Állatbarátok

Több
19 éve 2 hónapja #260944 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A macskák bunyójához: a mi Bajuszunk azért lett ivartalanítva, mert 2 éves koráig minden tavasszal elvesztette a fülei felét, meg a bőrt a képéről... Nagyrészt visszanőtt. Meg irdatlan büdös volt. Folyton véresre verték egymást a szomszéd macskákkal... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260940 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az altatás nem fálydalmas!! Nem értem hogy lehetet ez!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260937 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem, a cicának már olyan fájdalmai voltak, hogy ránk is fújt meg minden. Komolyan olyan lehetett, mint a "halálhörgés", amikor valaki kileheli a lelkét.

tanuló-rigómentő akció ez aranyos. :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260931 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hozsi szerintem nincs igazad! Most nem azéet! A macseszok rengeteget bunyóznak +minden!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260929 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Hozsi írta:

Alyr Arkhon írta:

Hozsi írta:

Vikil írta: Szóval nálatok is verekenek a macseszok! Na Hozsi?! 8)


Hello!
Figyu, te nem láttad a sebet, de én igen, és az tuti, hogy nem macskaharapás!Meg azért egy macska talán nem harapja le egy másik farka végét.Igaz, hogy van, hogy egy kicsit fújnak egymásra, vagy bunyóznak, de vér nem folyik.
Ez az altatás tényleg szörnyű! :cry:


Akkor nálatok puhány macskák vannak.
Nálun k nem egyszer jönnek haza véres sebekkel.

Igaz, azért farokharapás még nem volt.


Hello!
ezt, hogy érted, hogy puhányak?
azért, mert a macskák nem verkednek vérre menően?


Pontosan.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260928 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Hozsi írta:

Vikil írta: Szóval nálatok is verekenek a macseszok! Na Hozsi?! 8)


Hello!
Figyu, te nem láttad a sebet, de én igen, és az tuti, hogy nem macskaharapás!Meg azért egy macska talán nem harapja le egy másik farka végét.Igaz, hogy van, hogy egy kicsit fújnak egymásra, vagy bunyóznak, de vér nem folyik.
Ez az altatás tényleg szörnyű! :cry:


Akkor nálatok puhány macskák vannak.
Nálun k nem egyszer jönnek haza véres sebekkel.

Igaz, azért farokharapás még nem volt.


Hello!
ezt, hogy érted, hogy puhányak?
azért, mert a macskák nem verkednek vérre menően?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260927 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Hozsi írta:

Vikil írta: Szóval nálatok is verekenek a macseszok! Na Hozsi?! 8)


Hello!
Figyu, te nem láttad a sebet, de én igen, és az tuti, hogy nem macskaharapás!Meg azért egy macska talán nem harapja le egy másik farka végét.Igaz, hogy van, hogy egy kicsit fújnak egymásra, vagy bunyóznak, de vér nem folyik.
Ez az altatás tényleg szörnyű! :cry:


Akkor nálatok puhány macskák vannak.
Nálun k nem egyszer jönnek haza véres sebekkel.

Igaz, azért farokharapás még nem volt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260912 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Szóval nálatok is verekenek a macseszok! Na Hozsi?! 8)


Hello!
Figyu, te nem láttad a sebet, de én igen, és az tuti, hogy nem macskaharapás!Meg azért egy macska talán nem harapja le egy másik farka végét.Igaz, hogy van, hogy egy kicsit fújnak egymásra, vagy bunyóznak, de vér nem folyik.
Ez az altatás tényleg szörnyű! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260884 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az altatásnak tényleg nem kéne fájdalmasnak lennie. :? Fricit is meg Csibészt is altatták már el (igaz, műtét miatt), és nem volt semmi gond.
Jelentem, a tegnapi nap folyamán lezajlott a váratlanul kezdődő, de sikeres, sokadik számú tanulórigó-mentő hadművelet. A kiváltó ok az volt, hogy egy tanulórigó leszállt a kertünkbe a bokrok alá. Jómagam siettem megfogni, vagy átterelni valahová a szomszédba, mielőtt Frici hazaérne. Kicsit elszámítottam magam, ez ugyanis már jóval előrehaladottabb madár volt, mint eddigi társai, és igen komoly sikereket könyvelhet el a repülés terén. Mire a harmadik fára repült, előkerült a macska, ez persze tovább bonyolította az eddigi felállást. A rigó eközben átrepült a negyedik fára, ahová Frici is követte, én pedig Fricit. A macskát kis noszogatás hatására sikerült lehámoznom a fáról, majd bevetettem a szupertitkos és ritkán (de akkor igen nagy hatékonysággal) használt fegyvert: a nyershúst. Ezzel végleg sikerült eltéríteni Fricit a további rigófogási szándékától. :D A macska is jóllakott és a rigó is megmaradt. :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260787 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szóval nálatok is verekenek a macseszok! Na Hozsi?! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260785 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk a macskák tegnap összekaptak, Nyafit a kicsi fekete macsomat megtámatta a szomszédból ránk maradt kandúr és ösze visza marták egymást. De ez csak addig volt így míg az anyja is be nem szállt a verekedésbe, így hát együttes erővel jó ellátták a kandúr baját! Ma pedig egy kutya kergette meg Lucifert az utcán fel a szilvafa tetejére. Így eseménydús volt a macs hétvégéje, és így nekem se jött nyávogni a gyönyörű fals hangjával.

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260774 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez borzalmas! Nem lehet hogy rosszul altatták?? Eléggé félelmetes lehetett végighalgatni!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260761 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Valószínübbnek tartom hogy inkább unyóztak!! :twisted:
Az ostoba macskák!


Mi van?!
Dehogyis a macskák sokkal okosabbak, mint a kutyák, és az azért durva lenne, ha egy másik macska harapta le volna...
Szerintem nagyon valószínűleg egy ostoba kutya volt.. :twisted: :evil:
Most ezzel nem azt mondom, hogy minden kutya hülye dög, de amelyik a macskáim farkát harapdálja az az!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260755 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény cicus :cry: Nem tudod, h mi történhetett vele?

És mennyi idős lehetett?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260751 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Te jó Ég... 8O Mi volt az a szer?! Az altatás elvileg nem fájdalmas! Még akkor sem, ha ép a jószág idegrendszere... Szegény cilla... :(

Mi egy lebénult nyulunkat altattuk el, mert fél évig nem tudott felállni. De ő csak sóhajtott egyet és elaludt csöndesen... :cry: Meg a skót juhászunk is... :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260750 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi a manót adott neki az orvos??

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260747 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Állatbarátok
lassan már egy hónapja történhetett, hogy reggel otthon lustultam, mert nem volt tanítás. Apa kiment megsétáltatni a kutyát, és mondta, hogy szerzett egy macskát. Kimentem, láttam, hogy egy dobozban van, nagyon fújt és vérzett a hátsója. Apa mondta, hogy úgy kanalazta bele a dobozba, mert karmolt, harapott, fújt és nem mozgatta a hátsó lábait. Próbáltunk neki enni, inni adni, de még mindig nem békélt meg velünk. Kikönyörögtem, hogy vigyük el dokihoz. A dokinál az orvos (aki régi barátunk) végig szúrkálta finoman, hogy hátul érez-e valamit. Nem érzett. Fogott egy ollót, és nem azzal a végével amivel vágni szoktunk, hanem a másikkal megszorította a tappancsait. Nem érzett semmit. De kiderült, hogy elől sem, bár az elülső részét mozgatta. Kiderült, hogy az réző rostjai teljes csődőt mondtak. A gerincénél kitapogatta a törést a doki. Nagyon komor volt az arca és sokáig vívódott, vizsgálta de végülis azt mondta, hogy az lesz a legjobb ha elaltatjuk. Amikor beinjekciózta olyan fájdalmas elnyújtott hangot adott, én akkor már rég sírtam, pedig mi közöm nekem ehhez a macskához?! Kimentem, de még kinnt is lehetett hallani a nyöszörgéseit, aztán egyszer csak felüvöltött és rá 5 percre már kihozta apa a dobozban.

Van egy ingyenes szolgáltatás, hogy elviszik az állatodat, de állítólag enyvet készítenek a csontjaikból, úgyhogy-ahogyan a többi elhunyt állatunkat is- el akartuk temetni. Apa mondta, hogy amikor hazajön majd eltemeti. De ellepték volna addigar a legyek, meg egyáltalán...szóval eltemettem én. Ahogy összecsuklott...áááhhh...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260744 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekün viszont rengeteg fecske halt meg! És nem csak othon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260659 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta: Képzeljétek, mi történt kb. 10 perce:
Anya kertészkedik a kertben, ásott két kisebb gödröt valami virágoknak. Közben jöttek rokonok, mennek el, és látom, hogy Frici megtalálta a két gödröt, először az egyiket, majd a másikat mélyíti egy kicsit, végül a másodikba belepisilt. :lol: :mrgreen: :D Lökött macs, azt hitte, hogy vécének vannak ott a gödrök. :D


:) :) Végülis miért ne? :) Mikor a mi macskánk tanult pisilni, tele volt a kert a szabványnak nem megfelelő gödörkezdeményekkel... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260658 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek, mi történt kb. 10 perce:
Anya kertészkedik a kertben, ásott két kisebb gödröt valami virágoknak. Közben jöttek rokonok, mennek el, és látom, hogy Frici megtalálta a két gödröt, először az egyiket, majd a másikat mélyíti egy kicsit, végül a másodikba belepisilt. :lol: :mrgreen: :D Lökött macs, azt hitte, hogy vécének vannak ott a gödrök. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260657 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk is 3 napig esett, de mi csak egy félig tollas halott verébfiókát találtunk. Remélem, a fecskéknek nincs bajuk, legalábbis egyelőre úgy tűnik.
Az a baj, hogy itt még az sincs, hogy teszek ki neki enni. Fogok egy csomó legyet, aztán beeregetem a fészekhez?
Ezért jó, mikor a fecske tehén-vagy lóistállóban rak fészket. Ott márciustól novemberig hemzsegnek a legyek... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260655 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Nagy baj van emberek! A napok óta tartó esőzések és hidegek miadt a fecskék pusztulnak :evil: :x Nem ettek már napok óta semit! :cry:
Volt olyan fecske ki repült és közben halt meg! :cry: A többiek összekuporogva vártak a halálra! Nálatok nem pusztulnak???


Hát mifelénk semmi bajuk a fecskéknek....repdesnek.... vidáman csivitelnek...pedig erre felé is 3 napig szakadt az eső megállás nélkül......

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260654 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagy baj van emberek! A napok óta tartó esőzések és hidegek miadt a fecskék pusztulnak :evil: :x Nem ettek már napok óta semit! :cry:
Volt olyan fecske ki repült és közben halt meg! :cry: A többiek összekuporogva vártak a halálra! Nálatok nem pusztulnak???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260648 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Hozsi írta:

Nimrocco mirimafea írta:

olorin.papa írta: :eek2: Ez nagyon szörnyű! :crying: :bawling: szegény madarak...


:egyetért: :cry: :shake: :shake: :shake:


én is, dehát tápláléklánc.. :wink:


Az egereket még csak mergértem de a madarak.................

Erda/Pici lányom:Éhezteteed azt a CICCET????? :twisted:

A mi macekunk már amúgy is kezd kissé öregedni ...két metszőfoga hiányzik,lusta de nagyon.....imádja ha csak simizik....és néha olyan szeretetrohama van...... :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #260646 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Nem azért vadásznak, hogy megegyék, hanem a vadászatért magáért. Nagypapám mesélte, hogy a kertjében volt egy macska ősszel. Nem etette, mert nem az övé, menjen innen.
A macska tavaszra meghízott az etetőnél fogott madarakon. Szajkótól kezdve cinkén át meggyvágóig mindent megölt... :evil:

Ez azért nem teljesen igaz. MAcskája válogatja. Szal persze, ösztöne hajtja, így megfog mindent. Csak nem mindet eszi meg. Pl Frici a rigót csak kibelezi, a verebet és a galambot viszont jóízűen elfogyasztja (már ha a kutya nem veszi el tőle, és trancsírozza szét a kertben... :roll: ). A madáretető madarait ritkán sikerül megfognia, cinkét fogott már, meg tengelicet egyszer, de zöldikét (akik még most is visszajárogatnak kajálni!) még nem. :) Remélem, nem is fog. :) (Meg azt az egy szem fácánt, ami betévedt a szomszédba, csak nézte nagy, kerek szemekkel. :lol: )
Alyr: Ismerős a dolog. :) Régi kutyus, meg a régi macs (Frici apja, Zorró) jól megvoltak egymással, télen együtt aludtak összebújva. :) ) Frici viszont ezzel a kutyussal (szintén Csibész :D ) annyira nincs kibékülve, bár megtűrik egymást, de amint Frici hátat fordít a kutyának, baj van. :roll: Igaz, van, amikor Frici kezdi az ingerlést, azzal, hogy felmászik a lugasra mamáméknál, a kutya ilyenkor persze szabályosan őrjöng, idegesíti, hogy a macska magasabban van, mint ő (egyszer még az azstalra is felugrott 8O). :lol: Aztán, ha Frici elmegy a környékre szokásos felderítőútjára, lenyugszik. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260637 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha már ciccek:
Néró nevű fekete macsunk (aki méltó a nevére bár Rómát még nem gyújtotta fel) offenzívát kezdett a kuyták rémuralma ellen. Amióta ugyanis az újabbik kutyánk megvan, a macskák folyamatos kergettetés alatt állnak.
Nos, Néró úgy gondolta, őt aztán nem terrorizálják holmi ötször akkora, jóval erősebb lények, és miután a "mind feketék vagyunk, legyünk hát barátok és hadd egyem meg a kajádat" terv nem sikerült, taktikát változtatott.
Az új stratégiája neve: kendőzetlen, brutális erőszak, némi lélektani hadviseléssel vegyítve.
Amint egy kutya lokalizálja, hogy Néró túl közel (értsd: látótávon belül) tartózkodik és a megszokott eljárás végrahajtását kezdi meg (értsd: dühödt, de azért nem vészes hörgéssel a macs felé vágtat) Néró nem szalad el olyan messzire, hanem megtorpanván fúj, mint egy defektes bicikli. (öt döglött bicikli hever a kamrában, úgyhogy volt kitől tanulnia) Ez (a kendőzetlen brutális erőszak by Néró) a kutyákat megállítja, de a győzelemhez kevés.
A győzelem záloga a lélektani hadviselés.
A lélektani hadviseléshez meg kell egy gazdi. Amint a gazdi megjelenik a színen, Néró macs két sziszegés között szívhezszólóan kezd nyávogni, és úgy egyáltalán próbál olyan lenni, mint a csizmás macs a Shrekben. Ez a legtöbbször beválik, és a kutyát a gazdi helyreküldi. (más kérdés, hogy a kutyának esze ágában sincs helyremenni, de valsz felhagy a macskakergetéssel)
A háború még folyik.
Majd tájékoztatok a további fejleményekről.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260617 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na igen, a zuhogó esőt az enyém is utálja. de a szüneteket, és a 7végéket meghagyja nekem. (ilyenkor a nagyszüleimet zargatja :D )
egyszer iskolaidőben nálunk aludt a barátnőm az ágyamban.
A cicám jött reggel, és vidáman rálépkedett a veséjére, majd tovább állt. Aztán valamiért hátrapillantott, és mikor észrevette, hogy nem én vagyok, holtra rémült.. :P összevissza rohangált, és a takaró alatt keresett... de ott is csak a barátnőmet találta.
végül belenyugodott.

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260612 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ühüm... Anya 5 éve nem tud fél hatnál tovább aludni, minthogy hétköznap akkor kel, és a macska már akkor követeli a mindennapi betevő falatot... :lol: És persze vasárnap is, meg szombaton is, meg Karácsony másnapján is, meg mindig... Nyarvog. Szívettépően.
Főleg szakadó esőben... :twisted: Komolyan, mint akit nyúznak!! :D

Olorin: a kutya-macska faroklevágást a skótok találták fel, nem? ;)
Üdv nekik... :? :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260606 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én cicám jobb mint egy ébresztőóra. mikor még suliba jártam, mindig egy perccel hamarabb ugrott a vesémre, mint ahogy megszólalt volna a saját órám. De 7végén sose bántott hagyott aludni, amig akartam. :D
Édi. Mondjuk a cicus megvan kb. 7 kg ugyhogy ha ébreszt, akkor ébreszt! :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #260598 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A macseszok lusták!! Ez van! Tisztelet a kivételnek!! A kutyuk jobbak és ügyesebbek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.900 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére