Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
19 éve 11 hónapja #219178 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Szerintem egyhamar nem, mert csak Svin és Ankalimon tud szavazást indítani, de egyik elfoglaltabb, mint a másik...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219172 Írta: Aldaron (büzsü)
Akkor lesz indítva szavazás? :roll: :?
Szerintem az előbbi nagyon jó ötlet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218855 Írta: Aldaron (büzsü)

Phaedra/Namarie írta: Pl:
Melyik fajhoz tartoznál Középföldén a legszívesebben, és miért?

Ezt én is támogatom. Azon gondolkodtam, hogy vajon miért nm volt idáig erről szavazás indítva... :roll: 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218845 Írta: Namarie

Alyr Arkhon írta:

Sil írta:

Phaedra írta: Ha lehetne, legyen új szavazás! Nagyon régen volt.

Vessetek fel új témát, miről legyen szavazás? :wink:


Legyen arról szavazás, hogy legyen-e új szavazás... :D


Pl: van-e balrognak szárny, és tud-é repülni? :P

Komolyra fordítva:

Pl:
Melyik fajhoz tartoznál Középföldén a legszívesebben, és miért?

Hogyan ítéled meg a tündéket?

Alapvetően pozitív vagy negatív kicsengésű-e a Gyűrűk Ura? (Esteleg más Tolkien- művek)
Itt arra gondolok, hogy jó vagy rossz vge van-e a műnek? (Eltekintve Tolkien esszéjétől.)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218555 Írta: Estel Adániel
A hátterekét tudom, mert egyszer kikerestem... az alábbiak felváltva: ;)

Estel Adániel írta: F8D3AB377004DEE3E7
F2C99B336600EFEFEF


Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218554 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Cruel Gorthaur írta: De mik a színek?

Megnyomod a PrintScreen billentyűt, tetszőleges grafikai programba berakod új képként, és máris meg tudod nézni a színeket a Color Pickerrel... De szvsz jobb, ha saját stílust csinálsz, nem nehéz. :wink:
[size=9:2i5hsqak](Permí pl egyelőre így áll a változtatgatással: hugoweaving.uw.hu/forum/index.php )[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218552 Írta: Kegyetlen Gorthaur
De mik a színek?


(haradi átírás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218548 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Cruel Gorthaur írta: A fórum CSS-ét (stílus) valaki el tudja küldeni emilben?

A fórum CSS-e a szabványos subSilver stíluslap (ami része a fórum telepítőcsomagjának is), csak egy kicsit át van színezgetve.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218545 Írta: Kegyetlen Gorthaur
A fórum CSS-ét (stílus) valaki el tudja küldeni emilben?


(haradi átírás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218477 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Thereon írta: A szavazás király! (Aragorn), de nekem van egy újabb meghökkentően orkos kérdésem: honnan van a fórum? Más lapokon ugyan ilyet láttam és mondták hogy valahol bérlik őket vagy regizni kell vagy mi.
Remélem nem php programozás ez is de ha elmondanátok honnan van, azt előre köszi.

Nem kell bérelni, sem pedig regizni, csak letölteni a telepítőcsomagot + a nyelvi csomagokat, feltölteni a saját tárhelyedre, és telepíteni, igazán nem nagy ördöngősség. Ami kell hozzá: olyan tárhely, ahol lehet php-t futtatni, és van MySQL adatbázis. [size=9:tj92p1ar]Az ingyenes tárhelyek közül szvsz az uw.hu-n működik legjobban, de mindenhol van egy-két dolog, ami nem fog menni.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218474 Írta: svindler

Thereon írta: nekem van egy újabb meghökkentően orkos kérdésem: honnan van a fórum?


A Jézuska hozta ;)

Amúgy minden fórumos oldal alján ott szerepel:
Powered by phpBB 2.0 RC-4 © 2001 phpBB Group
és ha ez nem lenne elég, a vége egyben egy link: www.phpbb.com/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218471 Írta: Thereon
A szavazás király! (Aragorn), de nekem van egy újabb meghökkentően orkos kérdésem: honnan van a fórum? Más lapokon ugyan ilyet láttam és mondták hogy valahol bérlik őket vagy regizni kell vagy mi.
Remélem nem php programozás ez is de ha elmondanátok honnan van, azt előre köszi.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218470 Írta: Artemisz
Én vetettem föl még régen! Nem emlékeztek? Hogy kit melyik hiba háborított fel a filmben leginkább! :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218469 Írta: Dínchamion

Alyr Arkhon írta:

Sil írta:

Phaedra írta: Ha lehetne, legyen új szavazás! Nagyon régen volt.

Vessetek fel új témát, miről legyen szavazás? :wink:


Legyen arról szavazás, hogy legyen-e új szavazás... :D


Legyen arról szavazás, hogy legyen-e arról szavazás, legyen-e szavazás... :mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218454 Írta: Alyr Arkhon

Sil írta:

Phaedra írta: Ha lehetne, legyen új szavazás! Nagyon régen volt.

Vessetek fel új témát, miről legyen szavazás? :wink:


Legyen arról szavazás, hogy legyen-e új szavazás... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218452 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Phaedra írta: Ha lehetne, legyen új szavazás! Nagyon régen volt.

Vessetek fel új témát, miről legyen szavazás? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218450 Írta: Namarie
Ha lehetne, legyen új szavazás! Nagyon régen volt.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218343 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Niéla Alondriel írta: Könyörgöm HOGYAN lehet új topicot nyitni????????????????

Segítsen valaki!

Egy ilyen szép nagy gomb segítségével, persze csak ha látod (azaz moderátor vagy admin vagy):


A másik megoldás, hogy szólsz egy moderátornak (a legjobb, ha írsz egy emailt a moderators@tolkien.hu címre), és alaposan megindoklod, mit szeretnél, és miért is lenne szükség az új topicra. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218326 Írta: Alyr Arkhon

Niéla Alondriel írta: Könyörgöm HOGYAN lehet új topicot nyitni????????????????

Segítsen valaki!


Ha moderátor vagy akkor igen könnyen.
Egyébként sehogy.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218324 Írta: Noredhel
Könyörgöm HOGYAN lehet új topicot nyitni????????????????

Segítsen valaki!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 21 órája #218181 Írta: Bögyös Fredegár
ÖRÖK HÁLÁM!!!!!!! Amugy csak azért érdekelt az elérhetősége, mert ismerem egy kicsit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #218146 Írta: Dínchamion
Én éppenséggel meg tudnám adni az elérhetőségét (ha megvannak még valahol a konferenciás cuccaim -- meg kéne legyenek)... A fórumon legjobb tudomásom szerint nincs regisztrálva...

Privi megy/ment.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #218131 Írta: Bögyös Fredegár
Amúgy ha keresne a "Középfölde" fórum legtöbb témájában megtalálja a nevem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #218130 Írta: Bögyös Fredegár
Szeretnék megtalálni valakit. A neve Regős Pál, és a 2004-es Tolkien-szülinapon előadást tartott Tolkien műveinek olvasási és fontossági sorrendjéről, és más helyeken is tartott már előadásokat. Ha valaki tud róla valamit, a művésznevét ha esetleg regisztrálva van a fórumon, megmondaná nekem? Mert nagyon érdekelne a különböző fórumtémákban adott véleménye. Amúgy még annyit tudok róla, hogy MTT-tag. És ha az illető esetleg olvassa ezt az üzenetet, tudna üzenni nekem a privát címemen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja - 13 éve 5 hónapja #218074 Írta: Fennasiel
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #218070 Írta: Dínchamion

Elenath Edainme írta: Sziaszok!
Meg tudnátok mondani, hogy az aláírásba hogyan lehet képet rakni?

Előre is hanta le

[img]kép url[/img]

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja - 13 éve 5 hónapja #218059 Írta: Fennasiel
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #217943 Írta: elodyke
ááhá :)
köszönöm szépen.. talán megcsinálom.. /tatom /keresem a neten.. én biztos nem leszek az.. aki ilyeneket csinál :) madj vele..
és még 1x köszi

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #217815 Írta: svindler
Ha ilyen igenyeid vannak irj egy programot ami HTTP kereseket general, es kuldozget a www.tolkien.hu cimre, es bejelentkezik a nevedben, leszedi a cookiekat es visszakuldi, es azzal siman tudsz postolni ha idozited otthon a PC-den, vagy egy Linux szerveren berakod crontabba ;)
Nem nagy cucc, 1-2 ora alatt megvan, es csak a tied. Meg alibit is gyarthatsz magadnak igy, csak vigyazz nehogy Columbo radszalljon...
Szovalsz legalabb olyan rossz is mint amilyen jo, az ilyennel vissza is lehet elni konnyen.
Pl. beidozit vki minden topicba vmi disznosagot ami hajnali 4-kor jelenik meg, es ki tudja mikor nez erre legkozelebb egy moderator - meg meg el tudok kepzelni hasonlokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217765 Írta: elodyke

Dínchamion írta:
Minek? Ha csak egy racionális okot tudsz mondani, elgondolkozok a dolgon. :)



na akkor..
pl:
volt ez a nőnapi dolog. amikor felraktuk a linket a lányoknak.. tudjátok az a bájosszépnős..
nos azt mivel mentem énekkarra, korán mert, még ezt azt meg kellett beszélni, és az énekkaroslányoknak meglepiből el akartuk énekelni, és nem akartuk hoyg későn legyen fenn a fórumon (tehát amikor hazajövünk az előadásból)
tehát hogy be lehetett volna azt akkor időzíteni mondjuk az előadás kezdetére.. és akkor ... nem lett volna az hogy ott már mindenki hallotta,

na 1
de tudnék még mondani csak nem akarok..
:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
de ezt most biztos nem is értettétek..
de én értem, és az a lényeg

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.775 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére