Állatbarátok

Több
18 éve 5 hónapja - 18 éve 4 hónapja #289755 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Svelder írta: Darwin díjat azok kapnak akik nagyon, de nagyon hülyén halltak meg.: pl.: egy búvár egy tóban búvárkodott, de a közeli erdőben tűz ütött ki, és egy helikopter a tóból kimert egy kis vizet, amiben sajna ott volt a búvár, akit tehát vízzel együtt az égő erdőre borítottak. :(
Éssatöbbi, rengeteg hülyén meghaló ember van. :(
Ez van, ez a világ. :wink:

nyaff... ez fáj, De most legalább nem fúr a kíváncsiság :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289719 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok

De nemtom ismeritek-e a Darwin- díjas embereket, akik nagyon hülyén halltak meg.

Nem, mond csak![/quote]

Darwin díjat azok kapnak akik nagyon, de nagyon hülyén halltak meg.: pl.: egy búvár egy tóban búvárkodott, de a közeli erdőben tűz ütött ki, és egy helikopter a tóból kimert egy kis vizet, amiben sajna ott volt a búvár, akit tehát vízzel együtt az égő erdőre borítottak. :(
Éssatöbbi, rengeteg hülyén meghaló ember van. :(
Ez van, ez a világ. :wink:

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289716 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hali reméljük nem olvassák ezeket a fórumokat olyan emberek akik esetleg megkeresnek és a zöldike miatt perbe fognak.hihi :D

Amúgy most jöttem Szarvaskőről, és olyan helyen jártunk, ahol csak engedéllyel lehet bemenni (persze az nekünk nem kell :D ), és gyönyörű leánykökörcsineket, apró nőszirmokat, nyúlfarkfüveket, egyszerűen szuper volt, bár a pulsatillákat elég nehéz volt megközelíteni. :D De ez párónkat nem zavart, pl. Maglort sem.
22-én pedig megyünk Hortobágyra!!!!!!! :D

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289696 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek, Anya szombat este szólt, hogy Bolha kicsit megrágott egy zöldikét! Elvette tőle és berakta kalitkába. Szegénynek alighanem el van törve a szárnya, meg a farktollait kitépte a kutya... de "különben" jól van, mármint eszik és ugrál a kalitkájában... Zöldikénk még úgysem volt...

Nem tudjátok, hogy szól az idevonatkozó törvény? Ugye védett állatot elvileg nem szabad fogságban tartani. És ha beteg? Mint pl a zöldike? (Most nem áll szándékomban sem szabadonengedni, sem állatvédőknek átadni, csak kérdezem...) Azt tudom, hogy ragadozómadár (engedély nélkül) nem lehet magánszemélynél. De más? Ha fogok egy zöldikét, akinek el van törve a szárnya, attól még nem gyújtják rám a házat a Green Peace-esek, ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289541 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ja, s nálunk az ebihalak egymás hátán úsznak. Meg az anyum nemrégen regisztrált ide. Nem tudom, hogy fog-e írni... :oops:

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289532 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mikró! Sürgősen! S. O. S.
Ne tárgyaljátok ki szegény csirkék halálát! Nem elég hogy mandulabundában, fahéjas almával töltve eszitek meg őket! :(
A másik, hogy az amerikaiak hülyéknek nem hülyék. Csak abban a nagy országban 20-szor több ember él, s így 20-szor nagyobb hülyeségek fordulhatnak elő, mint itthon. És ezeket a sajtó kipécézi. Szerintem Kínában 100-szor nagyobb hülyeségek fordulnak elő, Japánban meg 12-szer, Oroszországban meg 14-szer mint itthon, csak ott vannak olyan bölcsek, hogy ne ezt reklámozzák.
Az egyik, hogy a patiszont meg a zöldségeket nem kannibálként falom föl :D Csak előtte valamit csinálok velük, s aztán szép finoman, késsel és villával végezteti be teljes mibenlétét énnálam :D .
Egyébként el kell mesélnem egy történetet.
Régen a dédiék még szép nagy farmot vittek itt. Az anyum idejében. Volt a dédinek egy szép kis kismalaca. Azt mindig elvitte magával sétálni. Azonban, mielőtt ki kellett volna herélni a malackát, rühes lett. Vége lett a szép kis sétáltatásoknak, amikor ment a röfi a dédi után, hogyha az leült, akkor ő is leült (kétlábra! :D ), hogyha meg legelni akart, akkor megbökdöste őt és ment tovább.
Sajnos a gyógykezelésnek semmi hatása nem lett, így le kellett a röfit vágni... S ez a dédimnek, ki még ma is él, nagy trauma volt.
Látjátok, ilyen az igazi állatbarát!
S Alyr, bocsánat, hogyha offolnék, de tudomásom szerint itt sajtószabadság van, tehát addig, amíg nem sértem mások jóízlését. Hi-hi-hi.
S tőlem még a kávébabok rettegjenek :D .

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289444 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De azert ekkora marhasagot irni, egy kifejlett csirkenek-tyuknak kb 10g-os agya van, ezt ha elvalasztod a fejetol, na meg a vererek, nem beszelve a legutakrol amik meg a koponyan belul fel kell melegitsek a levegot.....
Csak ha a bolygo ideget elvagod szegeny allat 20 oran belul kimulik, mert nem lesz paraszimpatikus idegpalya a testuregben ami szabalyozna mindent, 8 orat esetleg elhiszek de tobbet nem, egy nyulnal laboron elvagtuk a bolygoideget, es hatr erekes amit lettam, a legzes lelessult, szivveres detto, de a belmukodes nagyonj felgyorsult, utana mindn visszaallt 2 orat majd fokozatosan lassult es 12 oran belul szegeny allat meghalt(az egyik csoporttarsam nem birta tovabb nezni es elvagta a torkat a tanarno beleegyezesevel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289428 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Guiness rekordok könyve azért elég nagy dolog ahhoz hogy higyünk neki asszem. Kül megfelelő katéterekkel megoldható, ha azt vesszük, hogy egy darabka szívizomszövet homeosztatikus nedvben magától dobog...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289426 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Egyébként 8 hónap alatt sztem a zúzakövei simán elkopnak.


Hacsak nem adtak neki apró kavicsot is. :D
Egyébként, szvsz ezt egy kicsit is épeszű ember nem veszi be. :roll: Esetleg valami túliskolázott, tv eléragadt hájas ami középosztálybeli... 8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289419 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Egyébként 8 hónap alatt sztem a zúzakövei simán elkopnak.


:D Nem hiszem, hogy ez volt a legnagyobb baja... :D :P De ki tudja... egy zúzakő fontos dolog... [size=9:30csd4w7]Fontosabb, mint a vesekő... :oops: rossz vicc volt... :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289418 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Alyr Arkhon írta:

Silima írta: A csirkevágást én sem szerettem nézni, míg voltak tyúkjaink, de csak míg megölték őket, mikor már nem mozogtak, érdeklődve figyeltem. ;) Emlékszem, attól iszonyodtam, hogy már mikor levágták a fejüket, akkor is mozogtak még pár pillanatig...


Néha tovább is.
Apám mesélt olyan csirkéről amelyik elsétált fej nélkül.


Nem tudom, kamu-e, de a Guinness-rekordok könyvében olvastam, hogy egy fejetlen tyúk még 8 hónapot vagy mennyit élt, fecskendővel és csipesszel etették, végül megfulladt egy szem kukoricától... ezt azért kétlem... :oops: A tyúk kétségkívül nem a legokosabb madár, de azért az agya sztem neki is elég szükséges szerv... :oops:


Szerintem is.
Az a tyúk amiről apám mesélt asszem 3 lépést ment, és aztán meghalt. Azok a lépések se voltak tökéletes lépések.

Egyébként 8 hónap alatt sztem a zúzakövei simán elkopnak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289417 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Silima írta: A csirkevágást én sem szerettem nézni, míg voltak tyúkjaink, de csak míg megölték őket, mikor már nem mozogtak, érdeklődve figyeltem. ;) Emlékszem, attól iszonyodtam, hogy már mikor levágták a fejüket, akkor is mozogtak még pár pillanatig...


Néha tovább is.
Apám mesélt olyan csirkéről amelyik elsétált fej nélkül.


Nem tudom, kamu-e, de a Guinness-rekordok könyvében olvastam, hogy egy fejetlen tyúk még 8 hónapot vagy mennyit élt, fecskendővel és csipesszel etették, végül megfulladt egy szem kukoricától... ezt azért kétlem... :oops: A tyúk kétségkívül nem a legokosabb madár, de azért az agya sztem neki is elég szükséges szerv... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289414 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: A csirkevágást én sem szerettem nézni, míg voltak tyúkjaink, de csak míg megölték őket, mikor már nem mozogtak, érdeklődve figyeltem. ;) Emlékszem, attól iszonyodtam, hogy már mikor levágták a fejüket, akkor is mozogtak még pár pillanatig...


Néha tovább is.
Apám mesélt olyan csirkéről amelyik elsétált fej nélkül.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289413 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta:

Svelder írta:

De nemtom ismeritek-e a Darwin- díjas embereket, akik nagyon hülyén halltak meg.

Nem, mond csak!


OFF:
Nóli, a Darwin-díjasok történetei több kötetet megtöltenek, öcsém azt kapta szülinapjára... ;)
OFF vége. :)

Az a helyzet, hogy sajnálom a megölendő csirkét, pulykát, malacot, halat, nyulat stbstb, de az én gyarlóságom, hogy mindenevőnek születtem, és ha már egyszer ráveszem magam az evésre, akkor már hadd egyek húst.

A csirkevágást én sem szerettem nézni, míg voltak tyúkjaink, de csak míg megölték őket, mikor már nem mozogtak, érdeklődve figyeltem. ;) Emlékszem, attól iszonyodtam, hogy már mikor levágták a fejüket, akkor is mozogtak még pár pillanatig...
Zöldségevéshez: na nemár!... Ami túlzás, az túlzás... Ehetnénk földet is, mint a giliszta, az nem jajgat és annak az érdekében senkinek nem kell felszólalni.
Uff.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289409 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gwendir: szegény Ptiszon, tudja már, hogy kannibálként fel akarod falni? Másrészről meg ne offolj folyton.

olorin.papa: Sőt, a kenyér maga az abortusz. Hiszen megszületendő búzácskákat eszünk összezúzva ás megsütve.

Nóli: én macskával ismerem a sztorit.

Egyébként az amcsik nem véletlenül hülyék, így könnyebb őket irányítani, de ez nem ennek a topicnak a témája.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289400 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én csak fehérhúst eszek, s nem eszek húslevest! A kis röfiknek csak a karaja kell, a szarvasmarhánál pedig a borjú.
Na de az emberekre mennyire káros, feltéve, hogy nem rakják be magukat, meg az ételekre. (A mikró! :) )
Egyébként az angoltanárnőmnek is néha zúg a feje a triviális hülyeségektől...
Egyébként az amerikaiak csak azért tűnnek az átlagosnál hülyébbnek, mivel ezt hangsúlyozzák magukról... Nem tudom miért...
S a Patiszont meg a Cukkinit imádom... :D Meg a salátát. Hamm-hamm-hamm! :D :D Meg a répát! Régen nagyon utáltam a zöldségeket, most néha csak zöldséget eszek.

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289373 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én szeretnék szót emelni a zöltségek mellett. Sok szegény lemészárolt sárgarépa, zöltség, a földből kiásott krumpli. Az semmi? Nem is beszélve a brokkoliról, karfiolról, almáról. Az ő szenvedésükkel senki nem foglalkozik! Külön kiemelném még Patiszont! :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289370 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én csak egyszerűen nem szeretem a vadhús ízét. A csirkének se minden részét. Meg nem tudom eképzelni, hogy megegyem azt amit előtte láttam mozogni. Az más ha már fóliástul kerül a konyhába.

Télleg biosztanárnőm mesélte, hogy egy dolgozatban megkérdezte, hogy mi a csirke kültakarója, erre egy kölyök beírta, hogy Fólia.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289369 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

És mi van a csirkével, meg a marhával és a disznóval? Láttál te már édes nagy barna szemű rózsaszín kisröfit? Meg kapirgáló kotkodácsoló aranyos tyúkot, sárga pelyhes kiscsibét? (Félreértés ne essék, én egy vérmes húsevő ragadozó vagyok)


Persze hogy láttam ilyen állatokat, nagymamám falun lakott, rengeteg állata volt. De egy nyuszit össze sem lehet hasonlítani a csirkével, a tyukok elég buták, pelyhes pipit meg nem eszünk.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289362 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Svelder írta: A mikrós sztori, tényleg meglepő, de kiválló példa arra, hogy az amcsik mennyire hülyék.

Hát, ami a gond, hogy nem csak az amcsik hülyék. Ez elmondható általánosságban az emberekről. Bár valóban az amcsik a llegfeltűnőbben, talán mert ők eleve a legfeltűnőbbek.

Viszont az a sztori sem rossz, amikor egy betörő betört egy mamócához, akinek volt egy nagyobbacska kutyája, aki a betörőnek 8 napon kívüli sebesülést okozott, és a betörő feljelentette a nyugdíjas nénit, aki viszont fizethetett a rablónak, mert nemvolt kirakva a néninek sehol, hogy VIGYÁZZ A KUTYA HARAP!

Hehe :D

De nemtom ismeritek-e a Darwin- díjas embereket, akik nagyon hülyén halltak meg.

Nem, mond csak!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289322 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Visszatérve a vadhusra, őzpörkölt szerintem az egyik legjobb, de a hal is vad, és az is finom ám, főleg, ha úgy át van sütve, hogy a szálka csak úgy ropog a fogad alatt.
A mikrós sztori, tényleg meglepő, de kiválló példa arra, hogy az amcsik mennyire hülyék.
Viszont az a sztori sem rossz, amikor egy betörő betört egy mamócához, akinek volt egy nagyobbacska kutyája, aki a betörőnek 8 napon kívüli sebesülést okozott, és a betörő feljelentette a nyugdíjas nénit, aki viszont fizethetett a rablónak, mert nemvolt kirakva a néninek sehol, hogy VIGYÁZZ A KUTYA HARAP!
Meglepő és mulatságos!
:D
De nemtom ismeritek-e a Darwin- díjas embereket, akik nagyon hülyén halltak meg.

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289319 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Én biztosan nem tudnék megenni egy nyuszit, max akkor, ha nem tudnám, hogy az. Egyszer a békási piacon a csarnokban láttam egész nyuszit, és olyan rossz volt megnyúzva látni. :(

És mi van a csirkével, meg a marhával és a disznóval? Láttál te már édes nagy barna szemű rózsaszín kisröfit? Meg kapirgáló kotkodácsoló aranyos tyúkot, sárga pelyhes kiscsibét? (Félreértés ne essék, én egy vérmes húsevő ragadozó vagyok)

Mondjatok már valamit a mikrohullámú sütőkről

Gwendir, te ezek szerint nem tudnád a rési sztorit az amerikai nénikéről és pudliktyájáról, akit mivel az esőben elázott berakott száradni a mikróba? Sztori kezdetét lásd fennt. Eredmény: pudlikutyus pögött és forgott, majd megnyuvadt. Nénike kapni hisztiroham és feljelenteni mikrógyártó cég. Ítélet: nem volt benne a használati utasításba hogy nem szabad benne élő állatot szárítani, hát nénike megnyerte a pert. Ezért olvashatsz anyi triviális baromságot a használati utasításokon.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289318 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát ha a mikrohullámú sütőbe teszed a hörcsögöt, hogy lássad, hogy forog,akkor felrobban a lába,és le kell amputálni, és utána gyorsabban fog tudni futni, mint azelőtt. Persze csak ha időben kiveszed...
Nem vicc, egy ismerősöm tirpák unokája berakta a hörcsögöt a mikróba, a fenti okból... :x :evil:

Gratulálok, Vikil! :itscool:

Vadat még nem sűrűn ettem, az a helyzet, hogy túlzottan szeretem ahhoz a szarvasokat és őzeket, hogy azt mondjam, hogy nnna, akkor most együnk szarvast!... :oops: Tudom, a csirkét nem sajnálom... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289316 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mondjatok már valamit a mikrohullámú sütőkről! :o :D :oops: :? :roll:

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289314 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ja, nálunk meg kikeltek az ebihalak. A teknős tavában. Ezernyi van belőlük.

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289307 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Sziasztok visszatértem!
Nem tom emlékeztek-e, de amit beraktam multkor azt a Csókás fogalmazást azzol Országos első lettem!
Meg 1 prezentációt mivel 3. lettem!


Gratulálunk hozzá! :cheers:

Én biztosan nem tudnék megenni egy nyuszit, max akkor, ha nem tudnám, hogy az. Egyszer a békási piacon a csarnokban láttam egész nyuszit, és olyan rossz volt megnyúzva látni. :(

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289292 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: gratulálok!
A vadhúsokat viszont nehéz finoman elkészíteni. De akkor tényleg nincs párjuk!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289289 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A vadhusok nagyon nyamik, a vadnyul sem annyira szaraz, csak kell egy jo recept amit csak a szomszedasszony tud, anyumnak sehogysem sikerult elkesziteni annyira finomra
Amiert meg nagyon oda vagyok az a vadkacsa :tongue:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289276 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok visszatértem!
Nem tom emlékeztek-e, de amit beraktam multkor azt a Csókás fogalmazást azzol Országos első lettem!
Meg 1 prezentációt mivel 3. lettem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289213 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De milyen finom a nyúlpaprikás :lol: , de csak házi nyúlból!
A vadnyuszis száraz, és nem tuti. Viszont sz őz és a vaddisznópöri isteni, főleg ha haverokkal főzöd és mellette ott a sör! :D :D

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.114 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére