Tolkien Tábor 2024

Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 11 hónapja #54248 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Emberek!
10 óra után akarunk még valamit csinálni? Bár erősen valszínű, hogy én hiába akarok, nem tudok :( Mi (Brisa, nazgúl, selei, én) csak olyan 6 körül tudunk odaérni, addig tartsatok ki! :) Nehogy odamegyünk és mindenki belehalt a bürokrácia útvesztőibe :mrgreen:
Namárië!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54181 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Mivel feltehetőleg órákon keresztül beszélni és gondolkodni fogunk valami enni és inni való is kellhet. Lesz néhány liter Cola féle (lájt is) valamint száraz rágcsálni való. Ezenkívül felajánlom a reprezentációs készletem maradékát, egy üveg vörösbor, negyed üveg wisky és félüveg konyak. Szigorúan csak nagykorúaknak. Ha valaki mást akar, azt hozza magával.


Vörösbor stipistop :) Cola nem kell, az műanyag. Viszek rostosat, az egészséges :)

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54178 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

nazgúl írta:

Darkman írta:
Liebe Egyiptomi Istennő :-)

A Shreck életem egyik legjobb filmje.


Akkor legalább megprószálhatnád rendesen leírni a címét. :mrgreen:

Részemről elalszom bárhol (Szigetes tapasztalatok... ;) ), dejazér mégiscsak jobb lenne legalább egy tető a fejünk fölé.

Ok, persze tudom, hogy lesz tető, csak nemtom, hogy hol férünk el ennyien. Mert ahogy így elnézem, egyre többen leszünk (ami nem rossz, sőt!)... Bár, sok jó ember kis helyen is elfér. Csak akkor én, mint gonosz, hol leszek elszállásolva?

A gonosznak nem jut hely a jók között. Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :) )

Mindörökre SHRECK!!!!


Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54171 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kösz Lamorak, amit bennehagytam azt azért tettem mert meg kell vitatnunk. Én is a minimális vezetőség híve vagyok, nem kell agyon bonyolítani a dolgot. Úgy tudom, de ezt még holnap megkérdezem, hogy egyesületnek csak egyszeres könyvvitelt kell vezetnie. Ahhoz pedig nem kell feltétlenül könyvelő. Holnap mégcsak előzetes megbeszélés lesz. Igyekeznünk kell úgy rendezni a dolgokat, hogy a júniusi rendezvényen már csak alá kelljen írni a papírokat és benyújtani a bírósághoz.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54167 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha így áll a dolog, akkor megpróbálok fél 6 körül odaérni! Bár javíthatatlan késő vagyok :oops: ,így ha erre az időpontra koncentrállok, akkor 6-ra biztosan ott leszek! :)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54148 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A helység 17:00-ától a rendelkezésünkre áll. Az igények miatt félhat és hat között fogunk gyülekezni. J ólenne hat órakor elkezdeni valami érdemi munkát. Vagy valami hasonló. Esetleg fél hétkor.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54144 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
No, végre egy kis időm lett rá, hogy gyorsan megírjam, mit és hogyan javaslok módosítani a Batti által feltett Alapszabályban; holnap megtárgyalhatjátok. Egyébként akor ez a holnapi lesz a hivatalos jegyzőkönyvezett alakulóülés, aminek az alapján a bírósági bejegyzés történik, v. ez még csak előzetes tárgyalás? Mintha úgy emlékeznék, még terveztünk egy kört, de korántsem biztos, hogy jól emlékszem... Ha igen, akkor majd találjunk valamilyen módot, hogy az alapítótagok közé beírhassam magam én is, annak ellenére, hogy holnap nem tudok ott lenni (még el sem kezdtem írni az előadásomat, amit jövő héten már fel kell olvassak a Tolkien Studies megjelent nagyjai előtt Amerikában...).

Szóval:

2. pont: a piros betűs szöveget kissé átalakítva a következőt javaslom.

A Magyar Tolkien Társaság olyan társadalmi szervezet, melynek célja J.R.R. Tolkien (1892-1973) műveinek magyarországi megismertetése, terjesztése; az ezen szövegekkel tudományos és nem tudományos formában való foglalkozás szervezése, koordinálása; azok tudományos és nem tudományos köztudatba bevitele. A Társaság az ezen szövegekhez kapcsolódóan létrejött irodalmi, nyelvészeti, képzőművészeti eredmények és alkotások szélesebb körű megismertetését is céljának tekinti, illetőleg igyekszik ezen területeken maga is alkotó és eredményes munkát végezni.
E célok megvalósítása érdekében a Társaság kapcsolatot tart fenn a hasonló jellegű külföldi szervezetekkel, intézményekkel, valamint az irodalmi örökséget kezelő jogi és magánszemélyekkel. A Társaság ezen felül aktív oktatási és ismeretterjesztő céljai megvalósítása végett előadásokat, szemináriumokat, vitaesteket, felolvasásokat, kötetlen összejöveteleket szervez, melyeken eredményeit nyilvánosságra hozza. A tagok és nem tagok tájékoztatása és kapcsolattartása, a munka koordinálása érdekében elsősorban az Internetet veszi igénybe; a későbbiekben lehetőség szerint nyomtatott kiadványokat (hírlevél, időszakos folyóirat) is megjelentet.
A célok megvalósítását és e tevékenyésgek elvégzését nyereség- és vagyonszerzési cél nélküli tevékenység folytatásával, nyilvános társadalmi szervezetként, közhasznú kulturális Egyesület formájában végzi.


19. pont: Gondolom, ezek még az előző, modellként szolgáló alapszabályból maradtak-- át kellene írni őket, annak fényében, hogy az MTT tevékenységeit milyen kategóriákba lehet besorolni (ehhez gondolom jogász kell és egy TEÁOR, akármi is az). Nem hiszem, hogy fogyasztóvédelem lenne a fő tevékenységünk; a környezetvédelmet egyáltalán nem látom a céljaink között (egyszerűen nem releváns). Az 5.-6. alpontok szintén kétségesek.

20. pont: Szakmai képzések szintén nem nagyon lesznek; vagy hivatalos oktatási tevékenységet is fogunk folytatni? ebben az esetben miféle tanusítványok kiadására leszünk jogosultak? Át kellene beszélni, annak tudatában, hogy mi mindenfélére jogosít a hivatalos oktatási tevékenység.
Tananyagok, segédanyagok hasonlóképpen; lakóközösségi tagszervezetek: szerintem ez törölhető, ez biztosan nem vonatkozik. Ha igen, nem értem, micsoda.

24. pont (és más egyéb helyek): Az eredmények országos és helyi sajtó útján történő nyilvánosságra hozatala kötelezettség vagy vállalás? Ha nem kötelezettség, szerintem semmi értelme ilyet vállalni; csak vinné a pénzt, és nem látom sok értelmét (ha kötelezettség, akkor sem, de akkor nincs mit tenni).

Valaki (talán Yavanna, vagy Batti) rendszerezte lejjebb, mit kell megtárgyalni holnap; pl. tisztségviselők és tagdíj, vagyon, stb. kérdései. Felügyelő Bizottság pl. feltétlenül szükséges? Mert ha nem, akkor szerintem Batti régebbi javaslata alapján maradjunk meg olyan kevés tisztségviselőnél, amennyire csak jogilag lehetséges; túlságosan központosítja a dolgot, és megnöveli az amúgy is nagy adminisztrációs feladatokat.
Azt is tisztázni kell, pontosan milyen adminisztrációs kötelezettségeink is vannak akkor; ne dolgozzunk feleslegesen semmivel.
A vagyon és tagdíj kérdése szintén eldöntendő; milyen formában, mikor, és mennyi tagdíjat akarunk (valóban akarunk? godolom, valami vagyonnak kell lennie, hogy a tevékenységeket tudjuk folytatni). Továbbá ha már vagyon van, bevételek és (ha már bevételek vannak,) kiadások, sajnos valamilyen könyvelési kötelezettség is lesz-- ezzel mit csinálunk? Van könyvelő köztünk? Mert ha nincs, akkor lehet, hogy az egész havi bevétel rámegy arra, hogy a havi könyvelést kifizessük...
:)

Nos, ennyi. Ha eszembe jut még valami, holnap írok még délelőtt. Ha nem írnék, jó munkát a közgyűlésnek :D holnapra, sajnálom, hogy nem tudok menni, dehát ezt már megbeszéltük.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54140 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akkor most pontosan hányra menjünk? Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de én azt hittem, hogy hatkor találkozunk, nem ötkor.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54138 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mivel feltehetőleg órákon keresztül beszélni és gondolkodni fogunk valami enni és inni való is kellhet. Lesz néhány liter Cola féle (lájt is) valamint száraz rágcsálni való. Ezenkívül felajánlom a reprezentációs készletem maradékát, egy üveg vörösbor, negyed üveg wisky és félüveg konyak. Szigorúan csak nagykorúaknak. Ha valaki mást akar, azt hozza magával.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54129 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kell tömeg, vagy csak okosok mennek? Mert én is szívesen...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54121 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
:( én nem regisztráltattam magam, vagy csak én emlékszem rosszul? szeretnék én is feliratkozni, bár erre a mostani talira nem tudok elmenni, sajnos :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: de azért pußi mindenkinek :wink: :wink: :wink:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54104 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Még egy jelentkező:
selei

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54100 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Új jelentkező péntekre

Finduilas

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54099 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mégegyszer a helyszín

3-as metró Lehel-tér, 12-14-es villamos 1 megálló (az a Dévai utca) a követkető utca a Lőportár utca, jobbra befordulni és az utca baloldalán középtájon van a Sowah Hungary Kft. épülete. A cégnév ki van írva, de a legfeltünőbb a fehér épületen a nagy piros hirdetés a kiadó irodákról. Van három bejárat, a sarokhoz legközelebbi az üzletbe vezet. 17:00-kor már nemigen lesz nyitva. A következő a kocsibejáró, beállhat az udvarba aki nem gyalog jön. A harmadik a portához vezet. Pontosan egyeztetek a portásokkal és ott be lehet majd jönni valamint lesz útba igazítás merre kell menni.

A pontos cím: Budapest XIII.-ker Lőportár u. 9-11

Lehet a Lehel-úton gyalog is jönni a Lehel-tértől. Akkor a harmadik keresztutca jobbbra a Lőportár utca. Nem ősszetévesztendő a Lehel-út a Váci-úttal.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54098 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ez gyors volt :lol:

L.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54097 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telleg Batti,

Rakjal mar be legyszi egy listat hogy lassuk kik vannak eddig nalad felirva.

Nazgul:
Te nem fogsz aludni sehol. Nazgulok ejszaka vadasznak :) Ugyhogy viselkedj szepen ugy ahogy normalis liderchez illik :lol:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54096 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelt bélgamáció..... ja bocsi, most másról van szó. Eddig a következők jelentkezését regisztráltam

ÉsZAH
Vic
Cicafül
Nazgúl
Laegolas
Yavanna
Darkman
Anna
Aieles
Áfonya
Brisa
Dez
Kálmánné Sz.......
Királyházi Cs.....
Sötét Úr avagy HoremWeb

Ha valakit kifelejtettem volna, elnézést, pénteken lehet kövezni.

A terem 17:00 és 23:59 között a miénk.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54091 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Naaaaaaaaaaa ... nazgúl! Nemá! Egyébként ha megnézed nekem is sikerült elírnom a címet/nevet. Szóval helyesen: Shrek. Punktum! :D

Darkman! :oops: De igazán! Szóval komolyan! Én nem is tudom ... A meghatottság könnyeit törölgetem orcámról! :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54080 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Darkman írta:
Liebe Egyiptomi Istennő :-)

A Shreck életem egyik legjobb filmje.


Akkor legalább megprószálhatnád rendesen leírni a címét. :mrgreen:

Részemről elalszom bárhol (Szigetes tapasztalatok... ;) ), dejazér mégiscsak jobb lenne legalább egy tető a fejünk fölé.

Ok, persze tudom, hogy lesz tető, csak nemtom, hogy hol férünk el ennyien. Mert ahogy így elnézem, egyre többen leszünk (ami nem rossz, sőt!)... Bár, sok jó ember kis helyen is elfér. Csak akkor én, mint gonosz, hol leszek elszállásolva?

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54073 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta: Darkman, bocsi, de én egy finnyás lány vagyok - a te fogalmaid szerint! :-) Hogy is mondta Fiona a Screck-ben?
"Nekem éjszakai szálláshely KELL!!!"
Aztán lehet találgatni, hogy vajon ogrévé változom-e, ha lemegy a nap.
:D

Liebe Egyiptomi Istennő :-)

A Shreck életem egyik legjobb filmje. Az egyetlen, amelyen végig könnyes volt a szemem a röhögéstől...másfelől meg romantikának sem utolsó, bár az ogres vége ugyan szép, nekem, mint potenciális nővadásznak (értsd: férfi :-) nem tetszett. Nekem Fiona tetszett. Titkon még azt is megsúgom, de csak neked, hogy még bele is estem. Egy számítógép animált nőbe! Ez fantasztikus, mik vannak :)
Azért ne aggódj, ahogy kinéz a dolog, koleszban lakunk majd, az is jó, nem? Bár ha levethetem eléd a köpönyegemet, kétfogatos hintóval viszlek el a Szegedi Hilton szállóba :) )))))))))


Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54062 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen, Batti, nem tennél be ide egy listát? Mert én jelentkeztem ugyan, de nem tom, hogy megkaptad-e, mint ahogy gondolom még jópáran így vannak ezzel.

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54054 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti! Légyszíves, jelezd, hogy megkaptad-e a jelentkezésemet emilen!

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54024 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én viszont aludtam már pályaudvaron! Az egyetlen amire kényes vagyok az a fésülködés! :D De azért idáig tényleg nem fognak fajulni a dolgok!
Csatlakozom az előttem szólókhoz és ezennel kinyílvánítom, hogy én is roppantul várom a pénteket, illetve a szegedi rendezvényt! :D :D :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54011 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Darkman, bocsi, de én egy finnyás lány vagyok - a te fogalmaid szerint! :-) Hogy is mondta Fiona a Screck-ben?
"Nekem éjszakai szálláshely KELL!!!"
Aztán lehet találgatni, hogy vajon ogrévé változom-e, ha lemegy a nap.
:D
Sötét Úr, bocsi. Én tényleg 20 percre saccoltam. De ha nem annyira saccoltam volna, akkor is azt mondtam volna, mert ha 2 órát mondok, akkor neki sem állsz! Ennyi malícia egy Hórusznak is kell. :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53999 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kérlek Titeket, próbáljátok meg Tandori Dezsőt is beszervezni vhogy, ha lehet, s vkinek módjában áll!!!
NAGYON sokat nyernénk vele!!! Nem szalaszthatjuk el ezt a lehetőséget!
S nem ártana még minél több hasonló szakmabeli hírességet összegyűjteni!

Asszem, jövök pénteken...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53990 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Írnátok valamit magatokról, meg erről a pénteki taliról, mert nem tudom végigolvasni mindazt, amiről eddig itt szó volt. Ugyanis lehet, hogy én is szívesen beszállnék (csak, ha szívesen láttok), de persze ez attól is függ, hogy mit is csináltok tulajdonképpen.

Ai na vennui

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53980 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Na, most az egyszer megkíméllek benneteket a debil kisebbségi mániámtól :) . Egy nagyon gyakorlatias kérdésem lenne: meddig tervezitek a pénteki találkozót?
Zsenge koromból kiindulva olyan 9 körül sajna le kell lépnem. Ez szomorú, de hát... másnap vmi nyomott versenyt kell bonyolítanom a sulimban.
És még vmi: egy barátnőt elhozhatok? (vállalom érte a felelősséget :) ).
Szegeddel kapcsolatban: EZ BATÁR JÓ LESZ!!!! Média, Gönzc Árpád (bocs, fordított sorrend), minden földi jó. Egyébként júni 13 a születésnapom :) A szállással kapcsolatban annyit, hogy ha tisztázódik a dolog, ez a koleszos szállás igen szimpatikus lenne nekem. Egyébként végszükség esetén Kalocsán tudom elszállásolni magam, csak akkor hajnali buszozásra kell készülnöm :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53949 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
" Tested öreg,
de szíved fiatal,
mond hát, merj hát,
és lépj be..."

:-)

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53918 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Darkman írta: Középfölde térképének grafikus megjelenítését illetően a véleményem az, hogyha nem is most, de a jövőben bármikor.


Már megcsinálták, fenn volt vhol (a Houghton Mifflinnél, v. vmelyik másik kiadónál). John Howe volt az alap; nem tudom, fenn van-e még, majd megnézem.

Más: meglátjuk, tudok-e ma én is kiegészítéseket küldeni; ha nem, majd holnap.
Szállásos dolgok meg fognak oldódni, nyugi. A kolik a legegyszerűbb megoldás; de ha nem, akkor is kitalálunk vmit. Vasútállomás azért nem lesz belőle (pláne, hogy 11-től 4-ig zárva van), ahhoz szerintem már öregek vagyunk.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53912 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok

Óh, szerintem az ottalvásos probléma miatt ne aggódjunk...hiszen tudjátok, a fiatalok milyen rugalmasok, meg aztán, ha apám egyetemista korszakából indulok ki, akár a vonatállomás is jó, csak kellene némi újságpapír, hogy meleg is legyen :) )))) (lányok nem finnyáskodni :)
Középfölde térképének grafikus megjelenítését illetően a véleményem az, hogyha nem is most, de a jövőben bármikor. Reklámok, könyvek, kiadványok tervezésénél és megvalósításánál mindig jól jönnek az ilyen emberek :)

Valinor Fénye Ragyogjon!

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.895 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére