Humoros előadások

Több
20 éve 5 hónapja #187944 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ide is beírom, nem lenne kedvünk egy újabb humoros előadást csinálni Kapolcsra? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173628 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ide is beirom, hogy megvannak a lehetseges idopontok mikor mehetnenk probat latogatni.
Az MTT-Szinjatszokor es Korus c. topicban a reszleteket megtalaljatok, legyszi nezzetek meg es reagaljatok mihamarabb!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #169335 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Toma gazda írta: egykérdésem lenne.

A Kalandból vagy valami ilyesmikből nem lesz előadás??


A Kaland nagyon hosszú, és szvsz nem elég jó arra hogy elő lehessen adni, Rayanék tudják mit csinálnak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166734 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Az átjáró nap márc.6-án lesz.
Legalábbis én ugytom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166726 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humoros előadások
egykérdésem lenne.

A Kalandból vagy valami ilyesmikből nem lesz előadás??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164034 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Led Zeppelin/Pink Floyd: Whole Lotta Love =))))

Nagyon Hülye Emberkék: Lesz ez sokkal jobb. Höhöhö. Szeretném, ha tudnátok, hogy büszke vagyok rátok. Nagyon! Kemény meló volt, hálás vagyok érte. Folytköv. Muhahaha! Részletekről időben.
Mindenki: köszönjük a kedves szavakat. Megérdemeltük :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163765 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
En speci konkretumot meg nem tudok.
Allitolag valaki kerdezett kozulunk valakit hogy fel tudnank-e lepni vagy mi. Tobbet en se tudok.
Sztem biztos szolnak ha akarnak valamit.
Azert erdemes lenne egy uj eloadast mindettol fuggetlenul osszerakni, hogy ne akkor kelljen kapkodni mikor 2 hettel elotte eszukbe jut hogy kellenenk.
Mit szoltok? Gyujtsetek anyagot.
B.


Elanor írta: Mikor lesz az Átjáró nap?
És oda meghívtak minket?
És a HC-s csapat megy?

Mert én erről semmit nem tudok :roll:


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163758 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Mikor lesz az Átjáró nap?
És oda meghívtak minket?
És a HC-s csapat megy?

Mert én erről semmit nem tudok :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163681 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Szürke Gandalf írta:

kriszana írta:

Gandalf írta: Meg tudná valaki mondani, hogy melyik volt az a szám, ami Aragorn "udvarlása" (szőrös a mellkasom, stb.) alatt ment? Együttes és a szám címe is jól jönne! Köszi!

Bon Bon
Nem vagyok James :-)

Nem. Azt Brandír énekelte, a jelenet elején, míg Gandalf a végén levőt kérdezi - ha jól gondolom.


Igen, azt a rockosan kérdeztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163651 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Dodiee írta: a lábam még mindig fáj.. hQsi sebek Frodó úrért!!!

:D O, koszonom Samu! :wink:
(Az en labam is faj meg, tok voros! )
Csomoszor elrontottam a zenet, bocsi nem voltam tul profi,
de megismertuk egymas kepessegeit, h ki milyen szerepre jo,
mit h kell csinlani, az Atjaro napot meg meglatjuk...
[/quote]

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163620 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Hát, a HC. Azthiszem sikerült megmutatnunk, hogy rövid idQ alatt, elég kevés próbával(kevés OLYAN próbával, ahol mindenki ott van..) is meg tudtuk csinálni, az, hogy végül nem pont olyan lett mint terveztük, már nem a mi hibánk:D Csajok, nagyon köszönök mindent, Beleg, fQleg neked a mentQ ruhát, és gillznek hogy fel se vette ha elrontottam az athelast:) De amúgy is mindenkinek mindet:D a lábam még mindig fáj.. hQsi sebek Frodó úrért!!!

NHE: Még mindig vigyorgok:)) Sokkalta jobb lett, mint hittem volna. Bár azokra a részekre nem emlékszem, amikor színpadon voltam, abból csak az erQs fények és a sok figyelQ arc maradt meg... DE az Arwen-Elrond-Aragorn jelenet!!!!! Hát az zseniális volt!!! Mondjuk az összes többi is:D megintcsak nem olyan körülmények voltak, mint vártuk(s reméltük..) de akkor is megcsináltuk. mondjuk Szürke ellopta egy mondatomat, amit pedig olyan sokat gyakoroltam!!(gy.k.: Milyen romantikus) no sebaj, majd legközelebb :wink:

Csók és kösz mindent:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163600 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Humoros előadások

kriszana írta:

Gandalf írta: Meg tudná valaki mondani, hogy melyik volt az a szám, ami Aragorn "udvarlása" (szőrös a mellkasom, stb.) alatt ment? Együttes és a szám címe is jól jönne! Köszi!

Bon Bon
Nem vagyok James :-)

Nem. Azt Brandír énekelte, a jelenet elején, míg Gandalf a végén levőt kérdezi - ha jól gondolom.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163454 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Humoros előadások
A HC-ből sajnos csak egy felet láttam a háromból, de az tetszett. Az NHE-seknek pedig nagyon-nagyon gratulálok! Még maximalista apám tetszését is elnyertétek vele, pedig az nagyon nagy szó, elhihetitek!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163447 Írta: Don Kermorwan
Don Kermorwan válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én ugyan csak lelkes rajongó vagyok, de szeretnék GRATULÁLNI!
Az előadásokon majd megszakadtam, és Aragorn udvarlása csúcs volt!
A "Vagyogatunk?Vagyogatunk?"
részt azóta is percenként felhozzuk!
Gratulálok! Mikor lesz a kövi, vagy hol lehet ezt újra megnézni?
Namarie! 8O

It is the end of all hope
To lose the child, the faith
To end all the innocence
To be someone like me

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163434 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Gandalf írta: Meg tudná valaki mondani, hogy melyik volt az a szám, ami Aragorn "udvarlása" (szőrös a mellkasom, stb.) alatt ment? Együttes és a szám címe is jól jönne! Köszi!

Bon Bon
Nem vagyok James :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163423 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Meg tudná valaki mondani, hogy melyik volt az a szám, ami Aragorn "udvarlása" (szőrös a mellkasom, stb.) alatt ment? Együttes és a szám címe is jól jönne! Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #163166 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
HC-sek!

Koszonom mindenkinek a munkat es a reszvetelt. Nagyon jol sikerult a dolog es orulok hogy senkinek sem okozott kulonosebb gondot a raadas eloadas. Szoval tenyleg szep volt, na. :wink:

Ha ugy dont a tarsasag hogy legkozelebb is vallalunk meg parodia fellepest akkor (ha nem uti a vizsgaeloadasaimra a keszulest) megszervezem es intezkedem hogy mellozzuk azokat a problemakat amik a mostani eloadassal kapcsolatban felmerultek, mindenesetre komoly valtoztatasokra lesz szukseg. Majd en beszelek az illetekesekkel ha kicsit lecsendesul az elet :cross:

Ha vallajuk az Atjaro napos dolgot, akkor arra mar mindenkepp uj osszeallitas kell, ez mar tul sokszor lett eloadva. Lehet kezdeni agyalni hogy mik legyenek benne.
Legjobb lenne sajat keszitesu dolgokat beletenni, igy elejet vehetnenk a sajnos tapasztalatom szerint itt a forumozok kozott egyre inkabb divatta valo "copyright-onerzet" problemaknak.
Persze ha talaltok egy-egy igazi gyongyszemet barhol amit engednek felhasznalni, akkor lehet rola szo.
Szoval gondolkodjatok.

Feanorosok!

Nagyon szep volt az eloadas! Persze nehany estben van meg mit csiszolni a technikakon, de figyelembe veve hogy szinte senki nem all rendszeresen szinpadon, hogy mennyire keves probat tudtunk tartani, es hogy szinhaztechnikailag milyen mostoha korulmenyek voltak csak adottak, nagyon nagyon szepen es jol sikerult az eloadas. Remek munka volt!!! Elvezet volt veletek jatszani :D
Sajnalom hogy a tancosokat nem lattam, de mindenhonnan csak azt hallom hogy frenetikusak voltatok!

Ha ez a nehany emberke (esetleg meg mas is) ugy dont hogy folytatni szeretne a jatekot, es emiatt a jovoben ujabb darabot viszunk szinpadra (mondjuk Turin?????!!!!!), akkor erdemes lenne valamifele rendszeresseggel beszedtechnikai es hangkepzes gyakorlatokat csinalni, mert arra nagyon szukseg lenne. Nagyon sokat tud lenditeni a szep ertheto szinpadi beszed, a jol hasznalt kepzett hang, es sokat tud rontani ezeknek a hianya.
Szoval szerintem erdemes lenne. Mit szoltok?
En szivesen jatszanek tovabbra is veletek a jovoben. Mondjuk egy hosszabb szerepet. :twisted:

Na rohanok, meg jovok.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162965 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Gillz köszi a fésűt!
Az újítással is egyetértek, de megszakad a szívem..............

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162931 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nagy Gratuláció a HC-s csapatnak, hogy egymás után 3x előadták a paródiát! Hatalmas sikere volt!
És ezúton bocsánat, hogy nem figyeltem rátok oda eléggé.
Ígérem - ha legközelebb is bevállalom, akkor több figyelemre számíthattok tőlem. Ha mégsem így lenne, ezt nyugodtan az orrom alá lehet dörgölni. :lol:

És Gratuálció az NHE-s csapatnak is! Én Frenetikus paródiát konferáltam be az énekkar előadása végén - és úgy is lett!!!!
Zseniálisak voltatok.
Egy haverom ezt az sms-t küldte 4--én reggel nekem:
"Tök jók voltatok. A paródiában nagyon ültek a poénok!"
Szóval, a közönségnek átment. És ez a lényeg!
Ők nem látták/nem tudják azt, ami mögötte van. Nem tudják, hogy minden csak az utolsó pillanatban lett kész (vagy még akkor sem), nem tudják, hogy homok is lett volna a színpadon +valódi banán is. Nem tűnt föl nekik, hogy az egyik fű-szoknyás lányka hiányzott a napszemüvege, és a vetítést sem hiányolták. Nem tudják, hogy mit izzadtunk a próbák alatt. Az alkotás öröme a miénk marad.
Rayan és Pók, ugye értitek?
Gratulálok, sokat dolgoztatok, és fergeteges lett az eredmény!
Köszönjük.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162877 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Aranymag: a fésű nálam, majd hordom magammal, és ha találkozunk, átadom

Nim: a bőrnaci is itt van nálam...

HCsek: KIrályok voltunk!!! Nagyon büszke vagyok magunkra, és örülök, h sikerült energiával birnunk a 3 előadást!
Viszont legközelebbre kéne radikális újitá, esetleg új paródia...

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162859 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rabyn írta: Én is nagyon köszönöm!!!
Miko csináljuk a következőt? :D


Akkor húzom fel legközelebb a fürdőrucit és a legsiparókát, ha _Neo hajlandó beállni velem egy fényképre 8) :legolas1: :legolas4: :legolas6:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162825 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Fantasztikus volt! Én már régen nem nevettem ennyit egyvégtében! Köszönöm! :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162797 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nagyon voltatok!!!

A Radványi terem egy kicsit kicsinek bizonyult a Végén csak Egy maradhat előadásnak :)

A gixer pedig... bár eredetileg fáradtság miatt már nem akartunk volna maradni, némi akadály miatt mégis maradtunk (kösz az akadálynak :lol: ), hát frenetikus volt... Az érintetteknek már kifejtettem véleményemet, szóval rózsaszín szivecskék rúlz :lol:

Gratulálok, és mégegyszer taps :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162764 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én is nagyon köszönöm!!!
Miko cisnáljuk a következőt? :D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162752 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Köszönöm, hogy részt vehettem Veletek ebben a színdarabban, ennek köszönhetően közelebb kerültem egyes emberkékhez, mint korábban bármikor, s mindenkit alaposabban megismerhettem, nem utolsósorban önmagamat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162742 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Gillz a kék fésűről tudsz valamit?

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162631 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Gratulálok a színtársulatnak, az íróknak és a rendezőnek!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162026 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ez a HC-s főpróba egyre érdekesebben fest. :(
(mondom én akit nem engednek el :cry: )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162010 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én mint HC-s "zene-adagoló" ha hazamegyek az énekkar után, akkor kb. 4:50-4:55-re tudok visszamenni az első HÉV-vel. Az elég, vagy vigyen be anyu kocsival előbb?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162004 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én pedig BIZTOS, h nem tudok menni :( de végülis én "csak" Gimli vagyok, szóval azon nincs sok mindent próbálni 8)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.810 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére