Állatbarátok

Több
18 éve 5 hónapja #288937 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hehe levedlett a pókom!!! :lol:
Most először m.óta nálunk van!
most örül hogy fél centivel hosszabbak a lábai és felalá rohangál a terráriumba.
Olyan édi :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288930 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta:

Svelder írta: Hol laksz Heledir?
Itt Egerbe csak be van borulva, most épp nem esik! :lol: :lol:

Svedler, egri vagy? Én hatvani.
Más: meséltem, hogy avn egy tündéri kis büdös törpenyulunk? :P


Egerben csak tanulok, a fősulin.
Nagyon rossz idő van, bár az a szerencse, hogy nem esik az eső. Azt útálom!

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288875 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Állatok veszélyben!!!
A Dunakeszi állatmenhelyet el akarja önteni a víz és sürgős segítséget kérnek emberektők néhány napra, hogy fogadják be az állatokat.
Aki tudna segíteni nekik, keresse a sláger rádiót, onnan jött a hír, vagy menjen egyenesen a menhelyre. Loth hallotta, ő nincs most netnél!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288815 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Én sem tudom mi, szívesen neked adom, ha eljössz érte.
Még valami patira emlékeztet, de nem a vándorra...
A fogai, meg az orra földikutyás, amúgy a fekete lehet sötétszürke is...


A patkánynak csupasz a farka, és hosszabb a pofája. Szívesen elhoznám, de anya nem örülne neki, meg aztán lehet, hogy bánatában elpusztulna.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288799 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én sem tudom mi, szívesen neked adom, ha eljössz érte.
Még valami patira emlékeztet, de nem a vándorra...
A fogai, meg az orra földikutyás, amúgy a fekete lehet sötétszürke is...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288791 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csupasz is van, meg rendes is, Eurázsiában szőrös van. Kopasz meg... ööö... Ausztráliában?... :oops: Vagy Afrikában?... :oops: kellett ebbe belemennem... :oops:
De télleg pockos. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288790 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Ma fogtunk a kertben egy "földikutyának" mondott rágcsálót, ami ráadásul kaukázusi is.

kep.tar.hu/papaiolorin/50253975

Szomorú véget fog érni, mert megette a krumplinkat meg a sárgarépánkat. :evil:
Mármost kíváncsi vagyok, hogy mi is lehet ez pontosan.
IKb tenyérnyi hosszúságú, fényes fekete, selymes bundája van, hosszú, szőrös farka, (éppen mint az egérnek), apró füle és szeme, és jólfejlett rágó foga van.


A földikutya nem csupasz ( én ilyesmire emlékszem)? Inkább vmi pocokra hasonlít.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288787 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Olorin, most nézem: a kedvenced nincs benne a határozóban... :P :oops: Semmi, ami fekete... Namost vagy ő valami kis félresikerülmény, vagy új fajt fedeztél fel... :D Vagy én vagyok megint nagyon hülye... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288784 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tényleg nem kellene elintézni, de sajnos így is sok van belőlük.
Majd még csinálok róla fotot, de ha valakinek kell, akkor nem etetem meg a macskával (ugyanis szereti :twisted: ) egyébként jelentős kárt tud okozni a veteményesben, amit nem nézhetek tétlenül. :x

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288776 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sztem se bántsátok, tényleg aranyos... Vigyétek ki a határba, osztán hadd fusson...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288772 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jajj, olorin.papa, ne bántsátok, olyan aranyos! Tartsátok meg vagy adjátok oda valakinek, mostmár azt is tudjátok mit eszik, nem nehéz az eltartása! :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288771 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma fogtunk a kertben egy "földikutyának" mondott rágcsálót, ami ráadásul kaukázusi is.

kep.tar.hu/papaiolorin/50253975

Szomorú véget fog érni, mert megette a krumplinkat meg a sárgarépánkat. :evil:
Mármost kíváncsi vagyok, hogy mi is lehet ez pontosan.
IKb tenyérnyi hosszúságú, fényes fekete, selymes bundája van, hosszú, szőrös farka, (éppen mint az egérnek), apró füle és szeme, és jólfejlett rágó foga van.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288763 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Más: meséltem, hogy avn egy tündéri kis büdös törpenyulunk? :P


Nem! :) Nyussz! :)
Nekünk is majdnem lett egy nyusszunk, csak aztán mégsem vakult meg, úgyhogy mégis megtartják... :) :oops:
Egy harmadik teknősünk is majdnem lett, csak megfogadta a gazdája, hogy mégis takarítja... ;)
Minden összefügg mindennel... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288762 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Svelder írta: Hol laksz Heledir?
Itt Egerbe csak be van borulva, most épp nem esik! :lol: :lol:

Svedler, egri vagy? Én hatvani.
Más: meséltem, hogy avn egy tündéri kis büdös törpenyulunk? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288754 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
esett az eső, csepergett sétáltam benne, csodás volt, és a felhők a Duna felett, a lemenő Nap, a szél a hídon... ááááhhh csdálatos!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288752 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta:

Silima írta: Eső rúlz, csakazértis!! :D :D Persze csak mértékkel, és főleg a meleg nyári eső... Ezt a locspocsot már kezdem unni... :oops:
Öcsikém gólyát fényképezett a szomszéd falu mellett! :D

Énmeg gólyával álmodtam!!! :lol:
Vajon mit jelent?????? :roll:


Hát reméljük semmi "különöset" 8O

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288751 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Svelder írta: Hol laksz Heledir?
Itt Egerbe csak be van borulva, most épp nem esik! :lol: :lol:


Bp.-n lakom, most is esett, de elmentek a felhők, úgyhogy vége.
A baj az, hogy éledeznek a legyek, meg mindenféle rovarok. Múltkor láttam méhecskét. Meg a szobám falán egy ősbogarat :?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288660 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Eső rúlz, csakazértis!! :D :D Persze csak mértékkel, és főleg a meleg nyári eső... Ezt a locspocsot már kezdem unni... :oops:
Öcsikém gólyát fényképezett a szomszéd falu mellett! :D

Énmeg gólyával álmodtam!!! :lol:
Vajon mit jelent?????? :roll:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288656 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Eső rúlz, csakazértis!! :D :D Persze csak mértékkel, és főleg a meleg nyári eső... Ezt a locspocsot már kezdem unni... :oops:
Öcsikém gólyát fényképezett a szomszéd falu mellett! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288652 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta: Az eső akkor is jó lehet ha kinnt vagy... (csak ne legyen nálad olyan dolog ami nem állja a vizet)


Jaja, tegnap az út közepén táncoltam és ugráltam és énekeltem az esőbe...tiszta jó volt! Ráadásul anélkül h valaki elütött volna! épp arra jött egyik ismerősöm, meglátott oszt aszongya hülye hobbit
Pedig tök jó idő volt + az eső is langyos volt bőrig áztam, de azért 2 órán keresztül tuti kinn voltam... :lol: :frodorobin:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288648 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az eső akkor is jó lehet ha kinnt vagy... (csak ne legyen nálad olyan dolog ami nem állja a vizet)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288641 Írta: Laemunh
Laemunh válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem is olyan rossz, ha esik! Előbújnak a csigák, és összevissza mászkálnak (amíg rájuk nem lépnek). Zúgnak a fenyők, kopognak a cseppek az ablakon... Aki kinn van, annak pech :)
Jó, lassan nem árt, ha felmelegszik az idő, de csak kell valami "átmenet".

The Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288632 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én szeretem az esőt...
Ugye megmondtam hogy ne bízzatok a tavaszban?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288630 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezt az időt utálom a legjobban :( Szakad az eső, nem akar elálni, és a szél is nagyon fúj itt mifelénk, Gödöllőn...és ráadásul az én szobám egyik falában van a kémény, és itt lehet a leghangosabban hallani a szelet :( :(
nagyon utálom...hát ez minden, csak nem igazi tavasz, inkább az őszre hasonlít :( pedig múlthéten már kezdtem örülni, hogy végre itt tavasz, meg minden...de mégse...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288620 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hol laksz Heledir?
Itt Egerbe csak be van borulva, most épp nem esik! :lol: :lol:

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288619 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Svelder írta: Mindenfelé amerre nézek feketerigók, tiszta szuper, hogy ennyien vannak, durkálnak, kotorásznak a kis niggerek.

HÉTVÉGÉN VOLTAM KINT TEREPEN, ÉS TALÁLKOZTAM ŐZIKÉKKEL, EGY PÁR LÉPÉST TETTEM, ÉS ELTŰNTEK, DE MÉG IDŐBEN LE TUDTAM FÉNYKÉPEZNI, PEDIG MAX. ZOOMMAL CSINÁLTAM, DE ÍGY IS TÖK JÓ LETT! :lol: :lol:


Nálunk most ítélet idő tombol, úgyhogy se madarak, se tereplovaglás, se semmi... :(

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288618 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mindenfelé amerre nézek feketerigók, tiszta szuper, hogy ennyien vannak, durkálnak, kotorásznak a kis niggerek.

HÉTVÉGÉN VOLTAM KINT TEREPEN, ÉS TALÁLKOZTAM ŐZIKÉKKEL, EGY PÁR LÉPÉST TETTEM, ÉS ELTŰNTEK, DE MÉG IDŐBEN LE TUDTAM FÉNYKÉPEZNI, PEDIG MAX. ZOOMMAL CSINÁLTAM, DE ÍGY IS TÖK JÓ LETT! :lol: :lol:

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288616 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estel Adániel írta: OFF:
[size=9:wiwnpsym]Héé, mi nem is vagyunk állatok! :lol:
(Na jó... de. :roll: )[/size]
ON:
Ja, és többnyire együtt is úszkáltak. Mármint a kacsák... :look:


Én a a kacsákra gondoltam mint állat. :)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288604 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sürgős!!!
Elajándékoznánk egy közepes termetű, szürke drótszőrű keverék 2 éves szuka kutyust. Nem túl szép, de nagyon barátságos.

Ha nem találunk neki gyorsan gazdit, elaltatják!!!

Az érdeklődők délután hívjanak! 06202004666

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288601 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Itten nem szakad, csak ma reggel csöpörgött egy kicsit, de nem volt gond... Persze én már nem bízom. ha majd eg hete folyamatosan jó idő van, akkor hiszem el hogy tavasz van.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.167 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére