Tánc

Több
19 éve 3 hónapja #238252 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria/Macskaszem írta: Figyelem!!!!!
Még nem 100%, mert holnap fogom megkérdezni, de lehet hogy tudok szerezni egy próbahelyet a sulimban! Parkettás, tükör nincs, de elég nagy (lévén hogy tornaterem). Egyáltalán nem azért mondom, mert a Kincső által felajánlott rossz lenne, csak nekem nagyon messze van, és nemigen akarnak oda elengedni. Ez a hely viszont fél órára van az Örstől, ami azért sztem elég barátságos, és ha minden igaz, pl. szerdánként 4-től lehet menni. (Ez MÉG NEM BIZTOS, a napokban lesz róla bővebb információm.)
Pussz!


Drágáim!

Hogy ne bunyózzatok össze a próbatermen, úgy döntöttem, két tánc lesz. És a második tánc lesz egy újabb gyertyás, ha ez nem gond :D Úgyhogy szeretettel várom a régi gyertyásokat! :D Meg újakat is, ha szeretnétek!
Jah, és hogy csak riogassalak benneteket: kicsit nagyon rendhagyó zenére szeretném csinálni :D

No, Tsók Nektek!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238166 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc
Na.
Esgal: nekem jó a hétfő! és jöhettek:) ha nektek is jó, tőlem lehet ez. mondjuk ha rendszeresítjük a hétfő délutánt akkor valsz nem lesz mindig jó a hely szempontjából.. akkor a hétvége jobb lenne. de most még nincs itt senki, amíg nem kezdődik el a suli, úgyse:)
Kincső: a Wesselényi utcai vill. megállóból kb 10-15 perc ide eljutni.Csak végigjössz a Wesselényi utcán, és elfordulsz balra, a Rottenbiller utcára. Mész addig amíg meg nem találod a Damjanich utcát, az egy széles utca lesz jobb felől. Nem lehet eltéveszteni:) Ha nem világos akkor ki is mehetek eléd, de sztem nem bonyolult a dolog.
Míriel: Vagy követed a fentebb leírt útvonalat vagy a Keletinél fölszállsz a 78as trolira(az a Nefelejcs után megy végig, gyalog is megteheted az utat, úgy sem hosszú.) Trolival 2 megálló, gyalog meg csak végig az utcán és ott is vagy a Damjanichon. Ott pedig 30as kapu;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238145 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem is jó a 7fő, de nem tudom, hogy jutok el Adelardhoz.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238111 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Eccer kipróbálhatjuk h. mennyi alatt érek oda Adelardhoz... :idea: :wink: Főleg ha tudnám h. ha a 4-6-os Wesselényi utcai megállójától hogy jutok oda, mert a Keletiig elmenni az nekem inkább kerülő... :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238110 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Kincső: nekem viszont a hétfő csak így jó. 5-től rajzórám van. Vagy lehet minden második kedden, ha az jó a népeknek...meg főleg Adelardnak, ha nála leszünk...
Ladis: át tudom írni. Csak cd-t hozz. Jössz TKra? ott lebonyolíthatjuk a tranzakciót.
Míriel: ez esetben le kell mondjam a szt.ivánéjt. Sajna, nem érek rá szerdánként.
Lau: A whore of babylon a Lómiel tánc volt, és van 1 sanda gyanúm, hogy amira Vewy gondolt, az a sirató, azt meg lentebb írtam... amúgy közelebbről mit kifogásolt az említett úriember? (értsd: mi bajod?) Gyógyulj meg hamar!
És siratók: eddig, ha jól tévedek, Milendoria, Adelard és Rogue jelezték, hogy jó a hétfő. Többiek? legalább annyit, h nem stimmel, mert akkor próbálok vmi jobbat. Az a baj, hogy hétköznap csak ez él, meg még talán a csüt. kora délután, ha az jó nektek. Vagy hétvége. Nekem 8, csak döntsük el, különben nem lesz tánc, mert nem lesz idő befejezni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #238052 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
ok nekem elvileg min2 jo. hangsúlyozom, elvileg. aztán majd...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237981 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria/Macskaszem írta: ...és ha minden igaz, pl. szerdánként 4-től lehet menni. (Ez MÉG NEM BIZTOS, a napokban lesz róla bővebb információm.)
Pussz!


Előre jelzem, h. szerdán még mindig 4-kor végzek a suliban, ahonnan az Örs szvsz min. 3/4 óra... :roll: (A 3-as villamos menetideje kb. fél óra, és amíg oda kigyalogolok a suliból+várok rá az min. negyed óra.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237933 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem!!!!!
Még nem 100%, mert holnap fogom megkérdezni, de lehet hogy tudok szerezni egy próbahelyet a sulimban! Parkettás, tükör nincs, de elég nagy (lévén hogy tornaterem). Egyáltalán nem azért mondom, mert a Kincső által felajánlott rossz lenne, csak nekem nagyon messze van, és nemigen akarnak oda elengedni. Ez a hely viszont fél órára van az Örstől, ami azért sztem elég barátságos, és ha minden igaz, pl. szerdánként 4-től lehet menni. (Ez MÉG NEM BIZTOS, a napokban lesz róla bővebb információm.)
Pussz!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237928 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Rogue írta: bocs kincső boráros térre hogy kell menni? off vagyok tudom.


Sokféleképp lehet: leginkább 4-6-os villamossal (ha Pestről jössz akkor a Móricz felé, Corvin után 2, Blaha után 5 megálló, ha Budáról akkor a Moszkva felé, és az első megálló miután átjött a vili a Petőfi hídon). Másik variáció 2-es villamossal, ami ugye bemondja a megállókat. :wink: Vagy 15-ös, 23-as, 54-es és még egy rakatféle busz. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237913 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Felagund írta:

Míriel írta: Cicafül, kishúgom, mondd, hol van az a kérdőíves tosz? Mert a linkre csak a blogodat adja meg. Én kitölteném, csak hol van?

Csatolt fájl, kedves minitüncöm ;)


Nekem olyan nem volt. Csak a blog linkje...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237910 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Cicafül, kishúgom, mondd, hol van az a kérdőíves tosz? Mert a linkre csak a blogodat adja meg. Én kitölteném, csak hol van?

Csatolt fájl, kedves minitüncöm ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237907 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Drágáim!

Főtünc gyógyuljon meg hamar! Ez parancs! :wink:

A szentivánéji próbák vizsgaidőszak után kezdődnének (február végétől), csak jó előre szóltam, hogy ne legyen az, mint a LEPen.

Ladis, drágám, vigyázzál már magadra! Mire mondta azt az orvos, hogy nem kéne? Mert ha az emelésekre, akkor nincs több emelés, hiába kaparnál érte :D Nem hagyom, hogy lesérülj, kicsi!

Sajnálom, aki majd a szerdai cuccokra nem fog ráérni, de ez van. Máshol termet nem nagyon tudunk, úgyhogy alkalmazkodnunk kell. Mert a terem szuper! Igaz, hogy nem parkettás, de ne legyünk már nagyravágyóak, annyit úgyse fogtok ugrálni :D Viszont van tükör, és Kincső révén jó hangosítás :cool:

A kopogós toszra: benne vagyok, de már 1 éve nem volt a lábamon kopogós cipő, ha ez nem gond :D

Cicafül, kishúgom, mondd, hol van az a kérdőíves tosz? Mert a linkre csak a blogodat adja meg. Én kitölteném, csak hol van?

Puszmancs, kistüncök, fatüncök, nagytüncök, metáltüncök, és a tüncség összes alfaja!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237872 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
bocs kincső boráros térre hogy kell menni? off vagyok tudom.

laci :arrow: :D végre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237825 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Görrh!
Nos,
Míriel: Én benne vagyok a táncban, kivétel szerda, és péntek... táncórák 8) ... sorry! Nem lehetne máskorra tenni, hogy ne legyen az, ami volt LEP elött :oops: ? 2órás késések :lol: ...
Esgal: Neked megvan az Experidance: Ezeregyév tánc-só :D zenéje? 8O Ugye igen? Nem tudnád átmásolni, ha hozok cdt, jutalékot, meg minden :roll: ...
Lau: Útálom a szimpatikus sebészeket 8) ... egyszer azzal fenyegettek, hogy nyomorék leszek, ha tovább folytatom a táncot, mert nem fogja a gerincem bírni a terHelést... és nem lettem nyomorék- annyira :twisted: ... igaz abba is hagytam fél év múlva :roll: ...-persze nem a szeppről van szó... Jöjj rendbe hamar :cry: !

Farsang:
1. Rogue: valamikor jövőhéten el kellene kezdeni próbálni... addig kiválasztom a zenénket- bocs 8) -, és m-ártírom a korreográfiát, vagy 6 szor, hogy, ha megunnám menet közben, mindig legyen egy kész kéznél... :lol:
2. Cica: egyre készebb formát ölt az a kopogós korreográfia a fejemben :quasi: , de szükségem lenne még egy pár emberre: pl: Julcs, Nyüff, Angwen, Mírc... Lau, majd ha rendbejön... És nem összecsapni, és elsietni a trebölöket :D !!!
3. Lau: Majd ha rendbe jössz, akkor át kellene farsangra nézni a Boszi korreográfiáját, esetleg néhány látványelemet belevinni, mert nagyon össze lett csapva a nagy sietségre...-az én hibám, bocs, mindenesetre így sem rossz, de lehet még százszor jobb :) ...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237815 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: én most kivonom magam egy időre a forgalomból - szimpatikus baleseti sebész javaslatára(fenyegetésére)

jajj, tünc vigyázzál magadra!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #237812 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
ugyan, míriel mit számít az a 15 centi.... :mrgreen:
hmmm...nagytüncöket mondjuk az első tünctánctól --feanor lehetne datálni... majd foglalkozom a problémával :P

*tünc*

mindkét tánc szuperül hangzik:)

én most kivonom magam egy időre a forgalomból - szimpatikus baleseti sebész javaslatára(fenyegetésére)

tünc!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237765 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel: elviekben műxik a szerda (csak újra rátelefonálunk akkor a sulira, mert rég jártunk arra), gondolom holnap még nem... Paraméterek továbbra is: tali fél 5 - hn5 közt a Boráros téren, fél 6-tól fél 7-ig (max. 7-ig) miénk a terem. Ha valaki netán Kőbánya-Kispest vagy ilyesmi irányból kívánja megközelíteni Csepelt visítson és mondok útvonalat. :wink:
Esgal: hétfőn 7 órám van, magyarán fél 3-kor végzek Pesterzsébeten, onnan csak a Keleti szvsz fél-háromnegyed óra (nem próbáltam még mennyi). Szóval a 3 picit korán van... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237748 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc
uh...szerda az egyetlen nap mikor 8 oram van...az azt jelenti h hn4re erek orsre...csepel meg messze van...biztos h szerda?
hanykorm lenne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237735 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc

Vewy írta: Én épp meditálok, hogy melyikben táncoljak (ha még lehet). Az "Adelárdéknál" az pontosan hol van? :-)


Adelard a Keletitől lakik egy öt percre, pontos címet tőle.
A zene meg nem titkos, de ha most azt mondom, h az Experidance társulta "Ezeregyév" c. műsorából az egyik szám, akkor se biztos, hogy okosabb leszel. De hátha. ;)
Adelard: a jövő hétfő neked hányadikát takarja? Mert nekem olyan 17-ét, ha ez mindenkinek jó, akkor meg is ejthetjük itt az 1. próbát. No?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237729 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Rogue írta:

bea/mag írta:
Én kistünc vagyok?



sztem a nagytunc az Lau meg Julcs meg Miriel. tevednek?

esgal: nekem jo.meglepoen jo. -)


A nagytünc kétségtelenül Lau :D Én pl elég kicsinek érzem magam :mrgreen:

Nos, jegyezve, sok-sok ember :D

Én szvsz Kincső Csepeli próbatermét venném igénybe, ha lehet :szépennézőemotikon:

És ez szvsz szerdánként lenne, jah, és ez Esgalos Siratóval nem azonos, tévedések elkerülése végett. Jawoll, télleg Szentivánéjkor lenne ez előadva, ill a későbbiekben több helyre is vihetnénk (ha elég nívós lenne :D ) Nem lesz nehéz, de kérlek benneteket, hogy aki nem tud próbára járni (szvsz szerda du.) az ne vállalja el, merthogy főleg formációk lesznek, és ott nem lehet foghíjaskodnunk :D
Czupp!

Jah, Drága Nővérkém, föl tudnál hívni? Egy kanyi sincs a teflonomon, de úgy lógnék már Veled 1 picit!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237705 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc

bea/mag írta:
Én kistünc vagyok?



sztem a nagytunc az Lau meg Julcs meg Miriel. tevednek?

esgal: nekem jo.meglepoen jo. -)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237697 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Jaésizzé...Esgal! Miaza nagyon szép zene? Vagy az titok? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237696 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Én épp meditálok, hogy melyikben táncoljak (ha még lehet). Az "Adelárdéknál" az pontosan hol van? :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237664 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Kinek lenne kedve vmi szentivánéji tünctánchoz?
Már írtam Kincsőt, Galcot, Ladot, és még? Nem lesz nehéz, nem fogok kiabálni, csak eljárjatok a próbákra... Kistüncök előnyben!


Én kistünc vagyok?

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237662 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Esgal írta: Hm. Akik velem Siratnának :) mit szóltok a hétfő kora délutánhoz? Azaz olyan 3-tól 4-ig. Egy óra elég, akkor farsangig szép kényelmesen meg is leszünk. És, ha minden jól megy, Adelardéknál. Nos?


Mmint jövő 7 hétfő? asszem akkor jó lesz! :) csak e hét még semmiképpen..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237656 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Hm. Akik velem Siratnának :) mit szóltok a hétfő kora délutánhoz? Azaz olyan 3-tól 4-ig. Egy óra elég, akkor farsangig szép kényelmesen meg is leszünk. És, ha minden jól megy, Adelardéknál. Nos?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237615 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Öö rájöttem h. a hét szabad napjai számomra kezdenek a nulla felé tendálni... főleg ha majd beindulnak az Aldarion-próbák, de az állítólag csak márciusban lesz. Tehát jelentkezése(i)m a próbaidőpont megfelelése megkötéssel áll(nak) [size=9:msmfc1is](ami a következőt jelenti: hétfő oké, kedd 4-kor végzek sulinál, szerda dettó, csütörtök semmiképp, péntek sem mert színjátszócsopi, szombat max. délelőtt de nem mindig, vasárnap pedig 1-től nemt'ommeddig Lepkhe próba. Ha ezen kívül találtok próbaidőpontot a tiétek vagyok :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237602 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Tánc
Én is szívesen szerepelnék mindkét táncban. A vizsgaidőszaknak úgyis nemsokára vége... juhé :P

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237321 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Kinek lenne kedve vmi szentivánéji tünctánchoz?
Már írtam Kincsőt, Galcot, Ladot, és még? Nem lesz nehéz, nem fogok kiabálni, csak eljárjatok a próbákra... Kistüncök előnyben!


Én jelentkeztem ám! :wink:
És tudok is járni próbákra (csak a május necces érettségi-felvi miatt)

Esgal, ha belefér, oda is!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #237239 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Adelard: köszönöm! Lehet, hogy Te leszel a megmentőnk:)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.686 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére