Képzőművészet

Több
20 éve 4 hónapja #191644 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jajj, Sissee, te angyal!!! :hello:
KÖÖÖSZ!

Akkor küldök neked még egyet, amit Eleniel rajzolt nekem ajándékba! Azt MINDENKÉPP látnotok kell, annyira széép..

Az enyimért meg ne haragudjatok nagyon, egy kémiaelőadás alatt keletkezett, a füzet hátuljára, ezért olyan szemcsés..

Mellesleg a középföldi énem portréja..

Tudom hogy nem tudok rajzolni... :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191642 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191634 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Míííjáááóúúú!!

Nem tudok belinkelni egy képet a tolkienHU-ra, mert túl nagy!!!

Akinek van egy netes képoldala, nem tenné fel nekem oda, hogy onnét belinkelhessem?

Légyszii!!

Elküldöm neki mailben!

Köcc

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191543 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah: ettől :arrow: klikk ide leesett az állam 8O ..... és úgy maradt! Nagyon jó :!: :itscool:

Erda niire (Area) írta: Az én képeimen hiába jó a téma, a beálítás, fény... ha a színek nem jönnek vissza... :(


Erda: a színeket úgy lehet előcsalogatni, hogy a fehéregyensúly beállításánál (White Ballance, vagy mi a fene) addig állítgatsz (közben egy fehér felületre irányítva a kamerát), amíg a fehér fehér nem lesz :wink: (természetesen digitális gépekre igaz ez az állítás).
Mondjuk a mi gépünknél már az is segített, hogy egy új memóriakártyát tettünk bele: szebb lett utána a piros. :lol:
Filmes gépek esetén pedig körültekintően kell filmet választani :arrow: lehető legjobbat (meg persze ügyelni kell rá, hogy ne legyen lejárt szavatosságú).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191526 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah: immmááádom a felhős képeidet, annyira jooóóók! 8) :D
Well: annyira gyönyörűen visszaadja a színeket a fotóid, hogy csak na! Az én képeimen hiába jó a téma, a beálítás, fény... ha a színek nem jönnek vissza... :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191525 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!
Lyra, Area, Büzsü: köszönöm. majd még rajzolok, ilyen feketen alapon fehér képeket.most úgyis beteg vagyok, úgyhogy lesz időm alkotni :lol: .

Well: WOW! gyönyörű fotók. :itscool: imádom a vízeséseket. Kár, hogy Magyarországon nincsenek ilyenek :cry: .

A hétvégén elkapott a fényképezhetnék, íme az eredménye:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0646.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0638.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0614.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0601.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0599.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0555.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0554.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0552.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0548.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0498.jpg
Remélem tetszenek.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191317 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tudom, hogy már halálra untatok mindenkit a fotóimmal, de sajnos rajzolni mostanában egyszerűen képtelen vagyok :( Úgyhogy arcpirulva teszem ezeket be ide :oops: ...
Néhány vízeséses:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/wimbachklamm1.jpg
web.freewebsite.hu/well-of-souls/wimbachklamm2.jpg
web.freewebsite.hu/well-of-souls/wimbachklamm4.jpg
web.freewebsite.hu/well-of-souls/wimbachklamm5.jpg
Ez meg itt négy fa, amik egy viharban egyszerre dőltek ki:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/fak.jpg
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191149 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah, le vagyok nyűgözve... :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191074 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi mindenkinek a dícsértetet, nagyon jól esett,
Tarathradiel: nekem a tenger c. képed tetszik a legjobban, azok a hajók a tengeren igen jól mutatnak!
Lilah: a fekete alapon fehér képeig brutálisak! 8O Öregem, annyira jól meg tudod fogni az alakokat pár vonalban, hogy az döbbenet.... :eek2:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190995 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah: Nagyon-nagyon tetszenek főleg a pastelek, és főleg a sötétség!!!!!!!!!! Nagyon jó let és Lúthien is szép!!! Gratu!!! :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190677 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gyerekek, nem tudom, hogy hallottatok-e már a Vis'Art Művészeti Akadémiáról, de én ma láttam a hirdetésüket a sulimban. A lényeg, hogy valami francia művészeti suli budapesti "leányvállalata". Vizuális kommunikációt lehet tanulni itt. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet, csak az az egy bökkenő van vele, hogy pénzes. Elég sokba kerül: első tanévben 800 EURO/szemeszter (kb. 215000 HUF). :(
Na, de többet én nem tudok róla mondani, nézzétek meg magatok! :wink:

www.visart.hu/index.htm

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190642 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!
hoztam négy képet:
Ezek fekete alapon fehér pasztellel készültek:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... rkness.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72/ibolya/swan.jpg

egy grafika Lúthienről:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... nuviel.jpg

meg egy aranyos fotó:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... /madar.jpg

Ringbearer írta:

arc képed, olyan mint Jézus halotti leple.

hmm. erre még nem is gondoltam, de lehet. inkább a két portémat nézték Jézusnak.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189480 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm szépen igen van amit fejből és van olyan is amit modelről rajzolok,de van az is amikor megtetszik egy kép beállitás és azt kisebb nagyobb változtatásokkal le rajzolom!

Debrif :D :D :D

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189320 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Debrif, nagyon szépek a rajzaid. Fejből csinálod őket?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189312 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok

Uj rajzok!
kep.tar.hu/debrif/index.phtml?aid=27619833

Debrif

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189310 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Köszönöm szépen jólesnek az ilyen vélemények és persze köszönöm a jó tanácsot is vannak már olyan rajzaim is amit modellről rajzoltam csak még nem sikerült fel tennem!

Debrif

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189227 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm szépen mindenkinek... :)
Nekem is tetszenek a rajzaid, Debrif.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189131 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Képzőművészet
köszi, a hozzámszólásokat!
Lilah: nem, otthon készítettem az ablaküvehben van az a fekete izé..
arc képed, olyan mint Jézus halotti leple.
Area: a Nyugat-felé, csodásztikusak a színek!! nagyon szép, én ezt
annyiszor próbáltam lerajzolni, de a te rajzod közelíti meg leginkább..
Tarathradiel: nekem a naplemnte tetszik a legjobban! meg a Vezúv!
Debrif: nekem mindig azt mondja a rajz-tanárom, hogy fejből már jól
tudok rajzolni (lovakat), de modell alapján kéne, szerintem neked is, amúgy jók!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189076 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tarathradiel:
jól sikerültek a fotóid. Én a naplementét dicsérném legjobban, bár a tengerpart és az Etna hasonlóan ügyes. A tenger élénk kék színe nagyon megnyerő.

Area:
Nagyon jó a drapériás kép. Király! Szép az árnyékolás,meg az, hogy sötét alapon fehér :itscool:
A nyugat felé színei is hasonlóan jól sikerültek.

büzsü: köszi :D

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189020 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok
Látom nagyon dívatba jött a képek ,de remélem nem felejtitek el a rajzokat sem!

Debrif
kep.tar.hu/debrif/index.phtml?aid=27619833

Az album végén van egy uj rajzom!5-oldal

Kösz :D :D 8O

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188997 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Tarathradiel írta: Sziasztok! Rég voltam itt... Már nem is én lennék ha nem ezt mondanám... :D
Az az igazság hogy mostanában nem alkottam semmit, amit érdemes lenne megmutatnom nektek, de ha fogok majd jövök!

Addig is megmutatok 3 fotót, ha már így "divatba jött" ez is. :)

tenger
naplemente
Etna

Amúgy jók a rajzok, büzsü én láttam a Passiót és szerintem nagyon jól eltaláltad!

Köszi :oops: Amúgy nagyon szuperek a fényképeid, főleg a naplemente... kész művésziek :wink: :D -hát hova is linkelnéd be, ha nem művésziek lennének..... :? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188969 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok! Rég voltam itt... Már nem is én lennék ha nem ezt mondanám... :D
Az az igazság hogy mostanában nem alkottam semmit, amit érdemes lenne megmutatnom nektek, de ha fogok majd jövök!

Addig is megmutatok 3 fotót, ha már így "divatba jött" ez is. :)

tenger
naplemente
Etna

Amúgy jók a rajzok, büzsü én láttam a Passiót és szerintem nagyon jól eltaláltad!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188919 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lilah írta: Well: Nagyon tetszik a fotód. Gyönyörűek a háttérben a hegyek és élénkek a színek.szóval: :itscool:

Büzsü: Szerintem jól sikerült a rajz. Az arc tényleg érzelmeket fejez ki, jó az árnyékolása. :wink:

Ring: a fotóid nagyszerűek! Különösen az érdekes napkfelkete tetszett( gondolom buszon vagy vonaton fényképezted), meg az ablakfestékes :up:

Íme néhány saját mű:
img24.photobucket.com/albums/v72/ibolya/arc.jpg
(szerintem ezt érdemes megnézni,mert fekete alapra fehér pasztellceruzával alkottam, érdekes lett)
img24.photobucket.com/albums/v72 ... couple.jpg

Köszi, Lilah, próbálkozom én is.... :wink: Ja, és nagyon király az Elf couple rajzod... nagyon el tudod találni az arányokat... ügyes vagy... :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188916 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!
Régen jártam erre, restellem is, és monst is csak két képet dobok be gyorsan... :oops: :roll:

Nyugat felé (ceruza)
Drapéria maszkkal (két részletben lett szkennelve, ezért van a közepén egy illesztési csík)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188914 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: te jó ég! Én mindig elámulok, hogy mennyire jól rajzolsz, ez a Gollam valami fantasztikus!!!! É s nagyon tetszik, hogy ennek valahogy nem annyira a filmhez van köze, egy teljesen saját elgondolás, szóval nagyon jó :?: :lol:
Büzsü: Tényleg nagyon jól sikerült,az arcukat is jól ábrázoltad, de főleg a pillanatot, amit választottál nagyon eltaláltad :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188903 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ti mivel festenétek bakancsra? :)
Nodlee...te mintha már követtél volna el ilyet :lol: szóval segítség :!:

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188899 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: Nagyon tetszik a fotód. Gyönyörűek a háttérben a hegyek és élénkek a színek.szóval: :itscool:

Büzsü: Szerintem jól sikerült a rajz. Az arc tényleg érzelmeket fejez ki, jó az árnyékolása. :wink:

Ring: a fotóid nagyszerűek! Különösen az érdekes napkfelkete tetszett( gondolom buszon vagy vonaton fényképezted), meg az ablakfestékes :up:

Íme néhány saját mű:
img24.photobucket.com/albums/v72/ibolya/arc.jpg
(szerintem ezt érdemes megnézni,mert fekete alapra fehér pasztellceruzával alkottam, érdekes lett)
img24.photobucket.com/albums/v72 ... couple.jpg

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188391 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefra, Büzsü, nagyon köszönöm! Örülök, hogy tetszett!
A Tegernsee Münchentől egy órányira van nagyjából vonattal, valahogy úgy, hogy München, Rosenheim meg a tó egy kb. egyenlő oldalú háromszöget zár be (a Königssee szebb, vadabb, a hegyek is magasabbak egy ezressel, de azért itt is el tudnék élni... :) )

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188324 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok! Elég rég jelentkeztem rajzzal, mind csak kritizálok (de azért ezt jó csinálni), de nem rukkoltam elő semmivel.

Lilah, szuperek a fényképeid :wink: - ja, és Well, a Gollam óriási!!! :)

Szóval akkor itt az én rajzom, remélem nem kapok túl durva kritikát rá, de azért elvárom ([size=9:35js2xfi]csak a jókat [/size]:P :D ) Aki látta azt a filmet, amelyikből van, akkor az egyből ráismer, hanem a fájl neve segít:

Klikk ide 8) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188239 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: A Gollam iszonyú jó lett!! Számomra olyan, mint Gollam belső portréja. Olyan jól megragadtad hogy csak ámulok 8O NAGYON jó! Nna. Nem tudom hogy minősíteni, de szerintem nálamnál jobban hozzáértőknek is elakad/elakadna a szava.
Tegernsee... olyan ismerős, de nem ugrik be, merre van. Mi van hozzá közel? Gyönyörű, meg amúgyis fóbiám a hegyek és a mély tavak.

Ringb: a második napfelkeltés iszonyat jó. Meg van benne az a bizonyos plusz, amitől értékessé válik. Tudatosan vártad ki a pillanatot, vagy egy ihletett kattintás volt? Mert így sikerült: *áll-leesős-emoti.*


Üdv mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.639 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére