Zene

Több
20 éve 6 hónapja #179009 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Drizzt: örök hála ezekért a linkekért :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178996 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Azt írják "expect", ebből gondolom, hogy még nincs konrét időpont, és nem is 100% az esély, csak gondoltam szólok, nehogy megen lemaradjatok. Amint tudok valami biztosat, jelzem, és megszervezem örömmel a jegyrendelést, de valszeg előre kell majd fizetnetek, mert az előző koncertre 8500 Ft volt a jegy...
Ami a hírlevelet illeti bárki feliratkozhat a hivatalos oldalon:
blackmoresnight.com/
Érdemes benézni a magyar oldalra is:
www.nexus.hu/blackmoresnight/
Ezeket hallottuk mi, akik ott voltak a koncerten :) :
www.nexus.hu/blackmoresnight/konrev.html
Mára ennyi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178711 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
FIGYELEM, VÁLTOZÁS!

A Zöld Macskában lévő kavarodás miatt a DALÁRDA március 11-i(csütörtök) időpontja eltolódik.
A pontos dátumot még nem tudom. Valószínüleg március 22. hétfő lesz belőle. Ezer bocs. Nem tehetek róla. Bekavartak a Zöld Macskások, és kihúzták az összes megbeszélt időpontunkat. Ezért, amíg nem beszéltem velük, nem mondhatok semmi biztosat.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178504 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Zene

mogy írta: Drizzt: ha már itt tartunk, mivel neked jár hírlevél, meg gondolom informáltabb vagy, mint én, jelenleg még amatőőőr, de nagyon lelkes és kíváncsi amatőőőr, megszervezhetnéd-)
összeszeded, kikmennének, megsaccolod, és valakli által elkisérve mondjuk megvezsed a jegyeket, de minenképp időben szólsz, ha már lehet időben kapni őket....persze ez csak egy kósza 5let...
mogy.


Hm-hm. Támogatom az ötletet! Én szívesen veszek részt a szervezőmunkában, de mivel én is elég informálatlan vagyok, mindenképpen kellene a segítség...

(Na kellett neked felhozni a témát? Most aztán próbálhatsz menekülni... :twisted: )

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178489 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Zene

Drizzt írta: Nem tudom ki mennyire szereti a Blackmore's Nightot, de hátha érdekel valakit. Jár nekem hírlevél, és a következő volt benne:
"In July we expect to perform in Istanbul, Czech Republic, Hungary and
,of course, our summer German Castle Tour..."

Írnak valami konkrétabbat is, vagy csak én vagyok vak és nem találom a honlapon a turnédátumokat? :)
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178483 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Zene
Drizzt: ha már itt tartunk, mivel neked jár hírlevél, meg gondolom informáltabb vagy, mint én, jelenleg még amatőőőr, de nagyon lelkes és kíváncsi amatőőőr, megszervezhetnéd-)
összeszeded, kikmennének, megsaccolod, és valakli által elkisérve mondjuk megvezsed a jegyeket, de minenképp időben szólsz, ha már lehet időben kapni őket....persze ez csak egy kósza 5let...
mogy.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178182 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Zene
Hüh... Blackmore's Night az JÓÓÓ! Köszi az infot! 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177934 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Zene
Nem tudom ki mennyire szereti a Blackmore's Nightot, de hátha érdekel valakit. Jár nekem hírlevél, és a következő volt benne:
"In July we expect to perform in Istanbul, Czech Republic, Hungary and
,of course, our summer German Castle Tour..."
Aki még nem ismerné, annak csak ajánlani tudom, aki meg szereti, annak azt tanácsolom, hogy ne várjon az utolsó pillanatig, mert tavaly sokan maradtak jegy nélkül...márha tényleg lesz...Zenére fel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176225 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene

Ellana írta: Bocsika, nem tudom, hol kéne feltennem ezt a kérdést, de ennél jobbat nem találtam... Na, szóval, ismeri valaki Enya Lothl rien c. számát? (A gépem legalábbis így írja ki a címét, lehet, hogy anno elgépelték...) A Shepherd Moons c. albumon van rajta. Mármint, hogy Gyűrűk Urás ihletésű? Mert én nagyon meglepődtem, amikor megláttam a címét. (Egyébként szép zene.)

:arrow: Film / Filmzene topic... :wink:
A szám címe természetesen Lothlórien, csak a WinAmp nem írja ki az ékezetes betűket... És Gy.U.-s, persze. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176217 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Zene
Bocsika, nem tudom, hol kéne feltennem ezt a kérdést, de ennél jobbat nem találtam... Na, szóval, ismeri valaki Enya Lothl rien c. számát? (A gépem legalábbis így írja ki a címét, lehet, hogy anno elgépelték...) A Shepherd Moons c. albumon van rajta. Mármint, hogy Gyűrűk Urás ihletésű? Mert én nagyon meglepődtem, amikor megláttam a címét. (Egyébként szép zene.)

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175049 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Megszületett az első "Dalárda" időpont:

MÁRCIUS 11-én, csütörtökön, tehát még Várgesztes előtt 17-21 óráig. a Zöld Macskában (IX. kerület Üllői út 95. A Klinikák metrómegállónál)
Valószínüleg lesz egy minimális belépő (kb 100-200FT), hogy ezzel is támogassuk a Zöld Macskát, amiért folyamatos próbahelyszínt biztosít csapatunknak.

Természetesen az Kórus tagjai is egytől egyig képviseltetni fogják magukat. Készülünk kottákkal nektek, hogy legyen mit tanulni is - ha lesz kedvetek hozzá. Akinek van gitárja, hozza el, valószínüleg hasznát vesszük.

Várunk szeretettel mindenkit, akinek kedve van egy jót énekelni velünk!
Bárki jöhet, bárkit hozhattok.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174646 Írta: Yas
Yas válaszolt a következő témában: Zene
Haho!
Nem tud vki olyan honlapot amiről le lehet tölteni a GyU zongora kottáját
SEGÍTSETEK plz!!!! mert nem találom sehol :(

Ha az iskola az életre tanít nem félek a haláltól!
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173491 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

KÁJ írta:

kriszana írta: A Dalárda pedig azokat az embereket foglalja magába, akik nem kerülnek be a Kórusba, viszont lelkesek és szeretnének velünk énekelni. Havonta egyszer lesz nekik közös éneklés.


Mennyire lesz szervezett a Dalárda? Ha szeretnék besétálni az utcáról és egy jóízűt énekelni, akkor mehetek, vagy előzetesen egyeztetnem kell szervezőkkel (vagy valakikkel)?


Bárki besétálhat, és énekelhet velünk. Az énekes találkozók márciustól indulnak.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173343 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: A Dalárda pedig azokat az embereket foglalja magába, akik nem kerülnek be a Kórusba, viszont lelkesek és szeretnének velünk énekelni. Havonta egyszer lesz nekik közös éneklés.


Mennyire lesz szervezett a Dalárda? Ha szeretnék besétálni az utcáról és egy jóízűt énekelni, akkor mehetek, vagy előzetesen egyeztetnem kell szervezőkkel (vagy valakikkel)?

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173337 Írta: Wana
Wana válaszolt a következő témában: Zene
Hát, ha hamarabb láttam volna =( De lemaradtam... pedig mivel ének osztályba járok, most énekeltük, és imádom... kár...

Rivendell, a bölcsek városa...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172992 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
NE haragudjatok, most nagyon off leszek, de fontos:

Nincs meg véletlenül vkinek a Féltelek c. szám szövege? (tuggyátok amelyiket Auth Csilla meg még nemtomki énekli)
Nagyon kéne! Lécci ha vkinek megvan, küldje át privben!

Köszi előre is!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171943 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Zene
Na ide s beirom, mivel ez a zenéhez kapcsolodik: :)

Fiona írta: Sziasztok!!!!!

Mint már tudjátok, az MTT-n belül nagyon sokan szeretik Mozartot. Köztük két nagyon lelkes rajongó: Aeglos és szerény személyem. :) Ennek örömére szeretnénk szervezni egy talit, amit nem máshol, mint az Operaházban tartanánk, és a program nem lenne más, mint egy Mozart operát végig ülni és végig hallgatni. :) Ez az opera a Don Giovanni.

Az időpont mikor ezt az operát megnéznénk: 2004. április 16. péntek 19.00
A jegyárakról itt lehet tájékozódni: online.jegymester.hu/eainfo.jsp

Aki szeretne résztvenni eme ritka alkalmak egyikében az Aeglosnak, vagy nekem irjon egy privit FEBRUÁR 25.-IG!!!!!! Nagyon fontos, hogy betartsuk az időpontot, különben nem tudjuk megvenni a jegyeket. Aki priviben jelentkezik, az irja oda azt is, hogy hova szeretne ülni.
Az Operaház ülésrendje itt: online.jegymester.hu/images/nezoter_nagy_9.gif
És a jegyárak pedig a felső linken. [size=9:1qnbidje]Én személy szerint a 3000 Ft-os helyekre ülnék. [/size] :wink: .

A pénzt farsangon fogjuk beszedni!!!

Aeglos és Fio

[size=9:1qnbidje]u.i.: akiknek a linkek nem jönnek be, azok ezen a címen:
online.jegymester.hu/operahaz :arrow: Produkciók szerint/DonGiovanni/2004.ápr.16 péntek->katt és bejönnek a jegyárak.[/size]


Tessék jönni! :wink: További részletek a Találkozások Topicban!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168734 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Sil írta:

Kincső írta:

kriszana írta: Kedves volt illetve leendő Kórus tagok :-)

Ezennel meghívlak benneteket saját önálló topikunkba (a színjátszó műhellyel együtt) a Közösség szekció védőbástyái alatt. A További terveket, próbaidőpontokat ott láthatjátok. Ezt a topikot pedig visszaadjuk azoknak a lelkes emberkéknek, akik a filmzenéről szeretnének eszmét cserélni.


8O :hein:
De hát van külön Filmzene topic, nem? :roll:

Pontosan, és köszöni szépen, nagyon jól működik is. Ez a topic külön a leendő kórusnak lett nyitva anno... :roll: Ez a tietek, nem kell "visszaadni" senkinek... :wink:


Ez a topic - tudtommal azoknak az embereknek volt, akik zenét kreáltak, és a tolkien-i mitológia ihlette őket. Rosszul írtam, szóval nem a filmzene, hanem a zenészek.
Egyébként meg az új topikot Ancalimon nyitotta (az elnökséggel a háta mögött), mert megalakult az MTT hivatalos Kórusa és Színjátszóköre. Ezt a topikot a Dalárdának fogjuk használni. A Dalárda pedig azokat az embereket foglalja magába, akik nem kerülnek be a Kórusba, viszont lelkesek és szeretnének velünk énekelni. Havonta egyszer lesz nekik közös éneklés.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168716 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene

Kincső írta:

kriszana írta: Kedves volt illetve leendő Kórus tagok :-)

Ezennel meghívlak benneteket saját önálló topikunkba (a színjátszó műhellyel együtt) a Közösség szekció védőbástyái alatt. A További terveket, próbaidőpontokat ott láthatjátok. Ezt a topikot pedig visszaadjuk azoknak a lelkes emberkéknek, akik a filmzenéről szeretnének eszmét cserélni.


8O :hein:
De hát van külön Filmzene topic, nem? :roll:

Pontosan, és köszöni szépen, nagyon jól működik is. Ez a topic külön a leendő kórusnak lett nyitva anno... :roll: Ez a tietek, nem kell "visszaadni" senkinek... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168687 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: Kedves volt illetve leendő Kórus tagok :-)

Ezennel meghívlak benneteket saját önálló topikunkba (a színjátszó műhellyel együtt) a Közösség szekció védőbástyái alatt. A További terveket, próbaidőpontokat ott láthatjátok. Ezt a topikot pedig visszaadjuk azoknak a lelkes emberkéknek, akik a filmzenéről szeretnének eszmét cserélni.


8O :hein:
De hát van külön Filmzene topic, nem? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168680 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Kedves volt illetve leendő Kórus tagok :-)

Ezennel meghívlak benneteket saját önálló topikunkba (a színjátszó műhellyel együtt) a Közösség szekció védőbástyái alatt. A További terveket, próbaidőpontokat ott láthatjátok. Ezt a topikot pedig visszaadjuk azoknak a lelkes emberkéknek, akik a filmzenéről szeretnének eszmét cserélni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168634 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Estel Adániel tavaly szeptember 20.-án írta: Sziasztok! :D
[size=9:1tzbv76m]Megkövetem a topicgazdát, hogy reklám céljaira használom a topicot, de mivel a soron következendő híremhez kapcsolódó hozzászólások eddig is ebben a topicban voltak fellelhetők, talán nem követek el olyan nagy bűnt, ha ide írom be, hogy:[/size]
Ha a nyáron szerettétek volna megnézni a Verdi a Nabucco c. operáját a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon, és nem sikerült - vagy ha sikerült, és szeretnétek mégegyszer megnézni, MA ESTE AZ MTV2-N 21:30-23:30 között láthatjátok!! ;)

Nos, újból felhoztam ezt a hozzászólásomat, mivel legfrissebb tudomásom szerint ezen a héten, szombaton, vagyis január 31.-én 22:00-tól, de ugyancsak az m2-n - remélhetőleg végre tényleg - leadják a Nabucco-t... :hello:
:arrow: Akit érdekel, nézze meg! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168320 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Rabyn írta: Léli nevben üzenem mindenkinek, hogy aki nem tud kottát olvasni vagy fejleszeteni kell eme késségét az Lélinél jelentkezzen. Elvileg jövöhéten pénteken félháromtól ráér

Igen, bár mondjuk inkább 3/4 3. a CD Fűben lenne. Ha érdekel valakit (Rabynon kívül), akkor írjatok nekem privit.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168319 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: Ezzel együtt is nem árt ha tudjátok, hogy az állandó énekkari nap a hétfő lesz 17-20-ig. Tehát már a meghallgatás alkalmával jó lesz ezzel számolnotok, hogy ezt nem tesszük át, nem lesz más napon, sem hamarabb, stb. Csak az jöjjön, aki ezt tudja vállalni.

(/me elfojt egy ork káromkodást.......)
Nem lehetne néha nálad is próbát tartani? Vagy bárhol máshol? Mert nekem hétfőnként énekkari próbám van, és nagyon szeretnék itt is énekelni legalább idén, utoljára :(
A Farsangon a LEP-es dalokkal tutira tudok veletek szerepelni, a plusz egy dal meg: ha azt azon az egy szombati próbán elpróbáljuk párszor, akkor valszeg menni fog (ha kapnék hozzá kottát, akkor tuti menne, de olyat úgyse csináltok csak az én kedvemért...)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167976 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Léli nevben üzenem mindenkinek, hogy aki nem tud kottát olvasni vagy fejleszeteni kell eme késségét az Lélinél jelentkezzen. Elvileg jövöhéten pénteken félháromtól ráér

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167931 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
ANAAA!! ÉN EGYÁLTAÁN NEM TUDOK KOTTÁT OLVASNI ABSZOLUTE NEM!!!!! Egy két hangra emkészem, hogy hol van (pl az A hangra) meg mindenféle előjegyzség nélkül a szolmizácios hangokra és ennyi... Akkor má nem is menjek 7.én?? Addig nem tudom megtanulni :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167889 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Addig is míg a meghallgatás szabályaira várnotok kell, megosztom veletek a próbák időpontját a bálig:

február 9. hétfő 17-20-ig Zöld Macska
február 16. hétfő 17-20-ig Zöld Macska
február 21. szombat 14-18-ig Zöld Macska
február 23. hétfő 17-20-ig Zöld Macska.

Majd fellépés a bálon február 28-án, szombaton.
Ezzel együtt is nem árt ha tudjátok, hogy az állandó énekkari nap a hétfő lesz 17-20-ig. Tehát már a meghallgatás alkalmával jó lesz ezzel számolnotok, hogy ezt nem tesszük át, nem lesz más napon, sem hamarabb, stb. Csak az jöjjön, aki ezt tudja vállalni.
S amivel készülhettek: 2 dal, az egyik szabadon választott, mint a múltkor.
+ kottaolvasás. Aki ebből gyengébb, az addig gyakoroljon. Javaslom példaképnek Gillzt, aki úgy tud blattolni, mint senki más a társaságból.
(blattolni= kottát első olvasatra leénekelni) 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167048 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar Léli írta: Ana: és hogyan lehet odajutni? nem lehetne egy
közös odavonulást szervezni?

De lehetne. A Klinikák megállónál (fent, a mozgólépcső tetején) találkozunk 13:50kor (a későkre 14:00ig várunk.) Utáőna mindenki egyedül talál oda. Nagyon egyszerű: csak át a zebrán, és meg kell keresni a 95. számot :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167046 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: Sziasztok :-) Már úgy megszoktam, hogy problémásak vagytok, hogy most meg sem lepődöm. (Najó, Brisának is volt benne része)

A meghallgatás 7-én lesz 14-18ig. Nem lehet átrakni. A Zöld macska nincs nyitva vasárnap a mi kedvünkért sem.
És ahogy Brisa írta, ez az egyetlen időpont lesz a bekerülésre az énekkarba.


Értjük. Köszi, hogy ilyen nyugodt maradtál :)

A további elégedetlenkedő hozzászólásokat gondolkodás nélkül törölni fogom. Ha még gondok vannak az időponttal kapcsolatban, akkor kriszanát lehet nyaggatni priviben ( :twisted: )

Ana: és hogyan lehet odajutni? nem lehetne egy közös odavonulást szervezni?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166961 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok :-) Már úgy megszoktam, hogy problémásak vagytok, hogy most meg sem lepődöm. (Najó, Brisának is volt benne része)

A meghallgatás 7-én lesz 14-18ig. Nem lehet átrakni. A Zöld macska nincs nyitva vasárnap a mi kedvünkért sem.
És ahogy Brisa írta, ez az egyetlen időpont lesz a bekerülésre az énekkarba.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.626 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére