Állatbarátok

Több
20 éve 9 hónapja #167898 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldanielle írta:

nathalee írta: Gondolom mikor megsértődik egész este háttal ül neked, vagy elő se jön :wink: Dettó :wink:

Talált. Sülyedt.
De nem csak este. Képes napokra megsértődni. :lol: Hogy egyem az érzékeny lelkét, de hát egy igazi személyiség a Vaszil. :D


Nagyon tetszik a neve :D
Magyarul Laci, ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167893 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: Gondolom mikor megsértődik egész este háttal ül neked, vagy elő se jön :wink: Dettó :wink:

Talált. Sülyedt.
De nem csak este. Képes napokra megsértődni. :lol: Hogy egyem az érzékeny lelkét, de hát egy igazi személyiség a Vaszil. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167891 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldanielle írta: nathalee: A mi maccsunk is csinál hasonló dolgokat. :D
És ha nem visszük magunkkal, akkor vagy halálosan megsértődik, vagy szinte magába zuhanva vonul el.


Gondolom mikor megsértődik egész este háttal ül neked, vagy elő se jön :wink: Dettó :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167877 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nathalee: A mi maccsunk is csinál hasonló dolgokat. :D
És ha nem visszük magunkkal, akkor vagy halálosan megsértődik, vagy szinte magába zuhanva vonul el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167874 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem is sokszor belemászott az utazómba, hogy vigyem magammal, de fájó szívvel elmagyaráztam neki hogy nem jöhet és mintha megértette volna. Vagy ezt gondolta: "fulladj meg ha nem foglalkozol velem" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167872 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vaszilnál mindegy milyen idő van - meleg-hideg - ő mindig megy a szatyrokra. :) :D :lol: :P
Valaki hazaér leteszi szatyrot-táskát a földre, egy székre máris benne van. Úgy kell elhessegetni a közelből, és akkor még ő van megsértődve.
Volt olyan, hogy reggel az unokahúgom indult volna a suliba, és azt furcsálta kicsit nehéz a hátizsákja. Megnézte és benne ült a lököt macs. :lol:
Vaszilra szinte hipnotikus hatással vannak a szatyrok. :D [size=9:1lt8kuhr]Az előző macskáinknál ilyet nem tapasztaltam - lehet, hogy ők nem szoba cicák voltak, hanem egyszeri házi macskák, akik szabadon boklásztak bárhol, és csak legritkább esetben tartozkodtak a házban.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167868 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Bonim se mai kandur, de egyre aktívabb.
Zacskó/szatyor: amint a földön van egy, rákattan.
A szekrénytetőre ő is mászkál aludni. Néha kidugja a fejét a bazi nagy páfránymögül. Olyan mintha dzsungelben lenne :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167865 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Ery írta:

Elza Eldanielle írta: Ha már macskákról van szó, tegnap alakított 1et a sziámink.
Azt hittük, hogy a macs kiszökött este a házból. Kerestük a kertben, az utcán, nem találtuk. Már feladtuk, hogy még lefekvés előtt előkerül a macs. Kilenc órakor nézem a tvét. Egyszer csak egy nagy puffanást hallok. A szekrény tetöről leesett egy díszszatyor, és kimászik ki belőle komásfejjel nagyokat pislogva? Vaszil a sziámi macs. Hát az egész család akkorát derült ezen - pedig keresés közben a szekrénytetejét is megnéztem, de ki gondolta volna, hogy a díszzacskóban aludt.


No igen, egyes macskák szeretnek a szatyrokban bújkálni, de hogy miért....???


Én csak a saját macskámra tudom a magyarázatot, mert ugye minden macska (és állat) egy külön egyéniség, így minden szokásának más-más oka van, tehát külön rá kell jönni. Szóval az enyémnél nem kellett sokat gondolkodni: A meleg miatt. Csak akkor veszi igénybe a zacskót, ami köztudottan jól szigetel, mikor hideg van. Mondjuk az az érdekes, ha erősebben megzörgeti elszalad. :roll: :D Utálja a hangját.

Vadászat: Maryke életében egyszer fogott valamit, bár az sem biztos, hogy ő fogta el. :roll: :P Egyszer találtam a kertünkben egy halott rigót és mikor odavezettem, hogy lássam vajon mit szól hozzá, láss csodát csak rám nézett ezzel a tipikus macska fintorral "Szerinted most mit kéne csinálnom ezzel, hm? Mit képzelsz?" Felcsapta a farkát és tovább állt. Szóval ennyit a vadász tudományáról. Végülis én csak örülök ennek. Ő tényleg olyan, mintha még mindig kölyök lenne, pedig májusban 9 éves lesz. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167846 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Elza Eldanielle írta: Ha már macskákról van szó, tegnap alakított 1et a sziámink.
Azt hittük, hogy a macs kiszökött este a házból. Kerestük a kertben, az utcán, nem találtuk. Már feladtuk, hogy még lefekvés előtt előkerül a macs. Kilenc órakor nézem a tvét. Egyszer csak egy nagy puffanást hallok. A szekrény tetöről leesett egy díszszatyor, és kimászik ki belőle komásfejjel nagyokat pislogva? Vaszil a sziámi macs. Hát az egész család akkorát derült ezen - pedig keresés közben a szekrénytetejét is megnéztem, de ki gondolta volna, hogy a díszzacskóban aludt.


No igen, egyes macskák szeretnek a szatyrokban bújkálni, de hogy miért....???

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167843 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha már macskákról van szó, tegnap alakított 1et a sziámink.
Azt hittük, hogy a macs kiszökött este a házból. Kerestük a kertben, az utcán, nem találtuk. Már feladtuk, hogy még lefekvés előtt előkerül a macs. Kilenc órakor nézem a tvét. Egyszer csak egy nagy puffanást hallok. A szekrény tetöről leesett egy díszszatyor, és kimászik ki belőle komásfejjel nagyokat pislogva? Vaszil a sziámi macs. Hát az egész család akkorát derült ezen - pedig keresés közben a szekrénytetejét is megnéztem, de ki gondolta volna, hogy a díszzacskóban aludt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167768 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Asszem én vhol elronthattam a nevelését...
Képes akár a számból is kivenni a kajcsit. Komolyan! Kicsit pofátlan... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167760 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Erről egy Garfieldvicc jutott eszembe:
[size=9:p23n6t1b]háttérzaj:[/size] -Mrrrr... MMMrrrrrr....
[size=9:p23n6t1b]John:[/size] Garfield, csak nem dorombolsz?
[size=9:p23n6t1b]Garfield:[/size] nem, valami elromlott a láncfűrészemben.
:lol: :lol: :lol:

A mi ciccünk különben jólnevelt, nem eszik bele a kajákba. Egyszer lenyalta a töltöttpaprika húsáról a szaftot, és addig nem ehetett mást, amíg el nem fogyott a hat személyre csinált kaja..... a végén már undorodott tőle... (megérhető) :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167738 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: a mi macsekunk is egyszer bemutatott nekünk egy egeret, de mivel a mamám elkezdett sikítoznni, meg kiabálni jobbnak látta, ha többé nem tesz ilyent. Szóta már csak a madártollak árulkodnak a kertben... 8)


Amíg aludtam, úgy tűnt, a macskám horkol... Furcsálottam, de pasiknál is előfordul... :lol: Ezért nem is foglalkoztam vele.
Aztán ébredés után döbbentem rá, hogy morog :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167735 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
a mi macsekunk is egyszer bemutatott nekünk egy egeret, de mivel a mamám elkezdett sikítoznni, meg kiabálni jobbnak látta, ha többé nem tesz ilyent. Szóta már csak a madártollak árulkodnak a kertben... 8)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167728 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sil írta: Sok szép cicc:
www.pbase.com/minoltaman/great_cats&page=1
www.pbase.com/jln/cats&page=1


De drágák! Imádom! :hello: :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167722 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167643 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmmm...
Éljenek a macskok... :D [/quote]

:hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167631 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: He-he :D
Az élet egyik nagy igazsága :lol: :lol: :lol:


Hmmm...
Éljenek a macskok... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167616 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
He-he :D
Az élet egyik nagy igazsága :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167611 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: Hogy is van a mondás? Minél többet csalódom a pasikban, annál jobban kötődöm a macskámhoz...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hmmm...
no comment... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167606 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hogy is van a mondás? Minél többet csalódom a pasikban, annál jobban kötődöm a macskámhoz...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167603 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Akkor profinak mondható, mivel már kétszer megcsinálta ]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167601 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: Úgy gondolom, dicsekvés céljából tette, hogy megmutassa mire képes /bérház, 3. emelet, konyhaablak.../ Hogy csinálta, fogalmam sincs...


Igen, dicsekvésként szokták odavinni...
Hogy hogy csinálta? Hmmm... nekem sincs ötletem, de a macskák fantáziája korlátlan ha vadászatról van szó...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167599 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Úgy gondolom, dicsekvés céljából tette, hogy megmutassa mire képes /bérház, 3. emelet, konyhaablak.../ Hogy csinálta, fogalmam sincs...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167594 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nathalee írta: A cicám egyszer a TVben éneklő madarat akarta levadászni. Ennél megrázóbb, mikor arra keltem, hogy a cica rajtam fekszik egy verébbel a szájában és morog...!?! :?


Ez már eléggé "Kedvencek temetőjé"-s ...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167591 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cicám egyszer a TVben éneklő madarat akarta levadászni. Ennél megrázóbb, mikor arra keltem, hogy a cica rajtam fekszik egy verébbel a szájában és morog...!?! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167580 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: A cicák/kutyok látnak 2D-ben?V csak hangok alapján érdeklődnek a TV iránt?


Szerintem vmennyire látnak...
(azt is sokáig mondták hogy csak fekete-fehéret látnak, közben pedig színeset is)
Hangra biztosan reagálnak, láttam már kutyát amelyik visszaugatott a TVben ugatónak...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167540 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: A cicák/kutyok látnak 2D-ben?V csak hangok alapján érdeklődnek a TV iránt?


Nemtom. Szerintem csak a hangra reagált, aztán nem érzett cicaszagot, így alábbhagyott az érdeklődése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167508 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A cicák/kutyok látnak 2D-ben?V csak hangok alapján érdeklődnek a TV iránt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167502 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Annatar írta: Jatek a cicaval :D
home.wanadoo.nl/annekebroenink/maukie2.swf


ÉDES!!! A cicám rögtön felkapta fejét és a dorombolásra elkezdte szagolgatni a képet :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.180 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére