Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 3 hónapja #259672 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilweran írta: A sziget: www.moziplussz.hu/film.php?id=885
Persze Seanról egy szó sem..... :?
Így első olvasatra vagy nagyon tré lesz vagy nagyon jó.....attól függ, mennyire bátrak! Bemutató: szeptember 1. !!!!!!

Nekem szimpatikus filmnek tűnik. És a thriller se rossz! 8) Ráadásul nekem azok a filmek is tudnak tetszeni, amik senki másnak nem... :oops: :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259652 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta:

Lagoril/Niéla írta: Persze Rossz lesz... mi más... és meghal... mint mindig... :cry:


Fel a fejjel, semmit sem lehet tudni biztosra. :wink: (na jó, azt, hogy meghal, azt igen :evil: )


Murphy alapján... :( :?
Borzasztó... :bawling: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #259566 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Persze Rossz lesz... mi más... és meghal... mint mindig... :cry:


Fel a fejjel, semmit sem lehet tudni biztosra. :wink: (na jó, azt, hogy meghal azt igen :evil: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259547 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Persze Rossz lesz... mi más... és meghal... mint mindig... :cry:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259412 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A sziget: www.moziplussz.hu/film.php?id=885
Persze Seanról egy szó sem..... :?
Így első olvasatra vagy nagyon tré lesz vagy nagyon jó.....attól függ, mennyire bátrak! Bemutató: szeptember 1. !!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259322 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Ancalima Anarórë írta: The Island (2005) (post-production) .... Merrick

Ez milyen műfajú lesz? Legalább valami jó kis horror? :roll: :twisted:


Nem. Sci-fi, thriller és dráma.

Már van trailere is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259321 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Miben fog játszani legközelebb a mi kisz drágaszágunk?


Én azt is tudom, hogy mikor!

The Island - 2005 szeptember (magyar premier)
Flightplan - 2005 november (magyar premier)
Untitled Niki Caro project - 2005 október 2 (amerikai premier)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259184 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ancalima Anarórë írta: The Island (2005) (post-production) .... Merrick

Ez milyen műfajú lesz? Legalább valami jó kis horror? :roll: :twisted:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259170 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Miben fog játszani legközelebb a mi kisz drágaszágunk?


Silent Hill (2006) (filming) .... Harry Mason
Untitled Niki Caro Project (2005) (post-production) .... Kyle
Flightplan (2005) (post-production) .... Captain Rich
The Island (2005) (post-production) .... Merrick


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259161 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilweran írta: Na ez azért így kicsit erős....... szar filmben is lehet nagyon jól játszani, sőt, olyan is volt már hogy egy nagyon tré filmet csak a jó színészi alakítások mentettek meg. Bár a Trója szerintem is :dead: :down: :quasi: ....... azért volt benne pár jó alakítás. Nekem legjobban Hector(Eric Bana) és Priamosz(Peter O'Toole) tetszett, és Sean is nagyon jó volt, bár a bongyori haj gáz......Nagyon tetszett az az ironikus nyugalom amivel szemlélte a hataloméhes király ámokfutását.... és nagyon aranyos volt az elején Akhillesszel......
Szóval, bár a film tényleg tré, azért a színészeknek adjuk meg ami jár :itscool:

Láttam a filmet, de egyik színész alakítása sem fogott meg igazán. A szereplők meg azt hiszem megkapták ami jár, hacsak a gázsira gondolok. Persze mint írtam ez csak az én véleményem, de én az egész Tróját összeségében gyengének találtam. :cry:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259145 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Miben fog játszani legközelebb a mi kisz drágaszágunk?

Amúgy a Tróját párszor már kitárgyaltuk... inkább LotR-ot kéne, mert Bozról alig volt szó mostanában, és ez mégiscsak az Ő topicja...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259129 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na ez azért így kicsit erős....... szar filmben is lehet nagyon jól játszani, sőt, olyan is volt már hogy egy nagyon tré filmet csak a jó színészi alakítások mentettek meg. Bár a Trója szerintem is :dead: :down: :quasi: ....... azért volt benne pár jó alakítás. Nekem legjobban Hector(Eric Bana) és Priamosz(Peter O'Toole) tetszett, és Sean is nagyon jó volt, bár a bongyori haj gáz......Nagyon tetszett az az ironikus nyugalom amivel szemlélte a hataloméhes király ámokfutását.... és nagyon aranyos volt az elején Akhillesszel......
Szóval, bár a film tényleg tré, azért a színészeknek adjuk meg ami jár :itscool:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258978 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ízisz írta: Mivel már több, mint egy hónapja kihalt szegény topic: :lol:

Mit szóltok a Trójában nyújtott alakításáért, mint HŐS Odüsszeusz? :P
Bongyori hajjal :D

Az egész Trója egy nagy... :heu: :down: Tudja mindenki aki látta. Így abban nem is lehetett nagyot alakítani. Persze ez nem a színészek hibája (-> saját vélemény)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258941 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mivel már több, mint egy hónapja kihalt szegény topic: :lol:

Mit szóltok a Trójában nyújtott alakításáért, mint HŐS Odüsszeusz? :P
Bongyori hajjal :D

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258033 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
De annyira szívdöglesztő ebben a filmben.... :oops: :oops:
komolyan. a hegy csúcsa. Nem kedvelem Nirot, amiért olyan csúfosan megszégyeníti szegénykét. Egy tasli elég éett volna..

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257929 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sztem nagyon király volt. Bírom az ilyen filmeket. És ha még Sean is benne van... :oops: :oops: :oops:
Kész főnyeremény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257711 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jó kis film a Ronin, én is 2x láttam. Sajnos Seant hamar kirúgják a bandából, viszont De Niro ott van... :oops:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257668 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Köszi! :) Megpróbálom felvetetni... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257656 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

olorin.papa írta:

Silima írta:

Ancalima Anarórë írta: Tudom itt a sok rtl-klubos ( :D ), de a tv2-n lesz 20-án, pénteken 21:55-kor a Ronin Sean-nal. Ezer bocs, ha már tudjátok (amit feltételezek :D ).


Ööö... valaki tudná ismertetni a tartalmát röviden?... :roll: Csak hogy tudjam, mit nem nézhetek meg megint... :(


Egy film, ahol Sean-en kívül még egy csomó nagyágyú játszik (Jen Reno, Robert DeNiro, Katerina Witt)
Minden egy táska körűl forog, amit hőseinknek meg kell szerezni. De soha nem derűl ki mi van benne. Az orosz maffiának is éppen úgy fáj rá a foga, senki nem tudja ki kicsoda, mindig új dolgok derűlnek ki hőseinkről...
Sean, egy kiugrot SAS (angol elit kommandós) katonát alakít (nagyonjól) akiről kiderűl aztán, hogy nen is az aki... A fim első harmada után eltűnik a képernyőről, de aki szereti a jó és izgalmas filmeket, az biztosan végignézi (a filmtörténet egyik legjobb autós üldözése is itt látható)
Nekem, ami a legjobban tettszett, az a vérprofi hozzáállás és tudás, ahogy a szereplők tették a dolgukat.
Túl valódinak is tűnt, mintha igazi gengszterek, és jólkiképzett ügynökök lettek volna...
Nálam ez a film bent van a top 10-ben.


Egyetértek! Csak ajánlani tudom mindenkinek.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257640 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta:

Ancalima Anarórë írta: Tudom itt a sok rtl-klubos ( :D ), de a tv2-n lesz 20-án, pénteken 21:55-kor a Ronin Sean-nal. Ezer bocs, ha már tudjátok (amit feltételezek :D ).


Ööö... valaki tudná ismertetni a tartalmát röviden?... :roll: Csak hogy tudjam, mit nem nézhetek meg megint... :(


Egy film, ahol Sean-en kívül még egy csomó nagyágyú játszik (Jen Reno, Robert DeNiro, Katerina Witt)
Minden egy táska körűl forog, amit hőseinknek meg kell szerezni. De soha nem derűl ki mi van benne. Az orosz maffiának is éppen úgy fáj rá a foga, senki nem tudja ki kicsoda, mindig új dolgok derűlnek ki hőseinkről...
Sean, egy kiugrot SAS (angol elit kommandós) katonát alakít (nagyonjól) akiről kiderűl aztán, hogy nen is az aki... A fim első harmada után eltűnik a képernyőről, de aki szereti a jó és izgalmas filmeket, az biztosan végignézi (a filmtörténet egyik legjobb autós üldözése is itt látható)
Nekem, ami a legjobban tettszett, az a vérprofi hozzáállás és tudás, ahogy a szereplők tették a dolgukat.
Túl valódinak is tűnt, mintha igazi gengszterek, és jólkiképzett ügynökök lettek volna...
Nálam ez a film bent van a top 10-ben.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257632 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én csak annyit tudok róla, hogy valami maffiafilm, Sean pedig fegyverkereskedő benne... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257552 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ancalima Anarórë írta: Tudom itt a sok rtl-klubos ( :D ), de a tv2-n lesz 20-án, pénteken 21:55-kor a Ronin Sean-nal. Ezer bocs, ha már tudjátok (amit feltételezek :D ).


Ööö... valaki tudná ismertetni a tartalmát röviden?... :roll: Csak hogy tudjam, mit nem nézhetek meg megint... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257443 Írta: Gabryel
Gabryel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ancalima Anarórë írta: Tudom itt a sok rtl-klubos ( :D ), de a tv2-n lesz 20-án, pénteken 21:55-kor a Ronin Sean-nal. Ezer bocs, ha már tudjátok (amit feltételezek :D ).

Hű, kösz hogy szóltál, én nem tudtam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256817 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tudom itt a sok rtl-klubos ( :D ), de a tv2-n lesz 20-án, pénteken 21:55-kor a Ronin Sean-nal. Ezer bocs, ha már tudjátok (amit feltételezek :D ).


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256791 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az a Nemzet Aranya. Igen, ismerjük. És köszi! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256549 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sean Bean rajongók figyelem! Nem tudom volt-e már szó róla, de nem rég (kb. 3/4 órája :P ) láttam egy filmet, melyben Sean is játszik. Ő játsza, a kemény, negatív figurát (bácsit :D ). A film főszereplője egyébként Nicolas Cage (így kell írni ? 8O). Jó film, nekem tetszett: rablós, menekülős, fbi-os szerintem :D Ja címe is van: A Nemzet Aranya.
Sean és Cage rajongóknak ajánlom. Meg annak aki szereti a jó filmeket.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256117 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta:

Silima írta:

Nelossel írta: Beregond meg kicsit fanatikus... :twisted:
Loth harcias lesz! :lol:


Az jó. Én mindig bírtam a harcias nőket - kivéve Éowynt(kérlek titeket, Éowyn-rajongók, hogy ne öljetek meg! :oops: ).

Egyébként tényleg nagyon jó. :itscool: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256032 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta:

Nelossel írta:

Silima írta: Nekem még mindig nagyon tetszik. ;) :itscool:


Nekem mégjobban! :wink: Főleg mikor sorban beszélget Imrahil-Forlonggal, Ioreth-Lothlíriellel (hol van a szőke herceg fehér lovon? :) ), meg a Brandir-Beregonddal.


[size=9:2gss3ct8]Lételemem a kekeckedés: fehér ló nincs csak szürke ;) :D Sorry... :oops: [/size]
Mi az, hogy mégjobban??!! Ejnye! :nono: Kikérem magamnak. :D
Ioreth még mindig olyan, mint a nagymamám: :D aranyos! :D


Beregond meg kicsit fanatikus... :twisted:
Loth harcias lesz! :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255993 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta:

Silima írta: Nekem még mindig nagyon tetszik. ;) :itscool:


Nekem mégjobban! :wink: Főleg mikor sorban beszélget Imrahil-Forlonggal, Ioreth-Lothlíriellel (hol van a szőke herceg fehér lovon? :) ), meg a Brandir-Beregonddal.


[size=9:2hwyuqws]Lételemem a kekeckedés: fehér ló nincs csak szürke ;) :D Sorry... :oops: [/size]
Mi az, hogy mégjobban??!! Ejnye! :nono: Kikérem magamnak. :D
Ioreth még mindig olyan, mint a nagymamám: :D aranyos! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255981 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta: Nekem még mindig nagyon tetszik. ;) :itscool:


Nekem mégjobban! :wink: Főleg mikor sorban beszélget Imrahil-Forlonggal, Ioreth-Lothlíriellel (hol van a szőke herceg fehér lovon? :) ), meg a Brandir-Beregonddal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.707 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére