Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
20 éve 4 napja #217750 Írta: Alcarcalimo

Dínchamion írta:

elodyke írta: sziasztok..
nagyon elborult ötletem támadt..
nem e lehetne valami okos progmatossal karöltve valami olyant ide beapplikálni, hogy időzített message post? tehát ugyanolyan hozzászólásokat, ugyanúgy lehetne írni mint eddig, csak lenne még egy opció, hogy mikor szeretnéd hogy megjelenjen ez az uzenet a fórumon, nos??
csak egy ötlet.. üssetek agyon :D


Minek? Ha csak egy racionális okot tudsz mondani, elgondolkozok a dolgon. :)


OFF, de nem birom kihagyni...

Dín!!! Úgy érted, minek üssük agyon? Egy racionális ok: az ötlet felvetése :mrgreen:

(bocs, fiam:-)
/OFF

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217747 Írta: Dínchamion

elodyke írta: sziasztok..
nagyon elborult ötletem támadt..
nem e lehetne valami okos progmatossal karöltve valami olyant ide beapplikálni, hogy időzített message post? tehát ugyanolyan hozzászólásokat, ugyanúgy lehetne írni mint eddig, csak lenne még egy opció, hogy mikor szeretnéd hogy megjelenjen ez az uzenet a fórumon, nos??
csak egy ötlet.. üssetek agyon :D


Minek? Ha csak egy racionális okot tudsz mondani, elgondolkozok a dolgon. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217746 Írta: elodyke
sziasztok..
nagyon elborult ötletem támadt..
nem e lehetne valami okos progmatossal karöltve valami olyant ide beapplikálni, hogy időzített message post? tehát ugyanolyan hozzászólásokat, ugyanúgy lehetne írni mint eddig, csak lenne még egy opció, hogy mikor szeretnéd hogy megjelenjen ez az uzenet a fórumon, nos??
csak egy ötlet.. üssetek agyon :D

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217738 Írta: Thereon
Igen igazad van és köszönöm, csak már nem szerettem volna mégegyszer megkérdezni és fárasztani szegény Brisát :wink:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217674 Írta: Estel Adániel
Ha most kezdted csak el tanulni a tanfolyamot, akkor a következő logikus teendő szerintem az, hogy végezd is el. :)
Ha már jobban átlátod, mi hogyan működik, elmagyarázni is könnyebb lesz valószínűleg... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #217576 Írta: Thereon
Brisa please válaszolj, vagy valaki más:)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217499 Írta: atka6
atka6 válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Köszi az infót.
Atka :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217412 Írta: Alcarcalimo

atka6 írta: Érdekődni szeretnék hol találhatnék egy Tolkien név-tárat.
Aki tudja hol találhatnék azt kérem jelezze.

Atka


eldaryon.tolkien.hu/links.php?op=visit&lid=5

Itt. A kérdés inkább a Középfölde/nyelvek, írások topicba való. (semmi gond, hiszen új vagy még itt, javaslom nézz körül a fórumok topicjaiban)
Namárie.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217411 Írta: atka6
atka6 válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Érdekődni szeretnék hol találhatnék egy Tolkien név-tárat.
Aki tudja hol találhatnék azt kérem jelezze.

Atka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217396 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
A Nyelvek és írások topicban újra előjött a "Nincsenek új hozzászólások ebben a témában" hiba hozzászólás után, és a fórum is eléggé be van lassulva néha (40-120 másodperces oldalgenerálási időket is produkált nekem mostanában). És múlt héten nem győztem törölni a duplázódott illetve még többször bekerült hozzászólásokat, szóval gondolom, másnál is belassult, valami lehet az adatbázissal. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217247 Írta: Thereon
Sikeresen találtam egy php tanfolyamot és rájöttem hogy a html nél nem sokkal nehezebb.
Így elkezdtem tanulni, ezt követően mi a teendő?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217007 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Egy program-nyelvet nem lehet elmondani...
A kalendáriumhoz pedig php-t kell tudni. Ha ez nincs meg, Svin nem tud segíteni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216997 Írta: Kegyetlen Gorthaur
Én is kíváncsi lennék rá, és egy kicsit értek a php-hoz!


(haradi átírás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216991 Írta: Thereon
Php? még sose próbáltam, ezért inkább nemet mondok, nemtom hogy kell, de ha elmondod megköszönöm.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216694 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Thereon írta: Üdv mindnekinek. A kérdésem a következő:
Szeretném ha a weblapomon lenne egy ugyanolyan kalendárium mint itt, mely a földi névnapok helyett azt mutatná, hogy Völgyzugolyban és a Megyében épp milyen nap van. Ha ezt scripteléssel vagy esetleg a tolkien.hu hírdetésével az oldalamon meg lehetne oldani, megköszönném.


Tudsz php-ban programozni?

Thereon írta: Azn előttem szólókhoz csak annyit, hogy én sem emlékszem már a jelszavamra az a szerencsém hogy automatikusan bejelentkezem, így kérem a svindlert küldje el a címemre a jelszavamat: thereon@gportal.hu És az a bizonyíték hogy én kérem, hogy ezt a cikket én írtam :wink:

Előre köszönök mindent, választ is várok.


Kattints az 'Elfelejtettem a jelszavamat' gombra és megkapod a mailedre. (A fenti linkek közül a 'Belépés'-t keresd.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216529 Írta: Thereon
Üdv mindnekinek. A kérdésem a következő:
Szeretném ha a weblapomon lenne egy ugyanolyan kalendárium mint itt, mely a földi névnapok helyett azt mutatná, hogy Völgyzugolyban és a Megyében épp milyen nap van. Ha ezt scripteléssel vagy esetleg a tolkien.hu hírdetésével az oldalamon meg lehetne oldani, megköszönném.

Azn előttem szólókhoz csak annyit, hogy én sem emlékszem már a jelszavamra az a szerencsém hogy automatikusan bejelentkezem, így kérem a svindlert küldje el a címemre a jelszavamat: thereon@gportal.hu És az a bizonyíték hogy én kérem, hogy ezt a cikket én írtam :wink:

Előre köszönök mindent, választ is várok.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215722 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Vénia, KÁJ írja meg a problémáját Svinnek: svindler@tolkien.hu . Ahhoz nem kell belépnie a fórumba. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215716 Írta: E. Eia Ayna
Nos, Vénia, szerintem az a baj, hogy inaktív a felhasználóneve. :D ergo meg kell kérni valamelyik főfőbácsit hogy aktiválja. :roll: Legalábbis szvsz.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215711 Írta: Vénia
Sziasztok!

Van egy problémám, vagyis KÁJ-nak van problémája. Legutolsó látogatásánál nem tudott bejelentkezni, mert nem működött a jelszava. Biztos nem felejtette el, mert elfelejthetetlen, de a biztonság kedvéért megnyomta az Elfelejtettem a jelszavam-at. új jelszót akart, de azt írta ki a panel, hogy nem kap újat, mert inaktív a felhasználóneve.
Ez mit jelent?
mi a teendő?
Léci segítsetek. Újra regisztrálni nem szeretne, mert fontos privát üzenetei vannak.

Köszi a segítséget. Üdv: Vénia

ui: azért nem ő írt, mert nem tud bejelentkezni... (ördögi kör)

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215654 Írta: Legolin
Nagyon köszi, Sil! :D

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215644 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Legolin írta: A főoldalon a GYIK-nél ki volt eddig írva, hogy "belépés az MTT-be"; most akartam megnézni, de már nincs ott, azt most hol találhatom meg?

Az MTT menüponton keresztül, de itt a közvetlen linkje :wink: :
www.tolkien.hu/view.php?m=5&c=5&a=998

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215642 Írta: Legolin
A főoldalon a GYIK-nél ki volt eddig írva, hogy "belépés az MTT-be"; most akartam megnézni, de már nincs ott, azt most hol találhatom meg?

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215431 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kincső írta: Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy a FanFictions-ben miért látom én a képző- és iparművészeti alkotásokról készült képeket az "Írások" címszó alatt?! Ezeknek nem a galériákban kéne lenniük? Vagy ne zavarjon mert csak így lehet? :roll:


Ahogy mondod. A galériához Svin kell, az Írásokhoz nem. Ennyi. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215277 Írta: Kincső
Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy a FanFictions-ben miért látom én a képző- és iparművészeti alkotásokról készült képeket az "Írások" címszó alatt?! Ezeknek nem a galériákban kéne lenniük? Vagy ne zavarjon mert csak így lehet? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214172 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Én is az előzőkhöz kérdezném még hozzá,hogy esetleg a netes rendeléshez van e magyar oldal?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214147 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ave, a kérdésedet már sokszor feltették, úgyhogy csak előbányásztam egy régebbi választ. De az alábbiak csak a Gyűrű-re vonatkoznak!

Brisa írta:

orion2001 írta: Sziasztok!


Sajnos nem tudom hol lehet különböző tárgyakat beszerezni a történettel kapcsolatban. Eddig csak külföldi oldalakat találtam ahol vásárolni lehet.
Én konkrétan egy gyűrűt szeretnék venni.

Légyszi, segítsetek!
Köszi:
Orion2001


budavarishop.freeweb.hu/termekek/egyeb.htm :arrow: a lap legalja, azaz: budavarishop.freeweb.hu/termekek ... 1_nagy.htm


[size=9:30bokczb](Na jó, a linken azért változtatnom kellett. :D )[/size]

Ezenkívül pedig találtam egy régebbi hirdetést egy újságban, miszerint az AztékSilver az egyetlen hivatalos forgalmazója a Gyűrűknek Magyarországon. Itt a honlapjuk: www.azteksilver.hu , de ezen semmi utalás nincs erre. Talán érdemes felhíni őket is megkérdezni. Hátha...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #214069 Írta: Slytherin James Halliwell
Pedig jó lenne, ha lenne visszajelzés...

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #214068 Írta: Dínchamion
Ezt már elég régóta mondogatjuk az adminoknak, eddig nem volt visszajelzés...

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #214066 Írta: Slytherin James Halliwell
Lenne egy elég fontos kérésem:

Nem lehetne a profilban az aláírás méretét meghosszabbítani? Mert csak 120 karakter:(

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #214065 Írta: Slytherin James Halliwell
Lenne egy elég fontos kérésem:

Nem lehetne a profilban az aláírás méretét meghosszabbítani? Mert csak 120 karakter:(

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.045 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére