Állatbarátok

Több
21 éve 5 hónapja #115996 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rándzsa:

A kislánynak milyen névre gondoltál???
Mert nekem, lenne egy tippem, arra hogy mi legyen a neve.
Nekem az egyik kedvenc szereplőm a film után ÁRVEN (nem tom leírni, ezért csak így sikerült leírni!)

Ezt csak azért írtam, mert mivel a cica a Frodo nevet viselte volna- ha fiú- gondoltam egy lány névvel megprobálok neked segíteni!

ÜDV.:
XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115943 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek el......../el lehet képzelni.../ születtek kiscicáink!!!!!!!!!!!
Oh, jeah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én adtam háromnak nevet ....... de négyen vannak!
A nevek (vajon miért?) Gyűrűk Urás szereplőkről vannak "elcsórva"!
Tehát a három fiúcica neve: Haldír, Legolas és Aragorn!!!!!!!!!!!!!
A negyedik lány!!! :cry:
Pedig a Frodó nevet kapta volna!!!! :twisted: :twisted: :wink:
Vajon miért???????????????????????????????

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115792 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

equus5 írta:

Nefadar írta: Tudom, nem túl boldog és jó téma, de Ti mit szóltok ehhez a kutya-cica állat botrányhoz amit az egyik újság indított el?


Hát, hogy semmi eredménye nem lesz az biztos.... :?
De ismét rávilágít a többség által már remekül ismert tényre.....
Kutyaszaporítás kajának vagy éppen bundának.... :( :crying:



Öhm... asszem mi nem ugyanarról beszélünk... Én egy olyan cikket hallottam, hogy kutyapártiak megvertek egy macskapártit az utcán..... Valaki nekem is meséljen!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115743 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
Most járok erre 1.Hoztam is pár cuki képet :P

fm11.freemail.hu/fm/download?sid ... VyXzEuZG9j

Arról a cikkről én se hallottam,elmondaná vki?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115479 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
indításnak cica kép
ezt meg csak úgy!
Na szóval!
Erről az ujságos botrányról nem hallottam,lécce mondjátok el!

Találtam egy fórumon vkinek az írását a pitekről,beszúrom:
CSOCSO

Na a pitbull egy szerény józság:)
Én tudom hisz ilyen kutyám volt!!!
A spektrumon volt egy ilyen műsor és agyon dicsérték a piteket,hogy nagyon aranyosak és sportosak meg ilyenek,...tudom ti ezzel nem így vagytok mert a sok hír hogy megölt egy pitbull valakit meg ilyenek de ez nem így van!!ilyen hírek nagyon kevés van!!és a fele nem pit volt hanem valami más kutya..amúgy ha vesztek egy pitet és felnevelitek rájöttök egy egy nagyon aranyos jószág!!!és szerintem a legszebb feje van!a lábai szép izmosak..és eszméletlen milyen fájdalom küszöbük van.Egyszer el kezdett rázni egy gumidarabkát és addig rázta mig vérezni nem kezdett a kutya feje és elvettem azt a sza.rt tőle....
és nem volt olyan hogy megett volna valakit!!!sőt nagyon jámbor állat volt!!!!Sosem kapott meg senkit!!!sőt néha elegem volt hogy menniyre félt tőlem!!!!volt olyan hogy a 2 éves kistesóm ami ma már több ,na de mind1,szóval egy olloval 2 centit belevágott a fülébe és csak nyúszített egyett a kutya.de nem ette meg a kistesómat!meg azon is jót röhögtem hogy vannak ezek a pedigré kutya kaja reklámok hogy kemény 1-2 méterre felugrik a kutya és elveszi a gumicsirkét vagy mittomit,,,a kutyám 3-4 méterre mászott fel a falon!na ez nem kis teljesítmény!!!baromi aranyosak ezek a kutyák...voltam kint egy pit verekedtetésen.hát nem volt szlép látvány és föleg a hangjuk..jujj.na mind 1 ,írjatok mi a véleményetek a kutyákról főleg ezekről a pitekről...

kis roti
ez egy shiba,ha nem tudnátok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115468 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nefadar írta: Tudom, nem túl boldog és jó téma, de Ti mit szóltok ehhez a kutya-cica állat botrányhoz amit az egyik újság indított el?


Hát, hogy semmi eredménye nem lesz az biztos.... :?
De ismét rávilágít a többség által már remekül ismert tényre.....
Kutyaszaporítás kajának vagy éppen bundának.... :( :crying:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115463 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nefadar írta: Ti mit szóltok ehhez a kutya-cica állat botrányhoz amit az egyik újság indított el?


Nefi:
Milyen botrány?
Lehet. hogy le vagyok maradva, de én még nem hallottam ilyesmi botrányról!
Melyik újságba van róla szó???
Majd mond már el a suliba!!!

És csak hogy így visszakanyarodjak a malacok felé:
Nekem is volt egy csodaszép és csodaokos malackám, de sajna elég hamar kipurcant! :cry:
Most épp Nefinek köszönhetően Mongol egereim vannak!
Ja, és ha valakinek majd kell kisegér, akkor szerintem nemsokára lesznek!!! DE CSAK JÓ HELYRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÜDV.
XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115415 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nef: Szerintem hüleség!
Ilmen: Én is szeretem az extrém állatokat, de a szüleim frászt kapnak tőlük..... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115352 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tudom, nem túl boldog és jó téma, de Ti mit szóltok ehhez a kutya-cica állat botrányhoz amit az egyik újság indított el?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115293 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Nálunk, a tengerimalacok, imádják a száraz kenyeret és az összes zöldséget, főleg a sárgarépát és az uborkát. A vit. rudakat még nem próbáltuk, viszont a Tescoban kapható magkeveréket megeszik. :wink:

Van valakinek kígyója vagy zöld leguánja? Nekem van két Király pitonom és egy 4 éves leguánom, meg még egy rakás másféle állatom. De a nagy "szerelmem" az 1 éves Német dogom. :D :D

Ú i vethed nâ i onnad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115267 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ok. Akkor nem veszek neki semmi ilyet. Most úgy is csokival etetjük. Annyi elég is lesz. Majd meg kell futtatni, hogy ledolgozza a sok kilót. :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115021 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Hát az én malacaim a minél drágább-annál nagyobb ívben kerüljük ki elvet követték. Az ien vitamin-rúd és egyebek meg végképp reménytelen volt beléjük tuszkolni.

Nenya:Hát a kutyi oan,hogy ha jön a kéményseprő meg kell fogni,mert fél tőle,de ha jön a postás akkor is meg kell fogni,mert vinné hozzá a kasztiját,hogy játszon vele :lol: Az ien kutyikra igaz,hogy az ajtóra kötelező kitenni a táblát: Vigyázz a kutya szőröz!
:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114738 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Area: Már nincs tengeri malacom, :cry: de volt egy ideig, úgyhogy tudok egyet s mást. Szóval az én TM-em soha nem evett meg semmi ilyen márkás gyártmányt, bármi ilyen vicik-vacakot. Lehetett az puha, kemény, zöldséges esetleg gyümölcsös. Nem, ő sose evett meg semmi ilyen "vtamin rudat", vagy finomságot. Ilyen piskótát konkrétan nem adtunk neki.
De szerintem ez teljesen tengeri malac egyéntől/ízléstől függ.
Ja, és vigyázz fel ne nézzen a fórumra a kis szülinapos, mert különben lelepleződik a meglepi. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114725 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hmmm... pangás van....... :evil: :x Addig is.... egy kérdés.
Ha valakinek van tengerimalaca, és Tesco is van a közelben, az szokott a malacának ilyen piskótaszerüségeket venni? És ha igen, izlett a malackának? Csak azért, mert szülinapjára [size=9:1n309tb2](a malackáról van szó, ha nem vagyok érthető....)[/size] ilyet akarok venni.....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114499 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk is be lehet adni a menhelyre a kutyust, amíg nyaral a család, csak félő, hogy elviszik mások......

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114239 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Nyaralás: Hát mi nem éppen két hétre távozunk, hanem két hónapra. :D De a telkünkön van hely bőven és Mary-nek (macsek) arany élete van ott. Úgy bizony. Ha pedig elmegyünk jószerével észre se veszi (nagyszüleim ott maradnak, de ők "senkik" Mary számára). Ilyenek a macskák.
Persze, mikor visszaérkezünk van ujjongás és nyávogás. (Pont olyan, mint egy kutya.) De ez a két hónap neki tényleg egy igazi vakáció neki a lakás után. Mi a majdnem a hegy tetején lakunk én meg láttam már őt a hegy aljai faluban is... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114216 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez Ééédes! :lol:
Egy helyet én is tudok, 30 km-re Pesttôl, ahol tanyán, állatok és más kutyák között lehet az eb, amíg a gazdák nyaralnak. Eddig még csak pozitív visszajelzést hallottam róla.

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114072 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az egyik ismerősünk is leadta Százhalombattán a kutyit,mert állítólag ott van ien menhely és aztán alig lehetett elhozni úgy tetszett neki :lol: Odafelé meg amikor leesett neki,hogy hova mennek ott ugrált a kocsiba össze-vissza úgy örült

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114024 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Látom, mindenki viszi a kedvencet nyaralásra. De, ha mégis otthon kéne hagyni, van már Mo.-n is állatpanzió!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114010 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar:Köcce!

nenya:De tündér!!!!Fogadd őszinte irigységemet és vakargasd meg a kutyi fejét a nevemben is!! :wink:

jocii:Én általában hosszabb időre meek valahova( :arrow: a dögik nem maradhatnak otthon),szal nyuszi,tengerimalac meg a ketrec/kaja és gyakorlatilag a csomagtartó tele van(elég nagy csomagtartó van,hogy a 80x60x50 cm ketrec belefér :wink: )És akkor állatkertestül megyünk.
Mondjuk vitorlázni nem vittük őket,de oda Apuval mentem és Anyám vigyázott addig rájuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113941 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nyaralás:
A szomszédra bízni az állatokat. Én meg tudom oldani, mert apám úgy sem jönne velünk, így ő tudja gondozni az állatkákat :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113889 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gondoltam ide is beírom...hátha valaki nem olvassa a találkozások topicot...
Most hétvégén (április 5dikén) szervezünk egy nagyon kis ligthos kirándulást a János-hegyre. Akinek van kedve jönni (akár a kedvencével együtt - én viszem Igort... :wink: ), annak mondom, hogy a Moszkva téren találkozunk az óra alatt reggel 9 órakor. Gyertek!! :)

Nyaralás és kutya:
nenya: az nagyon jó, ha tudod magaddal vinni, de van olyan ország, ahová például előzetes karantén után lehetne csak vinni. Egyik barátnőmék magukkal szerették volna vinni a kutyájukat valamilyen szigetre (ahová mentek) és az utazás előtt csak véletlenül derült ki, hogy nem lehet. Így én voltam a gyorssegély és Hanna nálam töltött 2 hetet :D
Szerintem nem olyan nagy gond megoldani, hogy mi legyen a kedvenccel, amíg távol vagyunk (és nem vihetjük magunkkal). Mindig van egy barát, egy nagymama vagy valaki akiben megbízunk és a kutya is ismeri, és aki szívesen elvállalja 1-2 hétre (annál tovább ritkán van el az egész család). És szerintem még a kutyának is jó...olyan mintha ő is nyaralni volna...
Kutyapanziókról nem tudok nyilatkozni...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113824 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jocii: a legegyszerűbb, nem megyünk nyaralni. :D ezt különben én sem tudom. Elutazunk két hétre, és a madaram már elég öreg, szal..... :? nem akarom itthon hagyni.... de Erdélybe sem jöhet... asszem két hétig kibírja a mamámnál is, igaz nekik macsekjuk van....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113785 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran: Brandynek hívják, öt éves, fekete-fehér kan. Igazi ôrült terelôkutya: más kutyákkal úgy játszik, hogy rohan körülöttük körbe-körbe... rendszeresen járunk birkanyájhoz is (már az összes környékbeli kutyás hülyét kap tôlünk, úgyhogy muszáj :D ), imád dolgozni. Amit még ezen kívül imád, az a kaja és a NÔK... ahova tudom, viszem magammal - a border nem az a kimondott "egész nap elhever otthon" fajta -, úgyhogy már nagyon m

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113663 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: jók a képek :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113606 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
sziactok :)

hát eljött a Nyár , szépen lassan itt a nyári szunet is...
de gyorsabban is lehtne :)
Ilykor bennem is mint sok más emberben megfogalmazodik az , hogy mi lesz a kedvemcunkkel ha nyaralunk ?
most feltenném MINDENKINEK ezt a kérdést , és jo sok választ szeretnák rá várni :)
Ti mit tesztek a kedvencetekkel ha elutazik a család nyaralni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113605 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113559 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:Asszem a Duna-plázában csinálnak iet,én csináltattam 1x.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113555 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
én nyomtatok a pólómra a saját állatkáimról képet.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113538 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha már kutyákról van szó: www.polomania.hu/html/kutya.html

Kutyás pólókat lehet ott rendelni.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.173 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére