Humoros előadások

Több
20 éve 7 hónapja #141234 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Hali,

Mar regota furdallja a dolog az agyamat, ugyhogy azert ide is kiirom, szerintem nem tul jo otlet mar sokadjara lenyomni a HC-s eloadast. Mar mindenki aki el fog jonni az ismeri.
Szerintem nem lesz mar olyan siker mint volt. Legalabbis pihentetni kene egy kicsit es mast felhozni.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141216 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Nos, a dolgok jelenlegi állása szerint csak a tábori Törpös előadás, illetve a HC-s előadás szerepelne a LEP-en (+ a Meglepetés).

Sürgősen megkérnék minden személyt, akinek meg van a törpös előadás szövegkönyve bármilyen szinten, az azonnal juttassa el hozzám, különben nem tudjuk előadni...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140577 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ok, csak valahogy nem esett le...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140576 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Ringbearer írta: A Feanor és a humoros előadás nem ugyanaz?? :hein:

A Feanor cseppet se humoros... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140563 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Várjunk csak...
A Feanor és a humoros előadás nem ugyanaz?? :hein:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140255 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Mehetne az a jelenet is mikor Aragorn meg Arwen Volgyzugolyban setalgatva talalkozik Steve Tylerrel :mrgreen:
Kiraly lenne :mrgreen:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140152 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Telcontar Léli írta: Nim: Jól emlékszem, hogy a sci-fi napon Elrond voltál?


Tökéletesen :wink:

Telcontar Léli írta: Egyébként azt kértem mindenkitől, hogy priviben v. emilben jeletkezzetek!

Bocsi! :oops:

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140149 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Humoros előadások
uff.

vagyok. :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140145 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nim: Jól emlékszem, hogy a sci-fi napon Elrond voltál?

Egyébként azt kértem mindenkitől, hogy priviben v. emilben jeletkezzetek!

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140140 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Sziasztok!

Mint a sci-fi napos gárda egyik tagja, tisztelettel jelentkezem!
Ja, és a "Meglepetésben" is szívesen részt vállalnék.

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140085 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Dodiee Took írta: Léli: elvigyem a teljes Athelas2-t? mert sztem ha kicsit átalakítjuk, többet is elő lehet adni belőle(eddig alig egy töredékét adtátok elő..). mindkettő megvan, az eredeti és a Lam féle feljavított berzió is.


Küldd el mindkettőt emilben. (bár elméletileg meg kéne nálam lennie valahol, csal nem tudom hol... :oops: ) Van rá esély, hogy megint változtatunk egy cseppet a HC-s előadáson, de emlékeim szerint az Athelas 2 többi része nem volt színpadképes... de majd ezügyben egyeztetünk

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140080 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Kincső: ez még majd kialakul :oops:
Léli: elvigyem a teljes Athelas2-t? mert sztem ha kicsit átalakítjuk, többet is elő lehet adni belőle(eddig alig egy töredékét adtátok elő..). mindkettő megvan, az eredeti és a Lam féle feljavított berzió is.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140078 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Kincső (Kinga): elolvassuk, értékeljük, döntünk, tájékoztatunk ;)
A dallal lehetnek gondok, majd kiderül. Elolvassuk, értékeljük, aztán elválik mi lesz vele :)

Dodie: Valószínű a próbák többsége hétvégén lenne [size=9:2ama31p8](legalábbis a Meglepetésé mindenképpen, a táboros daraboké meg attól függ, elvállalja-e helyettem valaki a közvetlen felügyelést. Ha igen, akkor tőle függnek a próbák)[/size]
És nyugodtan részt vehetnél mint szereplő is (Kincsőnek igaza van ;) ). A hobbitosra már beírtalak ;)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140072 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Dodiee: Miért ne lehetnél szereplő is? :wink: Humoros előadást nem lehet elrontani, mert bármilyen hiba "szándékos volt". :) [size=9:2k3reztg]Nem muszáj rögtön egy nagyobb (értsd: több szöveges) szerepet választani, ha nem akarsz.[/size] Bátorság! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140062 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nekem egy nagy kérdésem lenne: Mikor lennének a próbák? mert nekem nagyrészt ettől is függ(mint kb mindenkinek szvsz..). amúgy nagyon szeretnék részt venni a dologban, na nem mint szereplő, csak mint olyan ugrabugra, aki mindenbe beleszól, és zavarja a többieket:DD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140058 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Jelen vagyok sci-fi napos, dúnadán és esetleg más minőségben. :wink:
Ha lennénk elegen, van egy javaslatom, a tesóm által /fórumon Pippin (Kinga)/ írt "Hölgyzugolyi Tanács" c. alkotás. A filmre épül, tehát garantáltan érthető tág közönségnek (mert a sci-fi napon pár poén magas volt a közönségnek), és szerintem ütős lenne. :idea: [size=9:j3p3ooig]Bár a tesóm húzódozott az ötlet felvetésétől, de szvsz meg tudjuk győzni, hogy előadhassuk.[/size] Léli, neked elküldöm a szöveget.
És még valami: réges-régen a Humorba beraktam egy dalszöveg-átírást, az Omega: Régi csibészek c. elég közismert számának átdolgozása Gyűrűlidércesre. Azt is elküldöm, és döntsd el. Asszem megvan a gitárkísérete is... [size=9:j3p3ooig](Az eredeti szám egyébként v.szeg csak lemezen, és most nekünk is rossz a lemezjátszónk, másnak meg nem hiszem hogy lenne... :roll: )[/size]

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140054 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Na, változott egy picikét a dolog.

A LEP-en bemutatásra kerül a tábori Dúnadán, Törp, illetve Hobbit előadások. Kérem ezek ottani szereplőit, aki ráér január 3-án a fellépésre, illetőleg addig a próbákra, az írjon nekem (privit/emilt).

Ezeken kívül ismét előadjuk az eddig oly nagysikerű Athelas-os előadást is, kérem a HC-os gárda (és a sci-fi napos is!) közül azok jelentkezését, akik ráérnek Jan. 3-án az előadásra, illetve addig a próbákra.

Ezeken kívül pedig lesz egy Meglepetés előadás. Ez még nincs kész, de folyamatban van. Kérem olyan vállalkozó kedvű személyek jelentkezését, akik vállalják a Jan 3-ai előadást, addig a próbákat, és esetleg még a későbbiekben is tudnák vállalni a darab előadását.

Valamint!

Megkérném azokat a személyeket, akik a tábori előadások megírásában részt vettek, hogy jelentkezzenek nálam!

Köszönöm a figyelmet
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139545 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Szóval a humoros előadásaink...
Eddig ugyebár elkészült az Athelas-os. Ezt bemutattuk az idei Sci-fi napon, valamint a HungaroConon.

A nagy siekr miatt többen kérték, hogy csináljunk még ilyen előadásokat. Szóval lássunk is hozzá...

Szeretnék ötleteket kérni, hogy mik legyenek benne, újításokat, hogy mi újdonság lehetne az előadásokban... minden ötletet szívesen fogadok.

A közeljövőben két előadást fogunk kiegészíteni: az MTT táborában elkövetett törpös, illetve dúnadános előadásokat. Ezekhez is várok ötleteket.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139342 Írta: Brisa
Humoros előadások téma létrehozva Brisa által
Hogy a Színműves topic ne terhelődjön tovább...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.481 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére