Tolkien Tábor 2024

Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 11 hónapja #52494 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem a tali mindenképpen Pesten legyen, az talán mindenki számára elérhetőbb! (hozzátenném, én nem pesti vagyok.)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52458 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
26-a mindenképpen Pest; szerintem úgy lesz a legjobb. Még mindig nem látom biztosan, el tudok-e menni (próbálok a hétvégén belehúzni az előadás-írásba), de tudtok dolgozni nélkülem is.
A tevékenységgel kapcsolatos dolgokat majd Szegeden is tárgyalhatjuk; nagyon jó lenne előadás(sorozatoka)t tartani, ahol kompetens előadók és nem mondjuk az Új Atlantisz által kiképzett 'filozófiai instruktorok' beszélnek Tolkienről.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52456 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem Lamorak ugy gondolta, hogy a junius eleji alapito ules lenne csak Szegeden. Es kesobb Szeged csak akkor jonne szoba mint kozpont, ha a tobbseg ezt akarja.
Az apr. 26-t ezert en azt hiszem mindenkepp Budapest. Amit sajnalok, mert en hetkoznap semmikepp sem tudok BP-re feljutni.

Amugy meg nem jeleztem itt konkretan, de szivesen reszt vennek a tarsasag munkajaban. Nem tudom igerni, hogy teljes aktivitassal, de szivesen reszt vallalnek benne. Hogy pontosan milyen teren, meg magam sem tudom... De ha a tarsasag celjai mar rogzitve lesznek biztos talalok szamomra megfelelot.

Darkman: Goncz Arpad megivasa es felkerese jelkepes. Egyaltalan nem valoszinu, hogy konkret eredmenye is lesz ezen kivul. Persze jo lenne ha lenne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52451 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezek tényleg jó hírek!

Én személy szerint pesti vagyok, s az egyetemem is ideköt, úgyhogy tényleg jobb lenne, ha itt lenne a központ, de ha a többség Szegedet választja, ám legyen.
Ez a Gönczi-féle meghívás valami szenzációs, nem hittem volna, hogy egyből a lovak közé csapunk...már úgy értem, Gönczi bácsinak biztos nagyobb dolgai is akadnak nálunk...bár a fene tudja.
Akkor eddig áprili 26. 17:00. Nekem személy szerint jó! S hova megyünk? Mi lenne, ha összekötnénk egy kis borozgatással : )))) Akkor talán az ötletek is jobban jönnek : )
Személy szerint engem a tanítás része érdekelne. Összekötni a tolkieni filozófiát, a teremtéstörténetet, s mindezt kiselőadásokban előadni, beszélgetni róla...tehát a beszélgetés...aktuális problémákról, összekötve a művel(ekkel)

...hirtelen ennyi.

Éljen Valinor

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52447 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
26.-a Szeged vagy Pest? Nekem mindegy, de akkor ott kéne szervezkedni valami helyszínt a szegedieknek! De mivel pénteki napról van sz és többen jelezték, hogy csak du. 5-6-tól érnének rá (feltételezem azért mert dolgoznak), talán ezesetben jobb lenne a Pestnél maradni! Ráadásul Lamorak jelezte (ugye ő mondta, hogy a hivatalos alakulásnál megszervezi a szegedi dolgokat), hogy 26.-án nem igazán fog ráérni, tehát kétlem hogy mostanra szervezkedne a kedvünkért! Persze más is szervezhet oda... Ha Szegedre szervezünk, azt majd mindenképpen hétvégére kéne szvsz! :roll:
De felvetődik a kérdés, hogy az MTT központja hol legyen :?: :!:
De mindettől függetlenül, ha a többség Szegedre szeretne szavazni (Wow! Micsoda alliteráció! :) ), akkor nekem az is tökéletes!

Gandalf: :?: :cry: :?:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52435 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos, most beszéltem Szőnyi György Endre tanár úrral, az SZTE Angol-amerikai Intézetének vezetőjével, aki a következőket mondta az esetleg Szegedre szervezett formális alakulásról.
1. Jún elején, államvizsgák után de felvételik előtt, nagyjából a 10-es napokban lenne az Intézetnek ideális, lehetőleg hétvégén vagy péntek-szombaton.
2. Az Intézet boldogan és teljes eőrvel támogatja a rendezvényt, és egy esti állófogadást anyagilag is elvállal (mint minden konferencián, itt is a fogadás egy nagyon-nagyon fontos pont).
3. Szőnyi tanár úr örömmel lesz házigazda, abban az értelemben, hogy szívesen megnyitja és végighallgatja a rendezvényt (és ennek kapcsán 3-4-5 többé-kevésbé komoly dolgozat is elhangozhatna, hogy jó és tudományos benyomást tegyünk-- úgyhogy mindenki fel gondolkodni!).
4. Göncz Árpád minden valószínűséggel májusban fogja átvenni Szegeden a számára már majd egy éve megszavazott díszdoktorátust. Ha így van, akkor ezen én minden bizonnyal ott leszek, és legjobb lenne ekkor formálisan átadni neki a meghívót. Ergo: addigra fixálni kellene egy időpontot.

Ennyi a szegedi alakulókonferencia-fejleményekről.

Szerintem Szeged kiesik az igazi központ szerepéből; az előzetes megbeszélések, jogi egyeztetés, stb. stb., és persze általában a további találozók mindenképp Pestre kell helyeződjenek, már csak azért, mert az központ, és mindenhonnan elérhető-- ha valaki próbált már Győrből Szegedre utazni, akkor tudja, mire gondolok. Szegedet csak az alakulókonferencia kapcsán ajánlottam fel, mint potenciálisan támogató alkalmi helyszínt. Persze nem vagyok ellene, hogy aztán a továbbiakban is legyenek helyi rendezvények is, de a jelenlegi helyzetben szerintem legjobb pesti székhellyel működni.
Göncz Árpád mint tiszteletbeli elnök tökéletes. A többi fordító meghívásán kell még gondolkodni-- hol lehet elérni mondjuk Tandorit?
Most ennyit, remélem, sikerült mindenkit felvillanyoznom a jó hírekkel.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52430 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Yavanna hozzászólásán felbuzdulva akkor én is jönnék szívesen az előzetes találkozóra, és megnézném magamnak az előzetes alapító-okirat-kezdeményt, ha addigra készen lesz. És nekem is mindegy, hogy Szeged vagy Pest, majd csak odajutok valahogy! Szeged megér egy estet... ;) Ezért mindenképpen!

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52375 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A formális reprezentatív alakúló összejövetel helyére vonatkozólag nekem nincs semmi kötöttségem ÉsZAHhoz hasonlóan könnyen mozgok. Legyen ott ahol a leg alkalmasabb.

Gandalf: sajnálnám ha nem lennél MTT tag, te aki már olyan sokat tettél. Csak magamtól kérdezem: miért nem?

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #52347 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Véleményem szerint az alakuló gyűlést is BP-en kellene tartani.Nekem és azoknak, akiket én ismerek a tolkien site-ról mindenesetre jobb lenne Pest.
Közvéleménykutatást kellene csinálni ez ügyben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52330 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf,

Szolj a sas haverodnak hogy roptessen el oda gyorsan ha nem ernel oda idoben :lol:
Hozzam egyebkent nem kell igazodnotok, ha tudok elmegyek, ha meg nem, hat beerem egy Memoval meg a hivatalos talival.

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52329 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hm... mivel nem kívánok tag lenni, csak külső szemlélő, aki mellesleg a honlapján jeleníti meg a híreket, infokat, stb, talán nem lesz gond, ha esetleg mésem jó nekem az időpont...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52318 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
No igen, leghamarabb delutan 5 a jo.
En ugyis csak leghamarabb 6-ra tudok meg egy jol megkozelitheto helyre is elmenni, igy is el kell lognom edzes vegerol (hu mit kapok en ezert az edzotol :oops: , nyilvesszot a s....gembe :lol: . De egyszer kibirom.

Es abban is csatlakoznek ESzAH-hoz hogy a tobbseget vegyuk figyelembe a helyszinnel (en beszelek akinek csak Juni 10 utan jo a hivatalos tali :D )

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52316 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
OK, Yavanna, megnézem a napokban.

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52315 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hat ez nagyon jo hir :D
Ha Pesten lesz 26-an az elo-gyules akkor minden valoszinuseg szerint meg en is el tudok menni! :)
Csak adjatok meg vegleges idopontot es cimet. Ja es hogy hideg ebeddel stb keszuljek-e :twisted:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52314 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti, nagyon jó ötletnek tartom az említettek meghívását, de gondolom ezt te a hivatalos alakuló üléssel kapcsolatban vetetted fel.

Yavanna, akkor maradjunk az április 26.-ban. Úgy látszik, hogy ez az időpont egyre többeknek jó. Persze még változtathatunk, ha időközben befut 50 "nekem nem jó". Azt viszont szeretném kérni, hogy a pontos időpont megszervezésénél vegyük figyelembe azokat, akik dolgoznak és inkább a kora esti órákra tegyük. Pl. 17.00???

Örömmel látom, hogy Pestre szerveződik a dolog. Én az egész MTT-vel kapcsolatban felvetném a helyszin kérdését: Szeged vagy Budapest? És most nem haza beszélek, de fel kellene mérni, hogy hányan leszünk és azok közül kinek melyik van közelebb. A többség érdeke döntsön, mert annak semmi értelme, hogy 20 ember utazzon órákat 2 kedvéért. Ha Szeged körzetéből vannak többen, akkor legyen ott, ha Bp. körzetéből, akkor legyen itt. Tényleg nem azért, mert én pesti vagyok, főleg azért, mert nekem nem is igazán nagy probléma eljutni Szegedre, de szerintem többeknek igen. Nem is beszélve azokról, akik esetleg szülői engedélyhez vannak kötve.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52310 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Na, végre én is itt vagyok... :D

Most csak annyit, hogy Árpi bácsira én is gondoltam, de én nem csak meghívnám, hanem pl. tiszteletbeli elnöknek is megválasztanám...

Hm?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52299 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Néhány dolgot úgyérzem tisztázni kell. Össze foglalnék néhány dolgot az egyesülettel kapcsolatban.
Előszöris szükséges minimum 10 fö aki cselekvésében és az állampolgári jogok gyakorlásában nem korlátozott és magyar állampolgár vagy magyarországon életvitelszerüen tartózkodó nem magyar állampolgár. A nagy korúság nem elő feltétel. Egyesületet elsődlegesen gyazdasági célzattal alapítani nem lehet. Az egyesület elsősorban tehát nonprofit, de folytathat gazasági tevékenységet céljai megvalósítása érdekében (anyagiak előteremtése). Az egyesület társadalmi szervevezet, és mint ilyen lehet közhasznú, de ezt ki kell érdemelnin, nem alapállapot. Az egyesületnek az alapító tagokon kívül az alapításhoz egy alapító okiratra van szüksége amelyet az alakúló közgyűlésen néhány egyéb dologgal együtt a tagok elfogydnak és aláírásukkal hitelesítenek. Ennek a dokumentumnak meg kell felelnie néhány alaki és tartalmi feltételnek. Ezeknek a feltételeknek való megfelelőséget vizsgálja azután a területileg illetékes Bíróság, melynek aláírásával válik az egyesület megvalósulttá. (úristen micsoda mondat)

A részletekről majd még írok. (többször is)

Pénteken felmerült még egy két dolog. Pl.: Az Alakúló ülésre (a hivatalosra) meg kellene hívni néhány személyiséget, akiknek köze van a Tolkieni korpuszhoz. Gondolok itt Göncz Árpádra, Gálvölgyi Judithra, Tandori Dezsőre, Réz Ádám Fia, stb. Még akkor is ha nem jönnek el.

Jelen pillanatban azon igyekszem hogy a joganyagon átrágjam magam és a minta alapján készítsek egy alpító okirat kezdeményt. Amelyet aztán lehet megvitatni, cincálni stb. Amint kész leszek (remélem még a héten) azonnal közzé teszem valahogy.

A 26.-ai dátum nekem is jó és a helyis megvan nálunk de legkésőbb 22.-éig fixálni kellene.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52282 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Darkman: Ez az április 26 egy előzetes megbeszélés lesz/lenne, még a hivatalos alakulás előtt! Alapítóokirat megszövegezés, célok, ötletek stb.
Ez valószínüleg Pesten lenne, Batti ajánlott egy alkalmas helyszínt, de ezt még le kéne tisztázni!
A hivatalos alakulóülés lenne a tervek szerint Szegeden, valamikor június 10. után.

nazgúl: Ha érdekel a téma, akkor gyere el, aztán majd történik valami...eldöntöd, hogy továbbra is érdekel-e! :)
Egyébként ha hivatalosan létrejön ez az egész, azt még én sem tudom hogy hogyan tudnék hozzájárulni a munkához! :roll: Mindenesetre a szervezésben azért próbáok részt venni, mert hiszem hogy ez egy jó ügy és jó célt szolgál! :)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52279 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezennel csendben megjegyezném, hogy ha kell még egy alapító tag (máhogy ha kell egy meghatározott létszám hivatalosan, vagy mi), akkor itt vagyok. Persze azon kívül, hogy (nemisolyanrég ;) ) elmúltam 18, nem nagyon tudok mit kezdeni a témával. De... azért szívesen belevágnék. Majd tőletek tanulok. Majd én leszek a titkárnő. :D

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52278 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tyű, nekem is jó az április 26! De mindez Szegeden lenne? S ha igen, hánynapos?

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52247 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elendil! Ez jó hír!!!!! :D :!:
Ha tényleg "ilyen közel vagy a tűzhöz", akkor esetleg megkérdezhetnéd a mamádat konkrétabban is ezekről a dolgokról! Persze csak ha te is úgy gondolod és van hozzá kedved! :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52244 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Dez, Laegolas: Ne haragudjatok, hogy beleszólok a "jogi" témába, de az én mamám bírónö és ebből kifolyólag tudok egyet s mást. Tudtommal bizonyos hivatalos társaságok tagjai lehetnek kiskorúak, bár nem ismerem pontosan az egyesületi törvényt.

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52221 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ÉSZAH: Eddig mindenkinek jó április 26., mint az előzetes megbeszélés időpontja. (Kivéve Lamorakot, de vele letárgyaltuk ezt a kérdést és rábólintott a dologra!) Akkor kérdem én: Miért ne beszélhetnénk erről, mint tervezett időpontról? :roll:
Ha több olyan jelzés is befut, hogy valamiért nem jó, akkor megpróbálhatunk alkalmasabbat találni, de amíg nem így áll a helyzet, addigis kell egy kiindulási alap, aminek pedig -az eddigi visszajelzések alapján- április 26. tökéletes!
Ha pedig valakit érdekel az MTT-ügy, nem jó neki ez az időpont és ritkán jut nethez, annak is bőven van még ideje, hogy szóljon!
Persze mindez szigorúan szvsz! :)

TEHÁT: ÁPRILIS 26. NEM FIX DOLOG, DE HA NEM JÖN ELLENVETÉS AKKOR VALÓSZÍNÜLEG AZ LESZ! -gondolom én....

Dez: Arról, hogy kiskorú lehet-e tag sajna nem sokat tudok. (Erre nem tér ki a polgárjog jegyzetem! :wink: ) De én sem tartom valószínűnek. Valószínűleg azért 10 nagykorú alapítótagot képesek leszünk összehozni! :) Kérdés, hogy valamilyen hivatalos formában kiskorú részt vehet-e a társaság tevékenységében? :roll:
Úgy tudom, hogy eddig egyesületi formáról tárgyaltunk és többeknek ehhez vannak anyagaik. Batti konzultált egy jogásszal is ebben a kérdésben. Ő valószínűleg azért többet tud mint mi! :D
Mindenesetre szerintem te is nézz utána annak aminek csak tudsz és 26.-án(?) hozd magaddal a tudásodat! :)
Én legalábbis ezt próbálom tenni! :)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52207 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha lesz 26.-ai találkozás, nekem jó! Én is elmúltam 18.(sajnos)

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52196 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Laegolas:
Szerintem tag tudtommal sajnos nem lehet kiskorú. (Yavanna, mi a véleményed?)
És ez most akkor közhasznú társaság, vagy egyesület lenne? Mert az előbbi a társadalom közös szükségleteinek kielégítését szolgálja vagyonszerzési cél nélkül. Míg az utóbbi alapszabályában meghatározott célta alakul, tagsága nyilvántartott és céljai elérése érdekében szervezi tagjai tevékenységét. Ezt bírósági nyilvántartásba kell venni és vagyonával önállóan gazdálkodik. Szerintem inkább ez illene rá.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52108 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Még ne beszéljünk április 26.-i találkozóról. Ez még csak egy felvetés az időpontot illetően. Még nagyon nagyon sok visszajelzés kell ahhoz, hogy érdemes legyen megszervezni. Nehogy úgy terjedjen el a felületesebb olvasók körében (amihez néha én magam is tartozni vagyok kénytelen időhiányból adódóan), hogy ez már valami fix dolog.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #52103 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is szeretnék elmenni a 26-i találkozóra.
Én már elmúltam 18, ha valakinek ez számít :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 9 hónapja #52102 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta: Hát úgy látom nem nagyon reagáltok a felvetett időponttal kapcsolatban. Mi a halogatás, ha nem ez? :D

Akkor egy gyors reakció: ápr. 26. jó! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52095 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hát úgy látom nem nagyon reagáltok a felvetett időponttal kapcsolatban. Mi a halogatás, ha nem ez? :D
Úgy látszik mégis marad a május eleje.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52055 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telleg,

Jogtudorok! 8O
Eszembe otlott egy kerdes. A forumosok tobbsege kiskoru.
Tarsasag alapitasanal van-e valamilyen torvenyi megkotes a korra vonatkozolag? Ugy ertem, korhatar, pl. 18 ev alatt lehet-e tag valaki meg ilyesmi?
Lehet hogy diszkriminativnak tunik a kerdes de szerintem tok logikus. :!:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.869 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére