Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 1 hete #270892 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Vááá! Ilyen szerencsétlen is csak én lehetek! Anyám ma reggel: "Képzeld, ma felhívott valami MOM Park nyereményjáték, és közölte, hogy nyertünk jegyeket valami Sziget nevű filmre. De persze megmondtam, hogy köszönöm, nem tartok igényt rá."
*jajjagat, visít, üvölt és bőg*
Jól indult a napom.
De egyszer akkor is látni fogom!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270831 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Noredhel (Voronwë) írta: HALÁL EWAN MCGREGORRA! (Akkor kezdtem el nagyon utálni, mikor otthagyja félhóttan szegény Anit a lávában, de ha Seant bántja, akkor ő az első számú közelrenség!

Nana, ilyet nem mondunk! ( különben se a lávában hagyta csak mellette, Anakin aki azóta Lord Vader néven fut nem túlzottan szereti ha Aninak szólítják mer az túl kisfiús és ő meg férfi szeretne lenni, de szeretni máshol kell és azt már mindenki tudja h ment neki, két gyerek nem semmi)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270828 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Naggyon helyes, Annedun! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270811 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
anyunak ez a kedvenc szereplője:p jól játszik, sőőőőt! :roll: :roll: :roll:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270648 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja, ő nem rossz, de mégiscsak egy ember. Megkisértette a gyűrű.......van ilyen :twisted:

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270646 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Thereon: én is szeretem Ewant, egyik kedvenc színészem. de Seant kinyírni :!: Ez már pofátlanság :rmad2: !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270644 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ewan nagyon jó színész, nem értem miért mondasz ilyet rá... Obi fanoknak ez még sértő is lehet :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270606 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Aiya, ruffian!

hOGY EZ A PASI MILYEN JÓL NÉZ KI MÉG MINDIG... nyami... és milyen karcsú!

Á, biztos csak a szerepe szerint hord jeggyűrűt, vagy télleg enyhe LotR-déjavu...

Beolvadok.

HALÁL EWAN MCGREGORRA! (Akkor kezdtem el nagyon utálni, mikor otthagyja félhóttan szegény Anit a lávában, de ha Seant bántja, akkor ő az első számú közelrenség!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270574 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem, dehogy alkoholista, sose volt az, csak amiről írtam, meg Ti is láttátok ama képeket előző év eleje táján, szóval ott iszonyú rossz bőrben volt.
Szereti a barnasört, mint a Yorkshire-i kemény csávók általában, de nem vol ő sose alkesz! (Már amennyire én azt olvastam róla, meg különben is )
Nos, a gyűrű a jobb kezén van, tehát MÉG nem házas.
Legfeljebb lesz.
De az eljegyzésről sem sutyorogtak a brit lapok, márpedig nem hiszem, hogy az egyik nemzeti kedvencük ilyen irányú dolgait ne említenék meg!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270515 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz (Erenya) írta: Nem is látszik alkoholistának :P :P :D :D


Miért? :eek2: Alkoholista?? :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270513 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Miért, az????????????

Egyébként, ha lenne felesége, magával vitte volna.
Ugye? :embarassed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270512 Írta: Artemisz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270507 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Rohadt jó ez a borosta :oops: :oops: :oops: :oops:

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270505 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hááát, igen... Pedig erősen jegygyűrűre emlékeztet! Nem tudom, hogy ilyen hajtás közben, mint pl. forgatás egés egész évben, stb., hogy juthatott
erre is ideje :? Meghát, olyan felszabadultan mosolyog, ahhoz képest, ahogy a National Treasure bemutatóján kinézett...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270502 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270500 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Autogramkérés: én csupán egy felbélyegzett válaszborítékot tettem a levélbe - pont volt otthon néhány " királynős" bélyegünk - és 3 (!) hónap múlva a berakott válaszborítékban jött a szép kis kép ezüszszínű filccel aláfirkantva.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270499 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok!!
Jó rég voltam erre, de most visszatértem jeléül képekkel szórakoztatlak Benneteket!
Még nem láttam aSzigetet, de természetesen , megnézem majd.
A képek egyik fele a fenti film bemutatóján készült, a legutolsó meg egy új filmje,a North Country egyik kockája.
Ja, felhívnám a figyelmeteket a feltartott kezén lévő jegy/???/gyűrűre!
Nem hinném, hogy van egy újabb felesége - szegény negyedik :twisted: - mert utánanéztem, és semelyik brit lapban nem szerepelt, és nem hiszem, hogy megúszná egy szó nélkül :D www.compleatseanbean.com/island10.jpg
www.compleatseanbean.com/island13.jpg
www.compleatseanbean.com/island12.jpg

www.compleatseanbean.com/island33.jpg
www.compleatseanbean.com/island20.jpg
www.compleatseanbean.com/island21.jpg
www.compleatseanbean.com/island28.jpg
www.compleatseanbean.com/northcountry1.jpg

jobban néz ki, mint valaha.....

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete - 19 éve 1 hete #270425 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jó hírek a flightplanről:


USA 23 September 2005
Argentina 6 October 2005
Denmark 14 October 2005
Finland 14 October 2005
Iceland 14 October 2005
Poland 14 October 2005
Austria 20 October 2005
Germany 20 October 2005
Switzerland 20 October 2005
Belgium 26 October 2005
HUNGARY 27 OCTOBER 2005
UK 28 October 2005
France 9 November 2005
Switzerland 9 November 2005
Australia 10 November 2005
Netherlands 10 November 2005
Spain 11 November 2005
Turkey 11 November 2005
Czech Republic 17 November 2005
Latvia 18 November 2005
Italy 13 January 2006
Switzerland 13 January 2006

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete - 19 éve 1 hete #270422 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
igen, az :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270387 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Ahab-effekt? :twisted: szegénykém...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270309 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Belladonna: thanks. majd én is veszek.

Noredhel: rátekeredik egy kötél a nyakára, E. McGregornak köszönhetően. :crying: :bawling: :cry:

Találtam egy trailert a Yahoo-n, amiben Sean is benne van, ő lesz Charlize Theron pasija. A címe North Country, és az USA-ban októberben mutatják be. (most valszeg nem fog meghalni :itscool: )

Egyébként ez már a harmadik filmje ebben az évben, és egymás után! 8O
(júliusban mutatták be a Szigetet, a Flightplan szeptember 23-án kerül a mozikba, a North Country pedig október 14-én.) (büdös mázlista amerikaiak! Sean náluk havonta jelentkezik egy új filmmel!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270304 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nem tudjátok mi annak a cuccnak a neve amit be kell tenni a borítékba azért, hogy külföldről költségmentesen tudják visszaküldeni a válaszlevelet?

Nemzetközi válasz kupon. Ha így kéred, a postán megértik. Nagy postákon szokott lenni, kis sárga cédula. Pár éve vettem utoljára, most nem tudom, hány pénz, és hogy pl tengerentúlra elég-e egy.

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270283 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én belépek, de gondolom, már a táborban is mondtam, hogy szamurájok és QT rulz...

A leveles izét én is szeretném tudni, mert küldenék neki levelet...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270264 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Noredhel, látom te is bírod Q.T-t. :wink:


Lépjetek be a KFC-be.

(Kill Bill & Quentin Tarantino FanClub)

Előnyökkel nem jár.
Hátrányokkal nem jár.
Elmondhatod magadról, hogy egy patinás társaság tagja vagy (több mint egy éves, a tavalyi táborban alapítottuk Áfival)

Mi kell még?

ennyit off.
On:
Nem tudjátok mi annak a cuccnak a neve amit be kell tenni a borítékba azért, hogy külföldről költségmentesen tudják visszaküldeni a válaszlevelet?
Ugyanis rám hárult azon nemes feladat hogy az ezzel dúsított autogramkérő levelet feladjam Sean Beannek a hugom nevében...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270242 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta:

Noredhel (Voronwë) írta:
Sean persze galád, ármányos lelkű cselszövő? :twisted:


Naná!

Már én is láttam, és kijelentem, hogy utálom Ewan McGregort :lol: :lol:

Szegénykém természetesen kinyiffant :cry: :bawling: :bawling: :crying: :closed:


Csúnyán? Mert akkor meg se nézem... :crying: :cry: :bawling:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270089 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Noredhel (Voronwë) írta:
Sean persze galád, ármányos lelkű cselszövő? :twisted:


Naná!

Már én is láttam, és kijelentem, hogy utálom Ewan McGregort :lol: :lol:

Szegénykém természetesen kinyiffant :cry: :bawling: :bawling: :crying: :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270075 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sean Bean Merricket alakítja az intézet vezetőjét, és igen már láttam.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269892 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta:

Thereon írta: Egész jó a film, ajánlani tudom csak. És Sean Bean remeket alakít mint mindíg.


Már láttad?

Noredhel, látom te is bírod Q.T-t. :wink:


A Mester!!!!!! [size=9:36gfjds0]"Én mosom az ablakot, te kotrod a nigger agyát"[/size]

Sean persze galád, ármányos lelkű cselszövő? :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269713 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Thereon írta: Egész jó a film, ajánlani tudom csak. És Sean Bean remeket alakít mint mindíg.


Már láttad?

Noredhel, látom te is bírod Q.T-t. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269677 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Egész jó a film, ajánlani tudom csak. És Sean Bean remeket alakít mint mindíg.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.875 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére