Tolkien Tábor 2024

Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 11 hónapja #53708 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Eia írta: Sil: Ez nagyon jó hír. Főleg az én 13 életévemmel... :)


Eia, " Még a legkisebbek is képesek fordítani a világ sorsának kerekén, mert a szívük naggyá emeli őket...hatalmasabbá, mint bárki mást! "

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #53707 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Vic hölgyem, szabad megjegyeznem, hogy mennyeien fest azon a képen :-)

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53706 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lamorak, ejnye-ejnye, csak most jutott eszedbe kedvesed szülinapja ? :wink: Üzenem neki hogy boldog Szülinapot! :)

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53619 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Átnéztem és a helyesírás ellenőrzőt is át engedtem rajta. Mindezek után újra felraktam. Ha mégis maradt benne helyesírási hiba akkor azt ti javítsátok ki.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53617 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A médiában való szerepléssel kapcsolatban, én tudok lépni az ügy érdekében, ha gondoljátok:
Apukám az MTInél dolgozik, és így (ha küldünk/ök) egy hivatalos meghívó-levelet a kultúra rovatnak, ők kiküldenek egy tudósítót. Ezzel minden újság számára elérhetővé teszik, hogy aki akar, az leközölheti.
Ha kell még valami sajtó, média, egyéb ügyben csak szóljatok!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53599 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hát nem tudom Batti, de az Alapszabály/Az Egyesület működési céjának a pirosbetűs szöveget tömve van elütésekkel. És gondolom, ezeket a célokat mi akarjuk elérni. :lol:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53596 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Meglehet, de remélem a többségét nem én követtem el mert, egy már meglévő doksit dolgoztam át. (amit be is jegyeztek)

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53587 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: Sok a helyesírási hiba...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53585 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Yavanna: nagyon tetszenek az ötleteid ( különösen a Tolkien által kitalált nyelvre vonatkozólag - már én is foglalkoztam vele 8) )

Sil: nekem is jó hír (hogy kiskorúak is lehetnek tagok),már kétségbe estem...

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53576 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A végleges doksikkal együtt ide fog kerülni a beszámoló is.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53572 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ugye írtok majd beszámolót? érdekel, mire juttok
Nai Anar ar Isil caluvar yomenielyanna!


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53559 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Áfonya: a dolog roppant egyszerü jobb click a link-en és Save target as../Cél mentése más néven, és oda mented ahová akarod. Word 2000-el készültek.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53552 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Big nagy üdv mindenkinek!

Két hírem van (jobban mondva három), némelyik jó (már akinek), némelyik rossz...

Kezdem a rosszal: sajna nem tudok elmenni 26-án az előzetes meetingre, de szerintem nélkülem is meglesztek...

A jó hír: ha senkinek nincs ellenvetése (és ahogy eddig láttam, nincs), akkor elkezdem kidolgozgatni az előadásomat. Azt azért írjátok meg, hogy milyen időmennyiség áll a rendelkezésemre. A végleges, letisztult cím a következő: "Tolkien hatása a fantasy irodalom kialakulására és gondolatvilágának továbbélése a high-fantasy művekben" Ez csak elsőre néz ki borzasztónak, azért ilyen a megfogalmazása, mert egy előadássorozatot ( :!: ) tervezek, melynek ez lenne a nyitó darabja. Ha érdekel valakit persze... Minden homályos dologra fény fog derülni, amit a cím alapján talán kevesek hisznek, de higgyetek bennem...!

Amúgy: elkészült a honlapom, de sajnos csak a hét vége felé tudom felpakolni a szerverre, szal kb. szombattól él a cucc...

Batti: az anyagokat letöltöttem, délután elolvasom, ha megjegyzésem van, majd írok...

Namárie!
Dínchamion

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53551 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sil: Ez nagyon jó hír. Főleg az én 13 életévemmel... :)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53544 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti!
Nekem nem sikerül megnyitnom a dokumentumokat! Valahogy a Word-öm nem szereti őket... HTML-verzióban nincsenek meg? Vagy esetleg emailben át tudnád küldeni nekem? Kösz!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53540 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen, nagyon jó, mindenképp.
A szegedi kommunikációs ismerettségeim révén nyilván minden szegedi médiában benne lesz (rádió, TV, újságok-- bár nem nagyon érdemes azokba bármit is tenni), de ha meglesz egy végleges program, mindenképp küldeni kell nagyobb lapoknak. Vagy mi ennek a menete? Vannak kapcsolataink? Én ismerek vkit a Mai Lapnál...

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53539 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is szeretnék csatlakozni az egyesülethez. Akár alapító tagként is, ha lehet. 26-a sajnos nem jó nekem, de a júniusi időpont valószínűleg jó lesz.

Utánanéztem a kiskorúsággal kapcsolatos kérdéseknek a CD-jogtáramban, és azt találtam, hogy korlátozottan cselekvőképes személy (14 év felett) igenis lehet tagja egyesületnek (persze a törvényes képviselő előzetes beleegyezésével vagy utólagos jóváhagyásával, gondolom, bár ezt így konkrétan nem írják), a közgyűlésen szavazhat, választhat. Sőt, választható is olyan tisztségekre, amelyek életkori sajátosságainak megfelelnek, és nem igénylik jognyilatkozat tételét. Tehát pl. alapítvány kuratóriumának is lehet tagja, mert az kollektív döntést hoz, viszont nem rendelkezhet pl. az egyesület bankszámlája felett és nem képviselheti az egyesületet.

Az alakuló ülésre a sajtót is meg lehetne hívni, főleg, ha Göncz elfogadja a meghívást, de szerintem nyáron amúgy is hálásak ilyen témákért. És szerintem ültethetnénk valami fát is esetleg. Látványos, ünnepélyes, és illik Tolkienhez. És lenne egy Tanácsfánk. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53537 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
OK, nézzük.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53535 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az alpításhoz szükséges papirok itt

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53531 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mivel rájöttem, hogy 26-a nem csak egy olyan nap, amikor valószínűleg előadást fogok írni/gépelni, hanem ezen kívül a feleségem születésnapja is, most már biztosan tudom mondani, hogy nem tudok menni.

ÉSzAH: az időpontot nekünk kellene meghatározni, az egyetem által megadott határok körül (Szőnyi tanár úr a júni. tizen-egynéhányas napokra gondolt, valószínűleg). Vagy péntek-szombatra, vagy szombat-vasárnapra kellene tenni; de. leérkezés, du. előadások, este fogadás, beszélgetés, aztán át vmilyen söröző helyre (szigorúan Tolkien tiszteletére); másnap de. szervezési kérdések, du. haza. Nagy vonalakban ilyen programmal dolgoznánk. Szállások ügyében meg lehet kérdezni a kollégiumokat; sajnos nálam mondjuk 2-3 embernél többen nem tudnak elaludni. De még körbenézünk. Szedje elő mindenki a szegedi ismerőseit és rokonait (és üzletfeleit).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53520 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Először is mondanám merre kell jönni.

3-as metró Lehel-tér, 12-14-es villamos 1 megálló (az a Dévai utca) a követkető utca a Lőportár utca, jobbra befordulni és az utca baloldalán középtájon van a Sowah Hungary Kft. épülete. A cégnév ki van írva, de a legfeltünőbb a fehér épületen a nagy piros hirdetés a kiadó irodákról. Van három bejárat, a sarokhoz legközelebbi az üzletbe vezet. 17:00-kor már nemigen lesz nyitva. A következő a kocsibejáró, beállhat az udvarba aki nem gyalog jön. A harmadik a portához vezet. Pontosan egyeztetek a portásokkal és ott be lehet majd jönni valamint lesz útba igazítás merre kell menni.

Az alapító okirat nyers változatával a hétvégén elkészültem. Még ma közzéteszem.

Aieless: néhány (9) évvel ezelőttig magánszorgalomból foglalkoztam a távol-keleti konkrétabban a japán művészetekkel. Megismerendő a filozófiai hátteret amely a küzdőművészetük jelesül a karate mögött van. Abból az időből maradt ez is. Sajnos Japánul nem tanulok/tanultam. A fordító szerint a jelentése: "mindíg akad másik part".

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53508 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Úgy néz ki, hogy aielessel együtt én én is tudnék menni értelmesen hallgatni. 8) Persze csak, ha nem bánjátok.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53480 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Erre sajnos nem tudok elmenni, de lélekben Veletek leszek, lehet, hogy még egy telefont is eleresztek.
Ügyesek legyetek!
:wink:

Ui.: Tisztára, mint Mekk mester...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53451 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Átolvastam végre én is mindent, úgyhogy persze, hogy nem ússzátok meg a dolgot Vic nélkül... :D

Ott leszek én is pénteken, ígérem, hogy én is megpróbálom addig átgondolni a dolgot alaposan... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53440 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ÍGÉREM EZ AZ UTOLSÓ PRÓBÁLKOZÁS! De nagyon idegesít,hogy nem tudom úgy berakni, ahogy akarom!:evil:

Csináltam 1 tervezetet, hogy miről is lehetne szó egy alakulást megelőző találkozón! Megpróbáltam összefogni az eddig elhangzottakat. Íme:
Mit is tudunk az egyesületekről; egyesületek létrejötte
1. alapító tagok kérdése (min 10 fő)
2. jövőbeli alakuló közgyűlés szervezése (hol-mikor...), jegyzőkönyv kérdése
3. bírósági nyilvántartásba vétetéshez mi kell
4. alapszabályzat
a.) név (Mi a helyzet a levéllel?)
b.) székhely
c.) szervezet
- közgyűlés és hatásköre
- ügyvivő szervek
- képviselet
- tagok
(Minek ennyire bonyolítani? :) )
d.) piszkos anyagiak, tagdíj, (??? erről aztán gőzöm sincs)
e.) célok
- Tolkien (T.) műveinek hozzáférhetővé tétele (Hú de magyartalan!)azaz fordítások, terjesztés, előadások, konferenciák, táborok stb.
- T. műveinek elemzése, tudományos vizsgálata
- T. nyelveinek ápolása, esetleg oktatása, szótárak, nyelvtani anyagok fordítása!!!
- Valamilyen társasági weblap létrehozása, esetleg 1 már meglévő ilyen irányú bővítése
- prospektusok, kiadványok
- kutatás, T. munkásságáról szóló anyagok gyűjtése
- T. évfordulókról való megemlékezés, hagyományok ápolása
- T. emléktúrák, kirándulások szervezése
- Esetleg külföldi rendezvényeken való részvétel
- Kreatív munka: új írások, amelyek T. világán alapulnak, publikációk, illusztrációk, festmények (biztos vannak tehetséges hazai alkotók is) közzététele

És természetesen minden rendelkezésünkre álló egyéb okirat áttanulmányozása! (Hasonló szervezetek stb)
Nos szerintem ha ezzel megvagyunk akkor már tényleg jöhet az alapító okirat megszövegezése!

Azóta felmerült ötletek:
-Hivatalos alakulóülés körülményei (meghívások, időpont...)
-Batti alapítóokirat tervezete
-Brainstorming :arrow: Ez nagyon jó ötlet! Szvsz ezzel kéne kezdeni!

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53409 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Még vmi:
Batti: mindig meg akarom kérdezni a következőt: Neked vmiféle japán érdekeltséged van? Ha nem vagyok túl indiszkrét... amúgy én is tanulgatok, de a jelmondatod v. mid speciel nem értem :(

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53407 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hát én örülök, ha értelmesen bírok hallgatni, nemhogy előadást :)
De annyira szívesen meghallgatnám a tieiteket!
Ja, ez a helyszín akkor most pontosan mi? (csatlakozva egy előttem szóló kérdéséhez). Mivel tök ismeretlen vagyok Pesten, még kell egy kis térképismeret- és tájékozódásórát tartanom itthon :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53398 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én személy szerint az oktatás-részt emelném ki, s abból készülnék 26-ra!

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53328 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Van egy-két kérdésem az alakuló üléssel kapcsolatban. Igazán csak az elsőre várok egzakt választ (elsősorban tőled, Lamorak, mivel te állsz közel a tűzhöz), a többivel kapcsolatban csak arra kérek mindenkit, hogy gondolkodjon el, mert 26.-án már véleményt kellene ezekben az ügyekben nyilvánítani.

1. Mi döntjük el, hogy mikor legyen az alakuló ülés és aztán bejelentjük az egyetemnek, vagy ők mondják meg, hogy egy megadott idő-intervallumon belül mikor tudnak "rendelkezésre állni"? Mert hát ez ugye nem mindegy a szervezés szempontjából.

2. Hétvégében vagy hétköznapban gondolkodjunk?

3. Egész napos programban gondolkodjunk?

4. Eddig ha jól láttam Dínchamion és Áfonya jelezte, hogy készülne valamiféle előadással az ülésre. Jó lenne, hogy 26.-ára kikristályosodna legalább annyi, hogy ki és milyen témában kíván megszólalni. Ez már csak azért is fontos lenne, hogy tervezni tudjunk.

Más ...
Várnám az adatokat egy handout összeállításához. De ha nem, akkor nem. Nem erőszak, csak gondoltam segítene átlátni a dolgokat.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53327 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
MTT Előzetes Egyeztető Találkozó

2002. április 26. péntek
18:00

Budapest, XIII ker. Lőportár u. 9-11


Még két kérdés:
1. Oké, hogy a Nyugati tértől 10 percre, de hogyan lehet oda jutni BMW-vel (busz, metró, willamos)?
2. A megadott címen milyen intézmény, objektum található, mit keressünk(cég neve, emelet, ajtó)?

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.891 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére