Csevegés

Több
14 éve 1 hónapja #391423 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Csevegés
aha facebookon is vannak olyanok akik itt nem írtak meg fordítva sza összesen több mint 20an leszünk, akkor írsz lécci egy új listát tuti ami fix?

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391420 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés
A Facebook szerint még ennél is többen leszünk. Remélem lesz elég kaja... :? Palacsintával együtt csak jóllaknak az embörek.
Ha holnap reggelre húsz fölött lesz a létszám, akkor vehetünk 3 kiló húst, és mindenből egy konzervvel többet, fél kiló sajtot, csak ne rohadjon ránk.
A sajt csak a vega verzióba megy. Szójagranulátumot zacskóban lehet kapni, olyan küllemre, mintha kis barna szivacsdarabok lennének.
Igyekeztem költségtakarékos lenni.

Anglachel kocsijában még van hely, vagy 11kor, vagy 2kor indul, még nem tudja, és az Árpád híd - Váci út felé hagyja el a várost. Facebookon lehet elérni és csatlakozni.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391419 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Csevegés
Nem tudok menni!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391417 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Csevegés
akkor Sirgon, Yzak, Aeglos, Athra, Elbereth (Viki) ,Dórie, Milci, Idhren, Esgal, Minerva, Attila, Missy, Viki, Ring, Fio, Elder, és én leszünk ott? bocsi ha valakit kihagytam

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391413 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Csevegés
Én például, -most már biztos-, jövök. :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391411 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Csevegés
wow, jó sok minden, szójagranulátum mi fán terem? :) asszem ebből reggeli tesco túra lesz ;) háromlábúm sajna nincsen, hoznék szívesen, vagy talizhatok holnap valakivel akinek van és lehozom
0,35kg sajti elég lészen az chilihez? én keveslem, leszünk páran azért, télleg hányan (l)eszünk? :D

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391409 Írta: Yzak
Yzak válaszolt a következő témában: Csevegés
kakaó: kb 4-5 evőkanálnyi nyers/cukrozatlan
fahéj: nincs
só: van
cukor: egy doboznyi, kocka állapotban
bors: nincs
vegeta: nincs
ketchup: van egy fél tubus
serpenyők vannak (remélhetőleg palacsinta sütésre használható verziók, még nem sütöttem =/)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391408 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés

Antathor írta: Akkor Aeglos ha feljössz írd össze, én meg holnap megveszem, vagy talán még ma este, és akkor holnap találkozunk :)


Kicsit parázom, mert volt egy nagyon jó Chili con carne receptem, amit már kipróbáltunk a Tolkien Live-on sok emberre főzni és nagyon nagy sikere lett, csak... fogalmam sincs hová tűnt. Valószínű, hogy a rossz gépemben van, és onnan nem tudom ki szedni ma éjszakáig, szóval rögtönzök hozzávalókat egy netes receptből. :?

Bográcskajához:
3 kg darált csirkehús (marha lenne, de a csirkét szeretik a legtöbben)
3 kg vörösbab
7 x 800 ml paradicsomszósz
6 sárga-, 6 piroshúsú kaliforniai paprika
7 doboz konzervkukorica
7 nagy fej vöröshagyma
4 fej fokhagyma
1 tasak morzsolt oregánó
1 tasak rómaikömény
3-4 db chilipaprika vagy por
1 zacskó szójagranulátum
0,5 kg trappista sajt

Palacsintához:
2 kg liszt
1,5 liter buborékos ásványvíz
10 db tojás
2 liter tej

Yzak: van nálad kakaópor, fahéj, só, cukor, bors, vegeta, ketchup?
Mert akkor ezeket nem veszünk, mert mindegyikből csak egy kicsi kell.
Valamint két palacsintasütésre használható serpenyő?

Köszi!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391407 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Csevegés
Facebookon is írtam, de ide is, hogy hozok zsugorkafóliát mindenféle színekben, aztán lehet alkotni :) ha az anyagköltséget (aki alkotni akar annak olyan 100-200 Ft) megtérítitek, mégjobb :)

úgyhogy akinek van konkrét vmi mintája amiből szeretne medált/fülbevalót/akármi mást csinálni, az hozza el kinyomtatva/lerajzolva kb négyszer akkorában mint amilyennek a végleges méretét szeretné, és akkor meg tudja csinálni ;)
lyukasztót meg csiszolópapírt meg színesceruzát hozok, de tik is hozhattok! :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391404 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
nekünk is van 3lábunk, ha minden kötél szakad elvisszük Ringgel a hátunkon:D (bocs Ring, h a nevedben is beszélek:P)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391402 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Csevegés
Ha nagy gáz van, tudok vinni háromlábat. Totó, te jössz kocsival, adjam le neked, vagy van? :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391401 Írta: Yzak
Yzak válaszolt a következő témában: Csevegés
Hahó!

Enyhe vészhelyzet van. Bogrács van... de úgy tűnik tartó háromláb nincs. Tudna valaki aki autóval jön kölcsönbe hozni, vagy esetleg útközben venni? (utólag megtéríteném az árát)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391399 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csevegés
köszi Totó, meg mki más! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391398 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Akkor legyen egy találka negyed 11kor (10:15) a 10:41es vonathoz a Nyugati jegypénztáraknál. Én 10:22kor érkezem be vonattal a Kökiről, utána csatlakozom hozzátok.
Totó megveszi a kajához valót, a helyszínen kajába beszállást kérünk, Aeglos olyan 400-600 Ft körülire saccolta.
Innivalót, rágcsát, sütit hozzatok! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391390 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Csevegés
Akkor Aeglos ha feljössz írd össze, én meg holnap megveszem, vagy talán még ma este, és akkor holnap találkozunk :)

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391389 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Totó: szépen nézünk, mosolygunk is!!! :D
Aeglossal kéne megbeszélni, mit kéne venni...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391382 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Missy írta:

Aeglos írta: A nyugatinál van valami nagy Match vagy mi, ott be is tudnánk vásárolni együtt és elosztani a szajrét. :)


Esküszöm, csak rápillantottam és azt olvastam: "eloszlatni a szénát" :mrgreen:


Missy, 1 hete még ez a kettő egy és ugyanaz volt. ;) :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391379 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Aeglos írta: A nyugatinál van valami nagy Match vagy mi, ott be is tudnánk vásárolni együtt és elosztani a szajrét. :)


Esküszöm, csak rápillantottam és azt olvastam: "eloszlatni a szénát" :mrgreen:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391369 Írta: Viki
Viki válaszolt a következő témában: Csevegés
Idhren: igen, köszi, most már láttam az e-mailt.
a vonatos megoldás nekem jó lenne

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391367 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Csevegés
hali,

én ismét kocsival leszek, úgyhogy akár be is vállalhatom a bevásárlást, reggel talán ha szépen mosolyogtok ;)

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391362 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés
A nyugatinál van valami nagy Match vagy mi, ott be is tudnánk vásárolni együtt és elosztani a szajrét. :)
Lesz valakinél több pénz, hogy fizessen? Az enyéim nagy része sajnos már cseh koronában lapul... Gödön mindenképp összedobjuk, csakhát előtte kéne vásárolni.
Egy másik opció, hogy nem vásárolunk közösen és nincs pénzbedobás, hanem leosztjuk a hozzávalókat.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391358 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés

Viki írta: Tok szuper! Akkor vasarnap talizunk!:) amugy godon pontosan hol lesz? Szerintem el kene kuldeni mindenkinek az email cimere hogy lesz tali!:) mar varom...


Elvileg küldtem mailt, te nem kaptál?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391357 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Tehát esetleg kocsi kerestetik.
Én elmenék bevásárolni, de jelenleg 2 beteget ápolok, (Gergő, meg nagymamám), szal nemigen van holnap időm.
De ha együtt megyünk Gödre, akkor el tudjuk osztani a hozzávalókat mindenkinél...
Sztem legkésőbb fél 11kor el kéne indulni, hogy meg tudjuk főzni a kaját (én is a chili con carnéra szavazok :) )
Szóval javasolnék egy közös leutazást vonattal, mert az úgy buli amúgy is.
Helyben alszunk majd a füvön :P
Télleg, hozzatok polifoamot, pokrócot, miegymás.

Vonatok:
09:41 Budapest-Nyugati 10:12 Felsőgöd 0:31 24 km 460 Ft (teljesárú)
10:41 Budapest-Nyugati 11:12 Felsőgöd 0:31 24 km 460 Ft

Ezek valamelyikével el kéne menni.
Visszavonatok óra:44kor vannak.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391356 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés

Minerva írta: ha jól értettem, akkor, Aeglos, bevásárolsz?


Yzak megkért, hogy segítsek kitalálni az ellátmányozást, és megfőzni, de bevásárolni nem szeretnék. :oops: Szívesen összeírom, hogy mi kell, és el is megyek a boltba segíteni, de cipekedni nem tudok és nagytételben fizetni sem.
Esetleg valaki más? :shock: Lesz valaki egyáltalán kocsival? Úgy eccerűbb a kaját vinni.

Bocsánat... :|

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391352 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csevegés
ha jól értettem, akkor, Aeglos, bevásárolsz? Szólj, ha kell segítség, valamit én is cipelhetek.

Sziszi: én is alszom akkor még :D

mentettem egy üveg fehérbort, annak is az aljára nézhetnénk. ennyi embernek úgysem fog megártani ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391346 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
nyehh én hajnali 10kor még alszom:D

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391328 Írta: Yzak
Yzak válaszolt a következő témában: Csevegés
Cím: Göd, Határ utca 17.
Vasútállomás neve: Felső Göd
Házhoz eljutni: Egyenesen, majd balra. Szóval nagyon egyszerű, de azért csatoltam egy térképet.

sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs2...263547_1789635_n.jpg
Autóval a 2es úton, Dunakeszin keresztül lehet a legkönnyebben ide jutni. Vonat a Nyugatiból indul óránkét óra 40-45 között és 30 perc alatt ér ki.

Vállalkozó kedvűeknek továbbra is ajánlom a fürdőruha hozását, hiszen a Duna kellemesen hűvös mostanság. Viszont sajnos egy kicsit még magasan áll a tábor alatt bekövetkezett monszun miatt, ezért csak kisebb partszakaszon strandolható - remélhetőleg vasárnapig még apad.

Ja, és érkezés délelőtt 10-től kezdve bármikor :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391325 Írta: Viki
Viki válaszolt a következő témában: Csevegés
Tok szuper! Akkor vasarnap talizunk!:) amugy godon pontosan hol lesz? Szerintem el kene kuldeni mindenkinek az email cimere hogy lesz tali!:) mar varom...

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391320 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés
Szerintem italban mindenki azt hozzon, amit szívesen fogyaszt: gyümölcslé, hígítható szörp, sör, bor, icetea, kóla, akármi.
Na meg TEJ! :P :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391319 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Csevegés
a chilli con carne jól hangzik én amellett teszem le a voksomat, milyen üdcsit viszünk? és mennyit?

tök jó lesz újra talizni meg fözőcskézni!

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.451 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére