Állatbarátok

Több
21 éve 5 hónapja #116767 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Area írta: Huh... kihagytam egy napot! Már elvonási tüneteim voltak!
Gyöngyszem: tök cucik lehetnek a hernyók. Nekem mindíg kinyiffantak. :oops:


nekünk nem, csak már a háta közepén nincs szőr, mert a tesóm ott fogja meg a szőrét, és már teljesen kikopott!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116552 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Huh... kihagytam egy napot! Már elvonási tüneteim voltak!
Gyöngyszem: tök cucik lehetnek a hernyók. Nekem mindíg kinyiffantak. :oops:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116482 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok

xyz:-))) írta:
Köszike Nefi!
Megteszem ami tőlem telik, de ez a verseny "sajnos" kétoldalú!
Azért van a "SAJNOS" macsekkörömbe, mert néha jó, hogy a kutya tudja magát önállósítani, mert ilyenkor csak irányítanom kell, és nem kell hajtani/húzni, hogy gyorsab legyen!

ÜDV.:
XYZ:-)))


Főleg a Te kutyádat ismerve, ahogy néha viselkedik :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116480 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Köszike Nefi!
Megteszem ami tőlem telik, de ez a verseny "sajnos" kétoldalú!
Azért van a "SAJNOS" macsekkörömbe, mert néha jó, hogy a kutya tudja magát önállósítani, mert ilyenkor csak irányítanom kell, és nem kell hajtani/húzni, hogy gyorsab legyen!

ÜDV.:
XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116449 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok

xyz:-))) írta:
Természetesen neveztem, mert szeretném elvinni a kis törpém végre egy szabadtéri versenyre.


Sok sikert a versenyhez. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116374 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

nenya: Én nem tom, hogy ki lehetsz, de remélem Máj. 3.-án talizunk.
Természetesen neveztem, mert szeretném elvinni a kis törpém végre egy szabadtéri versenyre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116330 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
xyz: attól tartok, felfedted magad... :twisted: szerintem tudom, hogy ki vagy... :lol: személyesen nem ismerjük egymást, csak látásból, mivel én nem veszek részt a versenyeken, de sok szervezésében segítettem. Május 3: Alpok-Adria Kupa. Neveztetek már? Ha nem, akkor hajrá!

Gyöngyszem: de jóóóó, imádom a hernyókat!!!! :lol: Mik lesznek, ha nagyok lesznek?

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116297 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ha már az állatain knevéről volt szó, még van két kanárink, Rudi és Amy :) )), valamint két hernyónk, Hernyóczky és Barnyóczky :) )))

Barnyóczky már be szeretne bábozódni :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116291 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ilmen írta: Ti megszoktátok ünnepelni kedvenceitek név- vagy születésnapját?


Én mindíg eltervezem, hogy megünnepeljük, de eddíg még nem sikerült.
De idén szeretném a 4. szülinapját a kutyimnak megünnepelni.

Tavaj már meg is volt a terv, hogy milyen tortát kapjom, de "sajna" nem sikerültek a terveim.
Pont a kutyám szülinapján voltunk Gyulán az Agility Keverék- és Fajtatiszta Világbajnokságon.
És a legszebb ajándékot kapta ott a kutyám!:-) Sikerült elhozni a 3. helyet, így a két külföldi után végre egy magyar is a dobogóra állhatott.
Ezért lesz mindíg emlékezetes a kutyám 3. szülinapja.

De idén remélem sikerül megünnepelni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116222 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha már a neveknél tartunk, ti megszoktátok ünnepelni kedvenceitek név- vagy születésnapját?
Én mindig valami finomsággal kedveskedek nekik. :wink: A kutyámnak pl. most volt szerdán a szülinapja és kapott egy hatalmas csontot. Egész nap azt rágcsálta. :D
A leguánnak meg egy rakás zöldséget meg gyümölcsöt vettem.
A húgom a westiének egy zsúrtortát vett és még gyertyát is tett rá. :lol: Mikor Jenny befejezte a torta evést, az egész pofája tiszta csoki volt. :lol: :lol: Igazán mulatságos volt. :P

Ragoran: haláliak a képek. :wink:

Ú i vethed nâ i onnad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116212 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Még nagyon jól emlékszem óvodás koromban, mikor a konyhában ült a család és azt próbálgatta, hogy melyik név illik majd a leendő cicához... :wink:
Szóval a kedves macskám neve Mary Poppins, de mi csak Marynek, Marykének hívjuk. A név hangzása és hanglejtése teljesen illik a méltóságteljes, komor és titokzatos cicához. Ez a legjobb választás volt.
A régi tengeri malacom neve Ducus. Szétfolyt a kezemben...
Az egerem neve Virgonc volt... A név magáért beszél.
Fekete törpe nyulam Naughty (azaz csirkefogó). Nagyon fegyelmezetlen volt és gonosz, csintalan. De vicces is.
Új-zélandi vörös nyulam neve Buborék volt, mi csak Bubinak hívtuk. A feje nagyon sokáig kerek maradt.
Kedvenc fekete-fehér foltos nyuszim Kolombusz Kristóf Füles Williem volt, de csak Willinek hívtuk :wink: . Naaagy felfedező volt.

A Gyűrűk Ura neveknek én sem vagyok híve, de a Sámuel mindig is a kedvenc nevem volt. Mondjuk egy szép tünde nevet bármilyen állaton szívesen látok. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116174 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jelenlegi macskám neve: Macs :D Egyébként a kanárim Mandarin [size=9:wt9qufvl](teljes neve Mandarin Filibert Fidesz, de csak azért van az utolsó neve, mert mikor hazahoztam, apa azt mondta rá: milyen tollas narancsot hoztál? :oops: :roll: )[/size], és a tengeridisznónk neve Negró. Nem valami nagy nevek, de még mindíg jobb, mint a szomszéd kutyája, a Bratt Pit (bocs, ha nem így kell írni.... :roll: :oops: :oops: )

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116123 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gyöngyszem:Mert volt benne "reláció jel"

Cica:Naon ari!

Nenya:Ez a csiga :lol:
Örömmel látom,hogy nem csak én vok GyUszereplő=állatnév ellenes.V most Lképzeltem amint egy egeret Arwennek hívnak,egy teknőst meg Éowynnak :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116116 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
most miért küldte le kétszer a hsz-omat????

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116113 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kutyám, egy nyugat-szibériai lajka...mikor megtalálták (ill. inkább ő találta meg ideiglenes gazdijait...), orosz kutya lévén, valami orosz nevet akartak neki adni, így lett Igor.

Aki nem tudná, hogy hogy néz ki egy lajka (és még Igort se látta):

Gyönyörű lajka kutyus
Hát nem olyan, mint egy farkas?!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116111 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta:

Én tuti nem neveznék el állatot GyU szereplőől.Biztos bennem van a hiba... :roll:


Én sem neveznék el, csak az aranyhalat hívták Samunak, de akkor még nem is ismertem a GYU-t...

Számomra olyan furcsa pölö azt mondani hogy: 'Gyere ide Aragorn!' nem tudom, olyan furi....

A volt kutyáink nevei: az egyik Huncutka volt ;) , a másik pedig Alex

A jelenlegi kutyák neve: Boby és Baxter (ejtsd:Bexter) <----Baxternek az uncsitesóm nevezte el :P

Ragoran írta:

Én tuti nem neveznék el állatot GyU szereplőől.Biztos bennem van a hiba... :roll:


Én sem neveznék el, csak az aranyhalat hívták Samunak, de akkor még nem is ismertem a GYU-t...

Számomra olyan furcsa pölö azt mondani hogy: 'Gyere ide Aragorn!' nem tudom, olyan furi....

A volt kutyáink nevei: az egyik Huncutka volt ;) , a másik pedig Alex

A jelenlegi kutyák neve: Boby és Baxter (ejtsd:Bexter) <----Baxternek az uncsitesóm nevezte el :P

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116104 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk a névsor így néz ki: Brandy (kutya), Maláta (cica), Pinky (patkány), Pöszméte (nyúl), Tóbiás (csiga, a piacon vett salátán találtam egy hete, persze nem volt szívem kihajítani)... na jó, és a teknôsömet Samunak hívják... :oops: de azt hiszem, Aragornnak, Gandalfnak vagy ilyesminek én sem neveznék állatot, nem mintha ezek nem lennének szép nevek, csak nekem nem egy kutya vagy macska jut róluk eszembe :lol: A Kósza vagy a Vándor viszont szerintem kimondottan jó kutyanevek lennének.

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116094 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálam van,hogy a külsejükről kaptak nevet pl a Gumibugyi a fenekén lévő fehér foltról,Tökmag méretéről,az egyik tengeri röfi meg össze-vissza foltos volt és úgy nézett ki,mint egy térkép felülről,ezért lett Atlas. :lol:

Hát egen Kína egy másik kérdés :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116082 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sajnos az, hogy külfökre visznek ki kutyákat étkezési célokra, ez igaz. :cry: :cry: Nálunk dogos körökben régebben (néhány évvel ezelőtt) nyílt titok volt, hogy a kínaiak ebből a célból veszik a kutyákat, ráadásul nem kis összegeket fizettek ki. Értsd alatta több százezer Ft. Mostanában szerencsére nem hallani felőlük.

Én a nevekkel mindig bajban voltam, de soha eszembe sem jutott, hogy valamelyik állatomnak ne adjak nevet. Így van: Tekla (teknős), Edward(leguán), Tücsök, Sissy (kígyók), Arcon (kutya). Ezt az utóbbit pl. megálmodtam. :D :D Viszont az, hogy ki mi alapján ad nevet, az mindenkinek a saját döntése. :wink:

Ú i vethed nâ i onnad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116071 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116070 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát már oan balhé is volt,hogy a menhelyen meghalt kutyikat/cicceket elégették és aztán a mosóporhoz adagoltk "ami maradt belőlük" :? sztem ez is kamu,csak most eszembe jutott..

Én állataim épp:Hádi (Hádész),Szafi(Szafaládé) v Huri,mint Hurka és a Nyusz aki teljes nevén:Maszat Nyuszi Othilia :wink:

ui:Hát ez a nincs név télleg gáz...én 1ik oszt társam macskáját is Macskának hívják.Sok fantáziája van a gyereknek..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116068 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Area írta: .... Valaki nekem is meséljen!


Állítólag arról van szó, hogy a kutyákat, macskákat kiviszik külföldre, és ott kutya/macska kaja készül belőlük.
Legalább is én így hallottam!
De nam nagyon hiszem el!!!
Az viszont biztos, hogy régebben volt már ilyen kalamajka!!!
Csak akkor a kutyabőrbunda miatt volt a kavarodás.

Dióhéjban ennyi a történet.
Üdv.:
XYZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116067 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ha már úgy benne vagyunk a nevek, akkor elmondom, hogy az én állataim neve (a legtöbbé) külföldi név.
Ha lehet, akkor most ne nézzetek hülyének!!! PL. az egyik egerem (lány) Suzy-nak hívják, a másikat meg Sophie-nak, de a fiú egerem neve totál magyar. Szotyi-nak hívják!
Jaaaaa, és én sem neveznék el állatot színészről, szereplőről!
Úgyhogy Rago, Area már hárman vagyunk!!!


ÜDV.:
XYZ


Ui.: Az egereim nevét csak azért írtam le, hogy lássátok, hogy vannak olyan emberek is, akiknek fontos, hogy egy állatnak legyen neve!!!
Mert én már találkoztam olyan emberrel, aki a kutyájának sem adott nevet. (A kutya csak a KUTYA névre hallgatott)-Szerintem ez azért GÁZ!
Nem???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116046 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Akkor már ketten vaunk! :wink:
Az én kisállataim neve mindíg csak úgy jött,nem lettek soha szinészről v vkiről Lnevezve.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116043 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megsúgok valamití. én se!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116039 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Ez jó! :lol:

Én tuti nem neveznék el állatot GyU szereplőől.Biztos bennem van a hiba... :roll:

Ago:A kép nem jön be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116031 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem legyen az utolsó cic neve egy tulajdonsága. Volt nekem már Kancsal nevű cicám is, sőt, még Titok is macska volt! Azért kapta ezt a nevet, mert nem tudjuk, melyik macskánktólvan. (egyszerre kettő szült, ő meg egyedül volt az udvaron....)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116001 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem is van 1 cicám.Két éve fialt,6 kiscicát :P De sajna el kellet ajándékoznunk őket :cry:
Rándzsa gratula :wink: olyan ééédik lehetnek :P

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.121 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére