Csevegés

Több
14 éve 1 hete #391962 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Csevegés
én is benne lennék egybe..... valahol összejövünk és jót mulatunk!:)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hete #391954 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csevegés
Igen, igen gyertek szeptember 26-a délutánra, utána amíg Mil táncizik még egyet, addig mi meg jól beülünk valahova... Na? : )
Amúgy csapattali is legyen valamikor, gondolom most még mindenki elkezdi az évét/félévét, de ha majd kialakult az órarend, akkor mondjátok kinek mikor lenne jó!!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hete #391922 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Csevegés
Legyen csapattali megint! :shock: :shock:
Ugye akarjuk? :mrgreen:


És gyertek Mil előadására, én már vettem jegyet!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #391874 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
mégszép Milc^^ meg mégszép Ring^^ a tűzijátékhoz meg azért nem fűztem hozzá semmit (gondolom mások is) m végül máshonnan néztem másokkal. de am szép volt:)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #391864 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Csevegés
Nem gond, dehogy, hozz akit csak akarsz, ha meg akarod neki mutatni milyen bolond ez a sok ember :)
Hozzatok amúgy enni-innivalót, meg melegruhát, biztos ami biztos... ha vacak idő lesz, remélhetőleg találunk helyet ahol elférünk sokan, szóval szétfagyasztani nem fogunk senkit, de azért figyeljetek oda! ;)
*anyuci off*

ééés, lesz szeptemberben a táncelőadás a Con-Fusion Dance-el, amit mondtam, részletek a tánctopikban, már lehet jegyet venni, nagyon-nagyon boldog lennék ha eljönnétek és megnéznétek, mert úúúdejólesz :)

(jegyek itt: www.jegymester.hu/HUN/480/eventp ... ncbemutato )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #391858 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Csevegés
Nem gond, ha jön egy barátnőm is? Persze még nem biztos.

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #391855 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csevegés
Ugye mindenki jön tábori talira??

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
14 éve 3 hete #391799 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Na, milyen volt a Tüzijáték? :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391746 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csevegés
Én meg a balcsin leszek! De talizzunk mindenképpen augusztusban... jövő héten valamikor? : )

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391741 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Csevegés
Gyermekeim, én éppen Velencén fogok táncolni a tűzijáték alatt (igen, fellépés :) )

de azért legyen majd még tali! :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391734 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
Írjátok ki fészbúkra :)
Meg a hobbitkák is szerveznek tüzijátéknézést, lehet hozzájuk is csatlakozni :D

Bocsi, hogy én nem megyek, de a Savariára meg Celebromnál csövezésre már egy éve készülünk :oops:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391730 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Csevegés
Sajnos nekem nem jó a 20-a, mert épp a "nyaralás a rokonoknál" című fejezet zajlik... A 29. jó lett volna... Sajnálom, hogy folyton nem érek rá :(

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391719 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
Éothéodok!lelkesedjünk tűzijátékot nézni!!! :D , mert ha nem, akkor a lenti szankciókkal fogunk élni. :twisted: :mrgreen: :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391718 Írta: Tintin
Tintin válaszolt a következő témában: Csevegés

Attila írta:

Tintin írta: Tűzijáték jó ötlet, én még szabad vagyok akkor :D

Úgy amúgy lenne esetleg igény egy újabb talira aug. 19-23. között? Csak mert úgy néz ki, hogy felszabadul nálunk a lakás a szülői karhatalom alól, és esetleg fel tudnám ajánlani ilyen célokra ^^,


Nekem semmi sem drága alapon: 20-án Nálad egy ilyen délutántól tűzijátékig tartó népgyűlés és onnan átbattyogunk a Erzsébet hídhoz? :mrgreen:


Felőlem. De úgy látom, itt nem nagyon lelkesednek érte, úgyh vagy szervezel még pár emberkét, vagy megyünk ketten :twisted:

Sick of crying, sick of lying inside I'm dying but all you see is me smiling =)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391716 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés
:? 20-án más jött össze, de akik innen tömörülnek szektába, azokak jó tűzijátéknézést!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391709 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csevegés
Oh, itt is boldog szülinapot, Sziszi és Apa! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391692 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés

Tintin írta: Tűzijáték jó ötlet, én még szabad vagyok akkor :D

Úgy amúgy lenne esetleg igény egy újabb talira aug. 19-23. között? Csak mert úgy néz ki, hogy felszabadul nálunk a lakás a szülői karhatalom alól, és esetleg fel tudnám ajánlani ilyen célokra ^^,


Nekem semmi sem drága alapon: 20-án Nálad egy ilyen délutántól tűzijátékig tartó népgyűlés és onnan átbattyogunk a Erzsébet hídhoz? :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391676 Írta: Tintin
Tintin válaszolt a következő témában: Csevegés
Tűzijáték jó ötlet, én még szabad vagyok akkor :D

Úgy amúgy lenne esetleg igény egy újabb talira aug. 19-23. között? Csak mert úgy néz ki, hogy felszabadul nálunk a lakás a szülői karhatalom alól, és esetleg fel tudnám ajánlani ilyen célokra ^^,

Sick of crying, sick of lying inside I'm dying but all you see is me smiling =)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391669 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés

Attila írta: Sziszi: köszönöm :)

Közvélemény kutatás és miegymás címén: Nem szeretnénk augusztus 20-án tűzijátékozni (=értsd: tűzijátékot nézni?) :D


sajna hajlamos vagyok elfelejteni, hogy kinek milyen programra ígérkeztem már el - tényleg használni fogok lassan már határidő naplót... - de am az ötlet maga jól hangzik, régen voltam tűzijátékon:)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391651 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Csevegés
BSZ Attile, itt is :)

Né! Én sírtam rajta...


Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391649 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés

Attila írta: Sziszi: köszönöm :)

Közvélemény kutatás és miegymás címén: Nem szeretnénk augusztus 20-án tűzijátékozni (=értsd: tűzijátékot nézni?) :D


Ha nem épp másokkal nézem (amit még nem tudok), akkor DE, szeretnék. :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391645 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
Sziszi: köszönöm :)

Közvélemény kutatás és miegymás címén: Nem szeretnénk augusztus 20-án tűzijátékozni (=értsd: tűzijátékot nézni?) :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391632 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Csevegés
Jó csapat vagyunk!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391628 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Csevegés
jajj de aranyosak vagytok:):):)!!! továbbadom a tisztet: Sok boldogságot Kútboy;)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391618 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Csevegés
Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391616 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Csevegés
Boldog születésnapot Attila! :)

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391606 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Csevegés
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ATTILA ! :mrgreen:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391599 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Csevegés
BOLDOG SZÜLINAPOT!!! 8-)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391597 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Csevegés
Boldog születésnapot Sziszi! :)

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391593 Írta: Viki
Viki válaszolt a következő témában: Csevegés
Nagyon Boldog Szülinapot!!!:)

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.572 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére