Humoros előadások

Több
19 éve 7 hónapja #233400 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
a 21.ei próba attól függ, hogy az énekkar mikor probál.

viszont akét ünnep között (28-29-30) mindenképpen lesz egy illetöleg (ha belefér) két próba. Naggyon díjaznám ha ottlenne a nagytöbbség. HELY ahol mozogni tudunk még mindig nincsen. Ha tudtok ilyenröl azt jó lenne ha jeleznétek.
Úgy néz ki a marcizbányinban nem fogunk tudni probálni..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232815 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdvözletem!

És nagyobbfajtához se mindig... :P :twisted:
21-én mi Mauval Póknak segítünk a Lassi szerkesztésében, és csak a mennybéli atyaúristen tudhatja, hogy fogunk vele végezni. Mindenesetre egy eléggé délutáni próbára már jó eséllyel el tudok szabadulni.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232802 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Léli írta:

Alyr Arkhon írta:

Léli írta:

Alyr Arkhon írta: Nem mondta senki, hogy soha többé nem fogunk próbálni... ;)


Ki mondott ilyet? :) Én csak bizalmamat fejeztem ki a csapat felé ;) [size=9:1djthaeh](nem bírod megállni, h ne szólj be nekem a saját topicomban? :P )[/size]



Nem bírom ki.
:D
Egyébként is, az ember topicja nem holmi királyság ahol nem szabad neki beszólni...


Én ilyet nem is állítottam. (De azért egy kisebbfajta nemesi birtoknak tekinthetem, ugye? A hozzátartozó pallosjoggal... :D )
Amúgymeg ez a topic, mivel alapjában véve eléggé elhagyatott, nem annyira ellenőrzött. Mármint bármit azért nem engedek meg...


Kisebbfajta birtokhoz nem jár pallosjog.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232794 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
21én ki hogy ér rá? Nekünk lesz egy énekkaros probánk ez hótbiztos. Én utána ráérek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232793 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Alyr Arkhon írta:

Léli írta:

Alyr Arkhon írta: Nem mondta senki, hogy soha többé nem fogunk próbálni... ;)


Ki mondott ilyet? :) Én csak bizalmamat fejeztem ki a csapat felé ;) [size=9:3rc98e3r](nem bírod megállni, h ne szólj be nekem a saját topicomban? :P )[/size]



Nem bírom ki.
:D
Egyébként is, az ember topicja nem holmi királyság ahol nem szabad neki beszólni...


Én ilyet nem is állítottam. (De azért egy kisebbfajta nemesi birtoknak tekinthetem, ugye? A hozzátartozó pallosjoggal... :D )
Amúgymeg ez a topic, mivel alapjában véve eléggé elhagyatott, nem annyira ellenőrzött. Mármint bármit azért nem engedek meg...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232791 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Léli írta:

Alyr Arkhon írta: Nem mondta senki, hogy soha többé nem fogunk próbálni... ;)


Ki mondott ilyet? :) Én csak bizalmamat fejeztem ki a csapat felé ;) [size=9:2cieoolz](nem bírod megállni, h ne szólj be nekem a saját topicomban? :P )[/size]



Nem bírom ki.
:D
Egyébként is, az ember topicja nem holmi királyság ahol nem szabad neki beszólni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232790 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Alyr Arkhon írta: Nem mondta senki, hogy soha többé nem fogunk próbálni... ;)


Ki mondott ilyet? :) Én csak bizalmamat fejeztem ki a csapat felé ;) [size=9:3nplm9bo](nem bírod megállni, h ne szólj be nekem a saját topicomban? :P )[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232789 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Léli írta:

Rabyn írta: Mai próba: Köszi mindenkinek aki ott volt: )
Drágáim mint ma kiderült kelleni fog még proba. Muszáj lesz.!!!!


Én is szeretném, ha próbálnátok még. Tudom, nem voltam ott a próbán (bocsi, vonathoz kellett mennem), de szeretném, ha most legalább olyan jóra össze tudnátok szedni a darabot mint amilyen táborban volt.

Lehetne próba pl. dec. 21-én. Illetve nem tudom, miket beszéltetek meg, ez kivitelezhető alternatívának tűnik (és ha eléggé délután van, azon is ott tudok lenni :) ). Most már ne adjátok fel, egy fergeteges, vidám, könnyed előadás lesz ez a LEP-en, ha eljöttök arra a kevés próbára, mert emlékeztek ti a szerepekre, könnyedén meg tudjátok csinálni, annyira tudtátok nyáron a szerepeiteket ;)

Léli


Nem mondta senki, hogy soha többé nem fogunk próbálni... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #232767 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rabyn írta: Mai próba: Köszi mindenkinek aki ott volt: )
Drágáim mint ma kiderült kelleni fog még proba. Muszáj lesz.!!!!


Én is szeretném, ha próbálnátok még. Tudom, nem voltam ott a próbán (bocsi, vonathoz kellett mennem), de szeretném, ha most legalább olyan jóra össze tudnátok szedni a darabot mint amilyen táborban volt.

Lehetne próba pl. dec. 21-én. Illetve nem tudom, miket beszéltetek meg, ez kivitelezhető alternatívának tűnik (és ha eléggé délután van, azon is ott tudok lenni :) ). Most már ne adjátok fel, egy fergeteges, vidám, könnyed előadás lesz ez a LEP-en, ha eljöttök arra a kevés próbára, mert emlékeztek ti a szerepekre, könnyedén meg tudjátok csinálni, annyira tudtátok nyáron a szerepeiteket ;)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232637 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ja és mágvalami:
Jelmezét mindenki kezdje el kigondolni (akinek nincsne már meg vagy valami hasonlo)

Nekem nagyon kéne egy paroka!! Nem az ami eddig volt hanem egy másik mert azt nagyon utálom felvenni (tulképp rájöttem, hogy nemjo rám! kényelmtlen!!)

Ezen kivül mindenem van.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232624 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Mai próba: Köszi mindenkinek aki ott volt: )
Drágáim mint ma kiderült kelleni fog még proba. Muszáj lesz.!!!!
Én ugy gondoltam, hogy a két ünnep között ill karácsony előtt kellene valamikor beiktatni egy probát. Perszee ha hamrabba elkezdtük volna ahogy mondtam (november közepétől) akkor most nem lenne erre szükség.. Tudom nem ez a legfontosabb dolog, de könyörgöm ne adjunk már ki sz*rt a kezünkből.
Ery: Tudom te 2án nem érsz rá, visznt én szeretném ha aznap valahogy még is összetudnánk eggyeztetni egy időpontot..
Nemtudom lesz-e lehetöségünk a színpaddal is probálni. Ha lesz az nagyon jó ha nem az szívás..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232358 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
UGYE SENKI SE FELEJTETTE EL, HOGY VASÁRNAP NEGYED NÉGYKOR (15:15) TALÁLKOZUNK A NYUGATI FŐBEJÁRATÁNÁL?!!! Ez különösen azokra vonatkozik akik nem jeleztek vissza és nem értem el őket telefonon se. Kéremszépen hogy vasárnap mindenki adjon nekem a neten kivüli elérhetsöéget mert pl Ratzkát csak szofin át tudom elérni.. Laut meg egyátalán nem sikerült..
Ötleteket hozzatok magatokkal.
A proba ELVILEG a Corvinban lesz (ott meleg van és reménykedünk, hogy nem dobnak ki) max fél hatig. (icke csak 5re jön)

Jaés most szolok, hogy nekem specko kell egy jobb parokát szerezni mint ami volt mert az már darabokra ment. (azzal amiben Dodie Samu volt mi lett??)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232349 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Sirgon Esgalnor írta: Csak Sirgon még azt nem tudja, hogy elég e a kannát január 3.-ára oda vinni, és hogy elég e a tízliteres változat, mert a válaszod nem érkezett meg a címére. Ha ide beírod, nekem az is jó.


ezer bocsánat.
Szvsz elég jan 3-ra, és bőven elég a 10literes.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232344 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Csak Sirgon még azt nem tudja, hogy elég e a kannát január 3.-ára oda vinni, és hogy elég e a tízliteres változat, mert a válaszod nem érkezett meg a címére. Ha ide beírod, nekem az is jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #232236 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Sirgon szerzett benzineskannát a Denethor mágláyja jelenethez... :D
Bárki akinek zenei ötlete van MÉG MA juttassa el hozzám smsben, privátban, bagolypostán, telepatikusan, ürespatikusan, mittomén...



TOVÁBBÁ:
Mindenki, aki úgy gondolja, tudja a KHE szereplők polgári nevét, az írja meg nekem a teljes listát, összevetem és elküldöm Brisának.
Ezt priviben.
Ma.


UI: a ma az du 5 ig tart.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231372 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Alyr Arkhon írta: LEPKHÉsek, megkésve bár de törve nem írtam vmi végeszerűséget, az ismert webcímen elérhető.


mi az ismert webcím? 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231334 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
LEPKHÉsek, megkésve bár de törve nem írtam vmi végeszerűséget, az ismert webcímen elérhető.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231299 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
KHEsek:

gaz módon nem csak zenékkel lesz bővítve a cucc. Mindenki számoljon pár mondatnyi plusszal. Hamarosan felkerül.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231251 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Vasárnap negyed négyre legyetek olyan drágák és gyerek a nyugatiföbejárata elé.
Igyekszem hamar lezavarni a dolgokat, hogy mindenki mehessen a dolgára. Helyfelajánlást még mindig szivesen veszek: D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231011 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Léli: nyárra kész lesz biztos:)) Tudod köv. Kapocls darab:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231010 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rabyn írta: Oké akkor marad a Vasárnap. Kérnék mindneki, hogy ÍRJA LE NEKI MIKOR JÓ AZNAP!!!!!!
Mert ugy igazítok. Kb én olyan 3-fél4re gondoltam egyébként. Igyekezzen eljönni mindenki! igérem nem rabolom sokáig az időtöket, kb egy másfél óra lesz az egész. (főleg ha hozzánk jövünk mert itt mozgást annyira nem lehet gyakorolni)


Najó, akkor a Lepkhe egyelőre szünetel. Mivel nem akarok keresztbepróbálni semmivel, és ez a LEP közeledtével egyre nehezebb. Nem tudom, mikor lesz újra próba, valszeg LEP után, talán még a vizsgaidőszakban, de ez nem biztos. Lehet, farsangra sem készül el... Sorry, ez nem csak az én hibám. Bár nyilván én is benne vagyok, de nem csak egyedül. Készüljön mindenki a LEPre, a különböző szerepeivel, meg ilyenek. Lepkhénk most alszik.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #231004 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Oké akkor marad a Vasárnap. Kérnék mindneki, hogy ÍRJA LE NEKI MIKOR JÓ AZNAP!!!!!!
Mert ugy igazítok. Kb én olyan 3-fél4re gondoltam egyébként. Igyekezzen eljönni mindenki! igérem nem rabolom sokáig az időtöket, kb egy másfél óra lesz az egész. (főleg ha hozzánk jövünk mert itt mozgást annyira nem lehet gyakorolni)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230892 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Más:

Tegnap óta van címe a KHEnek:

Király a Helytartó Ellen

(fellebezésnek helye nincs)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230891 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Rabyn írta: Khesek Brandir mondta, hogy jólenne ha már probálnánk (egyetértek vele) Kedden ki érne rá?( meg ugyebár vasárnap) ja és ki tudna helyet? Ha nagyon nincsen hely eljöhetünk szerintem hozzánk de mi nagyon picike lakásban élünk (Szürke és Drizzt és Dodie tudják mekkorában..) Mozgás nem nagyon lehe titt probálni. Én öttöl ráérek Kedden.

Ja és nemtudok körüziket küldeni mert folyton váltogatják egyesek a nevüket... Így nehéz..
Oh és mégvalami szeretném ha mindenki elküldené nekem a telefonszámát és az e-mail cimét amin el tudom érni!


Jövő kedden LEP megbeszélés.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230836 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Szükségem lenne infóra a színpadi produkciók ügyében.

18.00 Beren és Finrod
18.30 MTT Kórus
18.50 Tánc Középföldén
19.00 Aredhel és Eol
20.30 Kis humoros előadás



:arrow: a darab definíciójára. Pl. dráma 2 felvonásban
:arrow: a szereplők neve. Pl. Kis Pista - Lúthien Tinúviel :mrgreen:
:arrow: és egy rövid leírás a darabról. (Pl. A szilmarilokból ismert z. és X. tragikus szerelmi történetét dolgozza fel a darab.)
:arrow: a Kórusnál és a Táncnál is kellenének a fellépő emberkék nevei, és egy rövid leírás (Pl. Tolkienei versek megzenésítve)

Priviben vagy mailben ( brisa@tolkien.hu ) várom mielőbb a szükséges infókat.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230830 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Khesek Brandir mondta, hogy jólenne ha már probálnánk (egyetértek vele) Kedden ki érne rá?( meg ugyebár vasárnap) ja és ki tudna helyet? Ha nagyon nincsen hely eljöhetünk szerintem hozzánk de mi nagyon picike lakásban élünk (Szürke és Drizzt és Dodie tudják mekkorában..) Mozgás nem nagyon lehe titt probálni. Én öttöl ráérek Kedden.

Ja és nemtudok körüziket küldeni mert folyton váltogatják egyesek a nevüket... Így nehéz..
Oh és mégvalami szeretném ha mindenki elküldené nekem a telefonszámát és az e-mail cimét amin el tudom érni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230729 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Humoros előadások
KHE-sek: tiltakozik valaki kézzellábbal az ellen hogy még a karácsony előtti héten valamelyik hétköznap próbáljunk? Leginkább kedd vagy szerda lenne alkalmas.

Reagálásokat priviben szívesebben látok.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230454 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
A KHE innen elérhető:

gilgalad.fw.hu/humor.html


Ha valaki a szereplőkön kívül letölti, ám legyen, a saját szórakozását teszi tönkre.

Más:

Diör (dear) szereplők!

Még egy privit se kaptam azzal kapcsolatban hogy miylen zene volna jó a KHE hez.
Ugyanmár gondoljátok végig a darabot és hogy hova mi illene.
Jobban örülnék ha már azon kéne szenvednem, honnan szerzem meg a zenéket.
Ötletem van már, de még kevés.
Az első próbán ezt megbeszéljük, ha senkinek nem lesz ötlete, megtorlás lesz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230449 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Icke: Gimliprobléma tudtomal a sima KHEben van.
12én vasárnap ráértek??? (délután, bár nemtom kinek hogy jó ÉN ráérek) Ugyanis akármennyire nem tetszik eggyeseknek igenis lesz proba SZÜNETBEN IS kb 31-31 vagy 29-30 nem fogunk teljesen imporzni Icke mert azt NEM LEHET Ez nem Kapolcs vagy a tábor ahol nyugodt lélekkel elszúrhatjuk itt ha minden sikerül IDEGEN ÉRTÖ közönségnek fogunk játszani. (tudom Kapolcson is idegen közönség volt, de emlékezzetek rá milyenek voltak..) Persze lehet majd improzni de csak annak aki TUD IS! És neked Icke különben is lassabban és érthetöbben kéne majd beszélned.. (nekem meg nem kéne mosolyognom...) Nagyon nagy elönyünk van, hogy már elö volt adva a darab, de jó lenne ha nem bízná el magát senki!! szóval 12-én Vasárnap délután (pontos idöt még írok) PRÓBA lesz! Hogy hol azt még nem tudom..
NE akarjatok nagyon gonosznak látni mert tudok olyan lenni. NEKEM speciel fontos ez a darab, és a LEP szervbezök SZÁMÍTANAK ránk! És Azért léphetünk fel vele mert a táborban JÓ volt. ITT MÉGJOBBAN kell lennie!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230410 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdvözletem!

Lánykám: majd. És most szólok, ha eddig kimaradt volna neked: a LEP-KHE nem megy a LEP-re. Egyszerűen nem leszünk addig készen. Majd farsangra, ha szerencsénk van...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.545 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére