Képzőművészet

Több
20 éve 6 hónapja #177336 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: igen jól rajzolsz!!!! 8O Ez a Gandalf... olyan mitha fénykép lenne....
én is hoztam pár újat, bát ezek most nem GYU-sak, hanem lovak...
a barátnőm és lova kicsit fanatikusan...
ezek is ők
meara
még1
Hát, ennyi... szívesen veszem a véleményeket...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177196 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Van egy új Gandalf-om - amíg a tolkien.hu-n nem kap engedélyt, addig feltettem ide is:
web.freewebsite.hu/well-of-souls/gandalf.jpg
Elnézést, már biztos elég unalmas, hogy mindig csak a Peter Jackson-féle interpretációkat hozom, de úgy néz ki, egyelőre még túl közeli a film-élmény :) (Brisa: azért már gondolkodom ám egy saját Gimlin is :) - talán egy kicsit "vikingesebb" lesz a kinézete...)
Minden jót, szép napot mindenkinek:
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176744 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
ha csak fele olyan jól tudnék festeni mint te, és negyed olyan részt tudnék bánni a színekkel... akkor én lennék a legboldogabb a világon.... :D (érsd.: igggen király vagy!!!!!)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176715 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hi!

Erda niire (Area) írta:

Lilah: húúú... igen jól rajzolsz embereket! (meg tündéket, meg hobbitokat....) Én is kérek még egy kis repetát belőlük!


Köszönöm :oops:
És ezúttal hoztam nektek egy színes képet. bár nem GYUs, de szerintem klassz.
img24.photobucket.com/albums/v72 ... zslono.jpg

aztán, még festegetek és most már próbálok színes képeket hozni.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176691 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah: húúú... igen jól rajzolsz embereket! (meg tündéket, meg hobbitokat....) Én is kérek még egy kis repetát belőlük! :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176675 Írta: Mirell
Mirell válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdvözletem!

Én csak annyit szeretnék hozzáfüzni a képekhezz, hogy nagyon szééééépek!!!!! gratuuuuu!!!! :hello: :itscool:

"Je me souriens ancients et je pleure. Emlékezem a régi napokra és sírok."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176369 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: Nekem is nagyon tetszik mind a két rajzod, egyszerűek de kifejezőek! :)
Lilah: Hozzál még!! Iszonyúan jók a rajzaid! :itscool:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176285 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Casspe, Timona: köszi a vélaményezést, örülök, hogy tetszettek a képek. A tündére azért írtam, hogy nem mondok rá semmit, mert úgy éreztem, arra már nem lehet mit mondani.... szerintem mindent kifejez, amit ki akartam vele fejezni.... :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176204 Írta: Casspe
Casspe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Nagyon jók vagytok! Ennyi szép rajz láttán nekem is kedvem támad rajzolni, nameg, hogy feltegyem a meglévőket.
Erda: Mért írod a tündésre, hogy "erre inkább nem mondok semmit" nagyon szép ?!
Sok sikert mindenkinek, csak így tovább! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175905 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: naon édi lett Eoweyn és Faramir- es képecke :D főleg az tetszik, hogy Faramir haja feketé!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175862 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hi!

Örülök hogy teszenek a műveim, ezért hoztam még kettőt. ezek is ceruzarajzok. Majd neki állok festeni, már hétvégén és készítek néhány színes fest ményt :wink:
Ezek lennének:
img24.photobucket.com/albums/v72 ... offire.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... overs_.jpg

Meg kell mondanom a ti rajzaitok gyönyörűek!
Dae: Nagyon tetszik a bosziuras :itscool: jól visszaadja a hangulatát,hogy sötét.
Well: a Gimli, 8O egyszerűen nem hittem a szememnek, mint egy fotó. KIRÁLY!
Lyra: csodás a Frodó és Samu! remek!

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175850 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
van két új képem. Átváltottam egy kicsit másik stílusra, ezért kérnék egy őszinte kritikát! Köszi!
tünde
Faramir & Éowyn (saját elképzelés)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175795 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Heliodos írta: Sikerült fölraknom öt képet ide, a Tolkien.hu-ra (ahová Brisa javasolta). Remélem nem gond, ha painttel lettek szerkesztve... :?
Sajnos, egyszerre csak ötöt enged, de "Több nap, mint kolbász"...
Ha most még nem látjátok az azért lehet, mert a státusza: "engedélyezésre vár".

Köszönöm a hasznos infokat mindenkinek!


Itt van a link: www.tolkien.hu/view.php?m=53&c=1&a=927 .

(Máskor lécci töltsd ki a 'Cím' helyét is, különben nem lehet megnézni a képedet. És még valami: ez egy Tolkien-honlap, így leginkább a hozzá kapcsolódó alkotásoknak örülünk. Bár majd egyszer ráveszem Svint, hogy csináljon egy 'Rajzok Középföldén túlról' kategóriát is a nem tolkienes műveknek. [size=9:18fxajn7]Ha már a verseknél és a rajzoknál van ilyen.[/size])

Well, tényleg eszméletlenül jó lett a képed. De én kíváncsi lennék a te saját Gimlidre is. :wink:

Artemisz, töltsd fel bátran azt a rajzot, itt a helye. (Én is feltöltöttem egy eléggé vázlatos és egy kissé gyerekesen megrajzolt tünde-rucit .) Kapsz majd néhány tanácsot, véleményt, ami segíthet tovább fejlődni. (Ha akarsz.) Neked csak az a dolgod, hogy ezeket ne támadásnak, hanem építő jellegű segítségnek fogd fel. És akkor a te rajzoddal is mindenki gazdagabb lett egy kicsit. :wink:
Hm... szóval fő a megfelelő hozzáállás a dolgokhoz. :mrgreen:

Finwe: Szerintem is csúcs szupi lett az a portré. A színek (is) nagyon tetszenek.


Well: Én nagyon szeretem a színeket. Sokszor csak úgy elkezdem hasznáni a színes cerkáimat minden előzetes elképzelés nélkül, és az alkotás közben kezd csak kibontakozni valami. Így készült pl. ez is: www.tolkien.hu/view.php?m=128&c=1&a=184

Amúgy én elég tehetségtelen vagyok a rajzban - és ezt nem azért mondom, hogy akkor most elkezdjétek mondogatni nekem, hogy "nem is igaz", hanem tényszerűen tudom, hogy így van - viszont imádok rajzolni, meg a színekkel játszani. Az alkotás öröméért. Szóval ez a magyarázat arra, hogy színvonalban, miért maradnak el a tieitektől. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175784 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm mindenkinek, hogy megnéztétek a Gimli-rajzot!
Lyra: Ez a Frodó-Samu szerintem annyira jó, hogy inkább tisztelettel hallgatnék róla, nem beszélek hülyeségeket :) Különösen tetszik a világos kompozíció, és a szép vonalvezetés.
Lilah: szintén a vonalak kanyargása és a határozottság tetszik!
Finwe: Ha ez az első pasztellportréd akor el tudom képzelni, hova fogsz fejlődni, tekintve hogy ez is nagyon jó. Tényleg, nehéz így, színesben rajzolni? (mindig ki akartam próbálni, de aztán mindig oda jutottam, hogy ez nekem úgyse fog menni)
Raweny: Fene megette a Boszorkányurat, lehet hogy hallgatok rád, és nekiugrok, de nem hiszem, hogy nagyon sok szerencsém lesz vele...
Dae: Nekem ez az Asmodeus nagyon bejött (a többi is szép, de ahogy a tűz kanyarog, az tényleg kifejező!)
[size=9:8zxa0c2q]OFF Ezek után Isten (és a topicgazda) bocsássa meg nekem, de gondolom a három s-es sass nem véletlenül íratott csupa kisbetűvel... /OFF
(Dae: már preventíve jól szájba is vertem magam :) )[/size]

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175772 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dae: nekem tetszenek, kül. a bosziuras, az nagyon jó! 8)
Téged ezekkel vágtak ki???!!!!!!!!!! :evil:
Jesssszusom, kezdek félni... :roll:
Well: ez a Gimli grandiózus!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Az enyémre majd mondtok valamit? :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175661 Írta: Heliodos
Heliodos válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sikerült fölraknom öt képet ide, a Tolkien.hu-ra (ahová Brisa javasolta). Remélem nem gond, ha painttel lettek szerkesztve... :?
Sajnos, egyszerre csak ötöt enged, de "Több nap, mint kolbász"...
Ha most még nem látjátok az azért lehet, mert a státusza: "engedélyezésre vár".

Köszönöm a hasznos infokat mindenkinek!

May the Light watch over us on our Way!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175660 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Siss, köszi, hogy észreveszel! Édes vagy!

De szvsz ezek a rajzok SZÉPEK!!

Amúgy figyi, erre az oldalra tuti nem raknám fel a skiccemet, de ha elküldöm mailben, akkor felpakolnád az oldaladra, onnan be tudjuk szúrni a Fórumra! Na?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175657 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
OFF
[size=9:1hm3o50t]szátokra csapok, ha még egyszer beoffoltok, azt a biológus hét meg a nyolcatokat! [/size]:twisted:
ON

Well: Tök jó ez a Gimli. Nagyon illik hozzá ez a szemcsés látványvilág.
Finwe: Gyönyörű lett a pasztellportré! Még sok ilyet! ;) (Egyébként ábrázol konkrétan vkit?)
Lilah: hangulatosak ;) Szép stílus vagyon kiforróban, csak így tovább!

Artemisz, ezt a három borzalmat by me neked ajánlom... Ha én be merem tenni ezeket, amikkel páros lábbal rúgtak ki tavaly az Iparművészeti felvételijéről, akkor te se nyafogj, babám, tedd be a rajzockáid. :)
A minőségekért elnézést, még fel kell fedeznem az új szkennerem csodáit. :?

<a target="_blank"href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/eowyn.jpg">Éowyn

<a target="_blank" href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/eowyn-nazgul_001.jpg">Éowyn és a Bosziúr...

<a target="_blank" href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/demon.jpg">Démonidéző avagy Asmodeus a férfianatómia eme nem követni való művészeti díszpéldányát már ismerhetik páran.... :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175651 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Felagund írta: [size=9:rdm8a1tp]Bár mifelénk a sasst két (összesen három s-sel írják) ;) [/size]:twisted:

:roll: :evil: :x :roll: :?

/OFF

FINWE, EZ TÉNYLEG NAGYON ÉDES!!! Szépek a színek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175639 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: és még valami, remélem le tudjátok tölteni. Figyelem kicsit nagyobb: 1 Mb. A minősége nem túl jó a tömörítés miatt, és elvileg nem kéne így szaggatnia.

finwe.freeweb.hu/sas2.avi


Ez tök aranyos :up:

[size=9:1w4gfu8q]Bár mifelénk a sasst két (összesen három s-sel írják) ;) [/size]:twisted:

[size=9:1w4gfu8q]Aki volt/van valaha ELTE-s biológus, az tudja miről beszélek :mrgreen: [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175598 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Végre enyém az egész éjszaka, csak ne kéne holnap korán kelni...pedig nincs is suli :(
Lilah: A Sorceress különösösen tetszik, de az egész: a stílus, a karakterek, a megkomponálás nagyon bejön; El tudnám képezelni őket színesben, mint könyvillusztációkat.
Finwe: Ez sz'tem egy olyan rajz, ami előrevetíti mikre leszel képes, ha egyre többször dolgozol pasztellel: Sokmindnere! :D No para, ez mondhatni rútkiskacsa effektus, csak itt a rútkiskacsa szépkiskacsa :D
Well: Az a Gimli tényleg nagyon ütős. Megpróbálkoznál ilyen formában a Boszorkányúrral is?
Apropó vonalvezetés: a szaktanár mindig rágja a fülünket, hogy pontos egy vonalas terveket kell készíteni; Ja és elfogadta Mória Kapujára a tervet, sz'val jövőhét keden már el is kezdem faragni!!! Remélem nem fogjátok leharapni a fejem, de az oszlopokat rendesen át kellett alakítanom :roll: , mert csak úgy ment bele. Ha lesznek fotók a "munkálatokról" beraknám, persze ha érdekel egyáltalán bárkit is.
Pusszancs!

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175530 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hoztam új Frodo-Samut:
img22.photobucket.com/albums/v66/_Lyra/4d75b607.jpg

Remélem tetszik! :wink:

És köszi szépen Well, meg mindenki! :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175339 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: Ez életem első pasztellportréja (bár pasztellel sem rajzoltam még sokat és portrét sem). Elég gyenge, főleg a szemei rosszak, bandzsít meg merev, meg sok hiba van benne, de tán kezdetnek megteszi :)

Finwe, ez nagyon szép!!! :itscool:
Ügyes vagy! Nem is bandzsít!

Én most gyűjtögetem a bátorságom, fel merjek-e rakni egy előadáson született tollskiccet az oldalra, Rayan azt mondta, nem rossz.. remélem, megértőek vagytok... :oops: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175337 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: Ez életem első pasztellportréja (bár pasztellel sem rajzoltam még sokat és portrét sem). Elég gyenge, főleg a szemei rosszak, bandzsít meg merev, meg sok hiba van benne, de tán kezdetnek megteszi :)


Akkor milyen lesz a sokadik?! Ez gyönyörű! És tele van fantáziával. Roppant tehetséges vagy. Melegen ajánlom, hogy élj is vele.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175100 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: Ez a Gimli nagyon sikerült lett, iszonyúan tetszik! De téged úgyis mindig csak dícsérni lehet, ez nem ér... :D
Lilah: Nagyon tetszenek mind a rajzaid, meg a stílusod!
Finwe: Szerintem jó lett ez a portré, kit ábrázol?

Én sajnos nem vagyok valami termékeny mostanában, de majd felteszek pár rajzot ide a tolkienre... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174908 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: finwe.freeweb.hu/sas2.avi

Hát ez nagyon yóóóóóóóó!!!

Lilah írta: img24.photobucket.com/albums/v72/ibolya/Eagle.jpg

Lilah ez tetszik a legjobban, de a ceruzával készült rajzaid is nagyon jók, bárcsak tudnék ilyen szép emberi alakokat rajzol, nekem ez a része sose ment jól...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174891 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Feltettem néhány képemet a netre, ha van kedvetek nézéttek meg.[size=9:15bu0cvt]Szerintem egész jók[/size].
de mondjátok meg ti.
img24.photobucket.com/albums/v72 ... r_Arda.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... Tirion.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... uthien.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... /Eagle.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... adriel.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72/ibolya/Lake.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... aramir.jpg
img24.photobucket.com/albums/v72 ... ceress.jpg

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174883 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na én is hoztam valamit.

Ez életem első pasztellportréja (bár pasztellel sem rajzoltam még sokat és portrét sem). Elég gyenge, főleg a szemei rosszak, bandzsít meg merev, meg sok hiba van benne, de tán kezdetnek megteszi :)

finwe.freeweb.hu

és még valami, remélem le tudjátok tölteni. Figyelem kicsit nagyobb: 1 Mb. A minősége nem túl jó a tömörítés miatt, és elvileg nem kéne így szaggatnia.

finwe.freeweb.hu/sas2.avi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174823 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Artemisz: köszönöm :)

Megsúgod, mivel rajzoltad?

3B-s ceruzával, egy kicsit durvább rajzlapra
[size=9:rw39vj41]OFF Megmutatod az Elladan-rajzot? /OFF[/size]

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174787 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Well-of-Souls írta: Tisztelettel hoztam egy Gimlit, és betettem a Fan Fiction szekcióba ( ide ). Remélem, nem szúrtam el a linket...

Atyaég, Well, ez NAGYSZERŰ!!! 8O
Megsúgod, mivel rajzoltad?

[size=9:1j6iwpg9]OFF: Én múltkor fizkémen Elladan-rajzolással ütöttem el az időt.. :roll: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.654 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére