Boromir (Sean Bean)

Több
18 éve 11 hónapja #272740 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Serrana/Taurin írta: Nemrég néztem meg (újra!) az első részt. Nem szégyellem bevallani: már ott könny fojtogatot mikor Boromir a ,,Fehér Városról" beszélt, de ott amikor kilehelte a lelkét remegtem a sírástól! :bawling: :boromir1:


Drága, imádnivaló, emberi... és olyan gyönyörű, hogy *tócsává olvad* Én pl. a RotKban is szoktam bőgni, mikor a maradék Szövetség hajj de nagyon örül egymásnak, és Ő nincs ott... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

(A minap olvastam egy jó fanficet, ahol Elronddal beszélgetnek Völgyz.-ban, és milyen édes volt ott is... :oops: )

Perme szintén sok novit írt már róla :oops: ... igaz is, be kéne fejeznem a Gyűrűsemmisítést, mert már a Végzet Hegye alatt járnak...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272728 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nemrég néztem meg (újra!) az első részt. Nem szégyellem bevallani: már ott könny fojtogatot mikor Boromir a ,,Fehér Városról" beszélt, de ott amikor kilehelte a lelkét remegtem a sírástól! :bawling: :boromir1:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272670 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Tényleg megfeledkeztünk Bozról, pedig nem kellett volna. :closed:


Akkor Bozozzunk...

Viszont most épp Chmiel is hanyagolja KisBorit... :cry:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272667 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tényleg megfeledkeztünk Bozról, pedig nem kellett volna. :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272657 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Aiya, Anyatünde!

Igazad van, Boromirról mostanában nem sok szó esik... s miért, kérdem én, emberek?! Avagy nem ő volt a legvonzóbb szerepe? :oops: Volna még mit megvitatni rajta... időnként...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272648 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem azért játszik gyakran rosszfiút, mert jól alakítja az ilyen szerepeket ;) Az igazi specialitása pedig az önmagával is állandóan hadban álló, ellentmondásos személyiség, akivel együtt is tudunk érezni, meg nem is, aki hős is, meg nem is, aki fel tudja mutatni az emberi természet teljes tárházát, jót és rosszat egyetlen szerepben. Amikor megtudtam, hogy ő fogja játszani Boromirt, akkor már tudtam, hogy nem lesz rossz ez a film 8) Mást nem is kérhettek volna fel rá, és mint kiderült, PJ-nek is ő volt az első gondolata :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272635 Írta: Anyatünde
Anyatünde válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Noredhel (Voronwë) írta:

Serrana/Taurin írta:

Noredhel (Voronwë) írta: Sean meg miért hagyja, hogy beskatulyázzák a "naggyongonoc tenyérbemászó galád zsivány" szerepkörbe... :cry: Mikor olyan tehetséges...

Lehet hogy azért mert szereti ezt a szerepkört? (És bocs a Niéláért)


Sziasztok! Mint hozzászóló új vagyok, (bemutatkozást a profilomban olvashattok) de vagy már másfél éve nézegetem a Tolkien.hu-t. Már én is gondolkoztam, hogy miért vállal el zsinórban ilyen szerepeket. (Amúgy én a FoTR-ban (ben??) láttam először. )
1. Mert ha nem vállalja, nem hívják következőleg. (Bár most már talán lenne akkora "sztár", hogy válogathasson a szerepek között, ha akar.)
2. Tetszenek neki ezek a szerepek? Hát, nem tudom, hogy pl. a Ne szólj száj-beli szerepén mi tetszhetett neki. Annál még a Patriot Games-beli bekattant ír terrorista is jobb-szerintem.
3. A filmsztárok életmódja meglehetősen erőforrásigényes lehet (anyagiak). Pölö Angliából (bárhonnan...) röpködni Los Angelesbe meg hasonlók. Bár lehet, hogy az effélék az adott film költségvetését terhelik, nem tudom.
4. Leginkább őt kéne megkérdezni, de ez sajna nem megy :cry:

Vissza Boromirra: Muzikális fickó volt, nyugodjék békében. Egyszer régen elolvastam a teljes Boromir fórum anyagot, és ez sehol se szerepelt, azért írom le. Meg hogy essék kicsit szó Boromirról is, mert Sean egészen kitúrja innen... "Ilyen ember volt Boromir is: rettenthetetlen, s mint ilyen, Gondor legnagyobb embere. S valóban, igen vitéz: időtlen idők óta Minas Tirith troónjának egyetlen örököse sem volt olyan kemény a fáradalmak közt, oly merész a harcban, és senki sem fújt szebb dallamot a kürtön." (A két torony, 5. fejezet [A nyugatra nyíló ablak], az én kiadásomban 356. oldal)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272525 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Alyr Arkhon írta:

Mirlen Mírdain írta: Felhívnám a figyelmet arra, hogy Seant a LotR óta bombázzák evil role-okkal. Azelőtt csupa jófiút játszott.

Egyébként Boz sok minden volt (pl: Középfölde legjobb pasija :wink: , a Helytartó Úr fiacskája, Faramir szerető bátyja :wink: ...) csak gonosz nem. Mégis meghalt :bawling: :bawling: :crying: :bawling: :bawling:


Izé.
Ez nemis igaz.
A Golden eye-ban sem jófiú, pedig az LotR előtti. A Roninban sem kifejezetten. Pedig az szintén LotR előtti.


A Caravaggióban meg egy piszok kis tolvaj, aki mellesleg gyilkos és könnyen kapható... :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272519 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Felhívnám a figyelmet arra, hogy Seant a LotR óta bombázzák evil role-okkal. Azelőtt csupa jófiút játszott.

Egyébként Boz sok minden volt (pl: Középfölde legjobb pasija :wink: , a Helytartó Úr fiacskája, Faramir szerető bátyja :wink: ...) csak gonosz nem. Mégis meghalt :bawling: :bawling: :crying: :bawling: :bawling:


Izé.
Ez nemis igaz.
A Golden eye-ban sem jófiú, pedig az LotR előtti. A Roninban sem kifejezetten. Pedig az szintén LotR előtti.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272475 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Felhívnám a figyelmet arra, hogy Seant a LotR óta bombázzák evil role-okkal. Azelőtt csupa jófiút játszott.

Egyébként Boz sok minden volt (pl: Középfölde legjobb pasija :wink: , a Helytartó Úr fiacskája, Faramir szerető bátyja :wink: ...) csak gonosz nem. Mégis meghalt :bawling: :bawling: :crying: :bawling: :bawling:


KisBori... meg az ő drága öcsikéje... olyan ééédik... :oops:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272420 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Felhívnám a figyelmet arra, hogy Seant a LotR óta bombázzák evil role-okkal. Azelőtt csupa jófiút játszott.

Egyébként Boz sok minden volt (pl: Középfölde legjobb pasija :wink: , a Helytartó Úr fiacskája, Faramir szerető bátyja :wink: ...) csak gonosz nem. Mégis meghalt :bawling: :bawling: :crying: :bawling: :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272408 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Serrana/Taurin írta:

Noredhel (Voronwë) írta: Sean meg miért hagyja, hogy beskatulyázzák a "naggyongonoc tenyérbemászó galád zsivány" szerepkörbe... :cry: Mikor olyan tehetséges...

Lehet hogy azért mert szereti ezt a szerepkört? (És bocs a Niéláért)


De Boris se volt gonoc... :lol: viszont vannak a Szigetben is Borisos megnyilvánulásai...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272400 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Noredhel (Voronwë) írta: Sean meg miért hagyja, hogy beskatulyázzák a "naggyongonoc tenyérbemászó galád zsivány" szerepkörbe... :cry: Mikor olyan tehetséges...

Lehet hogy azért mert szereti ezt a szerepkört? (És bocs a Niéláért)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272381 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Off: Jah, van, aki szereti OB-want... perme csak azért, mert nélküle nem lenne Vader, ergo nem lenne Régi Trilógia...

Sean meg miért hagyja, hogy beskatulyázzák a "naggyongonoc tenyérbemászó galád zsivány" szerepkörbe... :cry: Mikor olyan tehetséges...

(off: Serrana, Niélaként meghaltam /puszi a keletlakóknak :twisted: / ám Noredhel képében feltámadtam, aki nolda és törvénytelen származású, Voronwë meg magától értetődik, miután visszatészta. :twisted: )

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272290 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Serrana/Taurin írta: És én még nem láttam a Szigetet :nyüff: icon_bawling.gif


Nem sokat vesztettél... Ilyen jó színészekkel ilyen kliséktől hemzsegő f*skupacot csinálni!! :evil: :evil: :evil: A forgatókönyvíró, meg a rendező elhúzhat a sunyiba!! :mad2: :cross:

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272228 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ö... na megint ide pofátlankodom, és megint Noredhelhez szólnék: ha annyira megakarsz kövezni valakit akkor az a forgatókönyvíró legyen: ő találta ki h a figura megnyiffanjon, a castingisok meg azt hogy az a figura pont Sean legyen.
És én még nem láttam a Szigetet :nyüff: :bawling:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272173 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Noredhel (Voronwë) írta:
Szegény Sean... de azért legalább tett róla, hogy szépen haljon meg, Ewan és a rendező (kövezzük meg őkeeet) szándékai ellenére... (jajj, ahogy lecsukódik az a szép zöld szeme, hát majdnem bőgtem...) NYÜFF. Seant nem szabad bántani!

Noredhel (vagy Niéla nekem tajt mindegy) mit mondtam mit nem mondunk? Én is szeretem, de minthogy legkedvesebb Obi-vanunk megformálóját is kedvelem megkérlek, ne kiabálj rá kígyótbékát, :szépnagyszemekkelnézésközbenanyukájátutánozvaszőkenősenkönyörög:!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272149 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
No, végre láttam a Szigetet...

:( :crying: :cry: :bawling: :bawling: :bawling:

Szegény Sean... de azért legalább tett róla, hogy szépen haljon meg, Ewan és a rendező (kövezzük meg őkeeet) szándékai ellenére... (jajj, ahogy lecsukódik az a szép zöld szeme, hát majdnem bőgtem...) NYÜFF. Seant nem szabad bántani!

Viszont remek alakítás, mint mindig... (és még mindig jobban járt, mint a kedves rokonlélek Mengele /Gregory Peck/ a Brazíliai fiúkban, akit is a dobermannok... ööö... elfogyasztottak...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #272060 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ez a nő, aki ott taperolja az Jodie Foster????????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271852 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja, szerintem is, főleg, amikor arra válaszol, mikor/miért dühödött fel mostanában :D
Néhány kép a Flightplan c. filmbemutatóestről.
( Még jó, hogy tudom, Jodie Foster a nőkhöz vonzódik - bár a képek tanúsága szerint Sean még őt is megingatta...)
www.compleatseanbean.com/fp7.jpg


www.compleatseanbean.com/fp8.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271790 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tök jó kis interview, ruff

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271761 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271760 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ha jól megnézitek a compleatseanbean.com oldalon a torontói képeket, látható, hogy NINCS gyűrűja - akkor meg mit hülyít minket?????!!!! :twisted: - és az alábbi kis interjúban főleg kiderül a dolog.
Aki tud angolul, feltétlenül olvassa el!!www.compleatseanbean.com/mainfeatures-101.html

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271486 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilweran írta: Én imádtam abban a filmben!!!! Elsőre tényleg fura szőkén, de irtó szexi és nagyon jól áll neki ez a laza gonosz fugura!!!!!
*olvad........*
A Viggos kép nagyon édes!!!!!!!!! Két ilyen jó pasi együtt...hmmm... furcsa gondolatokat ébreszt az emberben..... :oops: :twisted: :wink:
Szigetet még nem láttam..... :( Meg kell várni az októberi fizut........... :bawling:


Te is fiam, Brutus? :oops: :oops: :oops:

Jövő csütörtökön mutzatják be Szhelyen a Szigetet... nyamm... :oops:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271483 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A két kép nagyon király!
Sean gondolom a North Country miatt jött, Viggo pedig a History of Violence-t reklámozta. Ennivalóak! :wink:
Én is imádom a Nemzet aranyát. Megvan DVDn.
És már be van tervezve egy folytatás is. Valószínűleg Sean nélkül :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271464 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én imádtam abban a filmben!!!! Elsőre tényleg fura szőkén, de irtó szexi és nagyon jól áll neki ez a laza gonosz fugura!!!!!
*olvad........*
A Viggos kép nagyon édes!!!!!!!!! Két ilyen jó pasi együtt...hmmm... furcsa gondolatokat ébreszt az emberben..... :oops: :twisted: :wink:
Szigetet még nem láttam..... :( Meg kell várni az októberi fizut........... :bawling:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271396 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hahó!

Ma láttam A nemzet aranya c. filmet, amiben (ugye? :oops: ) Sean szerepel, és gonoszt játszik. :lol: [size=9:2976munr](milyen véletlen)[/size]

Nagyon furcsa volt szőke hajjal :D

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271344 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na, újra egymásra leltek a torontói filmfesztiválon:)
www.compleatseanbean.com/nc-11.jpg
www.compleatseanbean.com/nc-21.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270938 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Noredhel (Voronwë) írta: HALÁL EWAN MCGREGORRA! (Akkor kezdtem el nagyon utálni, mikor otthagyja félhóttan szegény Anit a lávában, de ha Seant bántja, akkor ő az első számú közelrenség!

Pfff, lol, erre nemtok mást mondani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270930 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaj, ez nagy gáz! ilyen már velem is volt... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.727 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére