Csevegés

Több
14 éve 1 hónapja #391117 Írta: Yzak
Yzak válaszolt a következő témában: Csevegés
Nagyon király volt a tábor :D

Viszont másnap felkelve azt gondoltam, itt az idő a szociális túltöltődést levezetni egy kis kockulással. A pantherjaim talpa alá gyűrni az amcsikat, egy kis mutáns vadászatra indulni a postapokaliptikus moszkva metró alagútjaiba vagy esetleg egy kis darkspawn vért kenni harcosom csillogó páncéljára... 8-)

bekapcsolom a gépet...
felzümmög. fekete képernyő...
reset
felzümmög. fekete képernyő...
reset
felzümmög. fekete képernyő...

...

két óra számitógépbelső turkálásal később elfogadtam, hogy ez a probléma túlmutat rajtam, úgyhogy holnap délután jön a szerelő.

Szóval a lényege térve: holnap estig vagy talán még tovább, nem vagyok elektronikusan elérhető (jelenleg az albérlőmnél vagyok és az ő laptopján kerestem szervizest). Ezért ha korábban megbeszéltek miatt ne adj isten sürgősen el kéne érnie valakinek akkor azt a mobilomon teheti meg (06702491162).

(nem tudja esetleg valaki megadni Csaszi egyik elérhetőségét? arról volt szó, hogy buisnesselünk, de aztán eltünt a tábor végén még mielött meg tudtuk volna szervezni a dolgot)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391103 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csevegés
én csak annyit mondanék, hogy:
<3

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391093 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés
Köszönöm!

(Azt hiszem ez az egy szó mindent elmond.) :)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391089 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csevegés
Hát, hazaértem :)

Jó volt veletek, soha rosszabb csapatot, fussunk még össze, mert hát no :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391079 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Csevegés
Hohó én is itthon vagyok és nagyon istenkirály volt a tábor!!!

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391078 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Csevegés
Nem most jöttem meg, de most jutottam géphez.. :-)

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391076 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Csevegés
Megjöttem!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391040 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Csevegés

Idhren írta: Sziszi: KÚL:D

Gyermekeim, én holnap reggel elvágtatok Vásárfalvára.
Utolsó nap írkáljatok egymásnak jól, és okítsátok egymást!
Én búcsúzom, ott találkozunk!

Westu Éotheod hál!


Jó utat!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391024 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziszi: KÚL:D

Gyermekeim, én holnap reggel elvágtatok Vásárfalvára.
Utolsó nap írkáljatok egymásnak jól, és okítsátok egymást!
Én búcsúzom, ott találkozunk!

Westu Éotheod hál!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #390965 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
hűű már nagyon kiváncsi vagyok:D am közérdekű közlemény: kiolvastam a Szilmarilokat:) nekem baromira tetszett, olvastam már sokkal szárazabb dolgokat is, nem volt ez annyira az. kúúl^^ (de az Éothéodokkal kapcs nem lettem okosabb:D)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390849 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Elvileg van mikró, lehet cukis süti is, ha elrontod, de én bízom benned!!! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390838 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Idhren írta: Már csak négyet kell aludni!!! :)
Sőt, nekem csak hármat, mert a szervezők ugye egy nappal előbb lemennek, hogy felkészítsük a tábort a számotokra!
Mingyár Tábor!!! :D


Atyaég, de gyorsan elröppent! Föl se bírom fogni.

Az nem baj, hogy lehet (ha elrontom) akkor cukis sütit viszek? Múltkor nagyon gyászosra sikeredett, pedig mindent jól csináltam..

jaigen. Van ott mikró?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390810 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Már csak négyet kell aludni!!! :)
Sőt, nekem csak hármat, mert a szervezők ugye egy nappal előbb lemennek, hogy felkészítsük a tábort a számotokra!
Mingyár Tábor!!! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390633 Írta: Viki
Viki válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziasztok!

egy kis bemutatkozás: Kopper Viktória(Viki) vagyok, 16 éves múltam és az MTF Nádasi Ferenc gimn.-ba járok. Ez lesz a negyedik táborom, remélem most is olyan jó lesz, mint az eddigiek,örülök hogy az éothéodokhoz kerültem!:) Hát még magamról annyit, hogy nagyon szeretek táncolni,és minden más felé nyitott vagyok (színészkedés, kézműves dolgok, sportok, játékok...stb) Szóval a szabadidőmben bármit szívesen csinálok!

bocsánat hogy ilyen későn írtam, csak tönkrement a laptopunk...:S

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390572 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Csevegés
jíhá, üdv itt! :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390489 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziasztok!
hű, bocsi a fáziskésésért, imádom, amikor kavarnak melóban! :) Köszi Ring , hogy kampányoltál értem! :) )
A többieknek meg köszi az üdvöt :3

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390460 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziasztok!

Én is itt vagyok!! Kedvenc népem yeeeeaaahhh! :D

Bocsánat, ez egy ilyen első felindulásból küldött üzenet:):)

Puszi,
Fio

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390414 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csevegés
Na Minc tök jó, hogy tudtál jönni végül!! : )
Egyre csak bővülünk itten a jófej emberekkel, király. : ))

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390382 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csevegés

Idhren írta: Üdvözlöm további új tagjainkat: Fiot, és Minervát! :)


:ugri:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390290 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés

Idhren írta: Üdvözlöm további új tagjainkat: Fiot, és Minervát! :)


Fúha gyarapszunk, tök jó! :D
Üdv itt!!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390281 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Üdvözlöm további új tagjainkat: Fiot, és Minervát! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390228 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
szerepjáték az jóóó xD

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390156 Írta: Yzak
Yzak válaszolt a következő témában: Csevegés
Na ide írok egy kis önéletrajzot:
Szóval mint már másik topiban említettem a nevem Mihály Zsigmond, úgyhogy szólítsatok: Zsigmondnak, Zsigának, Zsiginek vagy egyéb hasonló hangzású névvel. :D 22 éves korommal úgy tűnik az öregebbek társaságát gyarapítom, de nem kell félni, lélekben jóval 20 alatt vagyok. :) Foglalkozásomat tekintve jelenleg még az iskolapadot nyomom: az ELTE BTK történelem szakán hallgatok. A MTT-vel eddig nem volt semmi kapcsolatom, most jövök először ilyen táborba. Jelentkezni meg azért sikerült csak ilyen későn mert eddig még nem is hallottam róla, hogy ilyen létezik (az információ Aeglos-tól származik egypár ismerősi kapcsolaton keresztül vezetve). Hát a céhekről annyit, hogy elvetemült pillanatomban sikerült a táncosok közé felvettetnem magam :roll: ("próbáljunk ki valami olyat amit még eddig nem csináltam" XD). Érdeklődési körömről annyit, hogy szeretek játszani... NAGYON szeretek játszani::D legyen az társas, szerep, sport vagy videojáték (ezért is könnyű a jó oldalamra kerülni, csak játsszál velem és máris elkönyvellek jó arcnak :D ). E mellett természetesen szeretem a fantasy minden formáját (igaz a szilmarilokat sajnos nem bírtam elolvasni... túl mély hangvételű volt nekem :S), valamint a Japán kultúrát modern (manga, anime, stb.) és klasszikus formában is.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390130 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziasztok, miután osztottam kicsit az észt a szomszédos topikba, jövök ide :D

Ejh, bemutatkozás... mondjuk, először is utálok bemutatkozást írni. Néhányan már ismertek is, aki nem, azzal szívesen beszélgetek, és majd kiderül :)

Najó, azért alapok rólam, mert ez milyen már. Abonyi Barbara, 25 múltam, 8 éve vagyok itt, nagy idő. Most végeztem a MOME (volt Iparművészeti) szövő szakán BA papírral, szóval elmondhatom, hogy diplomás munkanélküli vagyok :)

Nem tudok lovagolni (szeretnék, de eddig valahogy sose volt lehetőség, de egyszer majdnem terveztem lóra való páncélfélét :D ), és hangszeren sem játszom (ezt is jó volna fejleszteni. amit szeretnék majd, az a gitár. de a hárfa is kúl, szeretem a hangját :) ).

Ellenben sokat táncoltam (magyar néptánc, balett, társas és latin, ír tánc, hastánc, kortárs, szóval elég sokfélét). Meg újabban harcművészkedem, ami azt jelenti, hogy x ideje harcos rendben vagyok, ha tábor, valamint egy évig vívtam másfélkezes karddal, valamint majdnem két éve, hogy shaolin kung-fuzom. E kettőt, mármint a harcot és a táncot szeretem kombinálni, és bár idén az Alyr-féle harcrendben leszek, alighanem épp ennek keretein belül is meg lehet valósítani majd valami artot ezekből :)

Egyébként meg itt nyüzsgök az MTTben x éve, szerveztem már mindent minden poszton szinte, idén viszont pihenni szeretnék. Nem is tudom már, milyen igazi, mezei táborozónak lenni :)

Tolkien és úgy általában a high fantasy az eléggé szívcsücsük nálam (na nem véletlen, hogy itt esz a fene :) ), az ő művein kívül még Stephen Lawhead és G. R. R. Martin cuccait kedvelem főleg. Előbbiről szólva, az ő műveinek sok köze van a keltasághoz, amit én eléggé szeretek, nemrég olvastam újra az Albion Dala ciklust, úgyhogy most igencsak nagy hangulatom van Éothéodnak lenni :)

Ja, és még: sokat beszélek néha. Vagy ez már kiderült? :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390088 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Attila írta: Missy, hogy lehet elvben Székesfehérváron lakni? :D :mrgreen:

Úgy, hogy gyakorlatilag nem ott lakom. 8-)

Lesz ott egy szobám no, végre egy saját szobám (már minek? , kérdem én) , ha anyámék odaköltöznek.

Attila írta: Új csapattagok: jeeeee :D ;)


:D :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390084 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Missy írta:

Stara írta: Székesfehérváron élek. (Úgy látom sikerült összegyűjteni a népbe a fehérvári kötődésű emberekéket :mrgreen: ).
Örülök, hogy ide kerültem. Bár csak kétszer ültem lovon éltemben (abból az egyik póni volt), mindig nagyon szerettem őket.


Elviekben Fehérváron is lakom(csak, hogy erősítsem a tábort). :mrgreen:

Örüéök, hogy ide kerültél!
Hát, mikor én először lovon ültem...illetve pónin. lol :lol: majd elmesélem. :lol: :lol:

Missy, hogy lehet elvben Székesfehérváron lakni? :D :mrgreen:
Új csapattagok: jeeeee :D ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390083 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Új csapattagjaink Esgal, és Yzak! :)
Üdv nekik!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390030 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Stara írta: Székesfehérváron élek. (Úgy látom sikerült összegyűjteni a népbe a fehérvári kötődésű emberekéket :mrgreen: ).
Örülök, hogy ide kerültem. Bár csak kétszer ültem lovon éltemben (abból az egyik póni volt), mindig nagyon szerettem őket.


Elviekben Fehérváron is lakom(csak, hogy erősítsem a tábort). :mrgreen:

Örüéök, hogy ide kerültél!
Hát, mikor én először lovon ültem...illetve pónin. lol :lol: majd elmesélem. :lol: :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390028 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Csevegés
Nem kaptam második táboros levelet semelyik megadott e-mail címemre sem ezidáig, tudná ezt valaki orvosolni, légyszíííííí :!:

Bemutatkozás: Amúgy polgárilag Váczi Csillának hívnak, Székesfehérváron élek. (Úgy látom sikerült összegyűjteni a népbe a fehérvári kötődésű emberekéket :mrgreen: ). Jogász vagyok, a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatalnál dolgozom, idegenrendész vagyok (az itt lévő és jogszabályokat be nem tartó külföldiekkel szemben kell eljárnom) .
Ez lesz a 7. MTT-s táborom, nem túlzottan aktívan, de résztveszek az MTT életében, táborban, LEP-en, Kgy-n, és KÖMT/F-ön fordulok elő, de mivel nem Bp-n lakom ez kicsit nehezebb így. Az MTT-vel először egyébként a 2004-es LEP-en találkoztam, és itt ragadtam. Szeretek mindenfélét kreatívkodni, most az ékszerkészítő céhben leszek, néha táncos rendben is voltam, most ez tetszett.
Ami a jogsit illeti, az nekem épp júliusban fog lejárni, mehetek hosszabbíttatni.....

Örülök, hogy ide kerültem. Bár csak kétszer ültem lovon éltemben (abból az egyik póni volt), mindig nagyon szerettem őket.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390006 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Reméljük :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.488 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére