Humoros előadások

Több
20 éve 9 hónapja #160353 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Holnap, azaz hétfőn (dec.22.) délután 3-tól NHE próba a Corvinban!
Minden résztvevőt szeretettel várunk!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160283 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Hali! A 27 nemtudom jó-e, mert apunak, és bátyámnak akkor van a névnapja. Majd meglátjuk(meg lehet hogy karácsonyozunk Székesfehérváron..)!
Viszont holnap nem jövök, mert anyuék nem engednek volt egy kis lázam(39). Ne haragudjatok!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160123 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Sziasztok Mberek!

A következő a helyzet.
Beszéltem a Corvinnal. Termsézetesen használhatjátok a termet, de előre meg kell mondani, hogy mikor.
Én most 7végén mindkét nam a Corvinban leszek, sőt vasárnap délután/este is. Szóval addig SMS-ben vagy valaki útján személyesen találjátok ki, hogy mikor akartok próbálni, hogy szólhassak nekik. Különben, ha nem tudnak róla előre, akkor nem engednek beeeee (be-be-be)
Én, sac/kb-ra mondom nekik a december 27-ét (szombat) 8:45-9:45ig
28-31-ig minden reggel ugyanebben az időpontban.
Szóljatok SMS-ben , hogy mikor NEM ezek közül.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160088 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
En viszont 26-29 kozott nem vagyok pesten, akkor jarom vegig a csaladomat szerteszet az orszagban. 4 nap alatt 5 varosban kell ott lennem :evil: ezt hivjak sz....pasnak. Na mindegy.
Szoval megprobalom megbeszelni Kriszanaval hogy mostantol barmiklor mikor ossze tudunk jonni akkor adjak ide a Latabart (merthogy ott leszunk ugye?)
De ez azt jelenti hogy csak a reggeli orakban van ra esely hogy megkaphatjuk mert 10-kor mar kezdodnek az eloadasok ott.
Szoval 8.30 es 9.45 kozott lehet probalni, arra keszuljetek (mar ha ideadjak a termet egyaltalan).

Tovabbra is fenntartom hogy nincs idom szervezni es probakat osszehozni, ezert is nem vallaltam rogton az elejen.
Azt vallalom hogy Kriszananak szolok, hogy beszeljen a kapcsolataval, de ennel tobbet nem tudok tenni, sot meg garantalni sem tudom hogy ez egyaltalan sikerul.

Es ugye ez volt az utso hogy netem van Jan 5-ig.
Ugyhogy mindenkinek kellemes unnepeket kivanok! :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160071 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
gillz: nem látok más lehetőséget, akkor 27.-e lesz belőle. remélem Aranymagnak is jó, de végső esetben nélküle próbálunk... zenét tudsz hozni?? mert az nagyon fontos lenne. a másik nagy kérdés, hogy HOL? nem hiszem hogy sok helyen örülnének nekünk magnóstul lökdösődéstül fetrengésestül...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160051 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
huhh, hát... karácsonykor nem, meg előtte se eresztenek. 27?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160001 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Beleg: én dec 28-30-ig nem vagyok itthon. tehát elvileg csak a 31 jó:(( esetleg a jövő héten? legalább hárman, gillz Aranymag meg én. Csajok?? nektejk mikor jó?? FONTOS!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159995 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nekem vlsz. 28-a nem jó, de ha nagyon reggel lenne, akkor lehet, h még az is jó, de a többi nap nagy valószínűséggel jó.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159898 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások
A számom: 06304204648

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159821 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
En meg probaltam hivni nap kozben Veniat, de nem vette fel. Meg kuldtem neki sms-t is hogy nem tudok menni.
Masnak a szama meg nincs meg mar nekem.
Netem se tegnap se azelott nem volt, igy ez a lehetoseg is kimaradt. Ez most nagyon szerencsetlenul jott ossze. :?

Amiket beirtam dec 29 koruli probakra, azzal kapcsolatban kinek mi jo es mi nem?
Tovabbra sem fogok egyenkent senkit se megkeresni mert nem vagyok olyan gazdag hogy mindenkit hivogassak hogy mivanmar.
Ja, es utoljara holnap tudok emailt es egyebeket nezni mert nem lesz netem Januar 5-ig.
Talan a ket unnep kozott valamikor be tudok ugrani csekkolni de csak egyszer.
Szoval legkesobb holnap delig irjatok hogy kinek melyik idopont jo es nem jo.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159787 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ring: ne haragudjatok, küldtem Lélinek sms-t(hogy miért neki? mert másnak nem tom a számát..) de ő se jár próbákra.. ide meg elfelejtettem beírni.. tényleg ne haragudjatok:PP

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159742 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások
A HC-s próba... :?
Kenzával 3/4 órávát vártunk rátok.
Az még oké hogy nem tudtok jönni, bár már alig lesznek próbák.
De, hogy egy nyomorult smst nem tudtok küldeni, hogy miért nem tudtok jönni, vagy hogy hol vagytok, vagy mi van... :evil:
A Nagy Ő szerintem majdnem biztos, hogy már nem lesz benne.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159688 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Rayan és mikor fogjuk megtalni? MErt amiker eddig mutattál azokra már nem emlékszem
Látáttok, hogy fél órával hamarabbra vagyunk tolva? (ennek én örülök, a fél óra is fél óra)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159683 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Heló Neó:)

NEM fox táncolni. De nem azért, mert ilyen édeskedvesaranyos vagyok, hanem mert CSAK a Szövetségre van szükség hozzá. Úgy érzem, nem kell a nem szövetségi szereplőket még bezsúfolni az amúgy is apró színpadra. Ettől függetlenül BÁRKINEK megtanítom a táncot, aki szívesen csinál hülyét magából :P

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159639 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humoros előadások
a csütörtöki NHE próbára took menni, mert úgy tűnik, meg vagyok gyógyulva, viszont valszeg egy kicsit késni fogok. Bocsee:))

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159610 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
hahó!

még nem biztos, de lehet, h jövök próbára !

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159450 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Elanor még időben felhívott, hogy nem lesz próba, úgyhogy nem voltam ott tegnap(hétfőn)! :wink: De már mondtam is, hogy holnap Elanorral nem megyünk, mert Bécsbe buszozunk :P ! Nekem a Beleg által megadott időpontok jók, de lehet, hogy a másodikával gondok lesznek!.... :quasi:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159435 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Híí

Aranymag: Nem tudom, hogy ott voltál-e tegnap. Ha igen, akkor 1000 bocs, de nem jutottam nethez és a privijeimet Beleg nézte meg, oda meg nem írtál, ezért lefújtuk. :roll:

Nim:Neked is bocs :roll:

Beleg: Nekem minden időpont ok!

Szerdán mindenkit várok szeretettel a sulimba, jöhettek külön-külön, meg együtt is. Emlékeztek még, hogy melyik teremben voltunk (9.b)? Ha nem az aulában ülök, akkor ott leszek.

Dodiee: Belegnek igaza van, kell külön próba nektek, Athelasosoknak. Gondolom, neked is drága az időd, de szerintem nem lenne hátrány, ha eljönnél a szerdai próbára, a rutin kedvéért, meg nem árt, ha látod az egészet. A zene nincs meg neked otthon, ugye? Mert azt is ki kéne számolni, hogy hol kell gyorsan, és hol lassan besztélni, Gillzt, meg vki helyettesítheti is akár, talán az is ér valamit. :D
Te döntessz

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159397 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
hali az időpontok reggelente jók.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159377 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Sziasztok!


Akkor, ha jól értem, szerdán lesz próba! 16 órára megyek az Ecserire; ha valami változás lenne, légyszi dobjon meg valaki egy sms-sel a
0620 245 8608-ra!
Ami pedig a dec 29-31, jan 2 -i időpontokat illeti, Beleg, nekem személy szerint OK!


Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159223 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Neked, Gillznek es Aranymagnak kulon ossze kene jonnotok es probalni az idozitest a zenere.

Amugymeg mindenki figyelmebe:

Kriszananeni azt mondta megprobalja elintezni hogy mostmar probalhassunk vegre a moziban ott ahol az eloadas is lesz majd.

Az alabbi idopontokat javaslom mozis probara:

December 29. hetfo 8.30 - 9.45
December 30. kedd 8.30 - 9.45
December 31. szerda 8.30 - 9.45
Januar 2. 8.30 - 9.45 + az ejszakai diszites kozben

Ezeknel kesobb nem kezdhetunk mert 10-kor nyit a mozi, tehat 45-kor el kell hagynunk a termet!!!
Kinek jo melyik?
Nagyon kerem mindenki jelezzen ide visszalegkesobb csutortok delig, hogy lassam, kerhetunk-e minderre a napra termet!!!!!!!!!!
Ha sokat sz@rakodunk vele, nem lesz terem a probara sem!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159207 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Beleg: gillz azt mondta, neki nem jó a szerda. Akkor én elmenjek? van értelme?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159189 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Beszeltem Veniaval.
Erdeklodes hianyaban elmarad a mai HC proba a sulijaban. :evil: :evil: :evil:
Szerdara fovesztes terhe mellett mindenki legyen ott a szokott idoben!!!!
Kiveve akik mult szerdan mondtak hogy nem fog menni.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159138 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Akkor lesz ma HC proba Venia sulijaban???

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159074 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Váratlan betegségem miatt bizonytalan, hogy tudok-e jönni ezen a héten a próbákra... igyekszem gyorsan meggyógyulni! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158969 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Vénia írta: A hét többi napjáról később.

Szerdán lesz próba? Nagyon jó lenne, ha akkor lenne!
A jelmezeket beszéljétek meg ha próbáltok hétfőn, vagy majd szerdára, mindenki-ha tudja-hozza el amit tervez jelmezének!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158966 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Aranymag írta: Emberek!
A Hc-vel kapcsolatban: Nem lehetne egyszer egy színpadi próbát egyeztetni a Feanorosokkal, NHEsekkel, hogy egyszer mi is próbálhassunk színpadon, mert az eléggé fontos lenne!

Elvileg fogunk, jan. 2-án a Corvinban éjjel.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158759 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Aki esetleg még ma idenéz és nem tudná, holnap reggel is van NHEs próba!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158665 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Hétfőn 5-re tudok jönni csak! De ott leszek mindenképp!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158591 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Humoros előadások
HC-sek figyelem!
Aki tud jönni hétfőn be a sulimba, az jöjjön, akár 15:00-tól is. Ha ez jó, (vagy ha nem találtok oda egyedül) vasárnapig légyszi küldjetek privit, vagy SMS-t (06304079205) feltétlenül, mert nem szeretnék feleselgesen bent maradni!
Akiknek a megjelenése nagyon jól jönne, azok Aranymag és Nim , hogy össze tudjuk próbálni a Nagy...
Ha jól emlékszem Gillz és Dodiee nem ér rá hétfőn, vagy legalábbis egyikük nem, úgyhogy Athelas-t nem nagyon tudunk próbálni, pedig kéne (!) úgyhogy ha esetleg be tudnátok esni, az nagyon jó lenne :!:
Egyébként bárki jön, örülök (Haldírt se ártana próbálni)!

Számítok rátok :bounce:

A hét többi napjáról később.

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.657 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére