Humoros előadások

Több
19 éve 6 hónapja #222881 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én nagyon szeretnék menni, de ez sajna az időtől függ, mert ha jó, akkor megyek Hubertus-lovaglásra, ha rossz, akkor jövök. De úgy néz ki (nem csak az idő miatt, hanem mert szeretnék veletek lenni), hogy Hubi-lovi lefújva. Szóval kb 80% hogy jövök!
Kincső! Ugye jössz? Csak hogy vérge megmérkőzhessünk! :twisted:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #222512 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Zizzo: Margitszigeti Atlétikai Centrum, Margitsziget. Buszmegálló: 26-os, Margit-hídi bekötő felől. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #222509 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én nem tudok menni szvsz.... :?

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #222493 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Hát ez alapján én mint törzsgyökeres pesti tutira nem tudom, hogy ez a dolog hol a rákban van... meg kéne a szövegem is... tehát kérnék 1szer utbaigazítást, aztán meg egy szövegkönyvet, köszönöm...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #222466 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Vasárnap 13:30-tól próba . Valszeg az Atlétikai Centrumban, ha jobb ötletetek nincs... Mindenesetre félkor tali a buszmegállóban. Ja, és ha lehet, ne nagyon késsetek... köszi :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221282 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Léli írta: Üdv!

A szereposztás még nem végleges, mert van 1 kérdéses szerepünk, 1 hiányzó, és 2 kérdéses (amikre megvan a 2 jelölt csak el kell dönteni, hogy ki melyiket játsza. Név szerint Kincső és Mirrand).

Viszont lett főszereplőnk! :D Remete személyében.

A következő próba, amit én tartok, az tuti, jövőhéten vasárnap lesz, a pontos időpont még nem tisztázott. Vagy 1/2 2-től, vagy 1/2 4-től (kb). Majd beírom én, vagy megkérem rá Eryt.


Azaz október 17. vasárnap?
OK, akkor úgy szervezem az életem hogy tudjak menni. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221179 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

A szereposztás még nem végleges, mert van 1 kérdéses szerepünk, 1 hiányzó, és 2 kérdéses (amikre megvan a 2 jelölt csak el kell dönteni, hogy ki melyiket játsza. Név szerint Kincső és Mirrand).

Viszont lett főszereplőnk! :D Remete személyében.

A következő próba, amit én tartok, az tuti, jövőhéten vasárnap lesz, a pontos időpont még nem tisztázott. Vagy 1/2 2-től, vagy 1/2 4-től (kb). Majd beírom én, vagy megkérem rá Eryt.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221080 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Inczy írta: És mikor lesz a következő próba?! :?:


Én a szereplosztásra, ha van, jobban kíváncsi lennék... :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #221076 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Humoros előadások
És mikor lesz a következő próba?! :?:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220472 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta: Hm, egész nap azon agyalok hogy tudnék egyszerre ott is lenni meg itthon is de nem jutottam eredményre... :roll: :( Bár még van kb. 1-5 % esélye, hogy elcipelem a vendégeket is és megyek... :P


Permí most nagyon depi, mert szinte egész délután tök uncsi volt, hallgattam a barátnőim marakodását szülinapi buli címen, pl. azon, hogy egyáltalán mit játszunk, és közben arra gondoltam, hogy bárcsak a MSz.-en lehetnék... :( (Ennek hangot is adtam egyszer, hogy ott kéne lennem, de nem jött be az 1-5%.) Ennél rosszabb szülinapi bulim sose volt... :(

:bawling: :bawling: :bawling:

Legalább meséljetek, mi volt?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220464 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Léli, neharagudj, h nem tudtam ma elmenni, nem jött össze... :( Legközelebb viszont 100%, h megyek!!!

Ti mire jutottatok? Megvan a végleges szereposztás?

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220415 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Mírrand írta: ÉN IS JÖVŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐK!!!

:?: Éowin szerepére lehet még jelentkezni?


Hékás előbb írd le helyesen :wink: (Különben meg ki mondta, hogy van olyan? *ártatlantekintet* )

Hm, egész nap azon agyalok hogy tudnék egyszerre ott is lenni meg itthon is de nem jutottam eredményre... :roll: :( Bár még van kb. 1-5 % esélye, hogy elcipelem a vendégeket is és megyek... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220408 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Én biztos nem megyek. (beteg vok meg megyek kiskutyáééé)
De azért szurk szurk mindenkinek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #220386 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
ÉN IS JÖVŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐK!!!

:?: Éowyn szerepére lehet még jelentkezni?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220384 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Humoros előadások
OK megyek... de azé érdekelt vóna, hogy milyen alternatíváitok vannak... de mind1 ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220377 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nemigazán tudok menni holnap..... :?

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220338 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Sziasztok

Sajna a mai szereplőválogatáson kiderült, hogy a társaság egyszerűen nem tud még egy új darabban is szerepeket vállalni. A nagyon kicsi érdeklődés miatt tehát le kell fújnom a Valinori Kaland szinpadra vitelét, legalábbis ami a LEP2005-t illeti. De nem tettem le a tervemről, úgyhogy számíthattok rá, hogy jövő nyárra valamikor el fog készülni a cucc::::)

Gondolom így egyértelmű, hogy a Vasárnapi szereplőválogatás elmarad. Kérlek titeket, hogy akiről tudtok, hogy jönne, de nem tudja olvasni ezt a hozzászólást annak szóljatok valamilyen módon, hogy ne jöjjön ki potyára. Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220315 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Léli írta: Üdv!

Szóval 1/2 4-től lesz a próba holnap , méghozzá fél6-ig. Mert 6:15-kor nekem idul a vonatom.
Kölyök, Inczy: remélem, el tudtok jönni, legalább egy kicsit.
Kincső: te is gyere ;)


:(
Sajna a délután nekem nagyon nem jön össze :cry: Vendégek lesznek nálunk... Még talán a koradélután/délelőtt menne, de így... :( (Meg sajna a MSz. tőlünk testvérek között is 3/4 óra, ha közelebb lenne még meg tudnám oldani de így... :cry:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220306 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Szóval 1/2 4-től lesz a próba holnap , méghozzá fél6-ig. Mert 6:15-kor nekem idul a vonatom.
Kölyök, Inczy: remélem, el tudtok jönni, legalább egy kicsit.
Kincső: te is gyere ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220234 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Inczy:

Ery írta: Hivatalból közlöm az alábbiakat:

Léli írta: Emberek!
LEPKHE próba, vasárnap fél 4-től (15.30) a szokott helyen


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #220212 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Csatlakozom ickéhez, én sem hiszem, h oda tudok érni... Curufinc csaptali van aznap déltől, de igyexem azért vhogy átkeveredni hozzátok...
Meddig lesztek? És főleg hol? Margitszigeten a szokásos helyen?
Léli, viszont ha nagy valószínűséggel úgy néz ki, h rám nem lesz szükség, akkor légyszi szólj időben, s úgy szervezem a vasárnapomat.
De azért remélem benn leszek... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #220141 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdvözletem!

Előre szólok, hogy nagyon nagy eséllyel késni fogok. Ugyanis a fél négy a létező legalkalmatlanabb időpont, ha úgy történnek a dolgok, ahogy fognak. Tehát azt mondom, hogy én 3/4 5 és 5 között érek oda elviekben, ha bármi változik, azt a megfelelő csatornákon jelezni fogom. (Neeem, a Keleti-főcsatornát ne tessék figyelni, az nem az! :twisted: :roll: )

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #220138 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Kincső, Alyr: Nem lesztek kinyírva, mert jó kedvemben vagyok. Csak a hozzászólásokat kell törölnöm, különben én kapok ki... Amúgy bennhagynám :) (Éljen a Forradalom!!!) Szóval azért így meghagyom, mer olyan szééép :)

Zizzo: gyere el a vasárnapi próbára, talán akkor véglegesednek a szerepek. Egy személytől pl még mindig várok egy választ, és úgy tűnik, Alyrral is el kéne még beszélgetnünk.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #220126 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Azé maj priviben küldjétek ki a szereplőknek a szereposztást... majd onnan tudom hogy xxxxx-ot én kaptam vagy más, hogy kapok-e levelet ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #220089 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta: Kincső: Léli szerint ezt a cuccot titokban kell tartani, úgyh csak finoman azzal hogy ki kit fog alakítani... ;)


8O Igenis! :wink: (bár mivel már idézted már nem tudom teljesen eltüntetni... :) )


De én igen... :D


Jó akkor Daro és a Te hozzászólásodat varázsold át. :wink: :D


Daroét nem tudom mert továbbra sem vagyok moderátor.


Hupsz... :roll: bocsesz...
Miért van olyan érzésem hogy Léli ki fog nyírni minket csetelérért? 8O
*nagyonszépenbocsánatkérőennézLélire*


Nem adunk ollót a kezébe. Se fűnyírót. Se szegélynyírót. Kaszát meg végképp. (sarlót se)
Így nem tud kinyírni.
Max törli ezt itten... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #220059 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Kincső írta:

DaroNight írta:

Kincső írta: Kedves LEPK(H)Ék!
Permí nagyon szépen néz Alyrra, hogy tényleg szóljon Lélinek, mert naaaaaaagyon szeretnék ***** lenni! Léééégyszi! [size=9:1321pnif](Vagy akkor legalább ***** egy kis *****, hogy szerephű legyek... :P )[/size]
És permí nagyon szépen néz Lélire is, hogy 90%, hogy nem tud ott lenni vasárnap a próbán, de azért gondoljon rá! *csizmáskandúrszemek*
Kincső


Jah, ez már csak így megy? Bocs, én meg kis naívan azt hittem, hogy a régi módszer szerint......... :?


Ha nem volt egyértelmű ennek a beírásnak az volt a jogalapja, hogy ott voltam a tegnapi szereplőválogatáson, és ott Alyr azt mondta, hogy szerinte lehet hogy lehetek *****. :wink: De nem tudom mit értesz régi módszeren... :roll:

Mírrand: hát, nemsok, Alyr, Icke, Eldamyn, Aranymag és én voltunk ott, rendkívül helytelen módon leszavazták, hogy teázóba menjünk, és a MSz.-i szokásos helyre mentünk [size=9:1321pnif](így sikeresen teljesen visszaestem a megfázásomba... :roll: *tüsszent* *orrotfúj*).[/size] Alyr meghallgatott minket, aztán Aranymag elment, mi meg dumáltunk mindenféléről, többek között a balrogok számáról és szaporodásáról ("de maiák voltak, nem tudtak szaporodni" "Melian is maia volt... " :twisted: ) és egyéb hasonló problémákról, valamint Icke talált egy sünit. :)


Kincső: Léli szerint ezt a cuccot titokban kell tartani, úgyh csak finoman azzal hogy ki kit fog alakítani... ;)

tegnap tényleg nagyon kevesen voltak a válogatáson... :(

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #220056 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások

DaroNight írta:

Kincső írta: Kedves LEPK(H)Ék!
Permí nagyon szépen néz Alyrra, hogy tényleg szóljon Lélinek, mert naaaaaaagyon szeretnék ***** lenni! Léééégyszi!
És permí nagyon szépen néz Lélire is, hogy 90%, hogy nem tud ott lenni vasárnap a próbán, de azért gondoljon rá! *csizmáskandúrszemek*
Kincső

u.i.: "*****" önmoderálva Alyr kérésére :wink:


Jah, ez már csak így megy? Bocs, én meg kis naívan azt hittem, hogy a régi módszer szerint......... :?


Ha nem volt egyértelmű ennek a beírásnak az volt a jogalapja, hogy ott voltam a tegnapi szereplőválogatáson, és ott Alyr azt mondta, hogy szerinte lehet hogy lehetek. :wink: De nem tudom mit értesz régi módszeren... :roll:

Mírrand: hát, nemsok, Alyr, Icke, Eldamyn, Aranymag és én voltunk ott, rendkívül helytelen módon leszavazták, hogy teázóba menjünk, és a MSz.-i szokásos helyre mentünk [size=9:2ipvw7qd](így sikeresen teljesen visszaestem a megfázásomba... :roll: *tüsszent* *orrotfúj*).[/size] Alyr meghallgatott minket, aztán Aranymag elment, mi meg dumáltunk mindenféléről, többek között a balrogok számáról és szaporodásáról ("de maiák voltak, nem tudtak szaporodni" "Melian is maia volt... " :twisted: ) és egyéb hasonló problémákról, valamint Icke talált egy sünit. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #220054 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Inczy írta: Fúú, Léli, nem tudnánk minél korábban próbálni? mert délután lesz curufinc csaptali, és arról sem szeretnék lemaradni... Szal délelőtt nem lehet KHE próba? hm..? :szépszemekkelnéz: Természetesen csak ha bekerülök.. 8)
Amúgy mennyi ideig tart egy próba kb?

Bocs, nem. Én próba után megyek (izé, jövök) Szegedre, és ha délelőtt próbálunk, akkor pl. nem tudok otthon kajolni (aztán összeesek az éhségtől a próbán), bár még így is neccesek lesznek. (mer a Lepkhe előtt valszeg lesz még 1 próba)

Ery jól írta (köszi), vasárnap fél 4-től próba.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #220020 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Mi volt a mai próbán? Én sajna napok óta küzdöttem a net-ördögével, így nem tudtam a mai próbáról :cry:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #220017 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Na nem tudtam menni... elaludtam, sorry... amugy majd azé szeretnék az lenni amit Léli ki osztott rám... de ha van jobb ember...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.548 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére