Képzőművészet

Több
20 éve 5 hónapja #181867 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!
Én is hoztam három új képet, de alig merem őket berakni...

az első engem ábrázol, mármint Erda niirét, de a festést nagyon elrontottam... :roll: :oops:
katt

a második egy Cserháti számra született ( a lány lábánál egy fénykép van)
katt

a harmadik életem első férfi "portréja"
katt

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181769 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jogos Felagund kérdése... És őszintén szólva már próbáltam, de az eredmény elég borzalmas lett...
De azért próbálkozom, és ha érdemesnek találom rá, megmutatom nektek.

Képtelen vagyok elég sokáig megtartani a képet az fejemben úgy, hogy lássam a részleteket. Márpedig megfigyelés nélkül nem megy... Legalábbis nekem. :oops:

Azt a másik rajzot, amit Artemisznek csináltam, már neki adtam, úgyhogy legfeljebb ő tudja majd feltenni, ha beszkennelte... :roll:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181692 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Felagund írta: Hmm...

Wellnek az önálló munka is elég profin megy szvsz...


Ezt egyértelműnek gondoltam a másolás után, de bocsánat, ha nem volt az :oops:

No jól van, end off.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181691 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: Artemisz, akkor rugdosd szépen, hogy tegye be ;)

Rendicsek!

Még ma megrugdosom, ígérem!!

Amúgy az én rajzom is scannelődik épp egy barátnőmnél.. nemtom, mikor adja oda végre.. :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181689 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hmm...

Wellnek az önálló munka is elég profin megy szvsz...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181688 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Wellen és Tarathradielen kívül ebben a topikban senkinek nem megy még profi szinten a másolás. Ez van, hiába elsősorban a dicséretekre helyezzük a hangsúlyt. Ezért kéne mindenkinek művelnie - mondom én, aki egyáltalán nem művelem...

Artemisz, akkor rugdosd szépen, hogy tegye be ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181686 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Van Goghnak se volt önbizalma...
Egész életében 1 db képet adott el, azt is a testvérének :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181684 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Felagund írta: [size=9:1pbsa1y2](dilettáns biológus, aki csak felboncolt állatokat tud rajzolni :P )[/size]

[size=9:1pbsa1y2]Én még azt se....[/size] :roll:

De igazán, szvsz amíg meg nem jön az önbizalma, másolhat nyugodtan.
Van Gogh is másolt...

Na de majd!!!!

Amúgy amit nekem rajzolt, az se másolat...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181682 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena/sissee írta: Eleniel, ne hallgass a dilettáns biológusokra! :evil3: Nagyon helyes, hogy másolsz, normális esetben ezzel is kezd a művésztanonc. Lehet képzeletből, de akkor több esély van rá, hogy olyan rémségek jönnek ki, mint mondjuk az enyiméi. 8O Sokkal jobban megtanulhatsz rajzolni, ha másolással kezded. ;) Hajrá, mert tényleg van tehetséged! :D


A másolás szvsz már tök jól megy neki, nem kéne továbblépnie?
[size=9:ypnn1j4z](kérdezi a dilettáns biológus, aki csak felboncolt állatokat tud rajzolni :P )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181680 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Eleniel, ne hallgass a dilettáns biológusokra! :evil3: Nagyon helyes, hogy másolsz, normális esetben ezzel is kezd a művésztanonc. Lehet képzeletből, de akkor több esély van rá, hogy olyan rémségek jönnek ki, mint mondjuk az enyiméi. 8O Sokkal jobban megtanulhatsz rajzolni, ha másolással kezded. ;) Hajrá, mert tényleg van tehetséged! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181676 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ez is jó, de nem tudnál néha saját fantáziából dolgozni, ha már ilyen remek tehetséggel vagy megáldva? ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181670 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi... :wink:
No, akkor még egy...

www.tolkien.hu/view.php?m=128&c=1&a=991

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181669 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Eleniel, ez inkább kicsit Lúthienes szvsz...
De persze gyönyörű!

[size=9:2lmkag0p](Hogy állsz Elladannal?) [/size]:wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181668 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Eleniel (csillaglany) írta: Üdv, megint én zavargok...!

Újabb szösszenetek, szintén a filmből. 8) :wink:

www.tolkien.hu/view.php?m=128&c=1&a=990

Nem tudom, látható-e amíg nem engedélyezik, most raktam fel... Ha nem, akkor kis türelmet kérek... :)


Látható!
Tök jó! :up:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181666 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv, megint én zavargok...!

Újabb szösszenetek, szintén a filmből. 8) :wink:

www.tolkien.hu/view.php?m=128&c=1&a=990

Nem tudom, látható-e amíg nem engedélyezik, most raktam fel... Ha nem, akkor kis türelmet kérek... :)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181533 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm!

Büzsü, várom a mintát!
Mentem egy kicsit magam: azért olyan "elnagyoltak", mivel ezek a vázlatfüzetemben vannak, és egyiket sem akartam olyan nagyon profin befejezni, csak próbálkoztam...
Lovat meg most rajzoltam először, fényképről.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181485 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Csak ámulok magamon... Véleményt írok, ez hihetetlen... Becsüljétek meg, túl sokszor nem láttok tőlem hasonlót! 8) :lol:

Lestat: az angyal határozottan tetszik, kissé sötét, akárcsak a K.O. (mármint nemcsak a kép, hanem a hangulata is) - de hát mit várjon az ember/tünde egy vimpártól :twisted: ?

Büzsü: A Fullánk jó lett, csak a kép címe nem tetszett :roll: , csak hogy szőrszálhasogassak egy kicsit...

Sissee: a Testőr-ben a férfi arca nagyon megkapó. A szemeket irigylésre méltó könnyedséggel rajzolod. Gratula hozzá! Tetszenek a határozott, tiszta vonalaid - én hajlamos vagyok halványan, óvatosan rajzolni, nem vagyok ily merész. De hát... aki mer ugyebár... :lol:

Olosta: A lovason ledöbbentem. Mintha ki akarna ugratni a képből. Elképesztően jó! A többinél az az érzésen, hogy kissé elnagyoltak, mintha nem lennének befejezve...

Well: nos, ahhoz képest, hogy próbálkoztál, nem semmi... :wink: Én is szeretnék így próbálkozni - bár egy másik világ intelme szerint ugyebár a tedd vagy ne tedd filózófia a nyerő. Akárcsak nálad. Szintén gratula! :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181480 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Büzsü, szerintem az a minta többeket is érdekelne ;) Engem legalábbis biztosan.

Well: nagyon tetszik az impresszionista beütés :cool:

Olosta: A kelta csomók nagyon jók, Büzsüt tudnám idézni: légy egy kicsit határozottabb a vonalakkal. A Lovas szintén nagyon tetszik, főleg a férfi. A lónak kicsit rövid a nyaka és a farával is vannak gondok, de ha ez az első rajzod egy lóról, akkor azt kell mondjam, fenomenális. A ló és az emberi kéz az, amki leginkább ki szokott fogni az emberen. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181403 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: Nagyon szuperek a rajzaid, de ha már kérted, akkor leírom, hogy mit tudnál javítani, ezáltal könnyen fejlődni:
- a mintáknál egy kicsit határozottabb vonalakat húzz.. próbálj meg ne többször ráhúzni, csak egyszer, inkább radírozz, ha nem jó, de ne húzz rá többször, mert akkor már látszik hogy nem eléggé határozott... amúgy profik :D :D
- van amikor szépen ki tudod fejezni, az arc egyes elemeit: pl. a "Férfi"-nál a száj és a szakál vagány, viszont a szemen tudnál javítani, mert csak egy kis hibád van... majd priviben küldök egy mintát, hogy hogyan lehet jó szemet rajzolni... csak be kell scanneljem a mintát...
- a "Lovas" meg aztán, ahozz hozzá se szólok (ill. igen: "hűaztateringettit" :D :D ) - tényleg szerintem nagyon jó, díjjat nyerhetnél vele, ez komoly... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181335 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Well-of-Souls írta: Én meg összeszedtem végre magam, és hosszas szenvedés után megpróbálkoztam a festékkel is. Íme, ez a valami lett belőle (semmi Tolkienes ezúttal, bocs...):
web.freewebsite.hu/well-of-souls/sopron.jpg

Ez akár Gondolinnak is elmenne.... :lol: :wink:

Nagyon szuper vagy, Well! :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181333 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én meg összeszedtem végre magam, és hosszas szenvedés után megpróbálkoztam a festékkel is. Íme, ez a valami lett belőle (semmi Tolkienes ezúttal, bocs...):
web.freewebsite.hu/well-of-souls/sopron.jpg
Hát, nem egy nagy húzás, de nekem a hely sokat jelent, azért is ezzel kezdtem....
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181275 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Hoztam egy-két újabb képet.
Nagyon kérlek titeket, hogy bírájátok őket, mert nagyon szeretnék fejlődni, de ha nem kapok semmi visszajelzést, nem tudok!

A képek:
:arrow: Kelta-minták:
Csomó-1
Csomó-2
Csomó-3
Hosszú minta
:arrow: Fantasy-képek:
Varázsló
Varázsló-nő
Tünde
Félfejű csúnyabácsi - immáron a szkennelt változata.
Torony
Férfi - talán egy általam elképzelt Aragorn, vagy egy rohír.
Korona - a Gondori Király koronája (vagyis Aragorné), ahogy én elképzelem [size=9:2uprfofr](szerintem a filmben nem volt a legjobb, persze ott is szép volt)[/size]
:arrow: Egyéb képek:
Férfifej - ne kérdezzétek, hogy ki, mert nem tudom.
Lovas - nos, mindenféle nagyzolás, vagy akármi nélkül mondom, hogy ez életem eddigi legjobb rajza. Ha nagyon a GYU-hoz akarom kapcsolni, akkor mondhatnánk, hogy egy általam elképzelt rohír. De én nem akarom nagyon a GYU-hoz kapcsolni. :twisted: Ezért azt mondom, hogy ez egy, a saját világomban (Rejtekföldén) élő lovas ember (éjoung), név szerint Deli. (Deli azért áll olyan furcsán a nyeregben, mert éppen fékezi a lovat.)

Azt hiszem, egyenlőre ennyi.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181175 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dae-elena/sissee: Nekem is a bagoly szelleme tetszik, es ami a legszuperebb a rajzaidban az, hogy a vonalak nagyon hatarozottak es kifejezoek. Na latod, ez hianyzik nagyon nalam, de remelem en is fejlodom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181153 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dae: Azt a mindenit a Bagoly szelleme fergetegesen jó! *ámul-bámulemotikon*

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181149 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Büzsü: egyáltalán nem amatőr :wink: Szép lett.
Lilah: főleg az edzés tetszik, annak nagyon ott van a hangulata!
Eleniel: sztem nagyon jók a portréid, különösen Elrond orrát emelném ki 8) De komolyan, nagyon jól elkaptad az arcokat, és szépen árnyékolsz.

Én es hoztam megint két szörmedvényt:

<a target="_blank" href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/guardian.jpg">A testőr

<a target="_blank" href="img22.photobucket.com/albums/v67/Arikan/bagolyszellem2.jpg">A bagoly szelleme ez egy nagyon kedves embernek volt ajándék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181117 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok! En is csak most talaltam meg ezt a topicot, mint Lestat, de nagyon jol jott, legalabb el tudom kuldeni az en kepemet is:-)

tolkien.hu/view.php?m=128&c=1&a=974

Egy kicsit amator...de azert felraktam...zsolt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181028 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mercy. :cool2:
Az az egyetlen baj, hogy tudnék mostmár világosabbakat is, de nincs miről, hisz az összes valamire is méltatható művem a suliba van pályázaton. De azért ez a K.O.-t még meg tudom mutatni. Márha bárkit is érdekel... :sleepy:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181025 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hmmmm.... Lestat, ez nem is rossz (értsd: húazanyjamindenségitdejó). 8O :itscool:
Csak az az egy icuripicurikácska gondocskácska van vele, hogy angyon sötét - legalább is nálam. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #181023 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hmmm, ezt a topicot valahogy eddig észre sem vettem. Nem is értem miért... :? , de ha már így rátaláltam, ha gondoljátok nézzétek meg a rajzom egy régi karakteremről

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #180998 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah: nekem soha nem jönnek be a rajzaid teljese, hanem csak 1-2 cm!!! :cry:
Well: az új rajzaid is szokás szerint fantasztikusak!!Nagyon tetszik!!!
Eleniel: nekem az Elrondod tetszik:nagyon szépen árnyékoltad az orránál,meg úgy az egész tök jó :wink:
Én meg majd hamarosan megpróbálok új rajzocskát felrakni(ha nem bánjátok) :lol: , csak előtte vhogy fel kéne pakolni a gépre :roll: szóval napok kérdése :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.692 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére