Zene

Több
20 éve 4 hónapja #190311 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Zene

Alyr Arkhon írta: Be leszünk zárva? Miféle tábor lesz ez?
Ilyen táborokat (mármint ahonnan nincs eltávozás) az utóbbi 100 évben jópár helyen csináltak és sehol sem aratott osztatlan sikert...


Nem én mondtam... :roll:

:mrgreen:

Mondjuk azzal egyetértek, hogy igazán csak akkor érdemes táborozni, ha végig ott van valaki -- elvégre a szervezők nem azért dolgoztak a keretsztroival és társaival annyit, hogy aztán dobhassák ki. Csak rosszul kommunikálják. :P

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190203 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Alyr, Drizzt: ühüm, biztos.... kriszana megmondta, pont erre a koncertre, hogy nem fogja elengedni az embereket....

Fin: máskor nem játszák? Mert jó volna megint megnézni :) Főleg veletek

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190129 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Zene
Padlás: Vígszínház, május 15 és 19. De szerintem már nem lehet rá jegyet kapni :( Pedig én is nagyon szeretném megnézni.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190125 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Legalábbis a táborlakók körében biztos nem...Amúgymeg tökmindegy mindenképp elmenek rá, ha lesz...Alyr szökünk :) Csak vinni kell kiskanalat, és azt is ki kell találni hova tüntessük el a földet...
Hja, zene topic ;)
Léli nem tudod jáccák-e valahol a Padlást ? Én még nem láttam...van esetleg valaki, aki megnézné még ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190122 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Zene
Be leszünk zárva? Miféle tábor lesz ez?
Ilyen táborokat (mármint ahonnan nincs eltávozás) az utóbbi 100 évben jópár helyen csináltak és sehol sem aratott osztatlan sikert...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190120 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Léli ezt komolyan is gondolod ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189971 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Laurelen írta:

Drizzt írta: Estel ne tedd kérlek, inkább olvasd el mit írtak utánad...megtanulom veled az egész Jézus krisztust, ha ez segít ;)
Blackmore's Topic: Van egy Blackmore's Night koncert videóm...illetve több is, ha valakit érdekel...vagy ezt mán írtam ? :)
Hja, az biztos, hogy nem a Vigadóban lesz a kocert, mert :
"A Pesti Vigadó rendezvényei az épület felújítása alatt, 2004 januártól eloreláthatólag 2006 elejéig szünetelnek. Szíves megértésüket kérjük."
Viszont így lehet, hogy olcsóbb lesz...és/vagy vidéken...
Szal a fene sem tudja, egyenlőre magyar oldalakon nem lehet infót találni róla...dejazé' remélem lesz.


ha vidéken lesz lehetne egy velem-közeli helyszínért lobbyzni... :twisted:


Fölösleges, csak jobban fájna a szívetek... kriszana megmondta, hogy a táborból senki sem kap kimenőt a koncert miatt...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189836 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Zene

Drizzt írta: Estel ne tedd kérlek, inkább olvasd el mit írtak utánad...megtanulom veled az egész Jézus krisztust, ha ez segít ;)
Blackmore's Topic: Van egy Blackmore's Night koncert videóm...illetve több is, ha valakit érdekel...vagy ezt mán írtam ? :)
Hja, az biztos, hogy nem a Vigadóban lesz a kocert, mert :
"A Pesti Vigadó rendezvényei az épület felújítása alatt, 2004 januártól eloreláthatólag 2006 elejéig szünetelnek. Szíves megértésüket kérjük."
Viszont így lehet, hogy olcsóbb lesz...és/vagy vidéken...
Szal a fene sem tudja, egyenlőre magyar oldalakon nem lehet infót találni róla...dejazé' remélem lesz.


ha vidéken lesz lehetne egy velem-közeli helyszínért lobbyzni... :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189792 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Jó. Szólni fogunk. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189787 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Zene
Én meg szívesen meghallgatlak Titeket! :wink: Színpadon vagy anélkül. Csak szóljatok... 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188110 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Én meg szívesen eléneklem veled akár az egészet. ;) Csak nem a színpadon. :? Komolyan gondolom. :|

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188109 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Estel ne tedd kérlek, inkább olvasd el mit írtak utánad...megtanulom veled az egész Jézus krisztust, ha ez segít ;)
Blackmore's Topic: Van egy Blackmore's Night koncert videóm...illetve több is, ha valakit érdekel...vagy ezt mán írtam ? :)
Hja, az biztos, hogy nem a Vigadóban lesz a kocert, mert :
"A Pesti Vigadó rendezvényei az épület felújítása alatt, 2004 januártól eloreláthatólag 2006 elejéig szünetelnek. Szíves megértésüket kérjük."
Viszont így lehet, hogy olcsóbb lesz...és/vagy vidéken...
Szal a fene sem tudja, egyenlőre magyar oldalakon nem lehet infót találni róla...dejazé' remélem lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188074 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Most másoljam át ide is az MTT-topikbelit? :roll:
Áh... minek... :|

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188054 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok,
ma 20-a van. És igaz ugyan, hogy tegnap még érkezett Drizzttől és Esteltől is műsor, ez mégsem elég ahhoz, hogy ezt megcsináljuk most.
De - mivelhogy azért jó páran készültetek - valamikor ősszel, talán egy nagyobb helyen megcsináljuk.
A lényeg MUSICAL EST ELMARAD! A termet, és a próbaidőpontot is visszamondtam már. Sajnálom, hogy így alakult.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #187423 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Jó, akkor figyelem emberek!

Mindenki, aki eddig jelentkezett a musical estre (és esetleg még ezután fog), annak április 21-én, szerdán 17:00-tól meghallgatás a Zöld Macskában. (Ha nem lesz elég produkció, akkor lefújjuk az egészet, és eltesszük pihenni a műsorszámokat kb. őszig.)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185707 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Zene
Valójában fogalmam sincs, Drizzt, de tulképpen mi jól elvagyunk benne a BN-tal, nem? Szóval szerintem ne is firtassuk a valódi rendeltetést, mert a végén még tényleg jön valaki és végleg kipakol innen minket... :roll:

Viszont hogy írjak valami információt is: Július 21-én Santana koncert! Na de végülis mindegy, mert ez is tábor alatt van... :( :cry: :evil:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185574 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Amúgy miről is kéne itt beszélgetni ? Csakmert egy ideje mán csak blackmore's night-os topic ez...
Hja, találtam egy instrumentális albumot a neten, meg egy konvert videót...csak mondom ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184800 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Zene
ehhehhh és nem lesz pénzem már előre látom...asszem gyorsan kell keresni azt a nyári munkát:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184798 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Zene

Drizzt írta: hja, és a koncertjeiken mindig azok ülhetnek az első sorokba, akik reneszánsz ruhákba öltöznek...

Óó, no problem! :mrgreen:
Szvsz megéri...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184741 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Miért, mi lészen akkor ? A Blackmore's Night most van másodszor Magyarországon, és az egyik kedvenc formációm, igen, még a táborból is képes vagyok ellógni egy estét ;) Csak már legalább egy hónappal előtte meg kell benni a jegyeket...olyan is szólhat nekem, aki nem jön táborba, de a koncertre szívesen jönne (asszem én intézem a jegyvásárlást...sztem most sem lesz olcsó...saccperkábé' 8000 Ft, ha ugyanott lesz (Vigadó)). Amúgy sztem még a koncert dátuma is változhat, olyan messze van, de ez nem valószínű...hja, és a koncertjeiken mindig azok ülhetnek az első sorokba, akik reneszánsz ruhákba öltöznek...csak mondom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184663 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Zene

Drizzt írta: Galennel azon gondolkodtunk, hogy így is el kéne menni a blackmore's night koncertre...Ha monnyuk lenne annyi ember, hogy megtöltsünk egy kocsit, akkor elugorhatnánk, hm ? Elvégre csak egy este...


Csak kriszanáék meg ne tudják... :roll:

:D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184658 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Zene
Drizzt, én szívesen jövök koncertre!
Blackmore's Night rulz! :mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184080 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Galennel azon gondolkodtunk, hogy így is el kéne menni a blackmore's night koncertre...Ha monnyuk lenne annyi ember, hogy megtöltsünk egy kocsit, akkor elugorhatnánk, hm ? Elvégre csak egy este...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183691 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
megismételném a FELHÍVÁST (ha esetleg valaki nem látta volna)!

Május 7-én, az MTT keretein belül Musical-estet rendezünk (19.00 Zöld Macska).
Várom azon lelkes emberek jelentkezését e-mailben, akik szeretnének énekelni/táncolni, valamilyen musical részletet előadni. (Ide tartoznak a Disney rajzfilmek, illetve minden egyéb rajzfilmzene, filmzene is.)
Előtte természetesen meghallgatás is lesz.
Felhívnám a verselők figyelmét, hogy prózai előadókat is várunk VERS vagy valamilyen RÖVID NOVELLA vagy HUMOROS ELŐADÁS kategóriában.
Ugyanez a TÁNCOSOKRA is vonatkozik.


A levél tartalmazza:
:arrow: a szám címét
:arrow: a szám műfaját
:arrow: a zeneszerzőt
:arrow: az előadó teljes valódi- és nick nevét
:arrow: és hogy pontosan hány perces műsor lesz.

Az e-maileket a kriszana@tolkien.hu -ra várom április 20-ig.
Előzetes főpróba a helyszínen április 26-án, hétfőn.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183143 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Zene

Drizzt írta: Blackmore's Night koncert Július 18.-án lesz, tehát a tábor alatt...
Sux'...
Így jártunk...


:cry: :cry: :cry: :evil:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183103 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Blackmore's Night koncert Július 18.-án lesz, tehát a tábor alatt...
Sux'...
Így jártunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181751 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Sajnos nemtudtam dalárdára menni:((((( (korház :evil: :evil: )

a musicalesten még dogozunk:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181630 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Hát megvolt az első Dalárda, és bár kitörtő sikere volt, a nem túl nagy létszám ellenére kérdéses, hogy lesz-e következő.
Addig is, itt van nektek egy
FELHÍVÁS!

Május 7-én, az MTT keretein belül Musical-estet rendezünk (19.00 Zöld Macska).
Várom azon lelkes emberek jelentkezését e-mailben, akik szeretnének énekelni/táncolni, valamilyen musical részletet előadni. (Ide tartoznak a Disney rajzfilmek, illetve minden egyéb rajzfilmzene, filmzene is.)
Előtte természetesen meghallgatás is lesz.

A levél tartalmazza:
:arrow: A szám címét
:arrow: a zeneszerzőt
:arrow: az előadó teljes valódi- és nick nevét
:arrow: és hogy pontosan hány perces műsor lesz.

Az e-maileket a kriszana@tolkien.hu -ra várom.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180410 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Figyelem emberek! A dalárda mostmár biztos időpontja
MÁRCIUS 22. HÉTFŐ 17:00-21:00 - ZÖLD MACSKA
A belépő 200 HUF (A kórus tagjainak 100 HUF)
Gyertek minél többen, énekeljünk sokat!
Várunk mindenkit szeretettel!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179198 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
A dalárdásoknak mondanám (bár biztos mondtam mán...mindegy :) ), hogy ha valaki szeretné, hogy felvegyük a szólamát valamilyen formátumban, akkor szóljon Elődnek vagy nekem monnyuk (vagy esetleg van olyan progink, amibe be lehet írni a kottáját, és akkoron le is jácca). Nem árt otthon sem gyakorolni...a szomszédaim ezzel vitatkoznának biztos, de nem számít :)
Szívesen a linkeket Fio :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.651 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére