Állatbarátok

Több
21 éve 5 hónapja #113535 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nenya írta: Bocs a hosszú fejtegetésért, de border collie témában hajlamos vagyok elragadtatni magam... :oops: ... nekem is ilyen kutyám van... :lol:


Köszönöm a válaszodat és naon irigyellek a kutyidért!Mien színű?Hány éves?Hogy hívják?..mesélj!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113379 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ajánlom mindenkinek James Herriot könyveit (aki még nem olvasta volna őket) Az illető egy angol állatorvos, aki nem átallotta leírni kalandjait könyv formában. Eddig két könyvét olvastam:

Állatorvosi pályám kezdetén...
(nagyon jó, bár azóta nagyot változott a világ)

Kutyák a rendelőmben
(Minden kutyabarátnak, gazdinak ajánlom, bár némelyik fejezetet csak erős idegzetűeknek, mert egy állatorvos sem győz mindig a betegség fölött...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113375 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran: a border collie kölyök, amirôl nem tudtad, hogy milyen szín

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113344 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago:Komik RULZZ

meg az összes többi kép is

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113278 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Mi itt legtöbben nem ismerjük őket "csak" van egy saját kutyink (v a Nagyinál,szomszédnál...)akit ismerünk/szeretünk/sétáltatunk és azt dédelgetjük,onnan szedünk tapasztalatot,5leteket amiket megosztunk 1mással. Mi sem vagunk nagy tudósok"csak"gazdik és ez sztem jobb,mintha minden cikket elolvasnánk,az összes kutyis balhét figyelemmel kísérnénk viszont egy élő kutyit nem tudnánk hova pakolni. :roll: Te is szólj bele a Tmába nyugodtan,nem fogunk lehurrogni(én biztos nem!)! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113276 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
lehet, én mondom, nem értek a kutyikhoz.... minden esetre, imádom őket, és igyekszek a közelükben lenni....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113272 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Hát ezek menhelyi kutyik voltak akiket egyébként elaltattak volna.Lehet,hogy nehéz megválni tőlük,de akkor is megmentetted az életét,végülis.És,ha kiengednek,akkor meglátogathatod és a kutyid meg fog ismerni és örülni fog Neked,akkor is,zha a többiek elítélnek és kiközösítenek az előéleted miatt.

fut a kutyi-emotikon
naon kis csivava
hosszú szőrű csivi kölkök
szintén
kis csivi zsákmányával
a hosszúszőrű sztem tök cukor,de a rövid szőrű vhogy oan naon nem tetszik..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113269 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
én dühös lennék.... kapok egy kiskutyát.... vért izzadva felnevelem, betanítom, gondozom, én vagyok a gazdija, aztán amikor kész a betanítás, mások elviszik, hogy élvezzék a mi munkánk gyümölcsét. A kutyi, pedig lehet, hogy úgy fog visszagondolni rám, az a kegyetlen, aki folyton szekált a hüleségeivel.... :evil: :roll: :oops: :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113267 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen.Nemtom,ha én képeznék ki egy kutyit,eggyütt laknék vele,etetném,gondoznám,különösen egy börtönben,ahol nincs naon mit csinálnom.Volt,hogy az egyik kutyi ott szült meg a börtönben és ott nevelgették őket az egyik sarokban. Nagyon nehéz lehet megválni egy ien kutyitól!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113264 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ezt én is láttam, és szerintem nagyon jó ötlet... csak megválni tőlül nehéz....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113261 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Menhelyen nem szokták túlzottan megnevelni a kutyikat..
Sztem is naon cukor az a EU dolog.Tma:
Láttam vhol TV-ben,hogy börtönben ülő emberkék képeztek ki kutyikat,hogy csináljanak vmit.A kutyik ott éltek velük meg minden és amikor kiképezték őket,akkor gazdit kerestek nekik.
Máshol meg lovakat törtek be rabok..Vélemény?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113260 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
azokat a kutyákat a menhelyen nem nevelték még..... :lol:

tök édes az EU reklám

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113257 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Hát azért pár rendesen megnevelt farkas kutyival lehet még sétálni.
Ez meg pacis oldal

"EU-hidetés" :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113255 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
itt a második kép tök cuki.... én már láttam ilyet. Csak az összes kutya farkaskutya volt, az ember egy sovány kissrác. A kutyák futottak, a szó szerint srác repült
www.pointernet.pds.hu/Kutya/tuda ... und-8.html

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113254 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113250 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
oh... bocsi.... én mindíg felcserélem ezt a két betűt.....

na de ez off... ON:
www.rex.hu/petdb.php3?_case=resident szomi nézni ezeket a cukorfalatokat...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113248 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Area írta: jaj, komolyan bocs az offért, de én nemrég chatoltam egy valakivel, aki Newrennek mondta magát


Newren v Nerwen? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113244 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

jocii írta: off: nem tudjátok mi van Nerwen-nel ?


jaj, komolyan bocs az offért, de én nemrég chatoltam egy valakivel, aki Nerwennek mondta magát, de én nem hittem neki..... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113233 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jocii:Én is berni pásztorra tippeltem,de vhogy nem oan..a füle nem stimmel nekem..de lehet,hogy télleg csak egy picit kócos a drága :roll:

A Cézinek sincs törzskönyve!Mégis egész német juhinak néz ki és ennyi épp elég!Csak,ha áll akkor nem gugol,mint a kiállítási kutyik a popoja magasabban van,de kit zavar?Nagyiékhoz házőrzésre minek egy törzskönyvezett kutyi?

Area:Hát igen.Sztem a tacsi tud úgy húzni,mint egy roti :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113218 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr: ami a dobikat illeti , kérdezd meg Szmeagolt hogy Fifi milyen vad kutya :)
aszem nem kéne általánositani , hisz nem minden dobi van tultenyésztve.
Van akinek nem a tenyésztés a fontos , hanem a minoség.
Nos a Fifi pl ilyen alom szülötje.

Ragoran: az amit kérdeztél hogy milyen kutya , arra aszem van valaki aki tudna egybol válaszolni :)
Berni pásztorkutya egyébbként --- 99 %
csak kicsit kocos a drága:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113213 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
én nem értek a kutyákhoz.... a tacsit felismerem.... jaj, pénteken végre tudtam kutyit sétáltatni a menhelyen! Egy pici tacsit vittem ki, arral még bírok, erre úgy elrántott, mint állat..... olyan erős volt, és csak rohan, rohan, rohant..... [size=9:1hp95la2]én meg mögötte repültem...[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113208 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem volt egy ékszer tekim,de aztán eladtuk,mert túl nagy lett és nem bírtunk vele.. :oops: :cry:
a komondor barátkozik a lámával
apropó!Megyek a belvárosba és szembejön velem egy pórázon vezetett komondor,abból a régi fél-elefántnyi tipusból :lol: meglepődtem egy csöppet!Elképzelem amint villamosozni próbálnak vele v metrózni.. :lol:
ilyet se látni gyakran!Komondor ugrik!!
nem irigylem az ipsét!
kis komi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113204 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
látom én... csak special egyik témához se tudok én hozzászólni... a kutyásnál rég elvesztettem a fonalat, teknősöm meg még nem volt...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113202 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area.Én direkte írtam szöveget is,cxsak nem volt itt senki,szal Lkezdtem "képezgetni"..
gordon szetter kölkeivel
fiatal Gordi
kölyök gordi
ír szetter kölykik
ez poén

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113197 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
uhh... van egy olyan sejtésem, hogymegint csak képek lesznek egy ideig

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113177 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na!
Volt szó itt,hogy kell-e verni a kutyit v rossz dolog és tök fölösleges.
Hát a Cézi kiskorában egyszer mert morogni és kapott Nagyapámtól egy akkora pofont,hogy a fal adta a másikat.. :? Nagyapám ien régimódi tipus.(Igaz a Céz azóta se morgott soha életében)én nem szoktam megütni a Cézit elég,ha jól lehordom.Ha meg naon rossz volt megrázom egy kicsit a grabancát és levegőnek nézem.Ott mászkál az udvarban és amikor hozza a botját elmegyek mellette,ha elém fekszik átlépek rajta.Annyira sajnálom idönként,ahogy teljesen el van keseredve,hogy most mit csináljon. Ennél nagyobb büntetést sztem nem lehet neki kitalálni.Aztán,ha már elegett bünhődött megvakargatom és akkor örömébe "vigyorogva"körberohanja a kertet és iszonyúan örül. :wink:

Alyr Arkhon írta: Én nem szeretem túlságosan a rotweilert meg a dobermannt, sőt a németjuhászt sem, egyrészt mert túltenyésztik, (a harmadik szomszédunk kutsája a saját gazdáit is megtámadja néha) másrészt meg aki ilyen kutyát vesz, az sokszor csak fel akar vágni vele, nem eredeti feladata szerint akarja használni.



A Cézi németjuhász.Ha láttál tündéri kutyát ő az.Amikor unakozok és mondjuk nyáron a melegben az árnyékban alszik,odamegyek és elkezdem vakargatni.Egy idő után elege lesz belőlem és jelzésszerűen feláll,arréb megy két lépést és alszik tovább :lol: Soha nem harapott meg senkit,csak postásra allergiás,de arra a legtöbb kutyi az. Egyszer ráléptem a farkára és nyüsszentett egyet,megfordult rámnézett,de nem is kapott oda.Egyszer nekiesett egy kisebb kutyi minden apropó nélkül.Mivel a kutyi a Céz nyakán lógott nem tudtam megfogni a nyakörvét,ezért a hátán megfogtam a bőrt,amit harapásnak vett és megfordult,nyototta a száját,hogy harap,de félúton rájöt,hogy én vaok és megnyalta a kezemet :lol:
Szal megint csak azt mondom,hogy ne általánosítsunk!
bocs,ha hosszú lett!

Pár ritkább kutyiról kerestem képet:

tervueren
tervueren ül
kicsi tervuk+mami
tervu alulnézetben
ez naon édi!
innentől havawartok vannak:
hovawart
hovawart II
ők is hovik
arany szinű hovi(őket szokták a goldikkal összekeverni)
itt télleg hasonlít egy labira
ez egy szép kép
kis hovi
képek kölkökről
hovi akadályt ugrik!
fut a hovi
hovi felülnézetből
kicsi hovi fut
ők meg border collik
de szép!
kicsi colli ül
picuri colli alszik
EZ ISZONYÚ SÜTIII!
ez naon helyes!
barnás-vöröses colli,naon cép
sztem az 1ik legszebb kutya!
visszavontam!A legszebb!
nincs igazam?
tricolor,ha nem fújná a szél tök szép lenne!
barna collik
a 3testőr!
leterítettem a zacsit!Ügyi vaok?
én meg ezt az izét kaptam el!
nem értem!Mondd még 1x!
hogy fogok innen kikeveredni?
hogy hívják az ien színű kutyit?
lehet,hogy össze van vágva,de szép!
rohanok hozzád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113171 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nenya írta: Nagyon igénytelen, kizárólag növényevô (maximum egy kis túró vagy tojás), és sohasem iszik. Samu kb. tíz éve van meg, eddig soha semmi baja nem volt, hála az égnek. Egyébként szabadon közlekedik a lakásban; eleinte próbálkoztam a terráriummal, de sebesre verte az orrát az üvegen... nem egy észlény, de az emberi lábakat ô is elôszeretettel követi.


Elvileg a görög teknősök sem isznak, aztán egyszer felfedeztük, hogy mégis iszik. Azóta befőttes üveg kupakjában mindig adunk neki vizet. De más formában nem szereti, pl. utálja, ha vizes lesz (azért néha meg szoktuk fürdetni).

Már tök rég elhatároztam, hogy megpróbálkozom a Lajos kondicionálásával, de sose lett belőle semmi. (Nem is biztos, hogy lehet.) Amúgy a mi Lajosunk kifejezetten okos jószág.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113151 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
off: nem tudjátok mi van Nerwen-nel ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.106 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére