Képzőművészet

Több
20 éve 3 hete #214363 Írta: Aniva
Aniva válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Area:

Tejesen jó, csupán a szájon van egy-két javítani való. Az árnyékolás profi, a szemek pedig rendkívül kifejezőek.
:itscool:

"Angels, they fell first, but I'm still here"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214314 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Öhmmm, asszem ott a baj, hogy útközben áthelyeztem a képet!
Na talán most jó lesz!

img.photobucket.com/albums/v234/ ... k/tnde.jpg

ez egy tünde, a feje nem a legjobb, de a ruha a lényeg! ;)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214293 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Hoztam egyet énis (véleményt ha lehetne) Valamelyik nap, unalmamban leültem rajzolni...: img.photobucket.com/albums/v234/ ... e/tnde.jpg

Nekem nem nyílik meg, lehet, hogy valami baj van a hivatkozással (vagy velem)...? :wink:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214274 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lyra írta: Hoztam két újabb szerzeményt, ŐSZINTE VÉLEMÉNYT ÍRJATOK LÉGYSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *könyi szmájli*


img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02239.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02240.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02245.jpg ez ugyanaz csak vaku nélkül :roll:

bocsának a rossz minőségért :cry:


Nekem, megmondom őszintén, az első kép jobban teccik, az kidolgozottabb, de úgy ánblokk mindkettő nagyon jó lett!!! :wink: :D 8)
Javasolhatnék? Ha legközelebb is fotózod a rajzaid, próbáld meg úgy, hogy lerakod a földre, és fölé állsz, mert akkor is be tudod állítani, hogy az egész fényképezési felületet kitöltse, ráadásul nem is torzul, és próbáld meg jó világos helyen, hogy ne kelljen vakut használni, mert az a képnek is árt! DE AMÚGY NAGYON SZÉÉÉÉÉÉÉÉPEK!!!!!!!!!!!!!!!!! :up:

Hoztam egyet énis (véleményt ha lehetne) Valamelyik nap, unalmamban leültem rajzolni...: img.photobucket.com/albums/v234/ ... e/tnde.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214264 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lyra: nagyon szépek a képek! :itscool: Boldog lennék, ha legalább fele ilyen jól tudnék rajzolni, mint te. De arra kérlek téged, és mindenki mást is, aki fotózza a rajzait (köztük néha én is), hogy próbáljátok meg amennyire csak lehet szemből fényképezni a képet, mert úgy egy kicsit kevesebbet torzul.

Jé, 300 ! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214231 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: köszönöm szépen a bő kifejtést. Ezt a képet rotringgal csináltam (látom, ahogy mindenki elsápad), és direkte kemény heggyel, mert úgy szebben ki tudom dolgozni. A puha ceruzával is megy a dolog, szinte az összes rajzom azzal van árnyékolva. Még egyszer köszi! :wink:
Lyra: tuti az nők ruhája, nagyon jó az árnyékolás! Az elsőneél az arc tényleg kicsit ferde. Egyszzer éán is megpróbáltamm lehajtott fejet rajzolni... ne tudd meg mi lett belőle... :oops: A mmásodik képem a haj, és a ruha csodás!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214228 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lyra írta: Hoztam két újabb szerzeményt, ŐSZINTE VÉLEMÉNYT ÍRJATOK LÉGYSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *könyi szmájli*


img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02239.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02240.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02245.jpg ez ugyanaz csak vaku nélkül :roll:

bocsának a rossz minőségért :cry:


Az első kép nekem nagyon tecc, főleg azok a virágok a földön, tök jól megcsináltad! Az arcberendezés arányaira picit jobban figyelj (bár nem tudom mit pofázok, mikor rendszeresen elkurjantom az arányokat), amúgy összességében nagyon tuti :D

A második képből nem sokat látok, de az a lobogós ruha nagyon bejön :wink:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214219 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hoztam két újabb szerzeményt, ŐSZINTE VÉLEMÉNYT ÍRJATOK LÉGYSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *könyi szmájli*


img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02239.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02240.jpg
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02245.jpg ez ugyanaz csak vaku nélkül :roll:

bocsának a rossz minőségért :cry:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214211 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: a szemei félelmetesek, szó szerint. Én megrémültem tőlük. 8O (Bocsi) Milyen ceruzával csináltad? Nekem úgy tűnik, hogy valami keményebbel. Ha árnyékolsz, használj puhább ceruzát! Az egész olyan egysíkú, és engem nagyon zavar a kockás papír. Őszintén szólva, nekem jobban tetszenek azok a képeid, amiket nem vagy nem teljesen modelről rajzolsz. Úgy tűnik, hogy ha megpróbálsz ragaszkodni a látványhoz, az megbénítja a tehetségedet. :? Minden esetre próbálkozz még, attól csak jobb és jobb képeket fogsz alkotni. :wink: [size=9:3tgyboxe](Próbálj ki puhább ceruzát is!)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214209 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kalibur írta: Hurrá! Végre megint itt! Szeretlek titeket... megint láttam sok szépet!
Bár igazság szerint per pill főleg Nefrédielnek intézném mondandómat...
Bár az 'az kritizálja, aki jobban tudja csinálni' faktor kiesik (jó, zuhan, de ez mind1), talán mégis élnék némi kritikávan (nem, ne kövezzen meg senki...) manga téren (vagy nevezzük mondjuk építő jellegű javaslatnak):
Az arcokat úgy rajzolják, hogy a szemek távolabb vannak egymástól... egy német Hogyan rajzoljunkban olvastam: "I den Raum zwishcen den Augen passt in der Regel noch ein 3. Auge" - tehát (bocs, nemtom, tudsz-e németül, ha igen, no offens) a két szem közé általában még egy harmadik is beférne.
Arashi viszont jól sikerült! Szeressük az X-et...
A többi kép pedig... ehh, leesett az állam, majd ha megtaláltam, folytatom ^^


Hmm, ha tudsz még ilyen írott szabályokat manga-rajzolással kapcsolatban, kérlek oszd meg velem :wink:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214124 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hurrá! Végre megint itt! Szeretlek titeket... megint láttam sok szépet!
Bár igazság szerint per pill főleg Nefrédielnek intézném mondandómat...
Bár az 'az kritizálja, aki jobban tudja csinálni' faktor kiesik (jó, zuhan, de ez mind1), talán mégis élnék némi kritikávan (nem, ne kövezzen meg senki...) manga téren (vagy nevezzük mondjuk építő jellegű javaslatnak):
Az arcokat úgy rajzolják, hogy a szemek távolabb vannak egymástól... egy német Hogyan rajzoljunkban olvastam: "I den Raum zwishcen den Augen passt in der Regel noch ein 3. Auge" - tehát (bocs, nemtom, tudsz-e németül, ha igen, no offens) a két szem közé általában még egy harmadik is beférne.
Arashi viszont jól sikerült! Szeressük az X-et...
A többi kép pedig... ehh, leesett az állam, majd ha megtaláltam, folytatom ^^

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214086 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: jó az árnyékolás, és a feltartott kéznél a ruha gyűrődése nagyon jó!
Léofwyn: újabb kisebbségi komlexus bomba... gyönyörűűűű!!!! 8O
Lyra: jó a hangulat, a napraforgók teccenek.

végül egy saját kép, itt megpróbáltam megmaradni a modellnél, és árnyékolással kialakítani az arcformát. Nem a legszebb, ezt elismerem, de kérek szépen véleményt...
kep.tar.hu/galina/images/pic5889225.jpg

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214085 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta írta:

Olosta írta: Üdv mindenkinek!

Végre sikerült beszkenneltetnem a táborban készült rajzomat, amihez Nellas állt modellt. :D
Kicsit ilyen lett, kicsit olyan lett, döntsétek el Ti, hogy milyen lett. :lol:

A rajz


Azt sejtem, hogy fölösleges betennem saját képet, mert alig-alig tudok rajzolni. De arra kérlek Titeket, hogy erősítsetek meg ebben a hitemben, és akkor többé nem fárasztalak benneteket a firkálmányaimmal.


OLOSTAAAA! Nem mondunk ilyeneket!!!!! :closed: Különösen magunkról, mert akkor csak erősítjük a tudatunkat! Amúgy ez a rajz stéééép lett, nekem tecc!!!!!!!! :up: :itscool: :biggrin2:
MÉG![/b]

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214049 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta írta: Üdv mindenkinek!

Végre sikerült beszkenneltetnem a táborban készült rajzomat, amihez Nellas állt modellt. :D
Kicsit ilyen lett, kicsit olyan lett, döntsétek el Ti, hogy milyen lett. :lol:

A rajz


Azt sejtem, hogy fölösleges betennem saját képet, mert alig-alig tudok rajzolni. De arra kérlek Titeket, hogy erősítsetek meg ebben a hitemben, és akkor többé nem fárasztalak benneteket a firkálmányaimmal.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #213995 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: Nefrédiel: táborban a te képeideért félig kimaradtam egy csoportgyűlésből (ezt vedd a világ legnagyobb dícséretének) :D


Öööhh... :) :oops: :D 8)
Természetesen dicséretnek veszem méghozzá elég nagynak :D
De azt azért hozzátenném, hogy Ejnyebejnye! :P

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete - 20 éve 3 hete #213993 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: táborban a te képeidért félig kimaradtam egy csoportgyűlésből (ezt vedd a világ legnagyobb dícséretének) :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #213767 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae/siss írta: Léofwine: 8O Elképesztően jól használod a színeket! Milyen festéket használsz?


Öhmm, most a válaszom lehet, hogy kissé arcoskodónak fog hatni, vagy fellengzősnek, vagy szakbarbárnak :oops: . Ha esetleg így gondolnátok, akkor neharaguggyatok :oops: , mert nem annak szánom, csak másképp nemtom elmagyarázni :) :
Nos, mivel én ilyen pályára készülök, leginkább művészellátóban vásárolok magamnak mindent. Ez a festék nem olyan, mint azok a korongos vízfestékek, amit a papírboltban is lehet venni (azokkal is lehet dolgozni, csak sokkal nehezebb :wink: ), hanem Panno'Color márkájú akvarellfesték. Elvileg ez is ugyanolyan vízfesték, de olajosabb, és élénkebbek a színei is. Egyetlenegy hátránya van, ha ilyet akarsz, készülj fel, hogy egy hat színből álló alapkészlet 3-4 ezer forint, de ha komolyan szeretne valaki ilyesmivel foglalkozni, érdemes beruházni, és ha ügyesen használod legalább egy évig kitart.

NEFRÉDIEL: A manga témában megmondom őszintén nem vagyok otthon (nem szeretem igazán), de ettől függetlenül ezek jók. :up: A három testőrös nagyon bejön! És sokszor nem az a lényeg, h honnan kapod az ihletet (mint pölö most a focisták ;) ), hanem, hogy abból egy jó rajzot kreáljál. Nagyon teccenek egyébként! Jah, és az a piercinges pasas, annak van hangulata rendesen, az első kép No.1 :up: !!!

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #213696 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae/siss írta: Nefrédiel: A manga mint stílus nekem veszettül nem jön be, mindenestre azok a rajzaid is szépek. Amitől én elaléltam, az a Három testőrös kép. Cupi:))) (a bal oldali nem Michael York fiatalon?)


Örülök h teccenek a muskétás fiúk :) :D Ők valójában olasz focisták, de ne kövezzetek meg a perverzióm miatt :P (csak néztem a meccset, és beindult a fantáziám, hogy mi lenne ha ők... hmm :) )

Na de most itt egy újabb darab.
Ma délután működtem
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5868122.jpg

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #213541 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: A manga mint stílus nekem veszettül nem jön be, mindenestre azok a rajzaid is szépek. Amitől én elaléltam, az a Három testőrös kép. Cupi:))) (a bal oldali nem Michael York fiatalon?)

Léofwine: 8O Elképesztően jól használod a színeket! Milyen festéket használsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #213540 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
"Mar 5 eves koromban szenvedelyesen szerettem lerajzolni a dolgokat a maguk valosagaban. Otvenevesen szamtalan kepet tettem le a nyilvanossag ele, de nem sokat ert, amit hetveneves korom elott alkottam. 73 eves koromban tanultam meg jobban felfogni a termeszetet, hogy mi az hogy allat, noveny, madar, hal es bogar. Ebbol az kovetkezik, hogy en nyolcvaneves koromban meg tovabb fogok jutni; kilencvenevesen sikerul majd behatolnom a dolgok titkaba; szazevesen egesz biztos igen magas fokot erek el; es amikor atlepem a 110. esztendot, minden, amit festek, a legparanyibb pont vagy vonas is elettel lesz tele.
Mindezt leirtam hetvenot evesen, a nehai Hokusai, ma Gwaiko Rojin, az oregember, aki bolondul a rajzolasert."

Egy kep a mestertol:
www.shermanleeinstitute.org/imag ... ai-big.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #213474 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nah.
Játszogattam a digifotógéppel, több-kevesebb sikerrel. Szóval az egyik kép beszürkült, a másiknál becsillogott a vaku, de azért a lényeg látszik :)
Azokat rakom be, amiket még itt nem mutattam ebben a topicban
Az első három ugyanarról a pasiról készült:
Ez is kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5716108.jpg
Ez is kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5845250.jpg
Meg ez is. kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5856763.jpg
Első próbálkozásom anime-manga témában: kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5845097.jpg
Egy szereplő egyik sorozatból (Arashi) kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5845095.jpg
Saját kitalált figura kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5845096.jpg
Szintén kitalált kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5845098.jpg
Athos, Porthos és Aramis :) (aki felismeri h kik ezek valójában, piros pont :D ) kep.tar.hu/nefrediel/images/pic5845099.jpg

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213210 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lyra írta: Fehér lapra :wink: csináltam egy tűhegyű felete, és egy vastak lila filccel :wink:

Köszönöm, hogy véleményezitek, örülök hogy tetszik :wink: :lol: :oops: :lol:


Ehmmm akkor bocsesz :oops: , én aszittem, valamiféle sötét papíroson van, akkó lehet, h a szkennelés, vagy a monitor átka...Mer nekem meglehetősen sötéten látszik, de szvsz ez fehérben is jóóóóó :D , így meg kifejezetten hangulatos..

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213203 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Fehér lapra :wink: csináltam egy tűhegyű felete, és egy vastak lila filccel :wink:

Köszönöm, hogy véleményezitek, örülök hogy tetszik :wink: :lol: :oops: :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213177 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Toma gazda írta: Léo: nem akarok pofátlannak tűnni de mintha egy ici picit hasonlítana rád
de gyönyörű :hello:


Tomácska, az estelegesen az emberi gyarlóságomnak köszönhető csak, ne aggódj :wink: :mrgreen: , igaz, bár én nem látok hasonlóságot. De azér örülök, ha tecc. :)

Lyra: Cééép :up: , és marha jó ez a technika, amivel csináltad. Bár csak tippelni tudok, h mivel készült, annyi biztos, h sötét lapra, ami naon jól mutat így. A lilát valamiféle temperával festetted?

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213135 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lyra: Nekem nagyon tecc, mivel csináltad?
(Bocsi, de hülye vagyok a technikákhoz....)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213131 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Léo: nem akarok pofátlannak tűnni de mintha egy ici picit hasonlítana rád
de gyönyörű :hello:

Lyra:naggyon teccik a fekete fehér háttérben a lila :itscool:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213120 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Léofwine: ez gyönyörű!!!!!!!!! nagyon szépen festetted meg :lol: naggggyonagyon szép!!!!

én is hoztam egy képit, nekem is mindenképp véleményt!!! :wink: :lol:
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C02098.jpg

egy kicsit elszarta a fényképezés, mert egy cseppet sötétebb lett :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213091 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok! Megen hoztam rajzot, nemrég készült el. Ez Théodwyn, Éomer, és Éowyn édesanyja abban az időben, amikor elvette Éomund. Nem véletlen, hogy meglepően hasonlít Éowynra! Véleményezzétek, még akkor is, ha nemteccik oks? :oops: :D :) 8)

img.photobucket.com/albums/v234/ ... hodwyn.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213051 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv mindenkinek!

Végre sikerült beszkenneltetnem a táborban készült rajzomat, amihez Nellas állt modellt. :D
Kicsit ilyen lett, kicsit olyan lett, döntsétek el Ti, hogy milyen lett. :lol:

A rajz

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212878 Írta: miovac
miovac válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Laurelen:hmmm... akkor kezdem is 8)
kösze

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.069 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére