Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 5 hónapja #248958 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

olorin.papa írta:

Mirlen Mírdain írta: Hát igen. PJ sokmindent kitalált a sprinteléstől kezdve Samu kirúgásáig.
Kovezzetek meg, de néha érezni a marketingfogásokat...

(sprint = no comment)


Maga a sprint csak azért kerűlt bele, mert így látványosan tudta a kamerát az égő városra vinni...
ezt afféle filmes fogásnak vélem, mondjuk nagyon látványos...

A leütés kicsit erős volt, de úgy átvenni a hatalmat Gandalfnak, ahogyan a könyvben van, szvsz nem volt filmrevihető.

Samu kirugását nem kommentálom :evil: :down:

PJ a könyvet filmre tudta vinni, és ez is nagyon nagy dolog...

Hát igen... a menet az nagyon jó :itscool: főleg a bővítettben a virággal... :itscool: :dance:


Miért ne lehetett volna úgy, mint a könyvben? D. Fari mellett búslakodik, megmondja, hogy kövessék Gandit, ha akarják. Utána meg mutatják Gandit, ahogy a falakon villog. Ez a virrasztós rész amúgy is hiányzik... mert D. ott a legemberibb...

Samu kirúgása: utálom Frodót!!! Szegény drága Samu!
Ezt inkább úgy kellett volna, hogy Cirith Ungol tornyában Samu "orkká változik" mint a könyvben. Hatásos lett volna, meg úgyis jellemzők a hirtelen átváltozások (Galadriel, Bilbó...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248913 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

cortez71 írta:

Mirlen Mírdain írta: Hát igen. PJ sokmindent kitalált a sprinteléstől kezdve Samu kirúgásáig.
Kovezzetek meg, de néha érezni a marketingfogásokat...

(sprint = no comment)

Melyik sprintre gondolsz? faramirék menete Osgiliathba? :oops: :oops:


Nem, hanem Denethor műugrására, asszem. Tény, látványos volt, csak váratlanul ért... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248911 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Hát igen. PJ sokmindent kitalált a sprinteléstől kezdve Samu kirúgásáig.
Kovezzetek meg, de néha érezni a marketingfogásokat...

(sprint = no comment)

Melyik sprintre gondolsz? faramirék menete Osgiliathba? :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248858 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Hát igen. PJ sokmindent kitalált a sprinteléstől kezdve Samu kirúgásáig.
Kovezzetek meg, de néha érezni a marketingfogásokat...

(sprint = no comment)


Maga a sprint csak azért kerűlt bele, mert így látványosan tudta a kamerát az égő városra vinni...
ezt afféle filmes fogásnak vélem, mondjuk nagyon látványos...

A leütés kicsit erős volt, de úgy átvenni a hatalmat Gandalfnak, ahogyan a könyvben van, szvsz nem volt filmrevihető.

Samu kirugását nem kommentálom :evil: :down:

PJ a könyvet filmre tudta vinni, és ez is nagyon nagy dolog...

Hát igen... a menet az nagyon jó :itscool: főleg a bővítettben a virággal... :itscool: :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248830 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát igen. PJ sokmindent kitalált a sprinteléstől kezdve Samu kirúgásáig.
Kovezzetek meg, de néha érezni a marketingfogásokat...

(sprint = no comment)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248812 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most kezdtem el olvasni a Lady Chatterly szeretőjét. Nagyon ász. Csak valahogy a Mellorns nem egy Sean Bean-nek van leírva. A vörös arc meg a bajusz. Mondjuk bárhogy írta is le az író nekem csak Sean jut az eszembe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248798 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

olorin.papa írta:

ruffian írta: Noble remek játékának köszönhető. Figyeljétek meg, ahogy a hangját hordozza és ahogy néz - eszméletlen!


:D Igen igen, Noble játéka egyszerűen zseniális... :D
Valahogy nagyon ügyesen lavírozik az tiszta őrület, és az őrűlt büszkeség között... :roll:
szvsz


Hát a pofavágásai időnként meglehetősen... érdekesek...
Mondjuk én nem csapattam volna le Gandival. Az nagyon rombolja a tekintélyét...
Amiért viszont nagyon szeretem Noble-t, az a monológja a fáklyásmenet közben. Na OTT eltalálta! Meg általában a máglyás jelenet jó lenne, ha nem rohangálna el...
Sztem látszik, hogy élvezte a szerepet...

A sprintelés viszont még mindig kuncogást/csuklást vált ki belőlem... :twisted: Vajon honnan jött ez PJ-nek? mert arra esküdni mernék, hogy ő találta ki. Erről bezzeg nem beszél az extrákban... :?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248795 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem a méltóság hiányzik belőle továbbra is.

Az orgánuma viszont NAGYON ász! Én tuti a Végvárival szinkronizáltattam volna... (mert ha lehunyom a szemem, Al Pacinót látom az ő hangját hallva... :oops: )
Amúgy aki D. papa tökéletes magyar hangja lehetett volna, sajnos már elszerződött máshová... Boris "hangjának" apjára gondolok. :wink:

Az őrültet jól játssza. De attól még lehetne benne méltóság. Érdemes megnézni Kuroszava Ran-ját, ahol az öreg szamuráj megpöccen, de mégis valahogy tiszteletet tud kelteni az emberben... pedig ő is rossz apa, mégis sajnáljuk. (A Ran a Lear király japán változata.) OFF vége

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248783 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: Noble remek játékának köszönhető. Figyeljétek meg, ahogy a hangját hordozza és ahogy néz - eszméletlen!


:D Igen igen, Noble játéka egyszerűen zseniális... :D
Valahogy nagyon ügyesen lavírozik az tiszta őrület, és az őrűlt büszkeség között... :roll:
szvsz

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248759 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: De J. R. R. tuti, hogy Farit jobban bírta Boznál.


Na látod, ezt 100%ban megértem! ;) 8) :D
Denethor igazságtalannak tűnik, de ha belegondoltok a helyzetébe, már nem annyira... szegényem... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248758 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mindenkinek igaza van. Meg lehet érteni Dent. Elvégre vannak olyan szülők, akik az egyik gyereket bírják, a másikat nem. Ő ilyen.

De J. R. R. tuti, hogy Farit jobban bírta Boznál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248753 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nana, Denethort nem bántani! Őt is teljességgel meg lehet érteni... (jó, a gyújtogatást talán nem annyira... :( :evil: ) Más kultúrákban az ilyet zseninek tartották volna ;)

Sztem a Könyv-Denethor összehasonlíthatatlanul jobb volt, mint a filmbeli. A filmben egy kicsit mintha túlzásba vitték volna. Nem ilyen hőbörgősnek-kiabálósnak képzeltem... aztán lehet, hogy ez csak az én bajom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248741 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem a filmbeli Den főleg azért lett ilyen, amilyen, mert Boromir halála teljesen elvakította...Egyszerűen meggárgyult szegényke.

No persze, amit Faramirral művel (TTT extra jelenet) az eléggé durva...

Mindenesetre mint "jelenség" nekem az egyik kedvencem, és ez leginkább J. Noble remek játékának köszönhető. Figyeljétek meg, ahogy a hangját hordozza és ahogy néz - eszméletlen!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248654 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én örülök, h a könyvből ismertem meg... mert a filmben... jajjj.

Vhogy a filmbeli figuráról nem tudom elképzelni, h Boz apja...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248653 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Carangil írta: Pedig Gandi már a Tanácson említi... a könyvben.


Tényleg? Ezt eddig nem vettem észre. Na, látszik mennyire figyeltem mit olvasok. :? *egykislapozgatás* Jé, tényleg! Hát, akkor azt ne számítsd bele. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248650 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta:

Niéla Carangil írta: Nézzük a dolog + oldalát, ahogy Mirlen mondja, nélküle nem lennének a kis kedvenceink...


Azért ezzel vitatkoznék. Nekem már akkor is igen szimpik voltak, mikor még sehol nem volt mégcsak említve sem a papa.


Pedig Gandi már a Tanácson említi... a könyvben.

Amikor én láttam a filmet, a TTT végén sejtelmem se volt, milyen lehet a papa... bár valahogy szigorú bácsinak képzeltem el... aztán elolvastam.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248649 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Niéla Carangil írta: Nézzük a dolog + oldalát, ahogy Mirlen mondja, nélküle nem lennének a kis kedvenceink...


Azért ezzel vitatkoznék. Nekem már akkor is igen szimpik voltak, mikor még sehol nem volt mégcsak említve sem a papa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248647 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na jó, megbocsátok neki, végül is Fari megúszta... :lol:

D. tipikusan ambivalens érzelmeket keltő figura... :twisted:

Nézzük a dolog + oldalát, ahogy Mirlen mondja, nélküle nem lennének a kis kedvenceink...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248646 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na jó. Gondoljunk arra, hogy végülis tényleg ő az általunk annyira imádott Boz papája. Ha ő nincs, nincs Boz sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #248645 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ugyan, csak találunk egy okot, ami segítségével meg lehet (ha nem is teljesen) bocsátani neki. Titkárnő, önnek kellene a legjobban tudnia ezeket az indokokat, s ön nem tud megbocsátani neki? Ön aki annyira rendszeres látogatója a Faramir topicnak, ahol jó ideig ezt elemezgettük? Ejnye, ejnye... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248644 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Mikor lesz a FotR?????????????????????????????????????????????

Mondja valaki, hogy nem maradtam le róla!

Tök jó, hogy leadják, csak az a gáz, hogy a félóránkénti reklámoktól meg lehet kattanni.

Mióta aranyos Den, Niéla? Aki meg akarja égetni Faramirt az már alapból gonosz. Vagy dilis.


Azt nem mondtam, h aranyos... amúgy is a könyvbeli figurára gondoltam. Egyébként meg Silimával alapítottunk neki rajongói klubot, és én vagyok a Titkár, ezért hivatali kötelességem védeni... persze a farigyilkolászási kísérlet megbocsáthatatlan :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248641 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta: Ha már Sean:

handson.provocateuse.com/show.php/sean_bean


Kösz Nelossel! Egyenes úton a kedvencekbe került ez a webecske.

(itt annyi a jó pasi, hogy az nem igaz!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248640 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mikor lesz a FotR?????????????????????????????????????????????

Mondja valaki, hogy nem maradtam le róla!

Tök jó, hogy leadják, csak az a gáz, hogy a félóránkénti reklámoktól meg lehet kattanni.

Mióta aranyos Den, Niéla? Aki meg akarja égetni Faramirt az már alapból gonosz. Vagy dilis.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248469 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az első íííírtó ééédes! :P

Hiába, a mi kis Bozunk mindig gyönyörű...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248468 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Csatlakozom megint pár képpel. :)
Katt ide!
Ez a fenti nem biztos, h. látható lesz, pedig marha aranyos,a mit azt az oroszlánkölköt gyömöszöli:))

Ez itt az, amiről egyszer írtam : megijednék, ha egy ilyen hapsi lépnem mellém az éjszakai metróváróban....:
Katt ide!

Hüppp:
Katt ide!

*Link szerkesztve by Ery*

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248464 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta: Ha már Sean:

handson.provocateuse.com/show.php/sean_bean


Jaja:)))) Ezek aztán nagyon jók! Az a paróka!!! Meg az az ödüsszeuszi rafinált mosoly!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248409 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lutrz hadnagy írta:
Gil-Celeb: Ilyenekkel ne viccelődj. Mert megbánod. :evil: :wink:


Bocsáááánaaat!!!! :oops: Megbocsátassz? :oops: :D *csizmáskandúrszemashrek2ből*

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248350 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248331 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta:

Enna írta: Képzeljétek, láttam egy filmet valamelyik nap (a suliban az Írországmániás angol fktos tanárnő vetítette), ami egy ír dráma volt (The Field) és játszott benne Sean Bean is (az egyik főszerepet). Látta már közületek valaki? Szép film volt, bár elég durva. Sean nagyot alakított.


Én csak szerettem volna látni Sean miatt.
Az RTL klubon lesz nemsokára a FOTR, már beharangozták!!!Igaz, kb. ezerszer láttam már DVD-n de akkor is teljesen lázba jöttem ettől:))
Szólok minden ismerősömnek ,aki eddig nem látta, főleg Sean miatt, csak az a kár, hopgy a szinkronhangok jócskán rontanak rajta...


Meg a reklámok félóránként...

A rétet én is megnézném, bár úgy hallom, abban is elhuny...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248329 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mírlen: hát még ha láttad volna, mit csináltak... ha az álmok a tudatalattiból jönnek, akkor Freudnak igaza van, hogy mindenki perverz... óóóó... :oops: mégsem tűnt botrányosnak.

Nana, a Helytartót nem bántjuk! Max a filmbelit... :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.704 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére