Humor

Több
19 éve 3 hónapja #259273 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Fehér Szarumán: én szívesen olvasnám tovább Beren naplóját. Szerintem aranyosan indult. :) De azért kérdezd meg a többieket is!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259221 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor
Phaedra/Namarie: Galadriel naplója :itscool: .Tényleg...
Ha már a naplókról van szó:A dicső szilmarilrabló lánykérő félkezű Beren kétségbeesett naplójával mi legyen? Csak mert ha nem kell, szóljatok':!:'
hogy ne foglaljam/terheljem a topicot feleslegesen :)

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hónapja #259215 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta: Alapvetően az fog itt is érvényesülni, mint a Galadriel naplójánál: az időrenedet és a történeti hűséget szigorúan próbálom tartani, bár most jöttem rá, hogy a naplónál elcsúsztam a hónapokkal, nem is kicsit


Na, ezért nem írok én naplót... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259148 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
szóval. azt hiszem, több hónappal számolta, mint a tündék. Én emberi és nem tünde időszámítással dolgoztam, de most már figyelni fogok erre, meg utólag javítom.

kifelejtett adatok: nem félj, én gondosan lejegyeztem őket :twisted:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259144 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta: Nade Niéla!!! :P :P :P :P

gondosan kifelejtettél pár khm kompromittáló adatot :P :twisted:

Komolyra fordítva: nagyon jó lett a napló ezen része, szegény Maeglin...


*ártatlan* Például mit? Ne feledjük, Maedhros elfogult magával szemben... meg a családdal is...

Egyébként: honnan lehet hónapra pontosan tudni, mi mikor volt az 1. és 2. korban?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259119 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Ardenis/Padme írta: Namarie, a fordított "tündék a nyakamon" nagyon jó ötlet!! Nekem is sokszor megfordult már a fejemben ez, de nagyon könnyen túlzásba lehet esni, nagyon könnyen el lehet vele ferdíteni a Tolkien által megalkotott Gyűrűk Ura világot. Úgyhogy, ha elkezded kérlek erre figyelj, de téged ismerve nagyon jó lesz. :wink: MINDENT BELE!!!

Irmo: a Fan fiction Kreatív Szekcióban az írások között lehet keresni, én ott néztem meg a régieket.


Köszönöm!
Alapvetően az fog itt is érvényesülni, mint a Galadriel naplójánál: az időrenedet és a történeti hűséget szigorúan próbálom tartani, bár most jöttem rá, hogy a naplónál elcsúsztam a hónapokkal, nem is kicsit.

Ma felettem egy újabb részt, mai hamarosan engedélyezve lesz, figyeljétek a főoldalt! A 4. rész az Amroth születése körüli időszak egész az újabb vándorlásig.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259112 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Humor

Ardenis/Padme írta: Irmo: a Fan fiction Kreatív Szekcióban az írások között lehet keresni, én ott néztem meg a régieket.

Köszönöm szépen, amint tudom, nézem.
Na meg is néztem. Még egyszer köszönöm a segítséget.
Ott láttam hogy Te írod a királyi levelezést. Az is nagyon tetszik.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hónapja #258905 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Namarie, a fordított "tündék a nyakamon" nagyon jó ötlet!! Nekem is sokszor megfordult már a fejemben ez, de nagyon könnyen túlzásba lehet esni, nagyon könnyen el lehet vele ferdíteni a Tolkien által megalkotott Gyűrűk Ura világot. Úgyhogy, ha elkezded kérlek erre figyelj, de téged ismerve nagyon jó lesz. :wink: MINDENT BELE!!!

Irmo: a Fan fiction Kreatív Szekcióban az írások között lehet keresni, én ott néztem meg a régieket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258877 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Nade Niéla!!! :P :P :P :P

gondosan kifelejtettél pár khm kompromittáló adatot :P :twisted:

Komolyra fordítva: nagyon jó lett a napló ezen része, szegény Maeglin...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258553 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Theala Vandron írta: HURRÁ, MAEDHROS VISSZATÉRT!!! :lol: :lol: :lol:

Már nagyon vártam... És még mindig várom a folytatást!


Thanks... lesz.

Viszont a versek már nekem is hiányoznak! Alyr, Tindomiel :?:
"MIT SZÓLTOK?!" /Aragorn/

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258501 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor
Szegény Glorfindel!Niéla, Niéla!
Glorfi nem legolasz, hogy fészülködjön! Tiltakoszok, Glorfi nevében isz! :lol: :lol: :lol:

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258459 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
HURRÁ, MAEDHROS VISSZATÉRT!!! :lol: :lol: :lol:

Már nagyon vártam... És még mindig várom a folytatást!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258444 Írta: ritravhel
ritravhel válaszolt a következő témában: Humor
Ja igen, már bocs a sok negatív kritikáért!
Viszont ami tényleg nagyon tetszett, az a "Walesi Bárdok" voltak meg az átformált Villon-vers. De azok nagyon!
:)

Rit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258420 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Humor
Kedves Namarie!

Nekem nagyon tetszenek a Galadriel naplók, de volna egy kis problémám.
Sajnos nem mindig tudok netezni, így aztán némelyikről lemaradtam. A topicot egy darabig átnéztem, de nem úgy tünt, hogy itt megtalálhatók. (Vagy csak tovább kellene néznem?) A régebbieket meg lehet valahol találni? Az EK 1 és 6 közöttiről tavaly teljesen lemaradtam, sőt most a MK 2 részről is.
Némi "útbaigazítást" nagyon-nagyon megköszönnék.
A humoros írások közül ezek tetszenek legjobban :D :D

Üdv

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258248 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta:
Más: engedelmetekkel a napló folytaása melelt két új dolgot indítanék:

-Dr. Alatariel pszichológiai rendelője
-Botladozásaim Középföldén

aZ előbbi a zűrös egyénekkel készítet felvételeket tartalmazná, az utóbbi saját kínlódásomat a Gyűrűk Ura világában. Amolyan fordított Tündék a nyakamon.


A pszichorendelő baromi ötlet, már nekem is eszembe jutott ilyesmi, csak nem tudok írni :)
Ezt feltétlenül dolgozd ki, sztem érdemes.
Meg elég eredeti, új is, ezzel a kritizálókat is megnyerheted. :wink: :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258243 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Maedhros...

50.
Barátaim! Noldák! Földieim!*
Javaslom, hogy rendezzünk szertartásos, ivászattal egybekötött rajongói klubot a törpök tiszteletére, akik végre elintézték azt a szürke vérsinda, noldaellenes rasszista teremtményt.
Valamint tartsunk Requiemet (szólóénekes: Maglor) Húrin Thalion emlékére.
Úgy kezdődött, hogy Thingol kitalálta: egyesítsük a Nauglamírt (ami nem az övé) a szilmarillal (ami még úgyse)! Ily módon két önmagában szép, autentikus, ám gyökeresen különböző műtárgyból sikerült egy eklektikus borzadmányt kreálni.
A kis ízlésficamos törpök persze meg akarták szerezni. Thingol meg nekiállt játszani a &#8222;nagyarc danolóst&#8221;, amit velünk szemben is szokott, és elküldte a törpöket édes szülőanyjuk méhibe, további fejlődés céljából.
Na most azt tudni kell, hogy a törpök egyetlen dologra érzékenyek. Igen, pontosan az édesanyjuk jóhírére és becsületes nevére&#8230;
Thingol egyszer csak azon vette észre magát, hogy fejszecsapások által több darabra osztódva hever a saját pincéjében a padlón.
Melian sírt.
A sindák kiakadtak.
A törpök kijelentették, hogy a becsületsértést azt ők nem tűrik.
A vita alakulása erősen emlékeztetett Alqualondéra&#8230;
Végül Yavanna zöld aktivistái teremtettek rendet.

51.
A Naugszil Lúthienhez került (csak tudnám, miért él, ha nem él?), majd mikor ő elhunya, fia, Dior visszatért Doriathba, ahonnan időközben felszívódott Melian, giccses márvány sírkövet emeltek Thingolnak (ernyedt galambbal, puttókkal és egyéb kompozíciós elemekkel), ami kicsit csálén áll, de nem baj.
Dior &#8222;Öltözzünk egyedien&#8221; felkiáltással divatcéget alapított, ami kizárólag szürke ruhákat gyárt. Persze csakis sindák veszik a termékeit.

52.
Dior ki akarja terjeszteni a piacot. Gyanítom, hogy Melkor tanított neki néhány PR-fogást.
Csinált szép zöld cuccokat a nandáknak, tengerkéket a telereknek, fehéreket exportra a vanyáknak, és&#8230; nem fogjátok kitalálni&#8230; vörös foltokkal ellátott (batikolt?) seszínűeket a noldáknak. Elég posztmodernül néznek ki. Mikor megkérdeztük, hogy miért ilyenek, készségesen megírta egy ötoldalas levélben, hogy a vörös foltok az Alqualondénál kiontott vért kívánják szimbolizálni.
A levelet gondosan szétküldtem mindenkinek, aki csak részt vett az ominózus eseményben. Azért ami sok, az sok. Még mi vagyunk a testvérgyilkosok, miközben ez a féltünde-félperclény AZ APÁNK SZILMARILJÁVAL páváskodik???!!!!

53.
A alqualondei veteránok felöltötték a művérfoltos ruhákat, és /me-vel az élen, kicsit letarolták, ami Doriathból megmaradt. A projekt &#8222;Testvérháborúk Episode Nemtomhány&#8221; címen futott, alcím: Ne bántsd a noldát! Az sinda áfium ellen való orvosság.**
Eredmény: Dior: +, Nimloth: +, fiaik: +, Elwing: meglógott, Naugszil: l. Elwing.
És meghalt három az én kedves, imádott, sziporkázóan elmés öcsikéim közül is. Az egyszerűség kedvéért a három C betűs.

54.
Hűűűű!
Barátom, a keselyű befutott, kicsit megpörkölve s felettébb kimerülten, majd belefogott a sztoriba.
Morgoth anslusszolta Gondolint!!! Hozott magával referenciaanyagot, amit megtekintettem a palantírban.
Kép: Gondolin. Nagytotál. Felirat tengwákkal: A Rejtett Város titka kipattan&#8230;
Kép: Maeglin. Nagyközeli. Felirat: A Rossz
Kép: Ecthelion, amint vadul hadonász egy karddal, kistotál. Felirat: A Hős
Felvillanó képek, gyorsvágással: Turgon aggódó arca, Idril sír, Tuor elszánt, Glorfindel fésülködik.
Kép: Maeglint nyuvasztják Morgoth-ék. Felirat: Neee! Mindent elmondok!
Kép: Morgoth, alsó kameraállásból, hogy nagyobbnak tűnjön. Felirat: állj át a Sötét Oldalra, s tiéd a nő!
Kép: Idril a kis Eärendilt eteti. Felirat: cummm cummm nyami nyami&#8230;
Kép: Maeglin otthon, álságos mosollyal nézi őket, közben Tuor Turgonnak magyaráz.
Kép: sárkányok, orkok, trollok, balrogok, miegymás közelednek.
Nagytotál: Gondolin ég.
Vágás: Turgon a Toronynál. &#8222;Neeeeem! Itt úgyse jöttök áááát!&#8221; Lelövik, lassított felvételben esik a földre két teljes percen át.
Idril, premier plán, sikít. &#8222;Apáááááááááám!&#8221; Eärendil: &#8222;Natypapiiiiiiiii!!!!&#8221;
Maeglin: &#8222;Mwhahahahaha!&#8221; Magával vonszolja Idrilt.
Gothmog (nagyközeli a szarvairól) becsörtet a főtérre, és átgázol pár tucat tünde statisztán.
Ecthelion (felső kameraállásból, hogy kicsinek tűnjön): &#8222;Nem engedem, te többszörös noldagyilkos! Most megfizetsz!&#8221;
Párbaj. Vágás: fal. Maeglin egyik kezével Idrilt húzza, a másikkal Eärendilt viszi, és közben még egyensúlyoz is.
Tuor kivont szablyával be. Szuperközeliben: Tuor szeme, majd Maegliné. Többször.
Maeglin: &#8222;Dobd el, vagy meghal a nő aúúúúúúúúúúúúúúú!&#8221; Idril sikítozik, Eärendil ártatlan arcot vág, Maeglin fetreng és szabálytalanságot kiált. Tuor megveregeti fia fejét: &#8222;Jól van, fiacskám, így kell ezt&#8230;&#8221;
Maeglin és Tuor nekiállnak bicskázni.
Vágás: Ecthelion. Tiszta kormos a haja, ám nem hagyja magát. Gothmog nyüszít: &#8222;Neeee, vizet neeee!&#8221; Loccs. Ecthelion vödörrel, diadalmasan, Gothmog a földön füstölög, elhunyt állapotban. Ecthelion tükörbe néz és felsikolt: &#8222;A FRIZURÁM!!!&#8221; majd aléltan omlik legyőzött Ellenségére, aki utolsó utáni erejével leszúrja.
Vágás: Tuor és Maeglin. Kiderül az igazság, amit Tuor egészen másképp terjeszt.
Maeglin: Idril! Szeretlek! (Paff! Sutty!)
Idril: De én nem!
Tuor: Kinyíííírlaaaak! (Bumm!)
Maeglin: Idril! (Neszeterohadék! Puff! Durr!) Te tényleg&#8230; nem szeretsz?
Idril: NEM!
Maeglin: Ahh! Most összetörted a szívemet! Apám megmondta, hogy itt fogok megcsalatkozni, és meghalni&#8230; menj odébb Tuor, hogy nekifuthassak&#8230;
Nekifut. Kép: zuhan. Sikít. Becsapódik. Háromszor. Utána egyenest a tűzbe, ahol már nem ordít, feltehetőleg meghalt.
Tuor: Talán&#8230; mehetnénk is.
Vágás: maradék gondoliniak keskeny hegyi ösvényen osonnak. Balrog jő. Ismeretlen nyelven bömböl. Felirat: &#8222;Ecthelion megölte az apámat!&#8221; Glorfindel előpattan: &#8222;Nyugi, majd én!&#8221; Félperces birkózás után lepottyannak. A csata végén &#8222;jönnek a Sasok&#8221;, felszedik Glorfindelt, rendbehozzák a frizuráját, majd teljes katonai tiszteletadással eltemetik. A nép továbbindul, a tengerpart felé&#8230; Vágóképek: tündekupacok a főtéren. Maeglin megállapodva a mélyben, mindössze fél méternyire atyja csontjaitól. Jelzés:
18
Kép: Eärendil. Felirat: A New Hope Born&#8230;***
Jó kis film. Pörgős.


*L. Marcus Antonius...
**L. Zrínyi Miklós.
***Ez nyilvánvaló szemtelen lopás.


Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258203 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Ancalime, köszönöm. Mint mondtam, igyekeszem.

negatív kritizálók: az jó, hogy megmondjátok, hogy nem humoros, amit írunk, de azt is tegyétek hozzá, hogy Ti miért nem érzitek annak? Ha tényleg jó írásokat akartok olvasni, és segíteni szeretnétek nekünk, akkor ezt meg kell tennetek.

Én a magam részéről, mint mondtam, igyekszem, de tudni kell, hogy jól írni az egyik legnehezebb dolog. Ütős tragédiát lehet viszonyleg könnyen írni, de hatásos komédiát... 8)

Más: engedelmetekkel a napló folytaása melelt két új dolgot indítanék:

-Dr. Alatariel pszichológiai rendelője
-Botladozásaim Középföldén

aZ előbbi a zűrös egyénekkel készítet felvételeket tartalmazná, az utóbbi saját kínlódásomat a Gyűrűk Ura világában. Amolyan fordított Tündék a nyakamon.

ha érdekel Titeket, megírom, vázlatok vannak. Naplóval meg igyekszem, nem húzom, mert szvsz az árt neki a legtöbbet.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258181 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Én az osztálytársaimnak, meg néhány más haveromnak mutattam meg a John Goldokat, és mindenkinél nagy sikert arattak. Hoppá, lehet hogy Alyr mester tud valamit? :wink: egyébként már emailben is keringenek ezek a félangol átköltemények, továbbküldős levél formájában.

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258142 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor

Ancalima Anarórë írta: Más:
Alyr engedélyével (névvel ellátva) felolvastam magyarórán a John Goldos Velszi bárdokat. Nagyon tetszett mindenkinek, hatalmasat szólt, és még egy olyan csaj is nagyokat röhögött rajta, akirők köztudott, hogy... Ööö... Elég koravén/savanyú stb. Én meg fuldokolva próbáltam fuldokolva felolvasni. :D


jééé, a Velszi bárdokat én is felolvastam már, csak én angolórán :mrgreen:
bár, az én oszttársaim közül nem sokan értették (hiába tanuljuk 8 éve az angolt :roll: , meg ugye a kötelező verset minek is megtanulni..)
de akik értették meg a tannő nagyokat nevettek :D én is nagy röhögve olvastam fel :D

offoff

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258139 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor
Ö... Más téma: Namarie, ez nagyon tecc. Most így a sok okos negatív kritika közt biztos furán hangzik az indokok nélküli pozitív, de nekem akkor is tecc. :) )
Más:
Alyr engedélyével (névvel ellátva) felolvastam magyarórán a John Goldos Velszi bárdokat. Nagyon tetszett mindenkinek, hatalmasat szólt, és még egy olyan csaj is nagyokat röhögött rajta, akirők köztudott, hogy... Ööö... Elég koravén/savanyú stb. Én meg fuldokolva próbáltam fuldokolva felolvasni. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258132 Írta: ritravhel
ritravhel válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok.
Én azt hiszem, hogy Witch Kingnek sajnos igaza van. Persze vannak jó dolgok is, de én mindig elolvasom az ebbe a topicba írt régebbi bejegyzéseket, és azt kell hinnem, hogy elfakult már egy kicsit a "humor" kifejezés ebben az esetben... Mármint Ti biztosan értékelitek egymás műveit, de... hogy is mindjam, nem akarlak megsérteni Titeket- lehet, hogy más nem. Hoppá, persze, az oké, hogy nem a látogatóknak írtok, de ez azért mégis egy Humor topic!!!
Ezt tényleg jó tanácsként írom, nem azért, hogy megsértődjetek.

Kedves Ecthelionnak üzenem: nem muszáj WKingek megmutatnia, tud-e jobbat írni- most nem erről van szó. Még ha nem is tud Titeket lekörözni, joga van kifejtenie véleményét a dologról- amit, hozzáteszem, teljesen diszkréten és mindenféle sértés nélkül fogalmazott meg! Nem köteles jobbat írni Nálad! Ez csak egy tanács volt tőle.

Bocsi ezért, de azt hiszem, jobb lesz, ha megtanuljátok tűrni a negatív kritikát is... Szorri.

Minden jót a továbbiakban!

Ritravhel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258073 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Ardenis írta: Hát, szerintem Witch King írása egy kicsit durva kritika, de azért van benne valami. Nagyon sokszor(ezt sajnos magamon is észrevettem) az írás csak ismétli önnmagát, ami lehet ugyan, hogy vicces, de egy idő után mindenképp unalmas lesz. Pláne, ha valaki egyébként sem aratott túl nagyot...(Ezzel nem akarok célozgatni SENKIRE) :) Nekem Galadriel naplója nagyon tetszett az elején, de aztán sokáig kimaradt, és a vége fele, már tényleg nem olyan jó, mint először. De meg is tudom érteni. Olyan hosszú, hogy nagyon nehéz lenne figyelni arra, hogy mindig valami teljesen új legyen benne. Meg, ez igazából nem valami vidám élettajz.


köszönöm az építő jellegű kritikát!

Nem tett jót a naplónak az egyes részek közti hosszú kihagyás sem.

viszont most van egy új rész, ami a következő kínos kérdésekre ad választ.

-hogyan történt valójában a Nenuial tó partjára való vándorlás?
-hogyan született meg amroth 8 Gyűrű keresése szerint fiuk is volt)
-miért bódorgott el örökké minednki?
-és szegény Ulmo hogyan reagálta le mindezeket?

Tehát akkor sok szerettel, és a következő igyekszek nagyon odafigyelni, hogy VALÓBAN élveztes olvasmányt hozzak nektek, minél kevesebb időbeli kihagyással:

www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1726

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257953 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor
Egy kezdetleges alkotás (az alkotásaim mind kezdetlegesek :lol: Ha nagyon rosszra sikeredett, szóljatok, mert akkor nem írok hiába :wink: )

BEREN NAPLÓJA

Nfsz. 463

MA

Szemét Morgoth! Mindig is mondtam apának, hogy ne csúfolja Morgónak! De hallgatott rám? Nem! Morgoth elintézte&#8230;végleg!
Legalább tisztán és higiénikusan csinálta volna&#8230;most minden csupa vér! Egyszerűen undorító! Épp titkos küldetésben voltam, hogy kémleljem ki Morgó szupertitkos útjait, amik a szupertitkos (csak ő hiszi hogy szupertitkos, amúgy már 1000 éve nyílt titok, hogy ott van neki az a marha nagy, rozoga tornyokkal körülvett kunyhója) főhadiszállásához vezetnek. Szóval mikor visszajöttem, csak a nagy rumlit találtam, meg egy pár elhagyott végtagot. Megvizsgáltam a talált fegyvereket a saját készítésű látókövemmel, amit manapság néhányan mikroszkópnak hívnak, és ork ujjlenyomatokat találtam rajta. Orkok. Örömnélküli Rettenetes Kalandozásközbenihaláláldozata: Ork&#8230;nem..izé&#8230;Örk. Mostantól az orkok új neve: Örk. És van egy szörnyű hír! Elvitték apu kezét! Nee&#8230;odalett Finrod Felagund gyűrűje is, mivel apu kezén volt! Örkök, készüljetek, mert jövök! Végetek!

MEGINT MA

Ma megtudtam, hogy néznek ki az örkök haj, szem, és főképp agy nélkül. Felkutattam a vérengző, kézrabló örköket, akik megpróbáltak elrejtőzni előlem (behunyták a szemüket, s azt hitték, hogy ha ők nem látnak engem, akkor én sem látom őket), de sikertelenül. Kockacukrot hajítottam be közéjük, azzal a céllal, hogy amíg a cukron veszekednek, nyugodtan levághatom a mocsok kézrablót. A tervem tökéletes volt, de arról megfeledkeztem, hogy be van csukva a szemük. A kockacukorból nem vettek észre semmit, én meg elpazaroltam egy remek nyalánkságot! Kénytelen voltam odacaplatni mindegyikhez, és megnézni, melyiknél van a kéz. Találtam hajdarabkákat, két szemet, és öt agyat, de kezet nem. A testrészeket mind zsebre vágtam, és tovább kerestem a kezet. Kiderült, hogy egy rafinált (ami egyébként az örköknél képtelenség) örk a csonka karjára CELLUXAL! ráillesztette apu kezét, mintha az övé lenne. Hát most nézd meg! Ezek a mai örkök&#8230;! Nem csoda hogy begurultam, és nekiestem. Amíg ütöttem, ő még mindig nem nyitotta ki a szemét, mert reménykedett, hogy a &#8222;zseniális&#8221; szembehunyós terve csak beválik. Nem vált be.

MOST IS MA VAN

Tök ócska hely ez. Miért nem Valinorban születtem? Egy nyomorult ékszerészt se találtam, aki felmérte volna a gyűrű értékét. Mindegy...elhatároztam, hogy túrázok egy kicsit. Leginkább azért, mert már tele van a hócipőm Morgó bolhás kutyáival! De azért látszik hogy khirály vagyok&#8230;.Morgó akkora vérdíjat tűzött ki rám, mint Fingonra, aki egy nóta király. Még annyit, hogy vegetáriánus lettem! A állatok barátja vagyok, szóval nem ehetek húst. Nem baj, ha majd húst akarok enni, akkor becserkészek pár örköt, és kirántom őket, rántott örknek&#8230;vagy megpörkölöm őket pörkörknek&#8230;

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hónapja #257872 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hát, szerintem Witch King írása egy kicsit durva kritika, de azért van benne valami. Nagyon sokszor(ezt sajnos magamon is észrevettem) az írás csak ismétli önnmagát, ami lehet ugyan, hogy vicces, de egy idő után mindenképp unalmas lesz. Pláne, ha valaki egyébként sem aratott túl nagyot...(Ezzel nem akarok célozgatni SENKIRE) :) Nekem Galadriel naplója nagyon tetszett az elején, de aztán sokáig kimaradt, és a vége fele, már tényleg nem olyan jó, mint először. De meg is tudom érteni. Olyan hosszú, hogy nagyon nehéz lenne figyelni arra, hogy mindig valami teljesen új legyen benne. Meg, ez igazából nem valami vidám élettajz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257833 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Humor
*mély főhajtás* Köszönöm, nem, csak ennyi van/volt (szerencsére :) )

Talán most lesz időm Maeglinra is (szegény, árva sötétem, mi' szemét vagyok, én is magára hagyom, ez olyan szomorú).

Mostanában csak Szauronnal találkoztam (nem mondanám, hogy nem volt élmény, mert kishíján a padlón kötöttem ki :D ), többiek is aktivizálják magukat! (mondom én :lol: ) Szóval hajrá!

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257786 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humor
nyugodtan rakd :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257771 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudnátok megmondani, hogy írt-e valaki egy Beren naplót/feljegyzéseket/paródiát?
Mert ha nem, akkor nyugodtan feltehetem ide.. :roll:
(már a topic felét átolvastam, de eddig még nem találtam, se a fanfictionoknél)

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257696 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Á, Szarumán! Te is rég írtál!

Tudom, /me is... ígérem, mihelyt megbízható géphez jutok, befejezem Maedhrost, aztán jönnek a Helytartóék nálam.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257688 Írta: Fehér Szarumán
Fehér Szarumán válaszolt a következő témában: Humor
Érdekes kapcsolódási pont Frodó és Bilbó között, hogy mindketten agglegények és mind a ketten igen meleg barátságot ápolnak Szürke Gandalffal

Szegény Frodó és Bilbó! :lol: :lol: Ez nem igaz! :bawling:( Egyből a roszra gondolok)
(Amúgy harsányan kacarászok rajta :lol: , nagyon jó lett az egész írás!)

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257686 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Fyra Ithilwen írta: . Meg a szimpatizánsok. Meg Ryan. Meg Donálc!



Ez nagyon rulz!
(a többi is! )

:mrgreen:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.290 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére