Tolkien Tábor 2024

Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 11 hónapja #54856 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kedves Észah!

Én nem kaptam meg, íme a címem mégegyszer:

darkman.@drotposta.hu


Ja, hogy neked pont van a kukac előtt! :-) Küldöm újra.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54815 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54814 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Észah!

Én nem kaptam meg, íme a címem mégegyszer:

darkman.@drotposta.hu

kösszike :) )

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54806 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ÉSzÁH: Köszönjük a jegyzőkönyvet, nemcsak hogy elküldted, de, hogy ilyen gondosan és szépen vezetted!!! :wink:

(picit off: hadd tolmácsoljam Neked anyukám elismerő szavait a kemet.hu-ról. Nagyon tetszik neki! :D )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54794 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves jövendő MTT alapítótagok!

Elküldtem a jegyzőkönyvet körlevélben mindenkinek, aki ott volt és azoknak is, akik nem voltak ott, de ezidáig e-mailben kérték. Ha valamelyikőtök nem kapta meg, akkor jelezze nekem e-mailben, mert akkor valószínűleg rosszul olvastam a jelenléti ívről az e-mail címét.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54791 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Kószák!

Ez itt az alakulófélben lévő MTT rovata. Kérlek titeket, hogy itt csak az ezzel kapcsolatos egyeztetéseket eszközöljük!

Köszönjük.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54787 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Éppen most töltöm föl a képeket... ha a szerver is úgy akarja! :? Utána rögtön felrakom a forgatókönyvet, vagy mit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #54752 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Eia: Úgy sajnálom, hogy nem jössz! :( Akkor majd a júniusin találkozunk!

Elendil: Akkor a szerda meg van beszélve! De azt még nem tudom, hogy tőletek hogy jutok haza, de az legyen a legkisebb probléma!
Amúgy mit jelent az aláírásod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54705 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elendil: A szerdai kószás tali lesz, a Kószák Szöv-nek:)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54696 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Előreláthatólag miről lesz szó a szerdai talin? Apropó: ez egy olyan tali lesz, amin a Kószák Szövetsége is részt vesz? (csak azért kérdezem, mer mintha náluk is szó lett volna valami ilyesmiről..)

Arwen: asszem rendben van amit megbeszéltünk. :wink: De majd még beszélünk.

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54690 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Off: Arwen: Nem, nem megyek :(
ÉSzAH: mail megy :wink:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54674 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Először is engedtessék meg, hogy csatlakozzam az előttem köszönetet nyilvánítókhoz. Batti! Király volt a szervezés!

Ami a pötyögésemet illeti (Áfonya, ez nagyon teccik!!!), az anyag már jóváhagyásra benyújtatott a hitelesítőhöz (=Batti). Amint elkészül a végleges verzió (szerintem még ma, de legkésőbb holnap) máris küldöm körbe az e-mail címekre.

A jegyzőkönyvben benne foglaltatik mindaz, ami szóba került és minden határozat, ami a felvetődött kérdésekkel kapcsolatban született.

Mindazok, akik nem voltak ott, de szerettek volna és érintettnek érzik magukat!

Természetesen a jegyzőkönyv a számotokra is hozzáférhető. Ha szeretnétek megnézni, akkor küldjetek nekem egy e-mailt és küldöm majd nektek is! Annyit segítsetek, hogy a tárgy sorban tüntessétek fel: "MTT Jegyzőkönyv".

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54668 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
hiszen volt veletek nyelvész, nem? gumipók?


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54662 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mindenkinek nagyon köszönöm a részvételt (és a köszönet nyilvánitást is)
szerintem is nagyon hatékonyak voltunk. Attól függetlenül , hogy nincs közöttünk végzett jogász.

Az általam igért jogi pontosításoknak neki vágok és kiteszem elérhető helyre amint kész. Ez a hely Völgyzugolylesz és a korábbi. De majd mindent idejében.

Bár a nyelvi csapattól nem sok visszajelzés érkezett az MTT-vel kapcsolatban, :( azért számítok rájuk.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54647 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos akkor én is megköszönném, mind Battinak, mind a többieknek, hogy jelen voltak, és személyükkel emelték az est fényét (nna, kitől idéztem? :)

Szó volt a szegedi kirándulásról (meghívottak, közlekedés, szállás, programok...stb.), és az Alapító Okiratról. A vége felé elég száraz vizekre eveztünk :) ) mert mondhatni a jog dominált (Yavannának ez iszonyúan tetszett :) ))) dehát ez is kell, enélkül nemigen alakulhatnánk meg :)

Kíváncsian várom a további fejleményeket, ha van valami újabb info, gondolom ide felteszitek.

Üdv néktek addig is

Darkman

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54640 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Először is: köszönöm, hogy jelen lehettem a pénteki találkozón! Nagyon érdekes volt, és sok fontos dolgot beszéltünk meg. Bár nem tudom, mi volt a vége, mert...
... másodszor: bocs, hogy úgy elrohantam, de így is éppenhogy csak elértem az utolsó buszt, mert útközben el is tévedtem, de ez már másik történet. :)

További jó munkát mindenkinek!!!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #54617 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Olyan kár, hogy én nem tudtam elmenni pénteken! Csak hát az történt, hogy aznap szereztem róla tudomást, hogy lesz, és éppen a rokonok háza felé tartottam! :(

Eia: Ne szomorkodj, mert én is nagyon elszontyolodom! A szerdai kószás találkozóra jössz? Remélem, hogy igen!

Miről volt szó pénteken Battinál? Leírná nekem valaki? Nagyon megköszönném!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54608 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
KÖSZÖNJÜK BATTI!!!!
Na és persze a többieknek is, hogy helyettünk is megtárgyalták a komyolabb dolgokat :) Nagyon jó volt találkozni veletek! És még el is értük a buszt, maradtunk volna még, de már így is olyan sprintet kellett levágnunk.. ugye, nazgúl? :) Persze egy szárnyas szörnyike jobb lett volna, mint a metró, de hát... a pesti tömegközlekedés még nem olyan fejlett :)
Egyébként valaki leírná (csak úgy nagy vonalakban), hogy miután leléptünk (fél tíz) miről volt még szó? KÖSZI!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54566 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti, Sötét Úr: Én is köszönetet szeretnék mondani nektek, mind a hely biztosításáért, mind a szakértelemért, mellyel vezettétek az egészet.
Sajnos a szegedi alakuló találkozóra nem tudok elmenni, ( bár még megpróbálok tenni valamit!) mert vizsgázom azon a héten. (Teológiára járok, és itt szigorúbban veszik a vizsgaidőszakot. Azért még megpróbálok halasztást kérni) Ha nem sikerül is elmennem,azért lehetek alapítótag? Az előzetes programokról döntöttetek? Bocs, hogy türelmetlen vagyok,:oops: és nem bírom kivárni a tájékoztatót!

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54504 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sötét Úr írta: Más: Nazgúl: tarts ki, összefogunk, és helyet szorítunk a fedél alatt! Legfeljebb a többiek alszanak odakint - ami nyáron nem feltétlenül rossz dolog :mrgreen: (Kacsintani akartam, de ugye a lehúnyhatatlan szem ilyesmire nem igazán alkalmas...)

Sötét Úr



Ezaz, Főnök, legalább mi tartsunk össze! Majd ha nem lesz elég kényelmes a szállás, kilökjük a többieket. :wink:
A péntekkel kapcsolatban annyit, hogy érdemes volt elmennem, még ha nem is voltam valami nagy segítség számotokra, mert tényleg érdekel ez az egész, és remélem ezentúl aktívabb leszek majd. Örülök, hogy beindult ez az egész. :D

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54503 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is szeretnék mindenkinek köszönetet mondani az igen komoly munkáért, amit sikerült elvégeznünk. Nem sorolok fel neveket, mert 1.) félek, hogy még kihagynék valakit, 2.) a lista jóval túlhaladna a jelen levők névsorán is - közelítene a GYU film három részének stáblistájához? :)

Ismét műx a gépem, úgyhogy hamarosan küldöm (vagy inkább valaki küldi) a linket a megbeszélésen készült fényképekhez. Ja, és tájékoztatok mindenkit, hogy a közlés joga a Völgyzugoly honlapé. A memo is meglesz, de előbb ÉSzAH-nak kell kiegészítenie a kényszerű távozásom utáni eseményekkel.
(Mindenkitől elnézést kérek viharos távozásom miatt, de így is 3 perccel az utolsó vonatom indulása előtt értem a Newgate Pew-ra {gyk: Nyugati pu.}

Más: Nazgúl: tarts ki, összefogunk, és helyet szorítunk a fedél alatt! Legfeljebb a többiek alszanak odakint - ami nyáron nem feltétlenül rossz dolog :mrgreen: (Kacsintani akartam, de ugye a lehúnyhatatlan szem ilyesmire nem igazán alkalmas...)

Sötét Úr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54473 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hello mindenkinek!

Először is, köszönet Battinak a hely biztosításáért, a türelemért, és az erélyes helyreigazításért, amikor lankadt a figyelmünk. :lol: :wink: Köszönet neki is, Sötét Úrnak meg Yavannának a jogi tanácsokért. Köszönet ÉSzAH-nak a fáradhatatlan pötyögésért. Köszönet mindenkinek a kitartásért és a lelkesedésért. Reméljük, ezen jó tulajdonságoknak továbbra sem leszünk híján.
További jó munkát mindenkinek. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54415 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
De jó nektek, hogy ti mehettetek! Bennem bezzeg márcsak Lam (ha ráérsz egy igent vagy egy nemet postázz), és Darkman tartja a lelket... :cry: :cry:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54411 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szendi: ne búsulj, szerintem ez amiatt volt, hogy ez nem egy olyan "beszélgetős, csevegős" tali volt (ha jössz szerdán az más egy kicsivel :wink: )
Különben fél 12ig maradtunk és átrágtuk magunkat az alapszabályt érintő jogikérdéseken
Yavanna: semmi baj - egyszer ezen is túl kellett esni (az tény, hogy nem volt túl izgi :oops: ) Azon meg nem hiszem, hogy korrigálnod kell, hogy túl sokat beszélsz. :lol: Ez pont jó így!

Már nagyon várom a június 15-ödikét!!!! Teljesen fel vagyok dobva, és buzog benne a tenniakarás! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54409 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Sajnálom, hogy előbb el kellett jönnöm a megbeszélésről. Bár én csak üldögéltem, nézelődtem :roll: . Mivel senkit nem ismertem , - eddig - nem nagyon tudtam beszélgetni senkivel . :cry: De remélem, hogy ez legközelebb másképp lessz! :)
Meddig maradtatok?

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54356 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem bírtam megállni! Nem bírtam megállni!
Amikor hazaértem a találkozóról, eredetileg azonnal be akartam vágni a szundit, de az asztalomon a gép iszonyatos vonzerőt gyakorolt rám! :D

Szerintem nagyon jól sikerült a megbeszélés, elvégre szinte 100%-osan sikerült megbeszélni a tervezett témákat! Igen, tény, hogy sokaknak valszeg "kicsit" száraz volt, főleg a vége, de azért jó hogy volt egy ilyen jellegű megbeszélés is! :roll: Ha megalakuláson egyszer átrágjuk magunkat, akkor utána már úgyis sokkal izgibb Tmákról lehet cserélni az eszmét! :wink: (Mindenkitől bocsi, ha a kelleténél kicsit többet jártattam a számat, de mindig ez van, ha belemerülök valamibe! Dolgozom a hiba korigálásán! :oops: ) Mindenesetre külön köszönet Battinak, hogy helyet biztosított számunkra az értekezéshez, illetve, hogy levezényelte ezt az estét!
Remélhetőleg szerdán ismét találkozunk a kósza-lelkületűekkel egy -a mostaninál- lájtosabb csevegésre! :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54293 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54268 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha minden igaz lesz internet a megbeszélés helyén. A többit találjátok ki.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54264 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: igen, gondoltam, hogy azért hagytad benne, én is azért jegyeztem meg. Azért azt meg kell hagyni, hogy nagyon hasznos és fontos dolgo csináltál azzal, hogy ezt felraktad, mert ez vitaalapnak kiváló. Úgyhogy az egész társaság nevében köszönöm; ha rajtam múlna, egy ilyet évekig tartott volna előállítani. :)
Szóval jó munkát estére; internethez már csak Amiban fogok jutni a jövő héten, de azért mindenképpen rakjatok fel egy beszámolót az eredményekről, majd megnézem (arra gondolom nem lesz szükség, hogy telefonos segítségként felhívjatok az este során...).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54253 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya,

Ma en is 6-ra tudok odamenni, elobb biztosan nem.

L.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.992 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére