Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32153 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Bocs az ötletlopásért.<br> <br> á lá Gollam<br> <br> Büdösz kölnivízre<br> allergiász vagyok,<br> mégisz szavalok,<br> ész mégisz locolok.<br> Halackára fáj a fogam,<br> de ha befejeztem a lococászt,<br> cak cúf főtt tojászt<br> kapok ész nem mászt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32152 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
*csöndben megjegyzi, hogy a fordítógépes baromségot ő találta, és ő is irta be a linket...*<br> ezek jók!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32151 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jóóó!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32150 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A Frodós a legjobb meg a Legolasos :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32149 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ezek jók! =:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32148 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: hol a francban voltál??? :) )))))<br> <br> <I>Locsolóversek</I><br> <br> <U>a lá khirály Aragorn</U><br> <br> Én vagyok az, Aragorn,<br> Az apám volt Arathorn,<br> Meglocsollak, én, Elesszár,<br> Mi a franc van?? Eressz már!!!<br> <br> <U>a lá szőke Legolas</U><br> <br> Legolas a tünde nevem,<br> Szem nem tud betelni velem,<br> Harcolnék, ha volna kivel,<br> Locsolnék, ha volna mivel...<br> <br> <U>a lá morgós Gimli</U><br> <br> Gimli vagyok, Grr, horkhh!<br> Fejszém féli mind az orc.<br> Locsolni jöttem kis virágszál,<br> Galadriel nem szebb náladnál!<br> <br> <U>a lá hatalmas Gandalf</U><br> <br> Gandalfnak hínak Nyugaton,<br> Vár reám a Nyugathon,<br> Bölcs vagyok, nagy és hős,<br> De locsolni sajna már nem vagyok erős..<br> <br> <U>a lá labilis Boromir</U><br> <br> Denethor fia áll előtted, <br> már minden nyiladat ellőtted!<br> Ha nem adsz Gyűrűt meg piros tojást, <br> úgy itt hagylak, mint lazac a folyást! <br> <br> <U>a lá bátor Frodó</U><br> <br> Drogó fia Frodó<br> beszél most hozzád,<br> A Gyűrűt ha odaadnám, <br> átok szállna reád.<br> Igaz, hogy elvileg <br> locsolkodni jöttem, <br> s ha nem kapok tojást,<br> rögtön húzok innen!<br> <br> <U>a lá hűséges Samu</U><br> <br> Csavardi Samu a becsületes nevem,<br> Locsolni jöttem, <br> szóval ne szórakozz velem!<br> Ha nem tágítasz Frodótól, <br> az orcoknak vetlek,<br> azok majd megnyúznak és jól megesznek!<br> <br> <br> Ez NAGYON gonosz volt >:) <br> Bocs :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32147 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: nagy vagy!! Tovább!<br> Nyulhopsz:ezt én végig nem olvasom, de ettöl eltekintve lehet, hogy jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32146 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32145 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Már kezdtem félni, hogy jó pár napig szunyokálni fogok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32144 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
azt hiszem feladom a letöltésu akcióimat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32143 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szép volt Alyr, folytasd a Móriásat:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32142 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, VÉGRE!!<br> Hiányoltunk!<br> :-) ))))<br> Jó volt!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32141 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Itt van Nyulhopsz? Puszit neki. Ne értsetek félre, csak nagyon jó az Elijah-s honlapja! De komolyan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32139 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:) ))<br> És akkor jön a balrog, és leesik Gandalf állszakálla, mert a ragasztó megszárad, legolasnak megpörkölődik és begöndörödik a haja, és Gandalf így szól:<br> -Hagyjatok... itt a krd mit sem ér, csak a fény bántja őket, csak a mágia... (elővesz egy tárgyat, amit a mágusok csak akkus reflektornak ismernek, és...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32140 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jót derültem, Alyr!<br> Nyulhopsz: se testi,se lelki erőm nincs,hogy elolvassam ama hosszú írásodat... Adagolni kellett volna a jónépnek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32138 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jól kezdődik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32137 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Méééééég?<br> Hát mi vagyok én, gyár?<br> hmmmm.... a Pitch Blackkal mág tartozom, de... mit írjak?<br> <br> Móriában a csarnokban Frodó elővesz egy gyufát, hogy újra meggyújtsa a kardját, és észreveszi, hogy 20000000000 ork van körülötte, és elejti a gyufát, Gandalf ijedtében kiköpi a vérpatront, és elejti a botját Aragorn eldobja az Andúrilt, amitől az hirtelen összeforr.... :) )<br> folytassam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32136 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr! Ez nagyon király, írjál még!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32135 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Üdv néked, Alyr, humoristák legfényesebbike!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32134 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr:Jóóóóó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32133 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szerintem elég jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32132 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr:Jó!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32131 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32130 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
És most a minőség visszatér a topicba!<br> Visszakaptam a Gépet és uralom a Középnetet, és a Humor Komor Ura... Fura? <br> :) )<br> <br> And now... <br> Coming...<br> Bree...<br> <br> Khm-khm...<br> Brí a Brí- vidék legnagyobb települése, ami abból is látszik, hogy róla van elnevezve a vidék. Tartozik ide még több falu, de ott többnyire csak nyaralók és betörők tabnyáznak, természetesen felváltva...<br> Brí, azaz Bree city napjainkban már nem az ami volt, múltja a homályba vész, és legalább olyan hosszú, mint Lóriené, csak kevésbé fényes. Manapság elég annyit tudni, hogy egykor itt élt Feanor, aki a palantírokat kovácsolta, és adta el a númenoriaknak. A kedvenc reklámkampányáról nevezte el az akkor még igen kicsi települést...<br> ((((((((gyk: Bi-bi-brí....)))))))))<br> A kovács halála után a gyárat bezárták, és a lakók a Mória-Megye-Lórtien-Szürkerév fő illetve kerülőutak utazóiból éltek. Ugyancsak itt született McSajt Bölömbér, aki az egykor egész Középföldét behálózó MacPóni gyorsétkezdelánc alapítója volt. Többek között innen származik a pipafű, egy itteni lakos véréből mutattak ki először tiszta alkoholt és fénykorában ez volt a leggazdagabb település 100 mérföldes körzetben. <br> Azóta persze más a heléyzet. Az Utak elnéptelenedtek, és a Brí-beliek elszegényedtek, a MacPóni megszűnt, a legutolsó tagja alig-alig működik, McSajt Ászok, a híres sör feltalálója sem túl gazdag ember. Brí elnéptelenedik, a házakból kőfalakat emeltek, és kőkapukat, és kőutakat és hidakat. Minden kőből van. Kivéve ami nem. De azt is mindjárt kicserélik. Csak szólni kell... <br> Nos, a nagymúltú, ám rövid jövő elé néző faluba ekkor érkeznerk meg a hobbitok. Átmennek 12 nyitott kapun és megállnak egy zárt előtt.<br> S: Elég félelmetes.<br> F: De legalább nem kellett másznunk. <br> T: Menjünk hazaaa!<br> P: A küldetés a fontos!<br> (felpattan egy kisajtó a kapun)<br> Őr: Küldetés? Talán csak nem egy Gyűrűt visztek Mordorba?<br> F: ÖÖööööö...<br> S: Nem...<br> P: Nem Gyűrűt...<br> Ő: Hát akkor?<br> F: Semmit...<br> Ő: Akkor mért mentek Mordorba?<br> T: Hát azért...<br> (mindenki ráugrik, hogy befogjka a száját.)<br> F: Csak meg akarunk szállni a fogadóban...<br> Ő: Mért nem ezzel kezdtétek? Gyertek... <br> (beengedi őket)<br> S: Itt minden kő...<br> F: És szürke...<br> T: Mert kő...<br> P: És néha fehéres néha meg sárgás...<br> (odaérnek a fogadó elé)<br> F: Bemegyünk?<br> S: Menjünk... (elgondolékodva nézi a megfakult cégért: Itt ajkkorát haraphat, amekkorát még soha... )<br> P: Kajaszagot érzek...<br> (bemennek)<br> MPÁ: Mivel szolgálhatok?<br> F: Szoba kéne meg kaja...<br> S: meg sör...<br> MPÁ: Írjátok alá...<br> ( Ál agi<br> Senkise<br> Ugyseismersz<br> Tittok )<br> (átmennek az étkezőbe, amelynek 90%-a pókhálós és poros)<br> MPÁ: Mit adhatok? <br> F: Ööööö... (nézi a penészes étlapot)<br> MPÁ: Csak McBurger és Ászok sör van. Még egészen új, alig 5 éves...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32129 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Itt vagyok!!!!!<br> Visszatértem!<br> Én!<br> Most!<br> Itt!<br> :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32128 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Aragorn gyógyulj meg! Legolas we love you forever!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32127 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Akkor ,ár nem....bocsi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32126 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tényleg monogramm, de ez még kevés. Nem vagyok budapesti. Így is ismerős ? <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32125 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem tom, nem a monogrammod?<br> Mármint a 2 betű?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32124 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Természetesen :Arwen<br> Bocs!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.367 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére