Állatbarátok

Több
19 éve 3 hónapja #258640 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Gandalf írta: Kicsit sok lett itt az offtopic csevej, nemdebár? :roll:


ahogy vesszük, de a mazsolákat azért ne védjük!(bár én nem szeretem)
szóval az állatokat védjük de a növényeket hagyjuk békén!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258631 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258630 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Zsófi gondoltam hogy nem orvvadásznak tekinted apát mert tudod holnap a suliba! :P :D
Na azért ez a mazsolás dolog túlzás! Nem gondolod hogy ez már szánalmas mostmégis ki ért velem egyet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258609 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Védjük együtt a mazsolákat!!!
Minden szőlőszemnek napozókrémet!!!
Le az olcsó zacsival!!!

Mától veletek fogok harcolni!!! Fujj mazsolaevők!!! :cheers: :cheers: :dance: :dance: :dance: :cheers: :cheers: :cheers:


Hey, ez is off!amúgy én is az orvvadászokra gondoltam, nem az apukádra Vikil! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258603 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Védjük együtt a mazsolákat!!!
Minden szőlőszemnek napozókrémet!!!
Le az olcsó zacsival!!!

Mától veletek fogok harcolni!!! Fujj mazsolaevők!!! :cheers: :cheers: :dance: :dance: :dance: :cheers: :cheers: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258599 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: lucernás-bogaras offot abba lehet hagyni... legalábbis a tömeges idézgetést... léciléci. :( [size=9:190tavnx]Egyébként nekünk is van egy hasonlónk, csak mi a mazsolákat védjük black-rose.gportal.hu :oops: :roll: [/size]


Ez a mazsolás haláli.. :lol: Egyszerűen loooooooool :D

Sok sikert a lovagláshoz. Sztem menni fog, csak gondolkozz a ló fejével. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258581 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Ha már itt tartunk mi van a bogarakkal? Minden ember ha meglát 1 bogarat minygyárt fújjjjjjj! És agyoncsapja :evil: Tisztelet a kivételnek! :lol:


(((((Aha, Tót úr meg a lepke a két sárga folttal és egy pirossal... :twisted: Bocs, Erda, befejeztem... :oops: )))))

Valóban nagyon aljas dolog az orvvadászat. Meg mikor a hálóba repült madaraknak tekerik ki a nyakát... :evil: Szinte minden hónapban hallani olyat hogy itt-ott határátkelőhelyen nemtomhányféle védett madarat foglaltak le... :evil:
Különben semmi bajom a vadászokkal, azt leszámítva, hogy már a távoli puskalövés hangjától is rosszul vagyok... :oops: /me kicsit paranoiás... :oops: De tényleg ismerek nagyon jó fej vadászokat.
Az egy dolog, hogy ha én kimegyek az erdőbe, nem azért megyek, hogy lőjek, hanem hogy ottlegyek. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258555 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Én is lópárti vagyok, de azért tudom sajnálni a lucernát. Füvet nyírni pl.nem vagyok hajlandó :P Dupla haszon! ;) 8)


Most mit kell sajnálni a lucernát???? Az ezer számra nyílik míg a lovak hát khmm... azért nincs valami hú de sok belőlük!!!!!!!!

Utálom az orvvadászokat!! Csak mert azokat aszegény ráadásul védett madarakat lelövik.Pláne még ki is akarják őket vinni az országból!!!!! :evil: :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258554 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Én is lópárti vagyok, de azért tudom sajnálni a lucernát. Füvet nyírni pl.nem vagyok hajlandó :P Dupla haszon! ;) 8)


Most mit kell sajnálni a lucernát???? Az ezer számra nyílik míg a lovak hát khmm... azért nincs valami hú de sok belőlük!!!!!!!!

Utálom az orvvadászokat!! Csak mert azokat aszegény ráadásul védett madarakat lelövik.Pláne még ki is akarják őket vinni az országból!!!!! :evil: :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258532 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
lucernás-bogaras offot abba lehet hagyni... legalábbis a tömeges idézgetést... léciléci. :( [size=9:17wtdtfj]Egyébként nekünk is van egy hasonlónk, csak mi a mazsolákat védjük black-rose.gportal.hu :oops: :roll: [/size]

Én is szeretem a lovakat, és majd jövő nyáron talán alkalmam nyílik megtanulni lovagolni... de az még a jövő zenéje... :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258513 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Példának okáért én ismerek 1 tökre aranyos és tisztességes vadászt
aki történetesen az apukám úgyhogy.... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258511 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Na én ehez csekély értelmű vagyok. De mindegy, milyen nemzetiségű, vadász rossz, nemvadász jó. ( Állatfarm után szabadon... ;) )

Pontosan, vagyis nem egészen, mert azért kellenek vadászok, de a sok olasz nem jöjjön be Mo.-ra kismadararra vadászni! Vili?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258510 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na én ehez csekély értelmű vagyok. De mindegy, milyen nemzetiségű, vadász rossz, nemvadász jó. ( Állatfarm után szabadon... ;) )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258507 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Figy ez független attól hogy olasz (vagy szandi) illetva magyar!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258502 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Figyu egyremegy!! :P


Na azért ez egy erős költői túlzás!Nem minden olasz ilyen, ahogyan a myagyarok között is vannak normálisak (pl.:mi), de itt is vannak lükék, ez nem nemzetiségfüggő, szal' a Szandrát hagyjuk az olsz vadászok kategóriából, de azért igenis rosszak azok az olasz vadászok akik ide jönnek kismadarakra vadászni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258498 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Figyu egyremegy!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258496 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Hozsi írta:

Vikil írta:

Ancalima Anarórë írta:

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)

Ti most a bogarakról beszéltek?? 8O


Valószínűleg.. :?
Na mindegy..de akkor ne csak már a kínaik ilyenek-olyanok!
Itt vannak a hülye olasz vadászok, akik lőnek minden féle kis madárkát! :(

Csak nem a Szandráról beszélsz?? :twisted:

Hát tudtommal ő nem lövöldöz kis énekes madarakat, de javítds ki a ha tévedek!Én az ő vadász honfitársaira, akik jönnek ide Magyarországra kismadarakat gyilkolászni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258494 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Hozsi írta:

Vikil írta:

Ancalima Anarórë írta:

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)

Ti most a bogarakról beszéltek?? 8O


Valószínűleg.. :?
Na mindegy..de akkor ne csak már a kínaik ilyenek-olyanok!
Itt vannak a hülye olasz vadászok, akik lőnek minden féle kis madárkát! :(

Csak nem a Szandráról beszélsz?? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258490 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Ancalima Anarórë írta:

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)

Ti most a bogarakról beszéltek?? 8O


Valószínűleg.. :?
Na mindegy..de akkor ne csak már a kínaik ilyenek-olyanok!
Itt vannak a hülye olasz vadászok, akik lőnek minden féle kis madárkát! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #258486 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estel Adániel írta: hát, Ancalima alighanem áttért a lárvákra, szvsz... :roll:


Abból is bogár lesz... ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258485 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát, Ancalima alighanem áttért a lárvákra, szvsz... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258483 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta:

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)

Ti most a bogarakról beszéltek?? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258480 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estel Adániel írta: ...aki megeszi? ;) :up:


Zaftos és tápláló. ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258478 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
...aki megeszi? ;) :up:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258473 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta:

olorin.papa írta:
Szabadságot a nitrifikáló baktériumoknak! Ők a leg szánni valóbbak, a lánc legalján...


Ugye, ugye...
Mindig van egy kissebb hal :D


Ha már itt tartunk mi van a bogarakkal? Minden ember ha meglát 1 bogarat minygyárt fújjjjjjj! És agyoncsapja :evil: Tisztelet a kivételnek! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258457 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj... Fecske meg a kínai fiúcska meséjéről jut eszembe (vagy fecskefészek??? A Harisnyás Pippiben volt... :D ):
VAn egy kínai lány az osztályunkban, és valahogy szóbakerült, hogy milyen sok galamb van a suli előtti parkban (meg kábé mindenhol a városban), ő meg mondta, hogy "kínában, ha látsz egy galambot, akkor rögtön megfogod, hazaviszed, lemosod és másnapra kész az ebéd". Na ezen kissé kiakadtam. Ő múlt nyáron jött Bécsbe, ezért neki ez még természtes. Kissé kiakadtam. (későbbvettem észre, hogy ezt már írtam, de nem törlöm ki, hogy érzékeltessem sokkos állapotomat :D ) Mondtam, hogy "Jó de Kínában a kutyát is megeszik", mire ő: "Á, azt csak a férfiak. Ha egy nő megeszi, rosszullesz". Kissé kigúvadt a szemem, hogy ilye természetesen mondta. Gondolom abban reménykedtem, hogymajd kijelenti, hogy ááá, ez csak néhol, meg amúgy is, meg sztereotípia... Úgyhogy eléggé megrázott, mert kábé az sült ki a beszélgetésből, hogy ott mindent megesznek, ami mozog.
[size=9:1z156e03]nagyon naiv voltam?[/size]


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258377 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is lópárti vagyok, de azért tudom sajnálni a lucernát. Füvet nyírni pl.nem vagyok hajlandó :P Dupla haszon! ;) 8)

Bevallom, már nem hat meg, hogy az oroszlán megeszi a gazellát. Sablon: ez az élet rendje. :roll:
Az jobban idegesít, mikor ezerszámra ölik meg pl. a fecskéket az ínyenc asztalok számára... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258368 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:
Szabadságot a nitrifikáló baktériumoknak! Ők a leg szánni valóbbak, a lánc legalján...


Ugye, ugye...
Mindig van egy kissebb hal :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258365 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta:

Alyr Arkhon írta: Lovasok: Tik elfogultak vagytok, ezért nem érdekes a véleményetek lucerna témában.
:D

Szabadságot a lucernáknak!
Szegények földbe zárva várják, mikor jön el a végzet...
Milyen kilátásai lehetnek egy átlagos lucernának?
Miért van az hogy még a lóhere is jobb sorsban részesül?
(kivéve a mutáns verziók)

Szabadságot a lucernának!

:D :D


Én megpróbálok pártatlan maradni (én vetettem fel a lucernás témát :twisted: ), de a lucerna nagy hátránya, hogy nem tud segítségért kiáltozni. Meg aztán a lucerna is gonoszul magához láncolja a nitrifikáló baktériumokat, ergo rabszolgatartó :evil: . Ők érdemelnek igazi szánalmat. :wink: :D


Szabadságot a nitrifikáló baktériumoknak! Ők a leg szánni valóbbak, a lánc legalján...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258364 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Lovasok: Tik elfogultak vagytok, ezért nem érdekes a véleményetek lucerna témában.
:D

Szabadságot a lucernáknak!
Szegények földbe zárva várják, mikor jön el a végzet...
Milyen kilátásai lehetnek egy átlagos lucernának?
Miért van az hogy még a lóhere is jobb sorsban részesül?
(kivéve a mutáns verziók)

Szabadságot a lucernának!

:D :D


Én megpróbálok pártatlan maradni (én vetettem fel a lucernás témát :twisted: ), de a lucerna nagy hátránya, hogy nem tud segítségért kiáltozni. Meg aztán a lucerna is gonoszul magához láncolja a nitrifikáló baktériumokat, ergo rabszolgatartó :evil: . Ők érdemelnek igazi szánalmat. :wink: :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.088 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére