A király visszatér melyik jelenetét várod legjobban?

×

Szavazás: A király visszatér melyik jelenetét várod legjobban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

A Banyapók odúja
17 11.5%
Gondor ostroma
17 11.5%
A Holtak útja
29 19.6%
Szürkerév
47 31.8%
Faramir és Éowyn
14 9.5%
A Végzet hegye
8 5.4%
Vasudvardi jelenetek
3 2%
A Mordor kapuja elötti csata
7 4.7%
Aragorn megkoronázása
6 4.1%
Szavazók száma: 21 ( Novalora, VALAki_9, Elza Eldaniella, Tinfang Gelion, Ear ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 10 hónapja #124395 Írta: Nefadar

Galadh írta:

Nefadar írta: Én csak azért nem várom Szürkerévet, mert tudom, hogy akkor már mindjárt vége van a filmnek...


Szerintem az lesz a fő "sírjunk együtt" rész...


Igen, én szerintem fogok is.... :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124376 Írta: Prérifarkas

Nefadar írta: Én csak azért nem várom Szürkerévet, mert tudom, hogy akkor már mindjárt vége van a filmnek...


Szerintem az lesz a fő "sírjunk együtt" rész...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124364 Írta: Nefadar
Én csak azért nem várom Szürkerévet, mert tudom, hogy akkor már mindjárt vége van a filmnek...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124355 Írta: Prérifarkas

Telcontar írta: Rájöttem. Én a Vége feliratot várom leginkább. :)

:? hmmm...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124351 Írta: Mau Rauser
Szürkerév, gyerekek... azt szerintem biztos, hogy nem fogják elszúrni, sem pedig megváltoztatni, mert azon nincs mit változtatni.

-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124341 Írta: Fangi
of course hogy a végzet hegye

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124323 Írta: Telcontar
Rájöttem. Én a Vége feliratot várom leginkább. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124314 Írta: Minerva
A Holtak Útja! Hátborzongató az a rész, és annyira jó... A könyvben a sötét hangulatú részek a legjobbak... :itscool:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124303 Írta: Beleg Cúthalion
Szurkerev.
Mar most konny szokik a szemembe :cry:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124284 Írta: Celeb Ear
Hmmm... Gondor ostromára szavaztam, leírni nem nagyon tudom, hogy miért. A rohani kürtök, Théoden halála :cry: , a mordori seregek...
Ha olyan lesz, mint amilyet én képzeltem a szemem elé a rohani seregek rohamánál, akkor számomra ez a rész fog legjobban tetszeni.

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124271 Írta: Elrond
Választásom Szürkerév.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124249 Írta: Erda niire (Area)
sorry, 2X berakta

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124248 Írta: Erda niire (Area)
Szerintem ugyanaz lesz, mint a TTT-ben. Egy kidolgozott Banyapók jelenet, egy kidolgozott pallantírjelenet, ey véres.... nem két véres csata, egy szomorú Szürkerév, a többi meg elsikkad. Azt már jelezték, hogy a pallantír jelenetben meghal szarumán, így kiesik az egész Megyés rész, de szerintem nem csak ez, az általuk "aprónak" nevezett változtatás lesz... :evil:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124225 Írta: Sil

Dínchamion írta: Szóval én már azon se lepődnék meg, ha Théoden negyven percet monologizálna és tépelődne a nyílvessző felett, ha a mordori ütközetben Legolas sárkányrepülővel érkezik és onnan szórja az áldást... :?

Hmm... Nem biztos, hogy egyáltalán lesz nyílvessző... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124224 Írta: Neiya
Én is a Mordori csatára szavaztam. De remélem hogy nem az egész arrool fog szoolni. (lásd :arrow: Két Torony :? )
Ti mit vártok Szürkerévtől?

Van mi arany, bár nem fénylik. Van ki Vándor, s hazaér. Régi erő nem enyészik. Fagyor kibír mély gyökér.
Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124217 Írta: Dínchamion
Na, én is Szürkerévre szavaztam... 8)

Annak ellenére, hogy kezdek piszkosul cinikus lenni. :? Félek, hogy amennyire csalódtam a TTT-ben, annyira fogok csalódni a harmadik részben is, és azok a jelenetek, amik nekem katarzis-élményt jelentettek anno (és most is, ha olvasom), 1. nem lesznek benne; 2. értelmetlenül megváltoztatják őket (értsd: semmi logikus érv nem szól a megváltoztatásuk mellett, lsd. még a cikkemet a következő Lassiban, ha elkészül 8) ); 3. elrontják (a színészek, a rendezés, az akármi).

Szóval én már azon se lepődnék meg, ha Théoden negyven percet monologizálna és tépelődne a nyílvessző felett, ha a mordori ütközetben Legolas sárkányrepülővel érkezik és onnan szórja az áldást... :?

Bocs. Én nagyon cinikus vagyok.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124216 Írta: Morgana
Hmm, a bőség zavara. Az utolsó részben több olyan jelenet is van, ami hatására már olvasás közben is végigfut a hátamon a hideg és gyűlnek a könnyek...
Ilyenek: mikor Rohan harsonái megszólalnak az ostromlott Minas Tirith alatt, a Boszorkányúr legyőzése (ezt jeleöltem végül), a mordori ütközet, Éowyn és Faramir egymásra találása és persze Szürkerév...

Emberek! Végig fogjuk zokogni a harmadik részt!...
:oops:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124204 Írta: Elanor
Végül én is Szürkerévet választottam... kissé sokan várjuk már az utolsó film végét, nem??? :wink: 8)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124202 Írta: Coralie
Én legjobban Szürkerévet szeretném látni. Bár tény, hogy a Könyben ez volt az egyetlen fejezet, amin elsírtam magam. Így nem csoda, hogy kicsit félek tőle. De nem kétlem, hogy gyönyörű jelenet lesz.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124161 Írta: Erda niire (Area)
Mordor kapuja előtt vivott csata. Ahoz személyes emlékéeim fűznek. Meg ott van Pippin hőstette..... szal azért, mert ott van Pippin. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124154 Írta: zsoffija
Hajrá Boszorkányúr... :!: :heu:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124148 Írta: Elanor
Még nem szavaztam... nem tudok dönteni a Banyapók-Szürkerév-Végzet-hegye közt...
A Frodó-Samu-Gollamos részeket imádom a legjobban, így ezeket várom a filmben is a leginkább (jó, igaz, Szürkerévnél már nincs Gollam, de az a rész is felülmúlhatatlan... :cry: ).

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124147 Írta: Hattori Hanzo
Én leginkább talán Gondor ostromát, a Boszorkányúr legyőzését és a Banyapókot várom.

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124089 Írta: Misteq
Hmmm...elég nehéz döntés!Szürkerév és a Holtak Útján gondolkodtam!Maradtam a Holtak Útjánál!Biztos tuti,jó lesz/remélem/!!!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124086 Írta: Lalaith Scarlett
Huh, nehéz döntés volt, én a Faramir és Éowyn illetve a Szürkerév közt ingáztam, de az utóbbi mellett döntöttem. Szerintem gyönyörű lesz, kicsit megnyugtatott, hogy ez PJ kedvenc jelenete :wink: , így remélhetőleg nem szúrja el...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124081 Írta: Telcontar
Egyiket se várom. Meglepődnék, ha tetszene a film az első két rész csalódásai után. Persze azért meg fogom nézni.
Ha a könyv szerint lenne, azt a részt várnám az Ispotályban, ahogy azt mondja: "De a házam neve, ha lesz valaha házam, Vándor lesz. A nemes nyelven az nem is hangzik rosszul: Telcontar leszek én is és minden ivadékom."
:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124046 Írta: Sil
"Itt állok előtted erős akarattal,
Látod, én vagyok az, vérvörös hajnal,
Egy új nap hírnöke, ezrek reménye,
És én nem félek ősi útra lépni.

Jönnek a Holtak, én hívom őket.
Félhomályból, elfeledett népet.
Árnyak úsznak, kelnek a holtak,
Esküszegők, a kürt találkára hív..."


/Cross Borns/

:roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124043 Írta: Leguanember
A Holtak Útja.
Ezt várom a leginkább. Csak titokzatos maradjon és félelmetes. Csönd, majd az Árnyhad neszezése, tompa fegyvercsörgés, paták dobbanása, fojtó levegő, elemi félelem. Óhhh! Már csak 207+20 nap!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 10 hónapja #124014 Írta: Léli
Nevemhez (és aláírásomhoz) híven szavaztam: Aragorn megkoronázása.
Szerintem a FILMEK méltó lezárása lesz (vagy, ha nem, akkor PJ örökre elássa magát...). Valamint azt se szabad elfelejtenünk, hogy ez Aragorn életében egy új szakasz kezdetét is jelenti...


Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.228 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére