Állatbarátok

Több
20 éve 5 hónapja #189907 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jó lett a szkenner, holnap hozok majd képeket, megtaláltam a "kutyák az éjben" sorozatot (hozzávalók: 1db vakus gép, 1 vagy több kutya, 1 db éjszaka) előre is szólok, a kutyáknak nem azért fog világítani a szeme mert a Kedvencek Temetőjéből jöttek, hanem mert szándékosan úgy fotóztam hogy világítson a szemük ;)

Namarie: az éxerteknős nem egy észlény, bár hogy belédharapott az furcsa. Nekünk amíg voltak, megelégedtek azzal hogy behúzták mindenüket és onnan kuksoltak kifele.

Én nem félek se a pókoktól (méretlimit azért van) se a hüllőktől. Egyik vágyam egy kockás piton, de ahhoz cseppet nagyobb ház kéne...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189888 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Látom itt nagyon sokan elvoltak az állataikkal. De én nem tudnék egyszerre nagyon sok állatkát tartani, mert mindegyiknek rengeteg törődés kell. Most is van a macskám és a patkányom, nekem még az is sok, főleg, hogy féltékenyek egymásra.
Az első állatom egy tengeri malac volt, akire már nem is emlékszem, mert inkább a testvéremé volt, aki megölte, aztán jöttek hörcsögök, ékszerteknősök, csirkék, egerek és nyuszik. Egy Bp-i lakáson ilyesfélék vonulnak át. :D

Suhi: Mit lehet csinálni ezekkel a hüllőkkel és egy, vagy több madárpókkal? :? :D

Tényleg csiguszt nem tartott senki? :P Nekem egész sokáig volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189766 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Namarie: az egy igen agresszív állátka lehet :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189657 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
betetm a beszélgetősbe is, de azt gondolom, ide jobban illik:Képzeljétek, mi történt. Anyukám takarította a teknőst, addig nekem adta ide, hogy egy edényben fogjam meg. A békakirálykisasszony erre kimászott az edényből, és teljes erőből belecsimpeszkedett a középső ujjamba. Írd és mondd beleharapott a középső ujjam alsó részébe, de úgy, hogy azt hittem, kivesz belőle egy darabot. Ezután végigavelt a lábamon és a hasamon, a gyönyörűséges vörös fülivel. Amikor Anya tetet vissza, elkezdett neki kedveskedni, elkezdte becézgetni, erre rá is elkezdett fufákolni, épp csak nem köpött a kávás szájával és a rózsaszín nyelvével a harci béka...
Nimrocco, Suhifarok, elnézést, hogy összekevertelek benneteket

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189634 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
No jó nem egymagam követtem el eme állatseregletet :wink: , de ha mán igy nem hiszitek meg hú akkor elmesélném, hogy s mint alakult ez igy:
a nagypapámék vidékről költöztek fel ides tova már 40 éve és ott rengeteg állatuk volt még lovak, birkák és szarvasmarhák is aztán ezt itt is folytatták, de a legnagyobb állat itt már csak a malac volt- hú tényleg ki is felejtettem a felsorolásból, de olyan rég vót, hogy alig emlékszem mán rá, de vót :lol: Eleinte mi is velük laktunk, de már 14 éve elköltöztünk, de nem mentünk ám messzire csak a szembenlévő telken épitkeztek a szüleim, tehát az állatok közelsége megmaradt és az én állatszeretetem is innen fakad :D
Bp peremkerületében ez még elmegy szerintem, de a barátaim furán mosolyognak rám az biztos, ha megemlitem 8O :oops: :lol:

Jajj még vkit kihagytam a felsorolásból pici sündisznót mi is nevelgettünk egy ideig, mert a papám kutyája megölte a mamáját aztán amikor nagy lett elengedtük és még néha látom átsuhanni a kerten.

Suhi hú a mindenit hüllők meg efféle csúszómászók 8O nem akarom bántani egyiket se, de én még a szobámban randalirozó póktól is félek, pontosabban tartok tőlük... :roll:

Én anyum is totál kiakadt amikor a tesóm beállitott a hörivel aztán nagyon megszerette és extra finomságokkal halmozta el végül a karfiol lett a veszte mint mondottam és anyum annyira kétségbeesett, hogy még meg is siratta :cry:

sorriso:a cicád szerintem úgy van az állatdokival mint mi a fogorvossal :lol: A lényeg az, hogy azért meggyógyult és nem volt komoly baja.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189598 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Állatbarátok
múlt héten megpróbáltam elvinni a macskámat Sanyi bá'hoz, de nem sikerült, útközben elszökött..a fájós lábával..hihetelen volt..estére hazaért, pedig csak 100-150 m-t kellett megtennie - igaz ezt 'erdőn-mezőn' át..
pénteken pedig jött a szomszéd kuytákhoz egy nagyon szimpatikus, fiatal (jóképű 8) :oops: ) állatorvos, és áthívtuk h nézze meg a macska lábát..
Rafi (a macska) nem volt hajlandó előjönni, tehát ki kellett kísérni a dokit.
mire visszaértem a macsekom ott ült a lépcsőn..és láttam ahogy röhögött magában "engem ugyan nem vizsgál meg állatdoki" :twisted:
8O 8O
tiszta hülye ez az állat, de szerencséjére már nem fáj a lába, és a szeme is rendben van...
álnok, és számító, de IMÁDOM :oops: :D

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189444 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nahát tök jó olvasni, hogy ennyi féle fajta állatkát szerettetek. Én a sok sok közül a tengerimalacaimat szerettem a legjobban. Meg anyám is, pedig ő irtózik az állatoktól, de már írtam hogy ahhoz képest még az egereket is elfogadta. Szal az le kellett volna kapni, ahogy anyám közlekedett a lakásban a tengerimalacokkal. Volt egy zsebes otthonkája, annak az egyik zsebébe berakta az egyik kölyköt, a másikba a másikat, és a két kezében a hím meg a nőstén lapult. Ott ugyuluzott nekik, azt nem felejtem el soha. Olyan jól jött ki.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189441 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha minden igaz, ma végre lesz rendes program a szkennerhez és tudok szkennelni képeket, miáltal megnézhetővé válnak...
(lehet hogy nem sikerül...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189363 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
- Nimfa papagáj (sosem derült ki, fiú-e vagy lány, de asszem fiú volt... :? Ő az elején nagyon édes volt, de aztán mindenki megutálta, mivelöt percig nem tudott csöndben maradni, folyton fülsértően rikácsolt. Próbáltam vele barátkozni, de mindig megcsípett. :( A fikuszunk neki köszönheti pusztulását, mert unalmában a leveleit csipkedte. :lol: Végül idős korában egyszer a teraszon levegőzött, mikor átszökött a szomszéd óriássnauzzere, és... :bawling: soha nem felejtem el a földet borító tollak látványát :crying: ) .


Nimfapapagáj nemének megállapítása:
a nőstány farkának hátsó fele keresztirányban sávozott,a hímé egyszínű :wink:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189354 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Engem anyukám még most is Totyáz. :D És én se vagyok aranyhal. Csak házisárkány! :twisted:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189346 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Fiona írta: És az általános suliban volt minden évben az osztályunknak egy böszme nag aranyhala. A neve mindegyiknek Totya volt. :D


Régebben a legjobb barátomat is Totyának becéztük (mondjuk, ő nem aranyhal). :roll: :lol:

Ja igen, még nem jártam ebben a topicban, csak most a napokban kezdtem el olvasgatni.
Ki vagyok akadva, hogy BP-n mertek ilyen sok állatot tartani. 8O
Na jó, nem úgy értem, hogy .... izé.... na .... ez tök jó!!! :D

Nálunk (tanyán) csak 3 macska, meg 2 kutya van (meg néhány pók a sarokban, egy két hangyaboy, ill. hangyagirl, ja és néha vakondok a földben - persze ezek illegálisan tartózkodnak itt :lol: )
Az egyik kutyánk - Lujza - két éve került hozzánk. Egyszer csak megjelent a kertben (nincs kerítés a ház körül, úgyhogy könnyen bejöhetett). Eleinte el akartuk kergetni. Nem kell megijjedni, nem erőszakkal, csak rászóltunk, ennyi. De mindig lekusshadt előttünk. Látszott szegényen, hogy bánthatták a régi gazdái. Aztán ittragadt. Mostanság meg ha a közelébe megyek egyből a hátára veti magát, mert imádja ha a hasát vakargatom. Olyan édi! :D
Nem tudom, hogy ti láttatok-e már kutyát nevetni, mert én nem. De Lujza, egyszerűen mindig röhög - a szó szoros értelmében -, ha a hasát vakargatom. Nagyon csikis. :lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189342 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én szüleim még ennyire se szeretik az állatokat. Ha jó számolom volt:

3 macska
1 kutya
2 ugróegér (5. szülinap rúlz! :D )
2 aranyhal (hu, két napo éltek, azt feldobták az uszonyt)
most ey napig volt egy kicsi sünink, de már elment.
+ a pókok a pincében

És az általános suliban volt minden évben az osztályunknak egy böszme nag aranyhala. A neve mindegyiknek Totya volt. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189314 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Először közlöm, hogy a szüleim NEM szeretik az állatokat, úgyhogy valódi keresztes lovag vagyok ilyen téren... :fight:
Tehát eddig volt:
-nem számoltam, de legalább 6 kanári
-két cicc
-3 hullámos
-egy kutymák
-egy akvárium
-három ebihal, amiből brekik lettek
-(egy kishug...)

Szóval ennyi, de Suhi és Timona vegyétek úgy, hogy olyan sárga a fejem, mint egy emotikon! Nekem egy hüllőt sem engednek, meg egy kecskét sem! :evil: Pedig XI. kerületben lakunk!

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189313 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kiskoromban minden fészekből kiesett madárfiókát hazahurcoltam, persze másnapra elpusztultak(szegénykék). A legszomorúbb az volt, amikor egy jégeső elverte a kertben a vörösbegy fészkét.,benne három csupasz fiókával. :(
A család hozzáállásán mindig jót derülök, merta szüleim mindig tiltakoznak, hogy elegen vagyunk már állatok nélkül is, aztán valamelyik gyerek mindigg hazahoz egyet. Másnap már ott babusgatják őket.. :)
Csak Anyu betegesen fél azoktól az állatoktól, aminek 4-nél több lába van.
Az első háziállatot Apu hozta még kb. tizenkét éve. Egy cica volt, amit egy kukából szabadított ki. A Macsak dinasztia leszármazottai még ma is élnek a szomszédunkban. Azóta volt 3 bentlakásos macska (akiket csak etettünk, nem számoltam), 1 nyuszi, 2 teknős ( most is megvannak, kint laknak a medencéjükben)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189309 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi családunkban eddig volt:
-kutya
-macska
-néhány madárpók (100 fölött, mer lettek kicsik is :P )
-kígyó (csak kb 2 méter...)
-kis kajmán
-két skorpió (ja de nekik is születtek kicsikéik)
-néhány papagáj
-hörcsögök (itt is lettek kicsik)
-egerek (hát ez egy tucat, még annál is több, mer lettek kicsik és azoknak is lettek kicsik és azoknaki is...stb...persze általában az állatkereskedésekben kötöttek ki... :cry: )
-halak
-és most éppen egy tojást próbálunk kikelteni, vmilyen madárka lehet

Ja és, SUHIFAROK vagyok!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189308 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: No jó akkor én is felsorolásba kezdek :D
Eddig az állatfarmunkat gazdagitották:
-macskák
-kutyák
-nyulak
-pulykák
-házi tyúkok, gyöngytyúkok, japán tyúkok
-ludak
-kacsák, néma kacsák, vadkacsák
-hullámos papagájok
-1db hörcsög- ancim karfiolt adott neki-> felfúvódott és elpusztult :cry: azóta nem volt szivem újat venni...
-pár hónapig nálunk volt egy törött szárnyú galamb aki a kertünkben landolt,természetesen a nagypapámmal meggyógyitottunk.
Ja és mindezt Bp határain belül sikerült elkövetni :lol: :oops: 8)

[size=9:321owotg]250![/size]

Hmmmm, Timona, ezt mind te követted el, ja és a helyszín nagyon is megfelelő :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189300 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nimrocco, ez aztán a... 8O :D
Mi még állatot nem fogadtunk be, anyukám a nyúltol is fél!!! :evil:
De azért volt már vásárolt állatunk:
- teknős (szívós állat volt, ékszerteknős: egyszer 3 hétre eltűnt a knapénk alatt. Túlélte. 8) még elég kicsai voltam, de arra emlékszem hogy Ásókának neveztük el, mert imádta a medencéje alján lévő kavicsokat túrni. Néha teljesen eltűnt alatta... :lol: Tisztázatlan körülmények között hunyt el, mi nem voltunk ott, csak apukám, aki nem egy állatszakértő... :roll: )
- Nimfa papagáj (sosem derült ki, fiú-e vagy lány, de asszem fiú volt... :? Ő az elején nagyon édes volt, de aztán mindenki megutálta, mivelöt percig nem tudott csöndben maradni, folyton fülsértően rikácsolt. Próbáltam vele barátkozni, de mindig megcsípett. :( A fikuszunk neki köszönheti pusztulását, mert unalmában a leveleit csipkedte. :lol: Végül idős korában egyszer a teraszon levegőzött, mikor átszökött a szomszéd óriássnauzzere, és... :bawling: soha nem felejtem el a földet borító tollak látványát :crying: ) .
-Közben vmikor egy cica, ő még most is él, családos apamacskaként valahol a bp-i házunk közelében... :D
- És végül a mostani öt éves középuszkár, Bugi. :D :D :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189287 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Azt hiszem, büszkék lehettek magatokra!!! :D :D Nem úgy, mint én.Egyszer volt egy Jerry nevű papagájunk, aki beteg volt.Mivel, nem tudtuk hova tenni, elvittük a dokihoz, aki adott egy srayt.Befújtuk vele az állatot.Miután meghalt szegény, akkor jöttünk rá, hogy csak a ketrecét kellett volna befújni.Szegény kiss Jerry. :crying: :crying: :crying: Megöltük szegényt. :cry: :cry: :cry: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189262 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
No jó akkor én is felsorolásba kezdek :D
Eddig az állatfarmunkat gazdagitották:
-macskák
-kutyák
-nyulak
-pulykák
-házi tyúkok, gyöngytyúkok, japán tyúkok
-ludak
-kacsák, néma kacsák, vadkacsák
-hullámos papagájok
-1db hörcsög- ancim karfiolt adott neki-> felfúvódott és elpusztult :cry: azóta nem volt szivem újat venni...
-pár hónapig nálunk volt egy törött szárnyú galamb aki a kertünkben landolt,természetesen a nagypapámmal meggyógyitottunk.
Ja és mindezt Bp határain belül sikerült elkövetni :lol: :oops: 8)

[size=9:8gynnt5z]250![/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189241 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
perme sorolásba kezd :P :
én eddig:
-pockot
-csókát
-sünt
-macskát
-kutyát
-galambot
-verebet
-halat
-teknőst
-rigót
neveltem.
Asszem ennyi :lol:

Namarië: khmmmm,khmmmm :rmad2:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189240 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie/Alatariel írta: Suhifarok: igazatok van...


Áááááá...Nimrocco a haját fogja tépni!!! Ezt ugyanis ő mondta nem én! Szegényt már másodszorra tévesztik össze velem, és megint itt... :wink:
A teknősökről nem is tok semmit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189239 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nathalee: anyudat feltétlenül mutasd meg orvosnak,mert denevérek veszettséget is terjeszthetnek!!!

Suhifarok: igazatok van, a teknősök nagyon kényes állatok. n tavaly júniusban a koliból menttem ki ettőt, a szobában voltak, annak a tipikus estet, hogy aminek mindenki a gazdája, annak senki. Aki odahozta őket, az nem igazán törődöt velük, és azt e nagyon hagyta, amit mi szerettünk volna. Ha kicsit erőszakosabb vagyok, és áthozom arra az oldalra, ahol én ülök, a fiú talán még ma is él. Össze-vissza volt velük törődve, nekem meg annyi eszem nem volt, hogy elolvassak egy szakkönyvet. Aztán évvégén elkértem attól, aki odahozta őket, és hazavittem. (Állatbarát szobatársnőm hatékony segítségével).

A fiú sajnos elpusztult, napfény és megfelelő táplálás híján páncélpuhulást kapott. A saját kezemmel temettem el őt a kertbe.Akkor is, most is lelkifurdalásom van miatta, mert úgy érzem, felelős vagyok a haláláért. ha eszembe jut az, ami nem jutott, ha erőszakosabb vagyok, talán megmentem az életét.Mindkettő iszonyú beteg volt. A szobatársaim közül ketten elvitték őket orvoshoz, be volt dagadva a szemük. Itthon Anyukám kezdte el őket gyógyítani, a kislány nagyon szépen rendbe is jött, hála az Istennek.Ő most itt van mellettem, és vígan úszkál, és nagyon élénk, gyönyörű kis teknős. Remélem, ez így lesz nagyon sokáig...most már merem őt szeretni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189219 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Holtak vezére írta: én eddig talált állatok közül gondoztam 2 macskát, 1 pelét, 3 teknőst, meg 1 siklót


Uhh én eddig macskát és galambot gondoztam talált állatok közül. De volt egerünk, hörink, tengerimalacunk, nyulacskánk, macsok, és most a kutyika. :) Anyám szegény, nagyon retteg az egerektől, de a fehéregérkéinket nagyon csípte. Ő gondozta az újszülötteket, játszott a nagyokkal, és azt bírta a legjobban, hogy az ujja köré tekerték a farkincájukat, és utána lógtak azon. Legjobban a tengerimalacokat és kutyát kedvelte kedveli. Igazán hősies lélek, mert normál esetben nem nagyon van oda az állatokért.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189218 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Holtak vezére írta: én eddig talált állatok közül gondoztam 2 macskát, 1 pelét, 3 teknőst, meg 1 siklót

Huh, ez szép teljesítmény, egyépként, (szerencsétlen)egerünk már megint eltűnt.Kiugrani, nem tud, mert óriás bef.üvegből egy sima egér nem tud kiugrani, úgyhogy v.színű, az egyik osztályból vki szépen kivette, aztán spuri. :evil: :evil: :cry: :?
nathalee:igaz, hogy már sokan mondták, de nagyon szép dolog volt tőled ez a denevéres dolog!!! :D :D Ajánlom, hogy ne bántsák ott, ahova beadtad.Tök izgi lehetett egy szobában aludni egy denevérrel. :wink: :wink:

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189217 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
én eddig talált állatok közül gondoztam 2 macskát, 1 pelét, 3 teknőst, meg 1 siklót

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189216 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: Hajnalban hallottam hogy mocorog, reggelre eltünt. Az egész szobát átkutattam, de semmi. Volt egy megérzésem és benéztem a szekrény mögé és ott csüngött :roll: Olyan édes volt. Elvittem a vadasparkba, átvették tőlem és azt hiszem ennyi, kilépett az életemből :cry: Egy kicsit aggódom érte, hogy tényleg tudnak-e segiteni rajta, vagy csak bedobják egy ketrecbe desszertnek... :?
Engem nem bántott, de ancimat megkapta egy picit, de nem hiszem hogy gond lesz belőle.
Nyitok egy S.O.S állatügyeletet :D


Merre laksz?
Bár biztos, hogy nem adják oda valami madárnak. Egyébként meg tényleg szép volt tőled. Én úgy 5-6 lehettem, amikor apámmal Mohácsnál átmentünk a Dunán, a túlparton sétálgattunk, és egy denevért találtunk, ami fennakadt a szárnyánál fogva a bokorra. Apám óvatosan lehámozta, de el is engedtük. Egyébként Ancidat mutassad meg egy dokinak. Soha sem lehet tudni...

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189185 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta:

Holtak vezére írta: volt medencéjük is.
most is van.
csak nincs benne víz.
úgyhogy az az 1 maradék teknőc 1 lyukban él.
ez van...


Talán rakjál bele vizet... :twisted:

félreértetted.
a suliban van a teknőc.
de szvsz nem mindig.
valamikor hazaviszi az igazgató, és akkor gondolom v.mi medencében lakik...

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189181 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A denevéreket én nagyon aranyosnak találom :D
A teknősökkel vigyázni kell,mert nagyon kényesek.A túl sok víz is megárt nekik,de szárazon se maradhatnak!
Úgyhogy vmi medencét sürgősen ki kell akakítani neki.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189174 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Holtak vezére írta: volt medencéjük is.
most is van.
csak nincs benne víz.
úgyhogy az az 1 maradék teknőc 1 lyukban él.
ez van...


Talán rakjál bele vizet... :twisted:

nathalee: ez szép dolog volt tőled, a legtöbben sikítozva menekülnek a denevérek elől... :wink: :D

A mi biosztanárunknak van egy tele akvárium hala a teremben, és mindig vannak kishalak, és aki akar, vihet haza bébiket bármikor... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189167 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hajnalban hallottam hogy mocorog, reggelre eltünt. Az egész szobát átkutattam, de semmi. Volt egy megérzésem és benéztem a szekrény mögé és ott csüngött :roll: Olyan édes volt. Elvittem a vadasparkba, átvették tőlem és azt hiszem ennyi, kilépett az életemből :cry: Egy kicsit aggódom érte, hogy tényleg tudnak-e segiteni rajta, vagy csak bedobják egy ketrecbe desszertnek... :?
Engem nem bántott, de ancimat megkapta egy picit, de nem hiszem hogy gond lesz belőle.
Nyitok egy S.O.S állatügyeletet :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.289 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére