Humor

Több
19 éve 4 hónapja #257670 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Fyra: Én sem csodálom, hogy ötöst kaptál rájuk. Nekem nagyon tetszik mind a kettő! :lol: Van még ilyen kis rövid szösszeneted?

Witch King: Most elégedett vagy?

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257534 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Witch King: A kritikát köszönöm, régen volt már, hogy valaki normális hangú nem pozitív kritikát írt ide.
Amit írsz, az nem ismeretlen előttem.
Folyamatosan próbálkozom új dolgokkal, amik vagy bejönnek, vagy nem (pl Mindentudás egyeteme Középföldén), és emellett nem felejtem el, hogy mit írtam régebben. Szauron naplója ugyanis nem új napló, hanem egy másfél évvel ezelőtt általam írt dolog kiegészítése. Valahogy több kedvem van írni, most hogy végre befejeztem a Kalandot.
Arról, hogy hosszú, nem tehetek, Szauron tetteiről Középfölde Három korából van tudomásunk, és ez nem rövid időszak.
Szvsz egyébként még így is jóval rövidebb lesz, mint a Kaland. (ha valami tényleg érdemes a szappanopera névre akkor az az)

Mindemellett várom a miértre a választ...


UI: ha nem akarod átküzdeni magad rajta, hát ne tedd. Nem kötelező.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #257510 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor

Witch King írta: Kedves Theala Vandron,

Nagyon szívesen megosztom veled a "miért"-jeimet..


Akkor kérlek oszd meg velünk is, ne csak priviben, mert kíváncsiak vagyunk.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257492 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Humor
MEGYE TIMES

HOVÁ TŰNT ZSÁKOS BILBÓ?

Harmadkori idő szerint 3001. szeptember 23. - Zsákos Bilbó, zsáklaki agglegény rejtélyes eltűnése! Jólinformáltak szerint egy törpasszony és Szürke Gandalf keze van a dologban!

Tegnap este fantasztikus mulatságon vehettek részt az érdeklődők (azaz a meghívott fél megyén kívül a meghívatlan fél is). Ám a szórakozást és nevetést csakhamar sírás-rívás, hitetlenkedés, ittas személyek arrogáns viselkedése váltotta fel.
Az éjjel beköszöntekor Zsákos úr megköszönte a beköszönőknek, hogy beköszönés közben megköszönték a meghívást. Azonban a jókívánságok hamarosan búcsúbeszédbe váltottak át, és a kedves házigazda egyszer csak eltűnt. A meghökkent vendégek beleegyezően, vállvonogatva ráhagyták a korosodó, 111 éves hobbitra, és falatoztak tovább. Ám a Hold félhold volt az ijedtségtől.
- Furák voltak ezek a Zsákosok mindig - nyilatkozta Kürtös Márton, fogadós. - Nem kell csodálkozni Bilbó úr hóbortjain.
- Bizton állíthatom, hogy ennek a Zsákosnak titkos viszonya volt egy törpasszonnyal! Határozottan mondhatom, hogy ez volt az ok, amiért a vénember meglépett! - gyanúsítgatott Veres Tóni, ám az éppen arra járó Zsákos Frodó leintette egy balhoroggal.
Sok vélemény kavargott az esemény körül, ám a legtöbb olyan érdektelen, hogy színes napilapunk csak fekete-fehéren volt hajlandó leközölni. Na persze, Tarisznyádi-Zsákosné Lobélia asszony eléggé csípős megjegyzéseivel minden bizonnyal elég nagy bevételre tehetnénk szert, de ezt nem tűri meg a nyomdafesték. Meg az unokaöccs. Meg a szimpatizánsok. Meg Ryan. Meg Donálc!
Érdekes kapcsolódási pont Frodó és Bilbó között, hogy mindketten agglegények és mind a ketten igen meleg barátságot ápolnak Szürke Gandalffal (rossz az, aki rosszra gondol, ejnye!). Ám, ez remek kiindulási alapot ad a Megyei Határőr-Főkapitányságnak a nyomozáshoz: ha Zsákos Frodót is eltűntnek lesznek kénytelenek nyilvánítani, akkor meglesz az elsőszámú gyanúsított!

Fyra Ithilwen,
Hobbitfalva,
Megye,
RTL K... ja, nem, MEGYE TIMES!

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257489 Írta: Witch King
Witch King válaszolt a következő témában: Humor
Kedves Theala Vandron,

Nagyon szívesen megosztom veled a "miért"-jeimet..

Egyébként pontosan tudom, milyen igazi munka humoros és eredeti ötlettel és írománnyal előállni. Egy cseppet sem áll szándékomban ledegradálni a feladatot.. Épp ellenkezőleg!

"...Csak ne tudnék ennyire!!!..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257486 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Humor
Witch King: csinálj jobbat ;) Nem bunkóságból mondom elhiheted, csak szívesen olvasnék én is valami újat. Biztos, hogy vannak kevésbé jó, illetve jobb munkák, de az, hogy neked vmelyik nem tetszik az a te saját, szubjektív véleményed, és amit itt beírtál az szvsz nem minősül kritikának.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257484 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Humor
EXKLUZÍV INTERJÚ A NAZGÚLOK FŐNÖKÉVEL, AZ ANGMARI BOSZORKÁNYÚRRAL!

(Az interjú helyszínére stílusosan egy szárnyas bestiával érkezik. Ahogy belép a terembe, szívemre fagyos félelem telepszik, és elönt a rettegés. Lehet, hogy mégis inkább Orlando Bloom-ot kellett volna felkérnem egy beszélgetésre. Nem, nem. Nem lehet: BIZTOS!)

R. (riporter):Csodálatos lehetőség lehetett A Gyűrűk Ura című könyvadaptációban eljátszania saját magát! Meséljen a forgatásról!
A. B. (Angmari Boszorkányúr): A forgatásról (a hangja pont olyan jeges és rémisztő, mint a filmben)? Az borzalmas volt. Azt mondta nekem Peter (rendező - a szerk.), hogy nem hozhatom senkire a frászt. Ráadásul a fizetés! Igaz, hogy két epizódban - A Gyűrű Szövetségében és A Király Visszatérben - játszottam kb. 20 percet, de az én karakterem legalább olyan fontos, mint Gandalfé! Ennek ellenére feleannyit sem kaptam, mint az a nyafka Szméagol!
R.: Miben láthatjuk Önt legközelebb?
A. B.: A Király Visszatér bővített változatában.
R.:Ki volt az, akit a legkevésbé kedvelt a színészek közül?
A. B.: Hm. Ez egy jó kérdés.
R.:Tudom, azért tettem fel...
A. B.: Talán Dominic Monaghan-t. Nem, nem is, inkább Miranda Otto-t.
R.:Mi ennek az oka?
A. B.: Nem látta a harmadik részt?! Ember! Hát azért, mert megsértették a becsületemet! A büszkeségemet! Egy félszerzet ls egy nő legyűrt engem! ENGEM!

(hangosan zokogni kezd, majd megdörgöli a szemét. Ezután felsikolt. Nem meglepő. Vaskesztyűben nem lehetett kellemes ez a szemdörzsölés...)

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257480 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Humor
Remélem, nem haragszotok meg, de most beírom két 2003-as szösszenetemet. Mindkettő magyarórára kellett, az egyik egy interjú, a másik egy riport... és mivel fogalmam sem volt, kivel csinálhatnám, Középfölde-jellege lett. Mondanom sem kell, ötös lett! :lol:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257472 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Witch King:

Nekem már kifejezetten jól esik negatív kritikát is olvasni. Ez azt jelenti, hogy bátor emberek is járnak ide, akik ki merik mondani, ha valami nem tetszik nekik. Én nem vagyok ilyen, ha valamit nem bírok, nem dícsérem meg, csak csendben maradok.

Viszont: Nagyon egyetértek Namarievel abban, hogy a kritikádból hiányzik a miért. Miért nem tetszik, hogy folytatásos paródiákat írunk (ezekből egyébként régen is nagyon sok volt)? Mi kivetni valót találsz a Galadriel naplójában? Milyen műfajban szeretnéd, hogy alkossunk? A kritikád csak negtív, nem építő jellegű.

Tudom, hogy nekem itt nem sok szavam van, mert már nagyon régen írtam akármit is. De úgy érzem, nem hagyhatom, hogy a Fórum Nagy Öregjeit, akiket szívből tisztelek, indoklás nélkül lefikázzák. Másrést pedig Niélának igaza van, mostanában nagyon kevesen alkotunk, kellene valaki, aki felpezsdíti itt az életet... akinek határozott elképzelései vannak... akár meg is mutathatnád, mit tartasz TE humorosnak!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257432 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Hm... én például feltaláltam a levelezést, a Piromániásokról nem is szólva, ami nem is paródia, hanem továbbírás. Komolytalanul.

Megnyugodhatsz, Alyrnak is megmondanánk, ha unnánk... de egyelőre nem unjuk, különben is Szauron a Khirály. (L.E.K.W.A.R.)

Amúgy meg: ne csak kritizálj, írj is! Úgyis alig írunk... Szauron van, Maeglin alszik, én meg tegnap beírtam volna Maedhros végét, de elveszett... most erőt gyűjtök, hogy újra beírjam.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257401 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Witch King: nem sértődés, hanem tényleg építő jellegű kritika kérése: miért unalmas a Galadriel- napló? Hol lehet rajta javítani? Te hogy írnád másképp?

Azért kérdem, mert folytatom még- mert van aki szereti. Azért hagytam abab, mert akkorra fájdalmam volt, hogy úgy elég nehéz vicces dolgot írni. A nyáron egy jó adagot töröltem és átírtam valamennyirre. Tudod, ha egy szereplőnek MINDENKIJE meghal, és az író életében is szomorú dolgok történnek, akkor könnyen belép a a "nagyon fáj. nem megy."- effektus.

Amúgy a napló alapszándéka szerint egy küzdelemt muatat be. küzedlem a népért, a fennmaradásért, a gonosz ellen, úgy hogy egy megátkozott faj tagja vagyok, és a világért való felelősség a vállamon van. Közben minden és mindenki pusztul körülöttem. És mégis, a fájdalom humorát írom meg. Keresem a teméntelen gyötrelem közt azt, ami komikus.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257392 Írta: Witch King
Witch King válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!

Nem akarok senkit személy szerint megbántani, de alábbi hozzászólásomat kritikának szánom... Úgy gondolom a kritika olyan dolog, ami nem csak negatív beszólásként fogható fel, hanem esetlegesen javító szándék vezérelte hozzászólásként is... mert én ennek szánom.

Hosszabb-rövidebb időnként vissza-vissza térek oldaltokra és elolvasom újabb és régibb írásaitokat. Látom a változást a régi és a mostani írások között és igazán elszomorít amit látok...

Elolvastam, hogy az MTT aki fenntartja az oldalt irodalmi társaság.. és egyet is értek ezzel. De arra az álláspontra jutottam, hogy muszáj valami módon jelezni felétek, hogy a finomkodó, entelektüelkedés nagyon nem egyenlő az igazi humorral.

Galadriel iszonyatmennyiségű, dögunalmas naplóit túléltem (nagy nehezen) és hálát adtam Istennek, hogy vége szakadt... de amint látom nem sokat változik a helyzet. Most is egy újabb brazil szappanopera nyomul humorként, mint Szauron naplója...

Hogy mi bajom ezekkel? Nem az, hogy naplókat írtok... én is írtam párat régen. Az első 1-2 darab még humoros is és ötletes... De, mikor már a tizenötödik "újabb naplót" írjátok nem ötlik fel bennetek, hogy talán kéne valami új ötlet? valami egyedi, nem pedig egy újabb lerágott csont?

Visszaolvasva a nem túl régi hozzászólásokat, láttam, hogy Lutz hadnagyot nagyon beledöngöltétek a földbe... Volt benne igazság, nem mondom, de csak annyit szegény fiú védelmében, hogy ha nem is zseniális humorral, de legalább valami egyediségre törekedett, dem pedig önmaát ismételte századszorra is.

De a legjobban az szomorít el, hogy a negatív kritikát milyen döhvel fogadjátok... pedig ahogy elnézegetem a hozzászólásokat, sokszor csak azért megy "jaj de jó volt az írásod" duma, hogy legközelebb a saját írásra se jöjjön fikázás...

Hol van az igazi humor, kérdem én? Azt hiszem erről a topikról már jó ideje kiveszett...

.. és akár utálhatjátok is a hozzászólásomat... vagy győzzetek meg az ellenkezőjéről...
Szívesen veszem...

"...Csak ne tudnék ennyire!!!..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257323 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Theala: Mivel szerény vagyok és törekszem egy szerénységemet kifejező címre, így attól idézek aki szerénységben majdnem felér velem:

Alyr Arkhon írta:
az első ember aki meglátott, felkiáltott: &#8222;Uramisten!&#8221; mire én: &#8222;Hát, így is lehet mondani&#8230;&#8221; Azóta isten vagyok. Felemelő érzés...



:D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257108 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Szokás szerint khirály vagy (bár Szauronért valami kevésbé 'emberi' rangot kéne osztani...) !!! :lol: :lol: :lol:

Fyra: Tündelét megadva általam. Most már írhatsz. Nagyon hiányzik a kedvenc sötétem!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #257047 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Szauron Titkos Naplója
Másodkor
folytatás

63. Lokalizáltam az NTT-t. Egy Amandil nevű egyén vezeti, névleg a király tanácsosa, de mindig külön utakon jár. Van egy fia is, Elendil. Most éppen Rómennában gyűltek össze és ott szervezkednek.
A király nyíltan áttért a Főnök hitére. Éljenéljen. Nesze nektek valák.

64. Isildur, a fentebb említett Elendil fia megrongálta a király vagyonát! Leszedte a Nimloth fa egyetlen szál gyümölcsét. Biztos megette. Csakhogy ne főzhessek belőle lekvárt. Az őrök rajtakapták és őt is jól megrongálták. Építek egy nagy templomot a Főnöknek.

65. Megépítettem a templomot, ahol reményeim szerint tovább folytathatom anatómiai kísérleteimet, hogy aztán kifejleszthessek egy még jobb orkot. Szóltam az egyik szolgámmnak, hogy ugyan hozzon már valami fát hogy tüzet gyújthassunk. Erre nem kivágta a Nimloth-t?! Na mindegy, majd csinálok a helyére sziklakertet. Csak még megfelelő sziklamagokat kell keresnem.

66. Emberek jöttek azzal, hogy kergessem el a Halált tőlük. Azt válaszoltam, hogy ha szívenszúrják magukat éjfélkor ezüsttőrrel, nem lesz több gondjuk a Halállal. Igazam lett. Bár lehet, hogy ők nem egészen így gondolták?

67. Feltaláltam a stratégiai játékot. Fogok öt hajórakomány númenorit, Középföldére viszem és ott csatát generálok. Néha egészen izgalmas. Közben a király készül a maga csatájára a valák ellen. Apropó, kéne valami jó indok miért nem kísérem el&#8230;

68. Amandil megtudta mire készül a király, és most &#8211; tündebarát lévén tünde szokást követve &#8211; föl-alá rohangál siránkozva. Tartok tőle, hogy valami meggondolatlanságra készül. El akarja árulni a királyt vagy hasonlók. Elendilt mindenesetre megbízta, hogy pakoljon össze és mielőbb hajózzon Középföldére. Nem gondoltam volna, hogy &#8222;összepakolás&#8221; alatt több tízezer ember összegyűjtése értendő&#8230;

69. Amandil elhajózott. Félek, elmegy Gil-galadhoz és együtt kisütnek valamit.
Viharfelhők gyülekeznek Nyugaton. A valák sejtik mire készülünk. Sebaj. Jó esetben szépen kiirtják egymást ők meg a númenoriak. Én meg felülök Manwe trónusára és lefagy az orrom meg a fülem, mert olyan magasban roppant hideg lehet.

70. Nincs gond! Amanadil ugyanis Nyugat felé hajózott. Tervei szerint új Earendilként behajózik Valinorba. Csak éppen azt felejtette el, hogy a hajóján hatalmas foszforeszkáló betűk hirdetik &#8222;NÚMENORI KATONAI FELDERÍTÉS&#8221;. Így jár az aki mindenáron a leggyorsabb hajóval akar menni&#8230;

71. Nagy, sas alakú viharfelhő jön Nyugat felől. A kikötőben felborult két hajó, mert a tengerészek be akarták bizonyítani, hogy ők aztán olyan ügyesek, hogy tőkesúly nélkül is tudnak hajózni. Felmegyek a templom tetejére, megnézem ezt a felhőt.

72. Ideért a felhő, és célzott villámokat ad le az emberekre. Pici hamukupac lesz belőlük. Belém is belémcsapott, de szerencsére az új, mithrildíszes csizmám volt rajtam, ami a tetőbe vezette a villámot, a tető meg földelve van az ereszekkel. Hehe. Amikor lejöttem égnekálló hajjal, az első ember aki meglátott, felkiáltott: &#8222;Uramisten!&#8221; mire én: &#8222;Hát, így is lehet mondani&#8230;&#8221; Azóta isten vagyok. Felemelő érzés.

73. Most igazi sasok jönnek nyugatról. Jó kis céllövölde lesz itt. Ar-Pharazón felöltötte a páncélját ami biztosítja, hogy ilyen hajlott korban is délceg tartása legyen, és elindult hajóhadával Nyugatra. Na most mi lesz.

74. Van egy kis probléma. Illetve nem is annyira kicsi. Egy roppant nagy hullám jön felénk. Pedig alig 39 napja kelt útra a király. Félek, tényleg gond lesz. Még szerencse, hogy a Gyűrűt az előző havi postával kiküldtem a szárazföldre. Most úszhatok utána.

75. Númenort elnyelte a tenger, Valinort kipakolták a világ szélére, Ardát meg gömbbé tették. Dobhatom ki az összes térképemet. Ahhoz hogy rendes térképek legyenek mindenféle mértani ismeretek kellenek. Fuj.
A régi testem sincs meg. Úszás közben elnyelte a hullám, de ez nem lett volna baj, viszont utána megette valami nagy és nyálkás. Inkább csináltam újat.







"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256855 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:
Napi 3 órán át csúnyán néznek rám, kb 2 órán át tünde nyelvtant gyakorolnak, kevésbé meghatározható időszakon át vagy dicsőítő verseket írnak a tündékről, vagy buta gúnyverskeet rólam. És természetesen nem hajlandóak lekvárt enni.


Hehehe... :lol: Király, mint mindig.

Maeglin egyelőre hibernálta magát - sajnálom, nincs időm! Kérek egy tünde-létet, és írok!

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256671 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Humor
Helló!
Még táborban hallottam az "Egyszer véget ér a Gyűrűháború" dalt, és mivel én sajna műveletlen vagyok, és lassú felfogású, csak az első versszakát tudtam megjegyezni. Lesz valaki kedves, és elküldi nekem priviben, vagy beírja ide? *bambi-szemek* Köszi! :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256591 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Szauron Titkos Naplója
Másodkor
folytatás

57. Itt vagyok Númenorban! Egész csinos kis sziget. Illetve nem is kicsi. A közepén van egy nagy hegy, ahova a törvény szerint csak gyalog lehet felmenni. Odafent csend van, amit nem csodálok, mert amilyen meredek, még a szél is kifullad mire fölér&#8230;

58. A királyt lekvártfőzni tanítom. Mellékesen mondok neki ezt-azt a világról. Picit átírtam a dolgokat, de nem annyira mint egyesek gondolják. Az egyesek az NTT tagjai. A rövidítés a Númenori Tündebarát Társaságot takarja. Bizonyos Elendil vezetésével foganatosítják a következő cselekedeteket: Napi 3 órán át csúnyán néznek rám, kb 2 órán át tünde nyelvtant gyakorolnak, kevésbé meghatározható időszakon át vagy dicsőítő verseket írnak a tündékről, vagy buta gúnyverskeet rólam. És természetesen nem hajlandóak lekvárt enni.

59. Ma végre elmondhattam a királynak a hitvallásom lényegét: Mivel Eru nem létezik, minden rá való hivatkozás a valák önkényének jele, ezzel akarják legalizálni a zsarnokságukat. S mivel csak ők találták ki az összes szabályt, az is csak maszlag, hogy nem automatikusan halhatatlan az, aki Valinor földjére lép. Ezt egyedül a Főnök merte kimondani, és ő próbált tenni ellene, de a valák (és nem Eru, ugye) elűzték, mert nem akarják, hogy mindenki egyenlő legyen.
A király talán felfogott valamit. Kiadta a parancsot sok hajó építésére.

60. Az NTT tagjai még csúnyábban néznek rám, de egyre kevesebb szavuk van a tanácsban, tekintve, hogy betilttattam azokat a szavakat amik nem tetszenek.
Egyébként &#8211;mivel a király lekvárából sem hajlandók enni-, felségsértési perek vannak kilátásban.

61. A király nagy háborút akar Valinor ellen, hogy halhatatlan lehessen. Megengedte, hogy templomot építhessek a Főnök tiszteletére. Szép ezüstkupolája lesz. Egyelőre még nem tudom, mit fogok konkrétan áldozni, de ha a tündebarátok nem maradnak nyugton, akkor őket. Múltkor is megyek az utcán szépen, erre megpróbáltak megverni. Engem. Illetve azt hiszem verni próbáltak, mert botokkal ütögettek. Majdnem elszakadt a köpenyem.

62. Bevezettettem, hogy mindenki köteles lekvárt enni. A nagy flotta készítése egész jól halad. Nem tudom, ki fog győzni, az emberek vagy a valák, de nem lesz egyszerű háború, annyi biztos.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256462 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Humor
Namarie, ez nagyon jó volt! 8)
Kár, hogy elmentek...

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256316 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Hajrá, mindenki!!! A Tündék a nyakamon nagyon jó volt, lássuk a többit! Imádom az ilyen stílusú sztorikat! :D

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256300 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Mindent bele, Ery! :lol:

Ugye a táborban lesznek fényképek is róluk? :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256274 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor

Lagoril/Niéla írta: Kár, hogy elmentek a tüncök... :cry:


Azért annyira nem kell sírni. Mivel én is részese voltam az eseményeknek (ha csak kicsinykét is) hamarosan jön az ÉN beszámolóm.
- Miért is nézet Feanor folyton Melkornak?
- Hová dugta Feanor a szilmarilokat Formenosban?
- Feanor műhelyének elemzése!
stb...

Hamarosan! Csak itt, csak nektek!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256273 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Kár, hogy elmentek a tüncök... :cry:

Viszont most már rivalizálás gyanúja nélkül megírhatom én is a gondoriakkal való esetemet, amivel húsvét óta várok... :roll:
Én legalább kaptam emléket is tőlük... :D

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256149 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta: Tündék a nyakamon:
www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1 ... 98146d695e


:D Naon lol, de... :cry: is...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256082 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Tündék a nyakamon:
www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1 ... 98146d695e

nemsokára hozok Galadriel naplót-is majd annak befejeztekor Celeborn- naplót.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #256003 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Humor

Ancalima Anarórë írta: Ú hát ez derossz... az mi, ami kiesik Gimli láncingéből??? Valahogy nem igazán láccik, csak hogy piros... :P


gomba

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #255883 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Humor
Ú hát ez derossz... az mi, ami kiesik Gimli láncingéből??? Valahogy nem igazán láccik, csak hogy piros... :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #255844 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Én már régebben is láttam... 8O :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #255829 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Humor
:itscool: Én is megnéztem, és szvsz zseniális!
Én nem is gondoltam volna, hogy a köpenyek alatt borzok vannak! :o h: :eek2: :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #255827 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Humor
Szent Ég... 8O :lol: De beteg!... 8O :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.417 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére