, nincs tévedés... (mondjuk most nem tom h épp vedlenek-e)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287706 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta:

Vikil írta: Ja már csomó madár itt van! Pl.: seregélyek, bíbicek, barázdabillegetők nagyon sokat láttam már!
Szegénykék! Megszívták :cry:

De elviekben ők nem tudják, hogy mikortól lesz majd jóidő? Én ezt nem értem...


Mivel őket az ösztöneik vezérlik, ezért gondolom már elég rendesen beléjük vésődött, hogy mikor kell haza jönniük, és eddig ez mindíg bejött nekik, mert jó idő volt, viszont rossz idő meg csak az elmúlt egy-két évben volt ilyenkor.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287705 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Ja már csomó madár itt van! Pl.: seregélyek, bíbicek, barázdabillegetők nagyon sokat láttam már!
Szegénykék! Megszívták :cry:

De elviekben ők nem tudják, hogy mikortól lesz majd jóidő? Én ezt nem értem...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287704 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta: ne használjatok relációs jeleket (kacsacsőrt), mert attól duplázódik meg a szöveg...

Szegény madárkák alig énekelgetnek... Pedig már kezdtek belejönni... Ők sem értik ezt az időjárást... :(

Ja már csomó madár itt van! Pl.: seregélyek, bíbicek, barázdabillegetők nagyon sokat láttam már!
Szegénykék! Megszívták :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287703 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta: ne használjatok relációs jeleket (kacsacsőrt), mert attól duplázódik meg a szöveg...

Szegény madárkák alig énekelgetnek... Pedig már kezdtek belejönni... Ők sem értik ezt az időjárást... :(


Köszi.
Én sem értem az időjárást, hát még ők.
Így még a rügyek is le fognak fagyni.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287701 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ne használjatok relációs jeleket (kacsacsőrt), mert attól duplázódik meg a szöveg...

Szegény madárkák alig énekelgetnek... Pedig már kezdtek belejönni... Ők sem értik ezt az időjárást... :(

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287700 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jajj, a barátnőm csuklyáspatkánya elpusztult a múlt héten. >szipp, szipp< :bawling:
De van egy új aranyhörcsöge, nemsokára megyek megnézni. :D :hello: Jajj, a barátnőm csuklyáspatkánya elpusztult a múlt héten. >szipp, szipp< :bawling:
De van egy új aranyhörcsöge, nemsokára megyek megnézni. :D :hello:

&#8222;Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.&#8221;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287630 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Woland írta: A lovakhoz visszaterve, a lovak fertozo kevesverusegerol van szo ami virusos fertozes, de ezert nem kell oket legyilkolni, karanten kell nekik, nem mehetnek ki a helysegbol, nem adhatjak el oket, a lagyek terjeszthetik

ennyi :wink:


Én is így gondoltam.

&#8222;Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.&#8221;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287629 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Laemunh írta:

Niph/Elentári írta:

olorin.papa írta:

Silima írta:

Remzy_mama/Tünde írta: Dreamer: max egyetértünk, ráadásul 60 fokon főzés közben elpusztul a kórokozó, ezt kéne reklámozni. Nyers húst úgysem eszik senki


Ahogy veszed... Mozart pl. trichinellózisban halt meg, amit a félig nyers húsból szedett össze... :?


Magyaroknál úgysem nagyon dívik az "angolosan" sütött hús.
És nyersen sem esszük a csirkéket. :D


Tatárbeafsteak-et meg soha nem ennék, jézus féilg nyers még a hús......
Amúgy én se félek........



Nem is kell félni. :D Még a frissen fejt tej is tele van bacikkal. Egyszer úgyis meg kell halni... :twisted:


Fő az optimizmus. :D

&#8222;Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.&#8221;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287615 Írta: Laemunh
Laemunh válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:

olorin.papa írta:

Silima írta:

Remzy_mama/Tünde írta: Dreamer: max egyetértünk, ráadásul 60 fokon főzés közben elpusztul a kórokozó, ezt kéne reklámozni. Nyers húst úgysem eszik senki


Ahogy veszed... Mozart pl. trichinellózisban halt meg, amit a félig nyers húsból szedett össze... :?


Magyaroknál úgysem nagyon dívik az "angolosan" sütött hús.
És nyersen sem esszük a csirkéket. :D


Tatárbeafsteak-et meg soha nem ennék, jézus féilg nyers még a hús......
Amúgy én se félek........



Nem is kell félni. :D Még a frissen fejt tej is tele van bacikkal. Egyszer úgyis meg kell halni... :twisted:

The Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287542 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dreamer_KF írta:

Ancalima Anarórë írta:

Alyr Arkhon írta:

Niph/Elentári írta:
Tatárbeafsteak-et meg soha nem ennék, jézus féilg nyers még a hús......
Amúgy én se félek........


Nem félig.


Izé.. Szóval nézzetek barbárnak, de az egyik kedvenc kajám. Nagyon finom tud lenni, ha jól csinálják... :) )


BizonyŰ! Az egy nagyon-nagyon finom kaja ám! Pirítóssal, és jófajta borral..hmmm...hedonizmus rulez

Én sem bírom pedig én nyitott vagyok az undi kajákra csak hát ha látnátok a zsigerelést!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287496 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta:

Alyr Arkhon írta:

Niph/Elentári írta:
Tatárbeafsteak-et meg soha nem ennék, jézus féilg nyers még a hús......
Amúgy én se félek........


Nem félig.


Izé.. Szóval nézzetek barbárnak, de az egyik kedvenc kajám. Nagyon finom tud lenni, ha jól csinálják... :) )


BizonyŰ! Az egy nagyon-nagyon finom kaja ám! Pirítóssal, és jófajta borral..hmmm...hedonizmus rulez

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287460 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Niph/Elentári írta:
Tatárbeafsteak-et meg soha nem ennék, jézus féilg nyers még a hús......
Amúgy én se félek........


Nem félig.


Izé.. Szóval nézzetek barbárnak, de az egyik kedvenc kajám. Nagyon finom tud lenni, ha jól csinálják... :) )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287459 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Woland írta: A lovakhoz visszaterve, a lovak fertozo kevesverusegerol van szo ami virusos fertozes, de ezert nem kell oket legyilkolni, karanten kell nekik, nem mehetnek ki a helysegbol, nem adhatjak el oket, a lagyek terjeszthetik

ennyi :wink:


Akkor annak a sok ló legyilkolásának híre csak kacsa volt ugye??????? :?: :?: 8O

Tatárbeafsteak....tudom miből van na, csak beírtam.......... :evil: :evil: :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287456 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sokszor emlegettem már az én drága Macimat, íme két képecske (nem hagyja magát fotózni):

támadásra felkészülni

&

fireeeee!!!

A második képen épp rólam fejti le a nadrágot. Hát nem aranyos a kis szentem :D [/b]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287454 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A lovakhoz visszaterve, a lovak fertozo kevesverusegerol van szo ami virusos fertozes, de ezert nem kell oket legyilkolni, karanten kell nekik, nem mehetnek ki a helysegbol, nem adhatjak el oket, a lagyek terjeszthetik

ennyi :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287445 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Nem félig.

:twisted: :twisted: hehehe...
De nem is csirkéből... (de még csak nem is hattyúból) :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287414 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:
Tatárbeafsteak-et meg soha nem ennék, jézus féilg nyers még a hús......
Amúgy én se félek........


Nem félig.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287409 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Silima írta:

Remzy_mama/Tünde írta: Dreamer: max egyetértünk, ráadásul 60 fokon főzés közben elpusztul a kórokozó, ezt kéne reklámozni. Nyers húst úgysem eszik senki


Ahogy veszed... Mozart pl. trichinellózisban halt meg, amit a félig nyers húsból szedett össze... :?


Magyaroknál úgysem nagyon dívik az "angolosan" sütött hús.
És nyersen sem esszük a csirkéket. :D


Tatárbeafsteak-et meg soha nem ennék, jézus féilg nyers még a hús......
Amúgy én se félek........

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287359 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Remzy_mama/Tünde írta: Dreamer: max egyetértünk, ráadásul 60 fokon főzés közben elpusztul a kórokozó, ezt kéne reklámozni. Nyers húst úgysem eszik senki


Ahogy veszed... Mozart pl. trichinellózisban halt meg, amit a félig nyers húsból szedett össze... :?


Magyaroknál úgysem nagyon dívik az "angolosan" sütött hús.
És nyersen sem esszük a csirkéket. :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287333 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Svelder írta: Nem tudom láttátok-e a hétvégén a MINDENTUDÁS EGYETEMÉT?
Dr. Varga János mikrobiológus tartott egy előadást a madárinfluenzáról. Szerintem nagyon jól elmondta, hogy nem kell félni, de megijjedni sem. Mint ahogy ezt Dreamer_KF is írta, akik eddig meghaltak, azok az állatokkal aludtak, csirkefejjel játszottak, és vérpudingot ettek. Azt viszont tudni kell, hogy ezek a HN influenza- vírustörzsek enyhén hypos vízben és 70 fokon már elpusztulnak. (tehát sütés és főzés már kiírtja)
Levegőben sem terjed mivel folyadékmentes környezetben sem életképesek. Nedves területen, és a madarak tüdejében tudnak elszaporodni.(H5N1) Több fajta van. A H jelöli a hemoglutinint, az N pedig a kis apró dudorokat a felszínén. De ebbe nem megyek be jobban, hisz nem nagyon vágom.
A legfontosabb, hogy NEM KELL FÉLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én nem is féltem...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.076 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére