Képzőművészet

Több
20 éve 2 hete #186524 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Sil írta: A kamera feljebb irányítása nem mindig a legjobb megoldás, mert torzítja a képet. Viszont van egy nagyon egyszerű módszer, amit történetesen épp Schönbrunnban lestem el: megfigyeltem, hogy a japán turisták soha nem szemmagasságból fényképeznek, hanem derékban behajolva, vagy leguggolva. Ez különösen csoportképeknél előnyös, de a fenti problémán is segíthet szvsz, mert megváltoztatja a perspektívát anélkül, hogy ki kéne mozdítani a gépet a normál síkjából... :wink:


Hmm.... ez igaz..... :roll:
[size=9:1c1v3xzz]Én sem vagyok ám profi fotós, csak kicsit olvastam a témában, meg médiaórán volt szerencsém egy kicsit jobb géppel is dolgozni.[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186521 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
nodleerajzai.blog.tv2.hu

az utcsó kettőt nézzétek, és kérek szépen véleményt! Elég sz*r a minőség, mert a telefonommal csináltam a fotót... :?

Dodie, a kocsi nagyon nagyon tetszett :)
Lestat, nekem nagyon bejön ez a kép, gratu :)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186510 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta írta: Egyetlen baja a képnek, hogy kicsit felcsúszott. Túl sok alul a hely. Én a helyedben kicsit följebb irányítottam volna a kamerát, hogy a kezdőfa teljes egészében benne legyen a képben, annak ellenére, ha még úgy sem fér be. Ha legközelebb lesz szerencséd ugyanezen a helyen járni, fényképezd le újra. :wink: Ja, igen (idő közben még egy pillantást vetettem a képre), ha följebb irányítod a gépet, több fog látszódni az égből is, ami kicsit ellensúlyozza majd a fák és a sétány sötétjét.

A kamera feljebb irányítása nem mindig a legjobb megoldás, mert torzítja a képet. Viszont van egy nagyon egyszerű módszer, amit történetesen épp Schönbrunnban lestem el: megfigyeltem, hogy a japán turisták soha nem szemmagasságból fényképeznek, hanem derékban behajolva, vagy leguggolva. Ez különösen csoportképeknél előnyös, de a fenti problémán is segíthet szvsz, mert megváltoztatja a perspektívát anélkül, hogy ki kéne mozdítani a gépet a normál síkjából... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186487 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: nagyon szépek a fotóid. [size=9:jkhh4spw](A rajzok is még mindig gyönyörűek, és teccenek. :wink: )[/size] Egyedül a "bécsi sétány késő ősszel" címzetű képedhez lenne egy kis hozzáfűznivalóm. Nagyon jól látszik rajta, hogy a fák egymás felé futnak. Jobb oldalon is a kezdőfa (az első, aminek látszik teljesen a törzse) jó helyen van (ilyen képeknél érdemes vmelyik harmadolóvonalra helyezni a kezdőmotívumot). (Egyébként is érdemes figyelni a kép harmadolóvonalaira/pontjaira.)
Egyetlen baja a képnek, hogy kicsit felcsúszott. Túl sok alul a hely. Én a helyedben kicsit följebb irányítottam volna a kamerát, hogy a kezdőfa teljes egészében benne legyen a képben, annak ellenére, ha még úgy sem fér be. Ha legközelebb lesz szerencséd ugyanezen a helyen járni, fényképezd le újra. :wink: Ja, igen (idő közben még egy pillantást vetettem a képre), ha följebb irányítod a gépet, több fog látszódni az égből is, ami kicsit ellensúlyozza majd a fák és a sétány sötétjét.
És még egy, ha már "érzésre" is ilyen jó fotókat csinálsz, mi lenne veled, ha kicsit bele is merülnél a témába?! 8O :lol: :D 8)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186438 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziósztok!
Nagyon régóta van szerencsém nézegetni a képeiteket, és nagyon sok tehetséges emberke alkotásait láthattam itt!
És végre fotók. :) imádom őket. A legegyszerűbb dolgokról lehet a leggyönyörűbb képeket készíteni. Szerintem.

Well, Königsee!! :) *tapsikolós-emotikon* Évente egyszer-kétszer van szerencsém járni ott, és tényleg ilyen gyönyörű. [size=9:3vd2in5j]Lehet hogy beszkenneltetem a napokban az én fotóimat is róla. [/size] Németországban van, Münchentől kb. 3-3,5 óra. Maga az út is nagyon szép oda. Az a kis épület egy kolostor, azt hiszem St. Bartholome a neve. Javíts ki Well, ha hülyeséget mondtam, plíz! :) Bár én így emlékszem. Lehet a tavon csónakázni, meg minden. Meg ilyen kürtöt fújnak a hajón, ha megáll, és hallani lehet ahogy visszhangzik a hegyekről. Naggyon szép!

Büzsü, mért nem tudom behozni a pcgrafikáid? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186415 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dodiee: wow... nagyon jól rajzolsz!
Well: igen jó a kép, és nagyon szép a táj
nekem is van pár képem:
sötétség és fény nőalakja
hippi
tünde szerelmespár

és néhány fotóm is:
nem fényméréssel, stb. csináltam, csak érzésre.
Bécsben a schönbrunni Gloriett
bécsi sétány késő ősszel
Bled, a világ egyik legszebb helye
bledi vár részlete
ugyanaz
bledi tó a várból
a vár és a templom
elhagyott kőfejtő

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186382 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: nagyon tetszik a fotód,a hegyek és víz együtt, varázslatos. a házak építésistílusa egyedülálló, hol készült a kép?

Dodiee: nagyon szépek a rajzaid, nekem ez tetszett a legjobban:

kep.tar.hu/dodie/images/pic4830278.jpg

jók az arcok :itscool: , különösen a jobb szélső( olyan beszédes). fogadd gratulációmat!

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186368 Írta: Awen (Swanheart)
Awen (Swanheart) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szerintem ez egy tó. :-) Egyébként a fájl neve alapján "Königssee" a hely neve, így ebből és a képből ítélve Ausztriára, esetleg Svájra tippelnék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186354 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Well-of-Souls írta: Sziasztok!
Sajnos nem mindenkinek látom a cuccait (büzsü - egyáltalán nem megy, és valamiért a kep.tar is megint csak szelektíve enged be, néha igen, néha nem...), de akiket láttam, azok nagyon jók! (dodiee, lestat: igazán irigylem, hogy ilyen jól bántok a színekkel!).
Én is beteszek egy fotót, ez az egyik kedvenc helyemen készült:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/konigssee.jpg (kicsit életlen lett a scannelés, elnézést :( )
Mindenkinek szép napot:
Well

Hééééé, ez hol van, nekem nagyon tetszik a hely...imádom a hegyeket és a tengert... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186292 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Sajnos nem mindenkinek látom a cuccait (büzsü - egyáltalán nem megy, és valamiért a kep.tar is megint csak szelektíve enged be, néha igen, néha nem...), de akiket láttam, azok nagyon jók! (dodiee, lestat: igazán irigylem, hogy ilyen jól bántok a színekkel!).
Én is beteszek egy fotót, ez az egyik kedvenc helyemen készült:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/konigssee.jpg (kicsit életlen lett a scannelés, elnézést :( )
Mindenkinek szép napot:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186275 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee írta: Azthiszem ezeket még sosem raktam be, ha igen elnézéseteket kérem :oops: (Egy petit nagyok lettek scannelés után..)

Egy régebbi festmény
kep.tar.hu/dodie/images/pic4830216.jpg

És újabb rajzok
kep.tar.hu/dodie/images/pic4830280.jpg
kep.tar.hu/dodie/images/pic4830005.jpg
kep.tar.hu/dodie/images/pic4830278.jpg


Hát egy picit nagyok :lol: - de nagyon szuperek. Egyébként minden képkezelő és képnéző programban van egy olyan, hogy Image Resize v. Picture Resize v. Kép méretezése.... és ha így mented el, akkor majd mi is kisebben is meg tudjuk csodálni, az amúgy szuper festményeidet... :D

Lestat: Király a "Pöttöm a pixi karakter":) festményed... :D - a legjobb a szárnya :lol: :lol: :lol: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186254 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Azthiszem ezeket még sosem raktam be, ha igen elnézéseteket kérem :oops: (Egy petit nagyok lettek scannelés után..)

Egy régebbi festmény
kep.tar.hu/dodie/images/pic4830216.jpg

És újabb rajzok
kep.tar.hu/dodie/images/pic4830280.jpg
kep.tar.hu/dodie/images/pic4830005.jpg
kep.tar.hu/dodie/images/pic4830278.jpg

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186235 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Minden művészlélek csak így tovább! Minden nagyon szép minden nagyon jó...
a lényeg, hogy itt van Pöttöm a pixi karakterem, akinek még nem festettem meg a szárnyát: kep.tar.hu/aproszent/images/pic4829535.jpg

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #186104 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Naon örülök neki, h teccenek a képeim :oops: Brisa, Lilah, a kiemelt kép máris a tietek.. ;) ha gondoljátok keressetek idézetet hozzá ;)
Én nem emelnék ki.. naon jó képeket láthatok mindig itt! ;)
(Brisa, várom az albumot ;) )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185923 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Bocs Eia, neked szólt a dicséret, még egyszer bocsi. :roll:

Engeszetlésül itt van néhány természet fotó:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0444.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0449.jpg
tegnap reggel lefényképeztem a nárciszaimat (még lathattok rajtunk vízcseppeket)

meg két grafika:
img24.photobucket.com/albums/v72/ibolya/Dior.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... /witch.jpg

Büzsü: tetszenek a képeid, különösen ez

aureentuluva2004.125mb.com/aragorn.html

csak egy kicsit nehezen tudtam őket betölteni (lehet az én gépemben van a hiba)

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185753 Írta: Aldaron (büzsü)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185720 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah: az a három ablakos bemozdulásos vöröses színű kép.... egyszerűen nem találok rá szavakat! Behalok, olyan jó! :itscool:
Imádom a bemozdulásos fotókat. Mert azok olyan sejtelmesek és ..... hú, nagyon jók! Szóval nem tudom elmondani, hogy mért szeretem, de szeretem, na.

(Mellesleg megjegyzem, hogy én úgy vettem ki Brisa hozzászólásából, hogy a belinkelt képet nem ő készítette, hanem E. Eia Ayna. Tehát a gratulációk a szép fotóért inkább az utóbbinak járnak. Az előbbinek meg csak megköszönhetjük, hogy külön kiemelte ez a gyönyörűséget. :wink: )

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185716 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Az a "Brisa", valójában Eia :!: :!: :!: Én csak kiválasztottam a képei közül azt, ami nekem legjobban tetszik és azt linkeltem be. :wink: Tehát Eiának gratuláljatok, ne nekem.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185681 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa, Olosta, Lilah: Nagyon művésziek a fényképeitek... nekem nagyon bejönnek. :wink:

Lilah:
:arrow: Köszi, ez még csak próbálkozás a fényképgrafikával, de nekem is tetszik azért :roll: :)
:arrow: Az üvegfestményed szerintem nagyon ügyes :itscool: , és szerintem egyáltalán nem szürke... a legszebbek rajta a színek, nagyon jól válogattad őket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185654 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta írta:

Látom előkerültek a fényképek is. És ennek nagyon örülök!!!


Egyetértek Olostával, tiszta jó :D :D

Brisa: nagyon tetszik az a felhős fotód. Varázslatos
:hello:
Olosta: Nagyon szépek a fotóid, különösen a dupla szivárvány tetszik (úgy istenigazából ilyet még élőben sem láttam), meg a naplemente gyönyörű.
Büzsü: Király a Liv Tyler fényképgrafika :itscool: :hello: , nekem nagyon bejön.

Ma is hoztam néhány képet:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... alinor.jpg

ez az Eärendil hajója Valinorban, cask most üvegfestmény, a vázlatát már lathattátok,mert betettem ide,de mégis szebb üvegen (bár egy kicsit beszürkült,mikor kisütöttem)

img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0378.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0360.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0379.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0380.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0410.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... GP0437.jpg
Ezeknek a képekenek nagy része Tatán készült,még régebben. remélem tetszenek

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185581 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Látom előkerültek a fényképek is. És ennek nagyon örülök!!! :D
Én is szoktam néha fotózgatni. Ha nincs ellenetekre, akkor meg is mutatnám a képeimet.

Szüreti felvonuláson készült képek:
:arrow: hejdeunottképűcsikóslegény
:arrow: lovát fékező csikós (ez alapján készült a lovas képem)

Egyéb képek:
:arrow: duplaszivárvány
:arrow: kékség (rosszalkodott a digigép, és nagyon elmosódott, de szvsz pont ezért szép)
:arrow: behavazott hintaágy
:arrow: behavazott bokor
:arrow: vihar utáni felhők
:arrow: naplemente1
:arrow: naplemente2 (ugyanaz, mint az előző, csak más fénymérési beállítással)

Médiaórán készült fotók:
:arrow: buszpályaudvar a romokból nézve
:arrow: romok1
:arrow: romok2 (ugyanaz, mint az előző, csak más fényméréssel)
:arrow: kiskunfélegyházái Sarlós-Boldogasszony Templom 1
:arrow: kiskunfélegyházi Sarlós-Boldogasszony Templom 2 (uaz, mint előző, más fényméréssel)
:arrow: kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
:arrow: elsuhanó vonat
:arrow: "Félegyházi utca ligetes, legetes..."

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185575 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Cicafül írta: Büzsü: ez nekem nagyon tetszik!!! (bár iszonyú lassan jött le - *ősz cica emotikon*) - de áruld el, hogy hogy csináltad! És mit jelent pontosan (a te olvasatodban) a fényképgrafika? (mert nekem van róla egy elképzelésem, de az lehet, hogy nem hivatalos vagy éppenséggel nem egyezik a tiéddel)


A fényképgrafikán én azt értem, hogy egy fényképet számitógéppel kiretusálva, bizonyos hatások alá vetve egészen más stilusú képet kapunk. (Nagyjából ennyi az elmélet - a gykorlat egy picit bonnyolultabb)... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185572 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

E. Eia Ayna írta: [size=9:1acjv4c7]Bátorkodom betenni tájképei mnagy részét... ide [/size][size=9:1acjv4c7](tudom, h 10 oldal, és h feldolgozás alatt ezért csak nagyban lehet megnézni, majd válogatok belőle, de pillanatnyilag most nincs erőm rá (kb 7 oldalnyit ebbpl ma töltöttem fel))[/size]


Eia, én is imádom a felhőket fényképezni! Vagy egy egész albumom róla. Egyszer megmutatom neked, jó?

Amúgy én rájöttem, a fényképeken elveszik a mélység és azok a varázslatos színek. :cry: Így ezeket a szépségeket nem igazán lehet megörökíteni a maguk teljességében.

Amúgy ez tetszik a legjobban: kep.tar.hu/aielane/index.phtml?a ... id=4790025

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185570 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Büzsü: ez nekem nagyon tetszik!!! (bár iszonyú lassan jött le - *ősz cica emotikon*) - de áruld el, hogy hogy csináltad! És mit jelent pontosan (a te olvasatodban) a fényképgrafika? (mert nekem van róla egy elképzelésem, de az lehet, hogy nem hivatalos vagy éppenséggel nem egyezik a tiéddel)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185563 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Most berakom az egyik fényképgrafikámat (számítógépen) - még kezdő vagyok, így ne hordjatok le nagyon :roll: :wink:

Liv Tyler
8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185536 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Képzőművészet
[size=9:2bp20d3o]Bátorkodom betenni tájképei mnagy részét... ide [/size][size=9:2bp20d3o](tudom, h 10 oldal, és h feldolgozás alatt ezért csak nagyban lehet megnézni, majd válogatok belőle, de pillanatnyilag most nincs erőm rá (kb 7 oldalnyit ebbpl ma töltöttem fel))[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185493 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lilah írta: Büzsü írta

Szuper nagyon a satirozásod - egyre jobbak a garfikáid ... (ja, mikor is voltak rosszak )


köszi, igyekszem még fejleszteni (az sosem árt :lol: )


Szivesen, azért jó, ha az embernek megmondják, hogy mi jó és mi nem a rajzaiban - én is ezt szeretem (birom a kritikát - de csak azoktól, akik értenek hozzá... :roll: -tőletek elfogadom, mert hát ki nem szakértő, ha ti nem :lol: ill. mi :wink: )... :)

Most éppen készülőben van egy rajzom Frodóról, a hétvégére meglesz remélhetőleg... Majd felteszem... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185397 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Büzsü írta

Szuper nagyon a satirozásod - egyre jobbak a garfikáid ... (ja, mikor is voltak rosszak )


köszi, igyekszem még fejleszteni (az sosem árt :lol: )

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #185367 Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Itt is megkérdezem.
Tudnátok ötleteket adni(és a segítségért is hálás lennék), hogy hogyan tudnék esetleg kardhüvelyt készíteni? Valami olyasmi is megfelelne, mint Beleg jelmezén a tegez, de már nagyon kéne.
Előre is köszi!

Peredhil - Thor

"Eladom az Internet teljes másolatát 5689 db DVD-n (vagy 2 DVD-n pornó nélkül)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #185274 Írta: Debrif
Debrif válaszolt a következő témában: Képzőművészet

"Amibe nem halok belle, attól csak erősebb leszek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.786 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére