Csevegés

Több
13 éve 9 hónapja #392763 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
beleheljük:D
neem, am teljesen jó idő van benn:)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #392710 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Ugye nincs hideg? :P
Igyekszem menni, és nem fejfájni ezúttal :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #392694 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
no akkor:

megtartanánk a gödi csapattali 2. fordulóját:) tervben van megint két kaja - vega & husis, de most nem valószínű, hogy bográcsozás lesz, úgyhogy kell nagy fazék, meg kajaötlet. én nem vegának egy paprikás krumplit be tok vállalni. meg lesz forralt bor:)
gyertek sokan, sztem a múltkori is jól sikerült!!

időpont: dec.4. 10:30-tól

Yzak írta: Cím: Göd, Határ utca 17.
Vasútállomás neve: Felső Göd
Házhoz eljutni: Egyenesen, majd balra. Szóval nagyon egyszerű, de azért csatoltam egy térképet.

sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs2...263547_1789635_n.jpg
Autóval a 2es úton, Dunakeszin keresztül lehet a legkönnyebben ide jutni. Vonat a Nyugatiból indul óránkét óra 40-45 között és 30 perc alatt ér ki.


van facebook event - aki még nem látta volna - és mivel ide kevesebben jártok fel, lehetőleg ott jelezzétek, hogy ki tud jönni és ki nem (m ugye kaja mennyiség & elférés)

üdv..

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja #392618 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Yeah!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja #392617 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés
Véleményem szerint juhúúúú! :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja #392610 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
hellloobelllo:)

felmerült egy ötlet, h lehetne megint egy Éothéod tali, mert az jó:)
időpont kéne, meg emberek, akiknek van kedve jönni.
helyszínnek opcionálisan ott van megint Göd (legutóbbi információim szerint legalábbis)

időpont lehetőség meg szerintem pl egy dec. 2/3/4., mert az elég messze is van még, hétvége is, de még nem karácsony, vagy vizsgaidőszak.
nos?

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja #392388 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés
Gyertek MTT-s Halloween-re!!
Részletek a topikjában.

Jó buli lesz!:)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja #392346 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
FIGYELEM! FIGYELEM! AZ MTT KÓRUSPRÓBA "TECHNIKAI OKOK MIATT" - =ÖSSZESEN 4 EMBER AZ, AKI BIZTOSAN OTT TUDNA LENNI - 1 HÉTTEL KÉSŐBB, AZAZ 2010. OKTÓBER 30-ÁN, 15 ÓRÁTÓL KERÜL MEGRENDEZÉSRE. A HELYSZN TOVÁBBRA IS VÁLTOZATLAN. KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!! :) :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja #392321 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
:D :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
13 éve 10 hónapja #392317 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés
Énis megyek! :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392310 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Lehet megyek :)

(vonz a szivárványod :P )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392308 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
Ez itt a reklám helye: :D

Felhívás éneklésre! Felhívás zenélésre! Felhívás trallallára!

Elérkezett az idő, hogy megrendezzük az MTT Kórus újkori első kóruspróbáját.:) :)
Nyílt titokként a pár héten belül levő KÖMF-KÖMT-KÖNT-re - ahogy tetszik - készülnénk, énekelnénk, és jól éreznénk magunkat. :) Aki érez magában egy kis ambíciót is arra, hogy megmutassa képességeit azt várom sok-sok szeretettel.
A próba 2010. október 23-án 15 órakor Rabynéknál lesz.

Minél többen jöttök el, annál szebben fogunk énekelni! :) :D

Kiegészítés (Rabyntól)
Hozzám úgy lehet eljutni, hogy:
7-es busszal a HEREND utcáig és ott az első rusnya 10emeletes KÁDÁR E. a kapucsengő.
Vagy 18, 47, 41-es villamossal a Fonyód utcáig ott nem a profi hanem a másik oldalra át és egyenesen befelé az utcán majd ha végigértetek akkor jobbra, és az utolsó 10 emeletes.

A cím: 1116 Budapest Sáfrány utca 40.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392301 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés

Missy írta: Én sajnos nem tudok, Kiszedik nálam az egész zuhanykabint, mert áztatom az alsószomszédot és ott kell lennem azalatt a 2-3 nap alatt....De jó kömtölést nektek!!! :)


nyí :(

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392273 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés
Én sajnos nem tudok, Kiszedik nálam az egész zuhanykabint, mert áztatom az alsószomszédot és ott kell lennem azalatt a 2-3 nap alatt....De jó kömtölést nektek!!! :)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392252 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Csevegés

Aeglos írta: KÖMT-re ugye jöttök?
Jó lenne újra látni mindannyiótokat. :)

Jövök, ha rajtam múlik. :)
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392238 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Én meg Harcos-Táncos Rendet vezetek Alyrral meg Narbbal :D
Szal jó lesz népek, gyertek e! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392234 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
Igen-igen, én is megyek. Ha már a reklám helye: gyertek énekelni Cormallent, mer' az jó! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392233 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
jap, beneveztem csomózás vezetőnek, szal gyertek sokan, nehogy unatkoznom kelljen nagy magányomban:P

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392232 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Csevegés
Én valszeg jövök!
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392228 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés
KÖMT-re ugye jöttök?
Jó lenne újra látni mindannyiótokat. :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392095 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziasztok!
Azért csak megérkeztem ide is, mentségemre szóljon, hogy nincs nagyon netem, mert a gépem nem nagyon akar működni mostanság, meg annyi a melóhelyen a plusz munka, hogy mire hazaérek, csak aludni van erőm. Most épp ez van, éljen a közigazgatás átalakítása.
Szóval nagyon hiányoztok, és a tábor is nagyon, mert annyira jól éreztem magam, mint még soha, és ezt ezúton is nagyon szeretném megköszönni mindenkinek. Sajnálom, hogy lemaradtam az összes csapat és tábori taliról is. Nem baj, majd valahogy bepótolom.
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392045 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
Éothéodok....találkozzunk valamikor.... :) :)

Idhren írta: Fura az élet, annyira más, mint nyáron, és nagyon szeretném, ha megint ott lehetnénk...


Én azzal nyugtatom magam, hogy tavaly ilyenkor is ugyanígy voltam, hogy bár csak újra táborba lennék, aztán amikor megtudtam a csapatbeosztást, egy rakat ex-csapattag lett újra...öhm...csapattag (szóismétlés rulezzz :mrgreen: ). Most is erre gondolok, nagyon hiányzik mindenki, de biztos vagyok benne, hogy a következő táborban is lesznek közös tagok. :P

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392044 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Nekem is hiányoztok...

Fura az élet, annyira más, mint nyáron, és nagyon szeretném, ha megint ott lehetnénk...
Bár visszamenni sose jó.
Mindegy, mindenképp kell egy tali, csak már nagyon nem lehet szabadtéren.
Nálunk lehet pl, elég nagy a lakás :)

Majd kitalálom, mikor kéne, most hétvége sajna nem jó, meg most munkát keresek, és ki tudja, mikor hívnak be interjúra, ne adj isten alkalmaznak (bárha...), szóval nem egyszerű, de látnám már az arcotokat.

Sziszi: bíztam benned, hogy a Pacik legyőzik Szauront, az egyértelmű, nemde??? :D :D:D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
13 éve 11 hónapja #392041 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziszin asszem sikerült végrehajtanunk egy totális agymosást... azért remélem terepgyakon egy lóhere láttán nem visítasz föl, hogy CSILLÁMPÓÓNÍÍÍ!!! :D

Amúgy reggel a nagy tömegben hallgatom a He lives in you-t és hiányoztok. e.

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
14 éve 4 napja #392018 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
jelentem, hogy játszottunk middle-earth questet, és PACIKKAL voltam, és PACIK vs. Sauronban a PACIK nyertek xD ÉOTHÉODOOK xD (mondjuk itt már Rohan volt, de hol lennének a rohaniak nélkülünk:P)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hete #391992 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Csevegés

Aeglos írta:

Antathor írta: Télleg de akkor beszéljük meg hogy lehetőleg mindenki aki szándékozik menni egy előadásra menjünk!
Speciel nekem is a 19:00 órai fekszik jobban, és utána csinálunk valamit vagy esetleg előtte, beülünk valahová vagy valami hasonló:)


Hát az MTT-sek nagy része már vett jegyet a délutánira. De attól még mehettek nyugodtan az estire, sajnos én biztos nem tudok, de Mil örülni fog, hogy mindkét előadásán lesznek barátai, akik megtekintik. :D


így van! :)
Attila: nembaj, lesz októberben is! ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hete #391991 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
Én nagyon sajnálom, de nem tudok rá elmenni, mert péntek-vasárnap osztálykiránduláson vagyok. :( Érezzétek jól magatokat és egy kalappal. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hete #391985 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés

Antathor írta: Télleg de akkor beszéljük meg hogy lehetőleg mindenki aki szándékozik menni egy előadásra menjünk!
Speciel nekem is a 19:00 órai fekszik jobban, és utána csinálunk valamit vagy esetleg előtte, beülünk valahová vagy valami hasonló:)


Hát az MTT-sek nagy része már vett jegyet a délutánira. De attól még mehettek nyugodtan az estire, sajnos én biztos nem tudok, de Mil örülni fog, hogy mindkét előadásán lesznek barátai, akik megtekintik. :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hete #391968 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Csevegés
Télleg de akkor beszéljük meg hogy lehetőleg mindenki aki szándékozik menni egy előadásra menjünk!
Speciel nekem is a 19:00 órai fekszik jobban, és utána csinálunk valamit vagy esetleg előtte, beülünk valahová vagy valami hasonló:)

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hete #391967 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Mi lehet az esti előadásra megyünk!
És legyen tali!
Még alakulok, de majd csináljunk!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.461 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére