Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 4 hónapja #255979 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem még mindig nagyon tetszik. ;) :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255931 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Állati! Máris rohanok és megnézem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255845 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mellesleg felraktam eggy újabb adagot a gyűrűsemmisítős novimból...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255820 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
NE OFFOLJATOK!!!!

Nelia, ilyen témákat a cseten vagy MSN-en tessék megvitatni! :nono:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255667 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelia írta: Niéla! Tök hasonló a nevünk, csak azt akartam mondani, hogy én a Kornélia névből vettem, szóval nem majomkodtam. Csak azér, mert már más fórumban meggyanusítottak, hogy elloptam a nevüket.


:lol: A Niéla nekem csak úgy jött... fogalmam sincs, honnan... a Lagoril meg a valódi nevem sindarinul.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255642 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Niéla! Tök hasonló a nevünk, csak azt akartam mondani, hogy én a Kornélia névből vettem, szóval nem majomkodtam. Csak azér, mert már más fórumban meggyanusítottak, hogy elloptam a nevüket.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255404 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilweran írta: Novemberben jön Sean új filmje, a címe Flightplan, Jodie Foster a főszereplő, akinek egy repülőn eltűnik a gyereke és totál kétségbeesik, mert senki sem hisz neki, azt mondják, nem is volt ott a gyereke, és hülyének nézik. Sean a gép kapitányát játssza. Elég érdekes, pár hónapja ment a Felejtés, tök ugyanilyen sztorival...... :? :roll:


A vége valószínűleg az lessz, hogy a gyerek előkerűl, és ők megtalálják egymást, és összeházasodnak... :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255397 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem halna meg?... Kizárt... :? :( :twisted:
Őt láttátok már?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255366 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem ebben nem fog meghalni, ugyanis lehet, hogy nem gonosz. Az eddigi információkból nem derült ki. :roll:

Viszont lesz egy másik filmje, a The Island amiben határozottan látszik, hogy ő lesz a rosszfiú :twisted: . Azt már nyáron bemutatják, sőt, már a trailert is meg lehet nézni. Egy pillanatra mutatják őt :look:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255015 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta: Túléli a filmet?... :oops: :roll:


Lehet tippelni...
:twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254989 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Túléli a filmet?... :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254987 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilweran írta: Novemberben jön Sean új filmje, a címe Flightplan, Jodie Foster a főszereplő, akinek egy repülőn eltűnik a gyereke és totál kétségbeesik, mert senki sem hisz neki, azt mondják, nem is volt ott a gyereke, és hülyének nézik. Sean a gép kapitányát játssza. Elég érdekes, pár hónapja ment a Felejtés, tök ugyanilyen sztorival...... :? :roll:


Kapitány? Óóóóó...
Legalább + hős?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254932 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Novemberben jön Sean új filmje, a címe Flightplan, Jodie Foster a főszereplő, akinek egy repülőn eltűnik a gyereke és totál kétségbeesik, mert senki sem hisz neki, azt mondják, nem is volt ott a gyereke, és hülyének nézik. Sean a gép kapitányát játssza. Elég érdekes, pár hónapja ment a Felejtés, tök ugyanilyen sztorival...... :? :roll:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254876 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: megértünk Niéla


Köszönöm...
OFF Ki volt az az állat, aki a pszicho-pedosz összevont szigorlatot kitalálta? ON

Azért szeretjük a mi kis drágaszágunkat. :oops: Gollam. :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254861 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
megértünk Niéla

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254472 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta:

Mirlen Mírdain írta: tetszett az írásod, Niéla. kíváncsian várom a folytatást. 8)


Nekem is tetszett, én is várom, már mióta mondom neki, de rám nem hallgat... :shake: :nono:
Nyöörrr... :boromir1: :faramir1: :denethor1:


Hiszen írnám én, de vizsgaidőszak két héten belül, és SEMMIT nem tanultam még...

Mihelyt végzek, aktivizálom magam.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254414 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: tetszett az írásod, Niéla. kíváncsian várom a folytatást. 8)


Nekem is tetszett, én is várom, már mióta mondom neki, de rám nem hallgat... :shake: :nono:
Nyöörrr... :boromir1: :faramir1: :denethor1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254412 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
tetszett az írásod, Niéla. kíváncsian várom a folytatást. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253777 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nincs :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253717 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta:

Lagoril/Niéla írta: Mit szóltok az új részlethez?


Tényleg rövid. Egyébként nagyon jó! Tetszett, hogy Boromirban előjött a "féltelek-tesó" érzés. :)


Persze hogy félti... hiszen szereti a kis drágámat... (van még két ilyen jó pasi Középföldén? :oops: )

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253714 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Mit szóltok az új részlethez?


Tényleg rövid. Egyébként nagyon jó! Tetszett, hogy Boromirban előjött a "féltelek-tesó" érzés. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253710 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta:

Lagoril/Niéla írta:

Beleg írta: Természetesen nem Rini, hanem Roni! (Bár szívem szerint maradnék az Aragornnál) :)


Köze van. Mellesleg Roni Szauron! Asszem.
Én nem szoktam becézni...
Mit szóltok az új részlethez?


Ja, Roni Szauron(i :-) ), úgy, mint ahogy Gorni Aragorn.

Hol lehet a novellát olvasni, Niéla?


Az Írások-ban (Egy másik Út)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253704 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szauront ne tessék becézgetni. :twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253699 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta:

Beleg írta: Természetesen nem Rini, hanem Roni! (Bár szívem szerint maradnék az Aragornnál) :)


Köze van. Mellesleg Roni Szauron! Asszem.
Én nem szoktam becézni...
Mit szóltok az új részlethez?


Ja, Roni Szauron(i :-) ), úgy, mint ahogy Gorni Aragorn.

Hol lehet a novellát olvasni, Niéla?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253670 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta:

Beleg írta: Természetesen nem Rini, hanem Roni! (Bár szívem szerint maradnék az Aragornnál) :)


Köze van. Mellesleg Roni Szauron! Asszem.
Én nem szoktam becézni...

Akkor egy kicsit melléfogtam. Bocs! :oops:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253669 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Mit szóltok az új részlethez?


Rövid. :( De ezt már asszem mondtam. Különben vinnyogva szerencsétlenkedtem a monitor előtt, míg olvastam... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253637 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Beleg írta: Természetesen nem Rini, hanem Roni! (Bár szívem szerint maradnék az Aragornnál) :)


Köze van. Mellesleg Roni Szauron! Asszem.
Én nem szoktam becézni...
Mit szóltok az új részlethez?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253561 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Természetesen nem Rini, hanem Roni! (Bár szívem szerint maradnék az Aragornnál) :)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253560 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Valaki megsúgná, hogy miről van szó? Ez a Den átveri Rinit meg stb.
Köze van az Írásokban olvasható "Egy másik Út" című történethez?
Kösz az infót! :)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253461 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Den átveri Ronit?

Az nem lesz könnyű. De hogy?


Beadja neki, hogy nála van a Drágaszág, és ezzel eltereli a figyelmét a srácokról... a régi jó trükk...
Amiből persze támadás következik + nazgulok a Város fölött...
*
A színes kép nekem megvan ff verzióban, de ezek nem férnek rá egy lemezre!!!! Grrrr!

Raktam egy újabb részletet a noviból (az elsőbe)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.832 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére