Humoros előadások

Több
20 éve 6 napja - 20 éve 3 napja #220005 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta: Kedves LEPK(H)Ék!
Permí nagyon szépen néz Alyrra, hogy tényleg szóljon Lélinek, mert naaaaaaagyon szeretnék ***** lenni! Léééégyszi! [size=9:2jyknbke](Vagy akkor legalább egyél egy kis ragut, hogy szerephű legyek... :P )[/size]
És permí nagyon szépen néz Lélire is, hogy 90%, hogy nem tud ott lenni vasárnap a próbán, de azért gondoljon rá! *csizmáskandúrszemek*
Kincső


Jah, ez már csak így megy? Bocs, én meg kis naívan azt hittem, hogy a régi módszer szerint......... :?

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja - 20 éve 5 napja #220001 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Kedves LEPK(H)Ék!
Permí nagyon szépen néz Alyrra, hogy tényleg szóljon Lélinek, mert naaaaaaagyon szeretnék ***** lenni! Léééégyszi!
És permí nagyon szépen néz Lélire is, hogy 90%, hogy nem tud ott lenni vasárnap a próbán, de azért gondoljon rá! *csizmáskandúrszemek*
Kincső

u.i.: "*****" önmoderálva Alyr kérésére :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #219905 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Azt hiszem megyek. De ezért sajnos máshonnan kell ellógnom. :?

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219849 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Khirálllly!
Mindkettőn ott leszek :D :wink:
Alyr: a Princess annyi, mint kettesmetrókijárat? :roll:

icke


Köbö.
Princess az egy pőékség ahova ki van írva h Princess. Illat után könnyű megtalálni ;)

Még egy apróság: valsz nem a Kicsi@világban leszünk. Helyötleteket mindenki gyűjtsön addigis.

Továbbra is ma hattól.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219837 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ha már a Deákon vagy, Kisföldalatti, akkor legalább útközben tanulmányozhatod a szerelvényekbe kirakott térképet... Ha leszállsz a Széchényi-fürdőnél, onnan már egyenesen odavisz a Városligeti körút... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219778 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Huhh... még jókór lett net a koliban... szal holnap. A Deákra még csak csak kimegyek, de az a izé hol az istenben van? Vki plíz help!

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219772 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219757 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Helló mindenki!!!!

Akkor pontosítanám a hétvégi szereplőválogatás adatait.
És egyúttal nevet is adok a gyereknek.
A darab amit meg kívánok rendezni a Sötét Úr álltal írt és Rayan álltal színpadra adaptált Valinori Kaland lesz.

A szereplőválogatásra szívesen látok mindenkit aki szeretne ebben a roppant mulatságos történetben szerepelni. Jópáran azthiszem olvastátok is már, szóval ha konkrét szerepre jelentkeznétek annak sincs akadálya. Akinek nincs meg maga a mű, az szerintem kis utánajárással meg tudja szerezni valakitől. Nekem sajna csak papíron van meg és elektronikus formában nincs. (még::::)

Szóval...a LÉNYEG!!!

Szereplőválogatás Október 2.-án Szombaton és Október 3.-án Vasárnap mindkét napon 11-14 óráig a Városligetben a Petőfi csarnok melletti nagy réten!!!!!

remélem Léli így nem szervezek keresztbe::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219752 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdvözletem!

Khirálllly!
Mindkettőn ott leszek :D :wink:
Alyr: a Princess annyi, mint kettesmetrókijárat? :roll:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219735 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Hivatalból közlöm az alábbiakat:

Léli írta: Emberek!
LEPKHE próba, vasárnap fél 4-től (15.30) a szokott helyen


"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219699 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Mivel senki nem írt újabb ötletet, de továbbra sem akarom befolyásolni a népi demokráciát, a következő lesz:

Holnap Hattól szereplőválogatás. (18:00) találkozás a Deák téri Princessnél.
Fél hétig várok/várunk és ott eldől hova megyünk. Számítsatok rá, hogy valszeg a Kicsi@Világban lesz a cucc és ott valamit fogyasztani illik.
Ha valakinek van valami egetrengetően jó helyötlete az írja be ide és holnap mondja szóban. (mivel én addig nemigen jutok már nethez)
Aki késve érkezik az ne keseregjen, hanem kapja ki valaki kezéből a mobilt és hívja a 0620 585 4333 telszámot. Ha nem vagyok kapcsolható akkor a CDfűben vagyunk.

Szóltam.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219493 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta: Szerda... 6 körül, de hol?
Margicciget? Vagy sötét van és hideg mint egy nazgúl kebelén?


Sajnos ez szvsz valahogy így van... :D [size=9:3i0nt13m](Mármint elsősorban hideg... brr, én már most meg vagyok fázva, teljesen berekedtem... :( Nem kívánok senkinek hasonló sorsot... :wink: )[/size]
Kérdés hogy a válogatódáshoz mennyi hely kell nekünk? Azaz csak olvasni kell, vagy mozogni is? Magyarul elég nekünk egy akkora hely, mint pl. a Kicsi@Világ? [size=9:3i0nt13m](Csak ötlet, ne tessék meglincselni... :wink: )[/size]


A Kicsikukacvilágban nem tudoam mennyire tűrnek meg minket...
De a legnagyobb hiba hogy fogyasztani kell... (és én komolyan kedvelem a pénztárcámat de hiába vetek el benne pénzmagot...)

CDfűvel ugyanez.


Erre két megoldás is van: 1.) meghívunk valamire :wink: 2.) akinek nincs pénze, nem fogyaszt, csak a többiek (én már többször így jártam el az említett helyeken... :P ).
Vagy esetleg valakinek a lakásán?... (Csak könyörgöm, ne szabadtéren! :dead: ) (Utóbbi lehetőséget végülis megkérdezhetem, Boráros tértől HÉV-vel 10-15 percre lakunk...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219487 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta: Szerda... 6 körül, de hol?
Margicciget? Vagy sötét van és hideg mint egy nazgúl kebelén?


Sajnos ez szvsz valahogy így van... :D [size=9:3qagn4pa](Mármint elsősorban hideg... brr, én már most meg vagyok fázva, teljesen berekedtem... :( Nem kívánok senkinek hasonló sorsot... :wink: )[/size]
Kérdés hogy a válogatódáshoz mennyi hely kell nekünk? Azaz csak olvasni kell, vagy mozogni is? Magyarul elég nekünk egy akkora hely, mint pl. a Kicsi@Világ? [size=9:3qagn4pa](Csak ötlet, ne tessék meglincselni... :wink: )[/size]


A Kicsikukacvilágban nem tudoam mennyire tűrnek meg minket...
De a legnagyobb hiba hogy fogyasztani kell... (és én komolyan kedvelem a pénztárcámat de hiába vetek el benne pénzmagot...)

CDfűvel ugyanez.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219485 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Alyr Arkhon írta: Szerda... 6 körül, de hol?
Margicciget? Vagy sötét van és hideg mint egy nazgúl kebelén?


Sajnos ez szvsz valahogy így van... :D [size=9:5no2it9b](Mármint elsősorban hideg... brr, én már most meg vagyok fázva, teljesen berekedtem... :( Nem kívánok senkinek hasonló sorsot... :wink: )[/size]
Kérdés hogy a válogatódáshoz mennyi hely kell nekünk? Azaz csak olvasni kell, vagy mozogni is? Magyarul elég nekünk egy akkora hely, mint pl. a Kicsi@Világ? [size=9:5no2it9b](Csak ötlet, ne tessék meglincselni... :wink: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219474 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Aham...
Szerda...
Akkor szerda!

Ebből is látszik, hogy nálam a nép akarata szent, feltéve ha egyezik az enyémmel!
:twisted:

Szerda... 6 körül, de hol?
Margicciget? Vagy sötét van és hideg mint egy nazgúl kebelén?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219419 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Hát igen. A két rossz közül inkább a szerda.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219347 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdvözletem!

Szerda! Szerda! Szerda!
Csütörtökön este nyolciog órám van... :( :? :x :evil:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219340 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Zizzo írta: És Alyr mikor tartja a szereplőválogatást?
Rakjuk hétköznapraaa...!


Hétköznap. E hét szerda vagy csütörtök este lesz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #219147 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Humoros előadások
És Alyr mikor tartja a szereplőválogatást?
Rakjuk hétköznapraaa...!

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #218970 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Van hír a LEP-K(H)E 2. szereplőválogatásáról :?:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #218944 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Fúú, Léli, nem tudnánk minél korábban próbálni? mert délután lesz curufinc csaptali, és arról sem szeretnék lemaradni... Szal délelőtt nem lehet KHE próba? hm..? :szépszemekkelnéz: Természetesen csak ha bekerülök.. 8)
Amúgy mennyi ideig tart egy próba kb?

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #218853 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Inczy: Majd ha Alyr megtartotta a 2. szereplőválogatást. De jövőhéten vasárnap próba, senki ne felejtse el! Valszeg 2-től, de ez még nem biztos!!! Majd beírom, ha az lesz.

Bátyus: ugye nem szervezel keresztbe a próbáknak? :) Lécci, ne... Amúgy meg sok sikk hozzá ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #218768 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ezúton szeretném bejelenteni, hogy a Tolkien Születésnap 2005 rendezvényre egy újabb szindarabbal szeretnénk készülni.
ami fix eddig: Sötétúr történetét színpadra írja: Rayan, és jómagam vállalnám el a rendezést.

Ezúton szeretnék felhívást intézni a tagsághoz, ugyanis munkatársakat keresünk még.:

- Jelmeztervező, készítő
- díszlettervező, háttérfestő, dekoratőr
- kellékes
- dramaturg - pozíciókba.

Ezenkívül szereplőválogatás lészen Október 2-án, Szombaton és 3-án vasárnap, a városligetben a Petőficsarnok melletti nagy réten. Aki szeretne szerepelni az készüljön fel, hogy heti két alkalommal próbák lesznek 2-3 órás időtartammal és amiken november közepétől minden alkalommal meg kell próbálni jelen lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #218752 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Léli, Alyr, aki illetékes... Mikorra lesz végleges szereposztás a LEP-KHEben?

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #218106 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Az összes kreatív emberke figyelmébe!

Szia Mindenki!

Ősszel végre megrendezésre kerül a tavasszal oly nagy port fölkavart - és elmaradt - Musical-est névre keresztelt, táncos, miniszíndarabos, verses-zenés este.
Ideje: 2004. november 20. (szombat) 19.00.
Helyszín: Ipartestületi Székház, 1077 Budapest, Wesselényi u. 73. (Ott, ahol a legutóbbi közgyűlés, a farsang, és a tábori találkozó is volt.)

Tehát, mindezek fényében várom egyéni és csoportos előadások/előadók jelentkezését bármilyen műfajban. Lehet énekelni, zenélni, szavalni (verset vagy prózát), mini színdarabot előadni, táncolni, és bármit, ami még eszetekbe jut, fedi a "zenés/táncos/verses/kulturális" kategória és közérdeklődésre tarthat számot. Itt most rendhagyó módón nem kötelező kapcsolódni a Tolkien-i mitológiához az egyes előadásoknak, daraboknak, számoknak, hisz még egyetlen Tolkien-i műből sem készült musical… Természetesen lesz meghallgatás, de ettől ne ijedjetek meg, csak a színvonalas műsor érdekében szükségesek ezek az óvintézkedések.

Ígérem, hogy ezúttal nem marad el, hisz a hely, és az időpont is le van foglalva

A jelentkezéseket E-MAILBEN várom a kriszana@tolkien.hu -ra, s feltétlenül írjátok meg az alábbiakat:
- pontos nick és valódi nevetek
- az előadás műfaja
- tervezett hossza
- írója és pontos címe

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #217918 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
zizz: eljössz válogatásra és vagy bekeröülsz vagy nem:) (bár ahogy téged ismerlek símán bekerülsz!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #217900 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Akkor ezek szerint nem igazán elég ennyi próba, mi? Főleg a röhögögörcsök miatt, igaz? ;) Szeretnék én is benne lenni az újban... vajon mennyi esély van rá?

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #217891 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
És mellesleg ha csak kéthente probálunk és csak hétévgén..
Elmesélem nektek mi volt tavaly (Léli még emlékszik ám rá)

Amikor közeledtünk a LEPhez akkor már nem csak vasárnap reggel és pénteken votlak probák hanem szerdán és hétfőn is. Nagyon mókás volt:) Főleg ahajnali probák, és a lep előtte este még volt próba ÉJFÉLKOR ! Na az volt a legeslegjobb:DDDD Életemben nem röhögtem még ennyit. szal muszájok lesznek a hétköznapi probák. Higgy nekem tudom, tapasztalatból beszélek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #217886 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Eldamyn írta:

Tekintve, hogy a fél társaságnak (beleértve engem is) nem jó a vasárnapi időpont, lesz még szereplőválogatás jövő héten is,

De ez ugye azt jelenti, hogy lesz vasárnap is. Mert, ha nem lesz, nem megyek oda fölöslegesen.
A másik válogatást meg jó lenne megtudni mielőbb, mikorra tervezted, mert akkor úgy szervezzük -kicsiny, és természetesen a KHE-hez képest jelentéktelen- élettünk.

[size=9:wf2oyjp9]Egyébként meg: Hiába vannak próbák hétköznap is, ha senki nem tud elmenni. Tudom, tudom: off.[/size]


Persze hogy lesz vasárnap.
A hétköznapi próbákat meg kell szervezni, mivel csak hétvégi próbákkal nem leszünk készen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #217879 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Tekintve, hogy a fél társaságnak (beleértve engem is) nem jó a vasárnapi időpont, lesz még szereplőválogatás jövő héten is,

De ez ugye azt jelenti, hogy lesz vasárnap is. Mert, ha nem lesz, nem megyek oda fölöslegesen.
A másik válogatást meg jó lenne megtudni mielőbb, mikorra tervezted, mert akkor úgy szervezzük -kicsiny, és természetesen a KHE-hez képest jelentéktelen- élettünk.

[size=9:27dpumj1]Egyébként meg: Hiába vannak próbák hétköznap is, ha senki nem tud elmenni. Tudom, tudom: off.[/size]

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.605 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére