Humoros előadások

Több
14 éve 3 hónapja #386613 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Humoros előadások
A Királylány és a Béka
Kreatív pályázat a Farsangra

Gondolkoztál már rajta? A mindenki által ismert hagyományos téma kezd unalmassá válni. Képzeld, még nekünk is. Milyen mese az, ami mindig ugyanúgy végződik? Amelynek mindig ugyanazok a szereplői?
A feladat tehát csak Rád vár: bizonyítsd be, hogy Te képes vagy továbbgondolni! A hírhedt páros, a Királylány és a Béka történetének kreatív feldolgozására és újraértelmezésére írunk ki pályázatot, melynek beérkezett pályaműveit a Farsangi Bálon bírálja el maga a nagyérdemű közönség! Az első helyezettet természetesen izgalmas fődíj illeti!

A jelentkezés feltételei:
A pályamunka formája lehet bármilyen előadó-művészeti ág. Jelentkezni a mű címének és formájának megjelölésével a csatahajo-kukac-hotmail-pont-com-on lehet 2010. január 31-ig!

(Kérdéseket - ha vannak - a Farsang topic-ban tessék feltenni!)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373799 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Kedves kreatív, művészettel átitatott barátaim! :mrgreen:

Mint tudjátok ezúttal az eddig minden évben megvalósult Tolkien Szülinap kissé más formában kerül idén megrendezésre, mivel nem akadt elég vállakozó ember a nagyrendezvény megszervezésére.

De azért nem maradtunk programok nélkül, és a délelőtti családi ismeretterjesztő rendezvények mellett lehetőségünk nyílt egy gyakorlatilag önálló Színházi Est megszervezésére is, ami olyan színvonalú kell legyen, hogy önmagában is megállja a helyét, mint Tolkien világához kötődő Művészeti est! :P 8)

Sztem ez egy remek alkalom, hogy mindenki megmutassa, mit tud! ;)

Ezennel hivatalosan is felkérek minden lelkes alkotót, hogy ha érez magában affinitást, tehetséget, rendelkezik a kellő idővel, és energiával egy a színpadi esten bemutatható produkció összehozására (esetleg többre ;) ), akkor ne habozzon velem közölni azt, és
jelentkezzen a január 3-án tartott Tolkien Születésnapi Kisrendezvények Színpadi Estjére, mint fellépő!

Természetesen lesz meghallgatás, ahol a bemutatandó produkciókat lemeózzuk, de ez ne rettentsen el senkit, hanem csak sarkalljon titeket minél magasabb színvonalra! :)

Jelentkezni lehet nálam priviben, msnen, de legjobb lenne az idhren ponty amlug kuckac gmail ponty com emailcímen.

A jelentkezésdömping reményében maradok tisztelettel:

Idhren, az Est főszervezője 8)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373719 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nohát, Idhren lett a Tolkien Születésnapi Színházi Est főszervezője, tessék készülgetni a színvonalas produkciókkal! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317698 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Kedves mindenki!
Ugye nem felejtettétek el, hogy a farsangi műsorba való jelentkezés határideje február 23., péntek, ami mindjárt itt van, a szombati (feb.24.) meghallgatással együtt?! :wink: Az "igényes, rövid (3-8perc) zenés, táncos produkciókat, komédiarészleteket, jeleneteket illetve egyéb kreatív színpadi műveket, amik illenek a karnevál hangulatához" a musor_2007'kukac'yahoo.com-ra várjuk! :idea:

Aktivizáljátok magatokat, plíz! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311387 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Próbáltatok előtte? vagy 100% impró az egész?
Gondolom az a kategória, aminél a fellépés előtti 15percben némi brénsztorming elég szokott lenni. Mindenesetre én egyre inkább sajnálom, hogy a bábozásokat senki nem veszi fel videóra. Talán az egyik legtöbb zsírégető és gyógyhatással rendekező műsorszám szokott lenni. :)

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311372 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Humoros előadások
A további bábozásokban benne vagyok, akármi is legyen.
Persze, csak ha kellek:)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293091 Írta: Endor
Endor válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nem valami népszerű oldal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283307 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Figyelem! Minden kreatív és/vagy exhibicionista fórumlakó figyelmébe!

Mint azt tudjátok, idén is megrendezésre kerül a hagyományos Farsangi Bál. Az eddigieknek megfelelően idén is lenne egy műsoros blokk, melybe várjuk rövidebb-hosszabb, zenés, táncos, énekes, verses, szóval, szórakoztató produkcióitokat. Amennyiben tehát kedvet éreztek egy kis szerepléshez, kezdjetek el rajta gondolkodni, mit adnátok elő szívesen. A jelentkezés hamarosan megnyílik (amint eldől, ki szervez pontosan), addig lehet ötletelni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277274 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Fio írta: Ez gáz, én nem tudok csütörtökön ott lenni. :P Vmikor lesz lehetőség, hogy pénteken vagy hétvégén legyen, vagy nem?


Talán, különleges esetben szombaton, de az nem jellemző.
Pénteken szinte 100% hogy nem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277271 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ez gáz, én nem tudok csütörtökön ott lenni. :P Vmikor lesz lehetőség, hogy pénteken vagy hétvégén legyen, vagy nem?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277219 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Noredhel (Voronwë) írta: Alyr: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Alig várom, hogy ezt lássam a LEPen... (amúgy, biztos csíra vok, de: minek a rövedítése az, hogy LEP?)


OFF
Long Expected Party...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277217 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Alyr: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Alig várom, hogy ezt lássam a LEPen... (amúgy, biztos csíra vok, de: minek a rövedítése az, hogy LEP?)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277196 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rabyn írta: Alyr: az mikor van pontosan? Mert nekem fél hattol továbbképzésem van és oda oda KELL mennem...


Akkor gyere oda előtte.
Négytől kb bármikor.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277174 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Alyr: az mikor van pontosan? Mert nekem fél hattol továbbképzésem van és oda oda KELL mennem...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277162 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nagy Kis Humoros Előadás a LEPre, szövegkönyv, első szereplőválogatás csütörtökön az Aldarionpróba után/közben.

gilgalad.uw.hu/nkhe.html

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273682 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ez a tavalyelőtti LEPre készült humoros előadás volt.
[size=9:2vw51i80]Szövegkönyve (például nálam) még megvan... Ha kell, leendő szereplőknek el is vagyok hajlandó küldeni. ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273677 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Noredhel (Voronwë) írta:

Rabyn írta: Gandalf: mi tart vissza?: )
szerintem a szövegkönyv még megvan valahol valakinek, max a szereplőket kell cserélni, illetve a technikával lenne gond mert ahhoz aztán kell rendesen...


Ez mi is volt?


???????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264039 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rabyn írta: Gandalf: mi tart vissza?: )
szerintem a szövegkönyv még megvan valahol valakinek, max a szereplőket kell cserélni, illetve a technikával lenne gond mert ahhoz aztán kell rendesen...


Ez mi is volt?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262986 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Gandalf: mi tart vissza?: )
szerintem a szövegkönyv még megvan valahol valakinek, max a szereplőket kell cserélni, illetve a technikával lenne gond mert ahhoz aztán kell rendesen...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262975 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262970 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Lagoril/Niéla írta: Emberek! A táborban összehozhatnánk vmit... :?: :reménykedősikon:

Alyr? Ery?


szerintem a régebbi (NEM A KHE) darabokat kellene felújítani, hogy ne csak egy színpadképes humoros darabunk legyen. Illetve már megírt de még nem előadott ám színpadképes paródiákra. (titkos naplók?)
nem csak Alyr és Ery írhat hanem más is. Mondjuk küldje el nekem aztán majd véleményezem:)) (meg még sok sok másik embernek) és megmondom, hogy (szerintem) előadható-e. No?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262811 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Emberek! A táborban összehozhatnánk vmit... :?: :reménykedősikon:

Alyr? Ery?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262596 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Közérdekű közlemény

Talán már olvastatok róla, hogy a tolkien.hu őszig tartalom-feltöltés-en kell átessék. :idea: Mivel én lettem a Kreatív szekció / Fan Fiction rovatvezetője, keresek lelkes embereket/tüncöket/egyebeket, akik az egyes témák, csoportok ad1. bemutatását, ad2. híreinek figyelését, ad3. képgyűjtést, ilyesmit vállalnak.
Júni 28 - júli 7. között sajna nem leszek Pesten, de ez idő alatt kidolgozok egy részletes koncepciót, de addig is minden öltetet, segítség-ajánlatot várok!!! :wink: (priv, mail - akár kincso@tolkien.hu is :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257820 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
készült kettő is. Egy a táborban egy meg a LEPen. a táboros be van digizve. tőlem pl lehet kérni: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257805 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Szeretném megkérdezni, hogy készült-e videofelvétel a KHE-ről valamelyik eseményen? És ha igen, kitől lehetne másolatot kérni róla? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256185 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Zizzo írta: Ez most melyik előadás volt? Én tökre le vagyok maradva farsang óta, ahol ickével beszélgettem a dolgokról.


KHE. Ami már a táborban, Kapolcson és a LEPen is volt.

A LEPKHÉ-ről tudtommal semmi hír...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256178 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ez most melyik előadás volt? Én tökre le vagyok maradva farsang óta, ahol ickével beszélgettem a dolgokról.

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256073 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én is mindenkinek szereteném megköszönni, a vasárnapi napot:) Egy két embertől hallottam, hogy jók voltunk és tetszett nekik amit előadtunk.

Mirrand: igen minden birodalmi egy perverz disznó:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255611 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Humoros előadások
De Vadert le kellett volna vágni. Jön a gagyi fénykardjával szembe a mi nazgulunk igazai, modrori pengéjével..Hahh!

B.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255608 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Mírrand / Hathor írta: Örülök, h ismét veletek léphettem színpadra! :D Jók voltatok!!!

Drizzt: nekem eggyel több okom van fújni a rohamosztagosokra! (Minden SW-os perverz disznó?!)


:D DD
Mér, Dark Fater jófej volt, felvette a gyűrűt;)
amúg én is köszi, elsősorban Daronak h segített "cipekedni", amúgy meg mindenkinek mindent mindenkor és természetesen mindehol:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.637 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére