Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32205 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
nazgúl!!! Minden elismerésem a tiéd! Ja és a múltkori oscar-katasztrófa ihlette paródiáért is! Annak a vége roppant megható volt! Vigaszt nyújtasz az igazságtalan, sötét időkben! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32204 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ja, és a Gimlis vers, meg ez a foci ötlet is nagyon király! (Meg persze Aragorn is király! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32203 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Rendszeresen olvasom ezt a topicot és <b>nagyon jó</b>, de csak nagyon ritkán írok bele. Megihlettek a locsolóversek és talán Legolasos még nem volt. Íme 2:<br> <br> Bakacsinerdő mélyén járva,<br> szembejött velem egy tünde máma,<br> Szőke herceg volt, kék szemmel,<br> meglocsolt friss, forrásvízzel.<br> <br> Szőke tünde herceg vagyok,<br> hó tetején ugrándozok!<br> Itt a tavasz, s rád leltem,<br> meglocsollak téged, lelkem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32202 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Írtam nektek vmit, csak nem lett elég vicces. (Hiába leszívta az agyamat a töri kisérettségi.)<br>
<br> Egy szép nap Szauron udvarában. A Fekete Úr trónszékében ül, méltóságteljesen kortyolgat egy pohár vörösbort, a háttérből klasszikus zene hallatszik. Belép egy ork.<br> <br> Ork: Uram, nem zavarom?<br> Szauron: Ugyan, dehogy! Gyere be! Mi járatban?<br> Ork: Hát, izé, van egy kis problémánk.<br> Szauron: (El van bűvölve a zenétől, csukott szemmel vezényel a dallamokra) Hm?<br> Ork: Szóval… Uraságod kedvencéről lenne szó.<br> Szauron: Igen?<br> Ork: Megint elcsavargott.<br> Szauron: Tudom, én küldtem el.<br> Ork: Ön???<br> Szauron: Tudod, milyen veszélyes másokra nézve! A múlt héten is megtámadott valakit! Valami Szméagolt, vagy kit. A gyerek idegösszeroppanást kapott, azóta skizofrén. A nagyanyja meg engem perel. Egyszerűen elegem volt már belőle! Hmhmhm (dúdolgat)<br> Ork: (tanácstalanul) Ó.<br> Szauron: Befűtöttétek a szemet?<br> Ork: Persze, uram.<br> Szauron: Jó. Nem akarom, hogy a tüze akár csak egy percre is kialudjon. (töprengve) Olyan impozáns látványt nyújthat messziről! Kár, hogy nem nézhetem meg személyesen.<br> Ork: Mért nem tesz egy kis sétát, uram? Már vagy ezer éve nem tette ki a lábát Barad-dúrból.<br> Szauron: Idióta! Azzal elrontanám az egész eddigi tervemet. Mindenki azt hiszi, hogy nem tudok alakot ölteni, és hogy csak a szemem maradt meg. Mit gondolnának, ha egyszer csak kisétálnék a kapun, és végiglátogatnám Középfölde nevezetességeit!?<br> Ork: (alázatosan) Igaza van, uram, nézze el nekem ostobaságomat.<br> Szauron: Rendben, rendben, kicsit elragadtattam magam. Fátylat rá.<br> Ork: De uram, mi lesz Vele?<br> Szauron: Majd hazajön, ha akar. Tudja az utat, ráadásul (kicsit beképzelten) úgysem bírja ki nélkülem.<br> Ork: De… engedelmével, minek küldtük ki akkor a Lovasokat?<br> Szauron: Mert féltem az egészségüket. Amúgy is rájuk fért már egy kis testmozgás! Duatlonozni küldtem őket. Lovaglás Völgyzugolyig, utána úszás. Jót fog nekik tenni.<br> Ork: Én meg már azt hittem, hogy azért, hogy hozzák Őt haza.<br> Szauron: Nem, dehogy! Olyan jó tett egy kis lazítás! (nyújtózik egy nagyot)<br> Ork: De uram, mi van, ha elfogják, és Ön ellen fordítják?<br> Szauron: Az én kis drágámat? Ugyan, ne légy nevetséges!<br> Ork: Van egy nép, a félszerzetek népe, valahol nyugaton, akik immunisak ellene.<br> Szauron: Most viccelsz.<br> Ork: Nem. Olvastam egy könyvben. (:)) Ráadásul kémeink azt jelentették, hogy egyikük elfogta Uram kedvencét, és csak a jó ég tudja, mi vele a terve! Talán megkínozza. Vagy megöli! Jaj, azt ne! Szegény!<br> Szauron: Nagyon szíveden viseled annak a kis nyomoroncnak a sorsát!<br> Ork: (térdre veti magát) Uram, kérem, hívja őt haza! Ő az udvar kedvence! A kabalánk! A közmorál jelentősen csökkent, mióta nincs velünk! Nagyon hiányzik! Kérem… könyörgöm!<br> Szauron: (lenézően) Na nem bánom. De téged teszlek felelőssé, ha megint valami csínyt követ el! (füttyent egyet, eltelik két perc, nagy dobogást lehet hallani a lépcsőn, a trónterem ajtaja kivágódik, és megjelenik a Gyűrű, láncon húzva maga után a félholt Frodót.)<br> Gyűrű: Lih-lih. (körbeugrálja Szauront, csóválná a farkát, de mivel nincs neki, ezért inkább a félholt és fuldokló Frodót –aszta micsoda alliteráció!! - csóválja a lánc végén)<br> Szauron: Hát merre csavarogtál, Drágám? Jó volt? Látom sikerült sétáltatót szerezned! De az a mithril-póráz, az valami szánalmas!<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32201 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
már csak a kviddics hiányzik.... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32200 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
bájern-t én se szeretem <br> oké, várjuk :) )<br> <br> szerintem hirtelen halál-nak mondják az aranylabdát (mármint angolra fordítva) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32199 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
uTÓIRAT ÉN MEG A bÁJERNRE VAGYOK KIAKADVA...EZÉRT ŐK A Főellenség..<br> hoppá...CAPS LOCK<br> <br> Cső

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32198 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Valaki majd kombinalja ossze Gollamot egy logopedussal.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32197 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Oké, aaa...Szaumán Orkjai Újpestiek lesznek! Tán az egész filmet megírom így végig, de most mennem kell, mert különben lekésem a vonatot. Alyr helyett:<br> <br> COMING SOON...<br> <br> The Lorg of the SportS<br> The Fellowship of the Golden Ball<br> <br> (mi az Aranylabda angolul?)<br> <br> IN THEATRES ACROSS HUMOR TOPIC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32196 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Niphredil: folytasd lécci!!! (egy kis ujpest-paródiát nem tennél bele a kedvemért? kicsit ki vagyok most akadva rájuk :( ((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32195 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Bocsánat, nem jól írtam a nevedet.<br> boreger:köszi, picit bátrabb vagyok, de TÉNYLG_OLYAN_SZ..???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32194 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tünde-Nuinladien: Jóóók ezek! 8-) ))) (na jó, a Galadrieles 1 kicsit tényleg furcsa 8-( de ez a HUMOR topic:<br> 8-DDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32193 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
De ez most teljesen magától jött, nem előre írtam...Jaaj, úgy félünk,Drágaszágom! Ne báncatok a komisz, kegyetlen vasszal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32192 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
De marha jófejek vagytok:-)<br> Lhim:<br> az L-lel kezdődő tündenevekkel kapcsolatban: hát persze:-)<br> sorolhatnánk az l-el kezdődőket:<br> Haldír, Arwen, (jó, ha nem vesszük a féltündéket, akkor)Galadriel, Fingolfin, Finrod...., Glorfindel , :-) )) Najó, értem , mire gondolsz, nem szekállak.<br> Még egy pihent versike:<br> Zöld erdőben jártam<br> Csúf Gollamot láttam<br> Halat akart fogni<br> Szabad-e locsolni:-)<br> Vagy inkább<br> <br> Lórienben jártam <br> Galadrielt láttam <br> Tengeren át fog ő kelni, <br> Szabad-e a kölnit emelni...<br> bocsi , nagyon erőltetett volt.<br> Vagy:<br> Völgyzugolyban jártam, <br> Aragornt is láttam, <br> Épp sétált Arwennel, <br> Meglocsollak Chanellel...<br> :-) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32191 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
ez nagyon állat!!! végre valakinek eszébe jutott a foci :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32190 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nazgúl: de jó! 8-) )))))<br> <br> TÉNYLEG_OLYAN_SZ..???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32189 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Noszhát, Drágaszágom. Muszály már írni valamit.<br> <br> (sötétség, mély női hang)<br> A világ megváltozott.<br> Látom a kapufán,<br> Hallom a drukkerek üvöltésén,<br> Fekszem itt a pálya füvén.<br> Sokminden, mi valaha volt, elveszett. Mert volna, aki elmesélné, de már senkit sem érdekel. Na jó, mégis. Szóval a z egész a Sport kitalálásával kezdődött. Megalkotása egy Autletikë nevű vala nevéhez fűződik, nade ez most nem ide tartozik. Tehát a Kosárlabda adatott az Elfeknek, akik jó magasak és mellesleg örökké is élnek. A törpöké lett a Rögbi, ami sok földtúrással meg gyürkőzéssel jár, s a törpök erre alkalmasak (másra nem is nagyon) Az emberek nek adatott a Futás, mivel rendkívül gyáva, de gyors népség voltak. Ja és a Hobbitoké lett a golfjáték, mert egy bizonyos Bikabugó nevű...dehát ez mind benne van a Babóban! Szóval így szépen uralkodtak az összes Sporton...,de mindannyiukat BECSAPTÁK! Mert egy másik sport is készült...Mordor földjén, az Orodruin stadionban a Sötét Csatár, Szauron23,elkészített egy Uralkodó Sportot. ''Egy Futball mind fölött''Szauron23 a Futball hatalmát belezárta egy mágikus tárgyba, az Aranylabdába...Egytől egyig, Középfölde szabad Sportjai mind áldozatul estek a Futballnak.Szép lassan minden elborított, mindenütt Csapatok alakultak. Megalakították a MEL-t(Middle Earth League), s versengeni kezdtek egymással.De Szauron23 csapata, a Bayern Mordor, mindig győzelmet aratott, mivel nem szóltak a többiekenek, hogy jöjjenek játszani. Azonban voltak, akik ezt megelégelték! S egy igen borongós napon, amikor végre eltaláltak a stadionig, a Real Száműzöttek of Númenor a százezres Ork szurkoló tömeg előtt összecsapott Szauro23 játékosaival...<br> <br> Foly köv., vagy nagyon sz..?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32188 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jó versek!! Tényleg kéne egy hossssszúú paródia!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32187 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Meglocsoltak rohadt tündék,<br> - bocsi hogyha bunkó lennék - <br> lovamat a víz elvitte,<br> tojást akarok helyette!!!<br> <br> (Majd kikel, és utazom a szárnyas döggel!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32186 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Köszönnyük,Drágaszágom! Hol van Alyr?Nagyon kéne már 1 igasszi, jóó kissz paródia...mondjuk olyan, amiben Jó Szméagol isz szerepel 8-) <br> De írjon ám mindenki, aki szeretne(asz isz aki nem),Drágaszágom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32185 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ehhehehe:oDDDDDDDD Ezek nagyon jók, drágaszágaim:oDDDDDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32184 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Áááááá, nem hitttem, hogy ez lessssz belőle!! 8) Hagyjuk a húsvétot! jöjjenek a paródiák! :) <br> *egyébként ezek kivételesen saját verseim 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32183 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hüp,hüp... ninc itt szenkiszem, Drágaszágom...szenki<br> <br> Gimli, a törp nagyon bátor,<br> nem fél ő az orkfajtától.<br> nem ismeri a locsolást,<br> de nem is kér piros tojást<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32182 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Most dolgozom 1 hosszabb paródián, de én így fejből csak hülye 8-) ) versikéket tudok.<br> <br> Tölgyerdőben jártam,<br> Medve-Beornt láttam,<br> ette a mézet,<br> add ide a pénzet<br> <br> (ez csak 1 bunkó versike részleges átírása, de /pillanat jobb nem jut eszembe)<br> Tündebarátnő:köszi a nazgúlosat! :-) )<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32181 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olvassatok el a Gyu<br>ukúrát.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32180 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kéne írni egy hosszabb paródiát! Valaki vegye a bátorságot! Naaaa!! Én is írtam egyet, nem volt sikere, de, ha már egy embernek tetszik akkor megérte! Valaki írjon már egyet!Léccccci!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32179 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kösz Legolasfan!!!!<br> Nagyon- n. köszi!!<br> MA már beszélni is tudok!! Tök jó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32178 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Állati, hogy jutnak ijenek az eszetekbe?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32177 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jóóóókkk!!:)))<br> Nip:Jóóó,Drágaszágom.. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #32176 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tegnap Úszáson kipróbáltam egy <br> újfajta úszási módot. Samu féle extra szupi Vajon miért nem tetszett az oktatónak?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.534 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére