Humor

Több
21 éve 3 hónapja #127539 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta: ...olvassam el a könyvet.

később: jesszusom, ebben betűk vannak! És milyen sok!


Áááá! Ez nagyon fájt! 8O :deal: :sleepy: :D Tök jó lett! :itscool: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127426 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Humor
újabb napló(a naplók sorában, az összesre értem)... Belevittem a piszkos fantáziám egyik felét... :lol:

www.tar.hu/wandor/ht.htm

Remélem le fogtok esni a székről... Ha meg nem akkor én szívtam...

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127412 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Theala: ez...ez... undorító! Boeeee! De nagyon jó! Csúzli... :lol:
Alyr: érdekes... Szarumános beütés... No és a Helm-díszlet halálára is fény derült végre. :itscool:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127411 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: ez nagyon jóóó!!! :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #127408 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
Barry M. Osborne titkos naplója
(producer)

MA: Áááááá! Valaki hajnali fél tízkor felhívott! A telefon miatt persze rögtön kiugrottam az ágyból, hiába, nem kellet volna bekapcsolva hagyni a rezgőt a párnám alatt...
Ez a valaki egy Peter Jackson nevű pacák aki azt állítja hogy filmrendező, de sose hallottam róla.

Másnap: Felhívtam Petert, hogy miről is lenne szó. Azt mondta, valami Gyűrűk Ura filmhez kéne neki pénz. Mondtam, sportfilmekkel mást keressen, erre azt mondta hogy menjek a fenébe, és olvassam el a könyvet.

később: jesszusom, ebben betűk vannak! És milyen sok!

Másnap: Felhívtam a New Line-t, akik rögtön igent mondtak. Aztán átugrottam a Watchowski tesókhoz hogy megnézzem, hogy állnak a Mátrix folytatásával. Nem voltak otthon, Hawaii-on nyaralnak. Menjenek a fenébe!

Sokkal később:

Itt vagyok Új-Zélandon, és ellenőrzöm, hogy mire költik a pénzt. Miután leadták az éttermi rendeléseket, mondtam nekik hogy talán a filmre is kéne, de aztán meghívtak egy vacsorára.

később: Megjött John Rhys-Davies, és amikor megmondtam neki, hogy szerintem hülyén áll rajta a vörös szakáll, közölte hogy muszály, mert a törpöknek ilyen szakálluk van. Nem is tudtam, hogy Peter fogyatékosokról akar filmet csinálni. Tényleg el kéne olvasnom.

Másnap: Orlando Bloom is színész? Legalábbis amikor rákiabáltam hogy vegye le a kosztümöt, rámlőtt azzal a hülye íjával.
Elijah Wood megkérdezte, van-e valami közöm Ozzie Osborne-hoz, és amikor megmondtam, hogy nem, csalódottan elsomfordált...

Néhány hét múlva:
Elmentem a Watchowskikhoz. Már egész jól haladnak. Röviden elmondták a folytatások történetét, de azután, hogy Keanu és Carrie hosszan szerelmeskednek, elvesztettem a fonalat. Azt mondták menjek a fenébe.
Megkérdezték, hogy hogy nézzen ki az Építő, én azt mondtam, hogy úgy, mint Denethor. Nem tudják ki az a Denethor, menjenek a fenébe.
Larry éppen beszédet mondott "Zion népének"... Mondtam neki, hogy ez így kicsit Szarumános feeling, ő pedig felajánlotta hogy megmutat testközelből néhány igen hatékony kung-fu ütést.
Megyek vissza Új-Zélandra.

Pár nap múlva

Valami nagy csatát forgatnak, kihívták az összes tűzoltót hogy csináljanak esőt....
Közben, Wellingtonban Peter elment egy krikettmeccsre és megkérte a nézőket, kiabálják azt amit ő. Egész jól ment, míg el nem találta a labda.
Azt mondta, majd pár év múlva visszamegy.

Másnap:

Liv végiggvisította a forgatást, mert a tűzoltók lelocsolták a frizuráját. Igazán példát vehetne Mirandáról, aki egy mozdulattal parókát cserélt, vagy Viggoról. Igaz, a zsírról lepereg a víz. (szegényke, Peter meghagyta neki hogy 2 hétig ne fürödjön... azóta senki sem tud tartósan a közelében lenni. )

Következő nap:

Megnéztem a Weta készülő trükkjeit, és...
Miután Tolkien nem írja sehol, van-e a balrognak szárnya, csak egyet csináltak neki, és minden orknak három füle van, meg háromlába. Azt mondták, a szuperokos szoftverjük szerint képtelenség két lábon egyensúlyban maradni. Közöltem, hogy a számítógépök be van rúgva. Azóta nem engednek be.

Másnap:

Viggot lesmárolta egy ló.
Peter szerint mindenképpen bekerül a filmbe. Peter egy perverz állat. Ezt azóta tudom, mióta hallottam a Liv-Hugo párost ami valszeg a Második részben lesz benne. Szegény Andy Serkist is állandóan ráküldi Elijahra, mintha csak ezzel kárpótolhatná amiatt hogy kimarad a filmből.

Néhány hét múlva

Billy és Dominic elvittek egy napra szörfözni és bungie jumpingra. Azóta nem megyek a közelükbe. Orlando rettentően néz ki szőkén. Amikor ezt megmondtam, majdnem megint lelőtt, de Peter rászólt hogy ne pazarolja a nyilakat.

A forgatás vége felé

Már mindenki úgy viselkedik, mintha egy nagy család volnának. Én meg a pénzes nagybácsi akitől függnek.
Ma Viggo kosztümben, koronával a fején besétált Wellington főterére és közölte hogy ő a Király.
Elijah állandóan a hasát szorongatja, és felvásárolt minden jeggyűrűt az egész szigeten.
Sean Astin leforgatott egy saját filmet, és mindenhova krumplit ültet.
Andy Serkis nyulakkal a szájában rohangászik fel-alá, és kiette Peter akváriumából a halakat.
Livre ráragadtak a tünde-fülek, és azóta ki sem mozdul a lakókocsijából, mindenki őszinte örömére.
Orlando fel akar szaltózni egy lóra. Már egész jól megy neki, csak a megérkezés... Ha így folytatja, nemigen lesznek gyerekei, és lassan átmehet a szopránba énekelni.
John Rhys-Davies minden asztalon heverő tárgyra lesújt a fejszéjével, és állandóan a barlangokat bújja, néha meg-megállva a sziklafalak előtt ahol azt kiabálja "mellon, mellon".
Ian McKellen műszakálla egyre rövidebb, és legutóbb tüzijátékot rendezett, aminek köszönhetően leégett az egész Helm-szurdok díszlet, és mire helyrehozták, Minas Tirith lett belőle.
A többiek még viszonylag normálisak...

Ma véget ért a forgatás. Mindennki kapott egy díszdobozos Gyűrűt, aztán elindultunk. Amikor felhúztam a Gyűrűt, nem láttam magamat a tükörben. Ez vajon jelent valamit?



milyen?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127388 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon-nagyon fárasztóak vagytok! :D
Alyr: Hát ez szenzációs volt! "Krumpliiiiii!" "Fakanál..." Hogy jut ilyen eszedbe? :lol:
Nimlashilin: De gonosz vagy! Legyek a szemüvegen... Théodennek csöpög a nyála... Szegény öreg Tolkien! :bawling:
Hajnal: Sirassuk együtt Boromirt! Nagyon jó! :)
Cuvi: Mondtam már, hogy szállj le Samuról! :sam3:
Én pedig bemutatom legújabb, hétországra szóló marhaságomat: Boromir halála kicsit másképp.

A bozótból bömböl orkok rohantak el, bárdokat, húsvágókéseket, sarlókat és kalapácsokat lóbálva. Pippin és trufa halálra rémülve hagyta abba egy még félig élö ork boncolását. A legnagyobb ork, aki a fehér kéz címerével díszített sisakot és POLICE feliratú karszalagot viselt, odalépett hozzájuk.
-Le vagytok tartóztatva.-közölte és félelmetes csúzliját a hobbitok szivének szegezte.
-Mivel vádolnak minket?-kérdezte Pippin reszketeg hangon.
-Nagyértékű varázstárgy rejtegetésével és a rendörség hivatalos szerveinek bántalmazásával.-vágta rá az ork.-Velünk kell jönnötök Vasudvardba.
Ebben a pillanatban egy harci üvöltéssel és vagy 10.000 orkkal a nyomában Boromir rontott a tisztásra. Kardját vadul lengetve aprította maga körül az ellenséget, a fejek hulltak, mint a mák és a hobbitok is csak hasra vágódva tudták elkerülni a véget. A förendör-ork egy ikavicsot illesztett csúzlija gumijára és ött. A kö a mellén találta el Boromirt, aki hátratántorodott, de a következö pillanatban ismét elöre szökkent.
-Még élek, bebebeee!-kiáltotta és fojtatta a fejek aprítását. A rendörork ismét lött és ismét talált, de Boromir megint felkelt.
-Még mindig élek!-visította. Az ork egymás után ltte ki a kavicsokat, de nem tudta leállítani a gondori harcost.
-Még most is élek...és még most is...és még most is...-kiabálta minden találat után. Az ork már kezdett kifogyni a kövekböl. Utolsó reményeként egy társa által elpottyantott végterméket kapott fel és azt lötte a halhatatlan gondori képébe.
-Ugh...bleee...-öklendezett Boromir és fuldokolva a torkához kapott. Amíg ö a trágya lepucolásával volt elfoglalva, az orkok felkapták Pippint és Trufát és elvitték öket. Ekkor érkezett a tisztásra futva Aragorn. Boromir könyörögve fordult felé.
-Segíts levakarni...öeee...
Aragorn undorodva elfordult és a kezével eltakarta az arcát.
-Hé...ne hagyj meghalni...buh...mi lesz a népemmel...gleee...Gondorral...
-Arra majd vigyázok én.-felelte Aragorn, kilesve az ujjai közül. Boromirnak nem volt ellenvetése. Szó nélkül megfulladt.

A gépelési hibákért ez a béna billentyűzet a felels, hogy a fene enné meg.
:rmad2:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127319 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: ez most tényleg jó :) Termelsz, mint hobbit a fűvet. :wink:

Mindenkinek bejelentem: ha időm engedi, folytatom. Még ott van Magnetofon, ami a jövő héten befejeződik.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127245 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: imádom! :lol: :lol: :lol:
Többiek: nagyon jók, főleg Gyémánté! :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127244 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: rúlz a Kaland! A többiek híven tükrözik az én véleményem is... :lol: :lol: :lol:
Hájnál: Mééég! Á légjubb áz éník Búúúrúmírnák! Áz űsszeset írjád még! :up:
Nimashilin: Éljen soká Frottír! :dance: :twisted:
Eldafinde: teccenek!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127125 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: nagyon jó! :idea: :wink: ("Másik balra!" "Fakanál!") Egyébként tévedni emberi dolog. :wink: [size=9:bjh2alz7](Csak azt nem értem, akkor miért a sündisznó mondta, miközben lemászott a sárkeféről.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127110 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humor
Gyémánt: nekem még mindíg nagyon tetszik, Boromit siratója halálos, meg az eleje:

Gyémánt_Hajnal írta: Boromir: Ním ákártúm ávénni á Gyűjjűt tűlé.
Aragorn: Hűs vágy té.
Boromir: Míghálúk?
Aragorn: Ním. Súhá.
Legolas: Ű ním tűndé!
Boromir: Á mígés, vígyázz úszágúmrá, várúsúmrá.
Aragorn: Ním fúgsz méghálni!
Boromir: Míghálúk? Áhhh&#8230;&#8230;.öö&#8230;..
Gimli: Má ním. Kámpéc.




Amint van időd, folytasd!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127035 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Na, itt a folytatása a Gyűjjűknek és ezzel befejezése. Nem tudom, hogy folytassam e, és írjam meg a másik két könyv, vagy film (mindegy) ilyenfajta verzióját. De addig is, Aragorn és Legolas éneke. Ha leszi ihletem, Aragorn másik énekét is beteszem, és talán írok egyet Gimlinek is, noha a könyvben neki nem jutott erre ideje.....


A Gyűjjűk


Áddíg, hátúlmás hárc dúl, á romúk es á fák kűzűtt. Légúlász íjjávúál, Gűmli féjszíjvévél, gyelkúltá áz ellensígét. Pűppen es Trufá ségítték Frodúnák menékűlni, áztún élrábúlták őkít áz úrjúkúk. Búúúrúmír válá segéténí prúbúált, dé híjjábú. Megserűlt es hálduklúá mústán&#8230;

Boromir: Ním ákártúm ávénni á Gyűjjűt tűlé.
Aragorn: Hűs vágy té.
Boromir: Míghálúk?
Aragorn: Ním. Súhá.
Legolas: Ű ním tűndé!
Boromir: Á mígés, vígyázz úszágúmrá, várúsúmrá.
Aragorn: Ním fúgsz méghálni!
Boromir: Míghálúk? Áhhh&#8230;&#8230;.öö&#8230;..
Gimli: Má ním. Kámpéc.
Aragorn: Nágy hárcúás vúlt.
Legolas: Es derek pási.
Gimli: Hátúlmás kárdál válá hácúlt, es meges elesítt&#8230;

Samu: Frodú! Várjúál még!
Frodó: Ním Sámúál! Égyídűl kéll ménním!
Samu: Frodú!!!! Áhhhh!!!!!! Béjvúccs!!!!
Frodó: Sámúál!!!!!!!!!!!!!!! Sámúál!!!!!!!!!!! Ním túdál úszújjni!
Samu: Blubb&#8230;.bluggy&#8230;.bluggy&#8230;..
Frodó: Kímíntlék! Sámúál!...Végrí! Ílsz! Úhh, Sámúál!
Samu: Kűszűnőm Frodú. Szérítlék&#8230;
Frodó: Óhhh, Sámúál!
Samu: Óhh, Frodú!


Legolas: Síéésűnk! Ním mégyűnk túvább?! Frodú es Sámúál átírték.
Aragorn: Égyédű kí ménníé Frodúnák. Sámúál velé ván.
Gimli: Ákkú míndén hiúbá válá?
Aragorn: Helyék! Es Püppennel es Trúfávál mi lészén? Ním, míjg me ísszetártunk.
Legolas: Met csinlúnk?
Aragorn: Vádúszná mágyúnk válúá. Úrjukúkrá. Úrjúk-hájúákrá! Útánúám válúá! Pűppenékít kiménténé!
Gimli: Hájrúá! Hájrúá! Né fússá úgy Légúlász!

Éník Búúúrúmírnák:

Árágonú éníké Nyúgát félűl&#8230;

Rúhán múcsúrán,mezejín, húl
Kánnábísz fűj lúbúg,
Á Nyúgát szíl arrá múst lohúl,
Húltlápún át, kódúrúg.
Mí hírt húztál Nyúgágy félűl?
Szűszilkúszé estét níkém?
Láttúád, dílcégé Búúrúmírt, hágy űl?
S vílé émaílézék Húd es Cselleg fénn?
Láttúám űjt má lovún, tehenen, Frodún,
Szílés, fúlyúnák, hájúzni vizékén,
Láttúám, kopúr tájúkán kárdjú csorbúl,
Kínyéffánt hírtélén, Párt Gúlán mezíjén.
Úhhh, Búúúrúmír! Élhágytúál!!!!!!!!
Búúúrúmír!!!!!!............

Légúlász éníké Díl félűl&#8230;

Díl szílé húzzá, téngír múrújlék,
Húmúk kűzé úgrá múátdíp,
Sírúlylúk szárnyúá árrú rűpét,
Húgy kápunál, el esvín ríj.
Mí hírjt húztál, Dílé szíl félűl?
Óóh, láttúám én átt mást,
Búúúrúmírt égy nyíl mégűlt,
Ném tűndé é, háném műás.
Setít, zúg á háb, Búúúrúmír úszák,
Húltában, át léjp á fulyún,
Májd csák váláké égyszíre rátúlál,
hullújára, fékszék á búrjún&#8230;
Óhh, Búúúrúmír! Mét téttél, hálútt vágy!
Élmíntél, Búúrúmír&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;



Véleményt!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127029 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Humor
Ehhehe! Sir Ian naplója nem semmi.
Ami pedig az irányultságát illeti, attól még stírölheti a csini csajszikákat!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127014 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Eldafinde: WOW! Ez már komoly!


Nem tudom, nekem mikor jön egy kis folytatás, mert sok volt a vizsgám. De betehetem a Gyűjjűk befejezését ( A Gyűrű Szövetsége). Abban benne van még a filmből kimaradt Boromir sirató dala ómagyar verzióban :D


ÁHHHH!!!!! Ez a 300. !!!!!!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126980 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humor
Gyerekek, (felig OFF)

A julius 4-i HungaroCon-on fellepunk egy ujabb parodia blokkal, es szeretnem a szerzok aldasat kerni az alabbi mivekre (csak nemtom kik kovettek el ezeket):

Legolas titkos naploja (a tunde pattanasos)
Aragorn titkos naploja (a TTT-fele verzio)

Ha valaki tudja ki a szerzo, lecci ertesitsen mihamarabb.
Vagy a szerzo irjon privit, hogy engedelyezi-e.

Ha netrol leszedett forditasrol van szo, akkor mashogyan jarunk el, de ezt is surgosen tudnunk kene.

Ja, es ha valakinek van kedve kozremukodni most Julius 4-en este Salgotarjaban, akkor szivesen latjuk a szinmuves csapatban, mivel nem vagyunk elegen.
Tovabbi reszletekert kukkantsatok be a Szinmuves szekcioba.

Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126957 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Humor
"Máj" govannen!!!!!!!!!!

TOP Movies:

"There's no spoon. There is still hope." (LotR Reloaded)
"I'll be there and back again!" (L.O.T.e.R.m. 3 - The Return of the Mashines)
"There can be only one Ring" (SHIRELANDER)
Gorny the Orc Slayer (Buffy méltó párja)
Éowyn -The Warrior Princess (Xena után szabadon...)
Andúril, Lethal Weapon 5
LEGally Blonde (asszem ez önmagáért beszél...)
Orcbusters

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126954 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland


Mordor

F: Te komolyan enni akarsz?
S: Jaja... Fiiinom lembas...
F: Mi lenne ha közben törnéd a fejed?
S: Min?
F: Vajon... például hogy hogy jutunk át a folyón...
S: Egyáltalán hogy kerül ide a folyó?
F: Hát gondolom erre foly... hoppá, dehát Mordor egy naaagy sivatag!
S: Pontosan! Ez itt nem igazi folyó...
F: Hanem?
S: Hiba a rendszerben...
F: Mi van?
S: Nem emlékszel Gandalf képpel kísért meséjére?
F: A Már-trix ra? De... dehát az csak egy...
S: Nem! Itt a bizonyíték, hiba a rendszerben!
F: Na és?
S: Szegjük meg a szabályokat... ugorjuk át...
F: Meg vagy te huzatva?
S: Kövess, Frodó úr!

(Samu megáll a folyó partján, és magában mondja? "Jól van, gyerünk, meg tudom csinálni... szabadítsd fel a tudatod... gyerünk... a túlpart biztos tele van kajával... finom friss... " )

S: KRUMPLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII....

(rövid nekifutás után egy hatalmas hasast ugrik a folyóba... Fuldokolni kezd)

F: Samu! Nem tudsz úszni!
S: Dehogynem! Felülemelkedem a rendszer szabályain... blooohhh... ööhhhh...
F: Elég ha a víztükrön felülemelkedsz... Samuuuuu!!!!!!!

(Samu hirtelen felébred, a folyó partján fekszik, Frodó rázza a vállát, éjszaka van, az égről barátságtalanul hunyorognak a csillagok. Úgy látszik, ők is csak nemrég ébredtek)

F: Mit álmodhattál...
S: Csináltam valamit?
F: Nézz magadra... Megpróbáltál úszni ebben a porban, és miközben fél kézzel úsztál, másik kezeddel mallornlevelekt rágcsáltál...
S: Furcsa álmom volt...
F: Már úgyis kezd fogyni a pipafüvem...


Minas Tirith

Beregond: Mordor seregeiiiiii! Jönneeeeeeeeeek!
P: na és?
B: Egész életemben ezt vártam, de...
P: De?
B: Egy kicsit kevesebben is lehetnének...
P: Hát... Ami azt illeti... az a naaaaagy fekete csík ott a sereg?
B: Az az...
P: És az a pár zöldruhás?
B: Faramir és emberei, ahogy látom...

(Ekkor megjelenik odakint egy ezüstfehér pont, amely furcsa cikkcakkban vágtat)

P: Gaaaaaaandaaaaaalf! Gaaaaaaandaaaalf!
B: A Fehér Mágus! Éljen!
P: Gaaaaaaandaaaaaaalf! Baaaaalraaaaaaa!!!! Máááásiik balraaaaaaaa!

(A nazgulok, akik éppen felbukkannak Mordor felől, görnyedten esnek le repülő hátasaikról)

B: Mágia...
P: Furcsa egy mágia lehet, olyan mintha rázkódnának és azt mondanák: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... szerinted fáj valamijük?


Gondor felé

Gbg: Álljunk meg egy szóra...
Th: Fakanál.... továbbmehetünk?
Gbg: Nem! Éomer nem is a te fiad!
Th: Nem-e?
É: Nem?
Gbg: Csak unokaöcséd!
Th: Ja téééényleg...
É: Jaaaaaaa.... csaktudod...
Th: Ő az örökösöm... amíg újat nem csinálok... izé, amíg új sarja nem lesz királyi családfám főágának...
Gbg: Aha... csak feltűnt...
É: Mit beszélsz, izééé, felséges király?
Th: Csak nem gondolod, hogy egy Vérkommandósra bízom ősi trónom?
É: Miattam fogunk nyerni! Ittvannak, a legújabb generációs véregerek, vérnarancsok és vérrépák!
Gbg: A miiik?
É:
VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!!!!
Th: Jaj, ne hát elhoztad azokat a vackokat?
É: Nem vackok! Hanem... szép, erős, harci lények... vagy legalábbis annak látszanak...


milyen?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126940 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Kincső írta: Alyr: Samu és Pippin nagyon ari, de mióta Théoden fia Éomer? 8O :roll:

Való igaz, észre sem vettem...
de majd a következő részben jól megmagyarázom... ;) :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126936 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: nagyon jóóó! :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126864 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Humor
Theala Vandron: McKellen bácsi naplója rulz, de miért a lányokat szereti benne? :roll:

Egy kis Mátrix-feeling:

Celeborn: És hol van Gandalf?
Aragorn: Superman-est játszik.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126742 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Samu és Pippin nagyon ari, de mióta Théoden fia Éomer? 8O :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126711 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Humor

Idril Celebrindal. írta: A k.. életbe! A turbódízel könnyűfém fellnis célzólézeres azonnal-gyilkoló húsklopfolóm! Papaaa!
Glóin: Semmi baj Gimluci veszünk másikat.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :up: :up:
kihalok tőletek.... az egész topic csúcs!! :hello:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126659 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Hájnál: te bűdős gyílkos, a féné égyén meg! Fájtálánkúdné... ilyen dísznóság... :lol:
Cuvi: galád módon megaláztad Samut! Ejj, ejj! :lol:

Frottír visszatért, ez az Izengárden /Vasudvard/ utáni rész. Hosszabra akartam, de nincs időm. :? Nem is lett vmi jó. A dőlt betűsek a könyvben leírtak, maire gonosz fantáziám gonosz dolgokat szült. :twisted:

Gané már ellovagolt Keserűtökkel és Kitinnel, mikor Terka megtalálta Aranygombot. Éppen tanácskoztak, hogy ki merre menjen tovább. Többen a Talányos hegy törpi-táncosnőit javasolták, de az öreg skizofrén, Székmodem leszavazta a dolgot. Terka megkérdezte Aranygombot, kinek mi a terve. &#8211;Még nem tudom. Ami a királynak nevezett rongycsomót illeti, ő Edorasba készül, ahol majd gondolom, hírét veszi a háborúnak, s Rohanás lovasai továbbvonulnak Minás /T/ Íriszbe. Én már tudom, hogy kitört a háború, de nem mondom meg nekik, hogy csak később induljanak el és mindenki azt higgye, hogy tahók és nem jönnek segíteni. Nos, ami engem illet, én még nem látok tisztán.- ezzel levette sztk szemüvegét, letörölte róla a ráragadt legyeket, majd újra megszólalt: -Már jobb.
-Oké. &#8211;mondta Terka. &#8211;Az a helyzet, hogy poggyásznak érzem magam.
-Az is vagy. Nincs rád szükség. &#8211;mondta Aranygomb flegmán.
-De tényleg! Semmi dolgom és unom ezt az utat. Mit tegyek?
-Jaj Terka, semmi kedvem lelkisegélyt osztogatni! Állj be Székmodem seregébe!
-Ott majd kapok feladatot? &#8211;kérdezte reménykedve Terka.
-Ja. Foghatod a tálat, amibe a nyála csöpög alvás közben

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126629 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Na itt van nektek a Gyűjjűk folytatása :twisted:


Á Nágy Fúlyún&#8230;

Aragorn: Éz á Nyágy Fúlyú. Vágyes Ándúén.
Samu: Míly szélés, áká á&#8230;
Pippin: Mi éz á?!! Áhh!!! Trollúk!
Aragorn: Ázúk ním trállúk! Ázúk áz űséím! Hátálmás kerályók vúlták válá régín. Íz áz Árgúnájth!
Pippin: Mík vóták ék? Hátúrűrsíg?
Aragorn: Hűlyé.
Legolas: Múnd Gűmli, té mít káptál válá Újjnűtűl?
Gilmi: Á hájszálát.
Legolas: Mét, Gűmli?
Gimli: Á hájszálúát. Hármút.
Boromír: Válámí kűvít mínkét.

Párt Gálún rítjé&#8230;

Aragorn: Étt létáborzúnk á.
Boromír: Kűvítétt minkét á terímtmíny.
Aragorn: Áz Gúllám.
Boromir: Ázt híttém, á Bétmén&#8230;

Kicsíjjel késűbb&#8230;

Aragorn: Hú ván Frodú?
Gimli: Á ném Légúlásszál?
Pippin: Légúlász fűrdík é válá fúlyúbán.
Samu: Úhh, Frodú!...

Frodó: Búúúrúmír. Mit kérésél étt?
Boromír: Féltíttélék Frodú.
Frodó: Éngím?
Boromir: Dá.
Frodó: Kedvís vágy, dé szívém máse.
Boromir: Ném á szívéd kíll.
Frodó: Ním fogúk véléd fájtálánkúdné.
Boromir: Nékím csák á Gyűjjű kéll.
Frodó: Ním ádúm!
Boromir: Dé! Ádúd!
Frodó: Dé ním!
Boromir: Dé igén! Ádd údá!
Frodó: Dí ním!
Boromir: Dé igén! Áhh!!!! Húvá tűntíl! Áhh!!! Ní! Ném ágy ákúrtám! Gyér visszá! Á Gyűjjű élvétté áz észém! Ném úgyá ákártúm! Frodú!!!! Búcsássá még!



Mégínt kicsíjjel késűbb, miútájn Árágonú tálálkúzátt Búúrúmírrál, éléndúlá válá mégtálúlni Frodút.&#8230;..

Aragorn: Frodú?! Frodú?! Mérrí vágy?!
Frodó: Ním vágyok étt!
Aragorn: Ním látlák, dé védd lé á Gyűjjűt! Száúrún mígláthát!
Frodó: Ním! Té ís á Gyűjjűt ákárúd! Ním ádúm!
Aragorn: Ním es ákárúm!... Áhh! Frodú! Végrí! (Árágonú létérdél élí) Frodú. Én vélíd vágyúk. Ném ákárúm á Gyűjjűt. Csák tégíd ákárlúák.
Frodó: Éhh?!!!
Aragorn: Áhh! Mi éz á?! Fúllánkúd, kekesen merev!
Frodó: Ellíngseg!
Aragorn: Tudám hújt mít kéll ténníd. Ín ázt híttém, ílmégyik víléd á hegyhiz bédúbni Gyűjjűt. Dé látúm, égyédűl kéll ménndéd. Ég vélíd Frodú. Mínj! ( ís válá élhájtá Frodút, és kárdút káp kézíbé)

Ugluk: Á felszerzetest!
Uruk-hai: Á fílszérzétét vágy á szérzétést?!
Ugluk: Á fílszérzétét! Fúgjátúk él!!!!!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126613 Írta: Cuvi
Cuvi válaszolt a következő témában: Humor
F:- Samu! Hol van az extrasuperül láthatatlan fogszabályzóm?
S:- ööö, az előbb még a zsebemben volt! Nem tűnhetett el. Biztos egy zsebtolvaj volt!
- Csakis, esküszöm, ha nem lennének zsebtolvajok, nem lenne nemi életed!
- De Frodó úr, hogy mondhat ilyet?
- Miért, nincs igazam?
- Hát Buga?
- Ja, persze, már majdnem elfelejtettem azt a túlhormonkezelt keveréket!
- Buga póni!!!!!!!!!!!!!
- Jól van, póni!
- Nincs jól, hogy mered így sértegetni?
- Bocs, most azt hiszem, elviszlek a pszichológushoz!

A pszichológusnál:
P.:- Samu, most meséljen magáról!
S:- Szerintem vonzó vagyok, karcsú szép és sexi, semmi kivetnivaló nincs bennem.
- ööö, értem!

Frodó odasúgja a pszichológusnak: (A tükrünket már az út elején eltörtük)

P:- Mostmár értem, nem mesélne a belső érzéseiről?
S:- Kedves vagyok, szeretetreméltó, segítőkész, étvágytalan, bátor és szerény.
- És mi bántja mostanában?
- Hát szóval mostanság igen rosszul érzem magam! Úgy szeretem, és nincs velem, főleg éjszaka hiányzik, magamhoz ölelném és csókolgatnám.
- Szóval szerelmi bánat!
- Szerelemes? Én? Teddybe? Azt azért nem, nagyon imádom meg minden, de ez 1 kicsit már morbid, nem gondolja?
- Ez a legfőbb problémája?
- Hát, nem. Igazából nagyon megkívántam valamit!
- Mi az?
- Svájci csoki!
- És az étvágytalanság?
- Maga sérteget? Ez nem étvágy, csak kívánósság!
- Á, persze-persze. Gondolt már arra, hogy a társának esetleg valami komolyabb problémája lehet?
- Dehogy, kire gondol? Csak nem Frodó úrra? Vicces, biztos Bugára gondol, mostanában nagyon magábazárkózott.
- Én éppenséggel Frodó úrra céloztam.
- Miért lenne problémája? Kapott 1 tök jó aranygyűrűt valami hülyétől.
- F: BILBÓTÓL!!!!!!!!!!
- Mindegy, szóval kapott 1 aranygyűrűt, és most megyünk valami vulkánféleséghez beolvasztatni nyaklánccá, vagy jó pénzt kapnánk érte, és elmennénk a mekibe! Mármint ööö.én, ..egyedül.

Tudom, hogy nem lett jó, de már kedvem volt írni, legközelebb már valami jóval rukkolok elő! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126509 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Sünee: Köccike :) Nos, amint tudom folytatom, csak mostanában sok a vizsgám és a gépem sem túl jó mindig :P
De kárpotólni fogok mindenkit.

Apropó. A múltkori chates hülyeségem:

Hogy hívják az öreg mágus bácsit (Gandalf)?

Csiribá



Egy régi vicc átformálása..................

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126490 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Humor
sorry, de csak ide tudom ezeket berakni: :)


www.celestialforums.com/dollz/elf_frodo.gif - ez Frodó
www.celestialforums.com/dollz/elf_sam.gif - ez Samu
www.celestialforums.com/dollz/elf_col_cen.gif -ez Trufa és Pippin akar lenni asszem
www.celestialforums.com/dollz/rpg_fim2.gif - ez meg Éowyn 8O

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126437 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Neeeeee, ne kínozz! Meghalok! :lol: :lol: :lol: :lol: Pippin a legédesebb!!!! Még, még, még kalandot! 8)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126403 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Khirááály! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Theala: gonoc... :twisted: Én Aragorn akarok lenni...
A nazgúlos is nagyon jó! "És halott?" :mrgreen:
Dö Hobbit is imádom, a nevek teccenek a legjobban. De az egész nagyon kemény, folytatást, Sünee!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126389 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

Mordor

F: Szó sem volt róla, hogy ezt a hidat őrzik...
S: Pedig, úgy tűnik, őrzik...
F: És a Tűz Hegye a túloldalon van...
S: Megvaaaaan, leszúrunk egy orkot, a vízbedobjuk, és amíg a gyilkost keresik, mi átmegyünk!
F: nagyszerű ötlet...
S: Igen!
F: De mi lenne, ha a realitásokat figyelembevennéd?
S: A miket?
F: A valós dolgokat... Hogy szúrsz le egy orktot?
S: Ööööööööö....
F: Valami mást kell kitalálni...
S: Igeeeen... de mit?
F: Törjük a fejünket...
S: Megvaaaan!
F: Mi?
S: Az ötlet!
F: És mi az ötlet?
S: Együnk...


Minas Tirith

Ga: Már Osgiliathnál vannak...
P: Kik?
Ga: Hát Mordor seregei!
P: Jaaaaaa... csak az?
Ga: Már osgiliathot vívják, hát nem érted? Mindjárt ittvannak!
P: Eddig mást sem csináltunk, csak vártunk rájuk...
Ga: Ostoba Tuk!
P: Ezt már mondtad néha...
Ga: Naná, mert igaz!
P: Nem is!
Ga: Dehogynem... és jól tennéd, ha készülnél a háborúra...
P: Már készültem...
Ga: Igeeen? És hogy?
P: Vettem 3000 csomag répachipset.
Ga: És miből?
P: Hát a közös kasszából...
Ga: Miféle közös kasszából?
P: A mienkből...
Ga: Az ééééééén pééénzembőőőől??????????
P: Te pénzed, te pénzed... azt mondtad, egy jóbarátodért mindent...
Ga: Kinek mondtam ezt?
P: Denethornak... és én az ő katonáája vagyok, ha kezet emelsz rám...
Ga: Te fenyegetsz engem?
P: Dehogy... csak készültem a háborúra... a kardomat is kifentem... egy kenyéren...



Gondor felé:

Théoden: Gyerünk, előreeeee!

(épp vágtatnának amikor megjelenik Ghán-buri-ghán, hajlott hátára egy faág van kötözve és az egész ruhája olyan, mintha előbb szurokba majd avarban mártózott volna. (mint ahogy így is tett)

Gbg: Áááállj!
Th: (diplomatikus mosollyal) : Uff nékd! Én lenni Nagy Fehér Főnök!
Gbg: Furcsán töröd a rohírt... Vagy ez egy új divat?
Th: Te beszéled a nyelvünket...
Gbg: Naná, van négy nyelvvizsgám...
Th: De hát te vadember vagy...
Gbg: Fanyűvő erdőlakó vagyok... a vademberek élére állva vezetem őket...
Th: Ki vagy te?
Gbg: Valaha nagyúr voltam, de megcsömörlöttem a gazdagságtól, s a világi hívságokat félrelökve idejöttem...
Th: És mi a neved?
Gbg: Valaha úgy ismertek, áhhh mindegy... de a mostani nevem ismerősen csenghet neked...
Th: És mi légyen az?
Éom: Apu! Vérét vehetem?
Th: Izé...
Éom: Léééciiiiiii!!!!!!
VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!!!!!!!
GBg: Ki ez a nevelten ifjú, ki úgy csahol vért szomjazva, mint egy megvadult denevér?
Th: Ő a fiam, de te ki vagy?
Gbg: Ghán-buri-ghán vagyok, a vadak királya, de a barátaim csak Tarzannak hívnak...



milyen?



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.995 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére