Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 6 hónapja #244058 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A Caravaggio egy nagyon fiatalkori filmje, 80-as évekből. A festőről szól, meglehetősen művész jellegű... Sean az egyik modellje, aki többnyire hiányos öltözékben pózol... mellesleg a szeretője is... :oops:

Szerintem frankó. Könyvtárakban talán megvan.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244032 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244031 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Neki még a majdnem tökkopasz haj is oké - ld. képeket - de pl. láttam valahol egy képen, ahol egy filmben hosszú lófarokban hordtas - na, az tényleg rémes volt!http:
//www.full-of-beans.net/macbeth/big-pic/007.jpg
(jáájj):
www.full-of-beans.net/macbeth/big-pic/004.jpg

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244021 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Caravaggio? Mint festő?
DVD, video, vagy mozi? Új vagy régi?

Még nem hallottam róla. Pedig az ágyékkötő jól hangzik. :eek2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243957 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A Caravaggióban olyan 5-6 cm lehetett neki, és NAGYON jól nézett ki... *olvad* Pláne egy szál ágyékkötőben... ahhh...

De azért boromiros hajjal a legjobb. Meg a szakáll is jó neki.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243941 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Talán.., nem szerencsés neki az öt és húsz centi közti hajhossz. Vagy röviden és tüsin, mint Vronszkijként :cooljump: , vagy hosszan, mint Boromirként :boromir1: , vagy Odüsszeuszként.
De ez a GoldenEye? :? :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243721 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Németül tudók előnyben:
www.seanbean.de/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243665 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az már nem mai csirke. Én a következő ALKOTÁSra vagyok kíváncsi. Vagyis milyen filmet forgat legközelebb?

Ui.: Imádom a Bond-filmeket. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243624 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta: Mi lesz a következő produkciója a Kis Tökéletesnek? :lol:


Vasárnap láthatod a Golden eye-ban a TV2-n.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243623 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mi lesz a következő produkciója a Kis Tökéletesnek? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243037 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Lényeg, hogy a mi kis Bozunk mindig tökéletes... *olvad*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242952 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta: Azért ramaty lehetett neki. Tönkretett egy családot, tönkretette a saját szép reményeit, sok mindent feladott a szerelméért, és mégsem kapta meg a hőn áhított happy endet. Ráadásul hibáztathatta saját magát is Anna haláláért.

Már bocsi, de ez nem egészen így van...
Épp most tanulmányozom az Anna Kareninát az irodalomversenyre, és Anna halálát nem Vronszkij okozta, mégcsak nem is Karenin. Sokkal összetettebb mint gondolnánk. Az alapvető orosz társadalommal volt gond, na de nem offolom tele a topicot... Ha vaki kíváncsi erre a ROPPANT ÉRDEKES ( :D ) témára, szívesen mesélek neki priviben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242942 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Azért ramaty lehetett neki. Tönkretett egy családot, tönkretette a saját szép reményeit, sok mindent feladott a szerelméért, és mégsem kapta meg a hőn áhított happy endet. Ráadásul hibáztathatta saját magát is Anna haláláért.

[size=9:zgx9sswp]Ez már nagyon off, de ma nagyon együttérző napom van. A főnököm úton-útfélen megaláz. Hajlandó vagyok együttérezni minden sárba döngölttel. :wink: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242833 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Megértjük Annát, úgy ám, drágaszág...

A kis cuki szöszikém... ebben legalább nem hal meg. Ez a film KELL NEKÜNK! Úgy ám!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242822 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta:

cortez71 írta: Hmm, azt hallottátok hogy Sean szerepel az egyik Anna Karenina feldolgozásban? Sajna, a filmet nem láttam, csak a könyvet olvastam irodalomversenyre... Nem tudjátok, kit játszik benne?


Ehem, igaz. Már iszonyú régi film 8) , Alfred Molina játsza Levint, Kittyre nem emlékszem, Anna meg Sophie Marceau. De persze, a legjobb Sean, mint Vronszkij, elképesztően szexi a rövid hajával.... :oops:



:oops: Én is láttam a filmet, de nekem akkor csak Sophie tűnt fel ( :biggrin2: 22 éve szerelmes vagyok bele :oops: )
akkoriban azt sem tudtam mi fán terem a sínbín! :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242782 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta: Én igazándiból nagyon megértem Annát, hogy elhagyott mindenkit Seanért, olyan helyes, hogy azonnal beleestem. Azaz helyesbítsünk. Maga Vronszkij nem vonzó számomra, mint személyiség, de Sean más tészta. Tudjátok, mint ahogy nem vágyom Odüsszeuszra, de az őt játszó színészre igen. :lol:

Anna a vonat alatt végezte...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242778 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Vronszkij regénybeli többször említett alacsony termetéhez és sötét hajához képest az egynyolcvanvalahány centis, szőke Sean valóban sokkal ínycsiklandozóbb... :P :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242773 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én igazándiból nagyon megértem Annát, hogy elhagyott mindenkit Seanért, olyan helyes, hogy azonnal beleestem. Azaz helyesbítsünk. Maga Vronszkij nem vonzó számomra, mint személyiség, de Sean más tészta. Tudjátok, mint ahogy nem vágyom Odüsszeuszra, de az őt játszó színészre igen. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242645 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Adrael írta:

cortez71 írta: Hmm, azt hallottátok hogy Sean szerepel az egyik Anna Karenina feldolgozásban? Sajna, a filmet nem láttam, csak a könyvet olvastam irodalomversenyre... Nem tudjátok, kit játszik benne?


Ehem, igaz. Már iszonyú régi film 8) , Alfred Molina játsza Levint, Kittyre nem emlékszem, Anna meg Sophie Marceau. De persze, a legjobb Sean, mint Vronszkij, elképesztően szexi a rövid hajával.... :oops:

Áh, szóval Vronszkij... értem. Végülis, naon illik rá a szerep. Nem olyan régi, a Titanic-kal egyidős :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242638 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

cortez71 írta: Hmm, azt hallottátok hogy Sean szerepel az egyik Anna Karenina feldolgozásban? Sajna, a filmet nem láttam, csak a könyvet olvastam irodalomversenyre... Nem tudjátok, kit játszik benne?


Ehem, igaz. Már iszonyú régi film 8) , Alfred Molina játsza Levint, Kittyre nem emlékszem, Anna meg Sophie Marceau. De persze, a legjobb Sean, mint Vronszkij, elképesztően szexi a rövid hajával.... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242615 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hmm, azt hallottátok hogy Sean szerepel az egyik Anna Karenina feldolgozásban? Sajna, a filmet nem láttam, csak a könyvet olvastam irodalomversenyre... Nem tudjátok, kit játszik benne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242479 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Örülök, hogy tetszett, amit beraktam :D Egyébként a legjobb Sean Beanes oldal levlistáján kaptam. Ajánlom figyelmetekbe ;)

www.compleatseanbean.com/


[size=9:df9rbr49]U.i. :Igen, soproni vagyok, de gyakorlatilag már Pesten élek. [/size]

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242164 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A kincs lelőhelye meg tiszta Mória...

Sean mindig ééédes, de azért Bozként felülmúlhatatlan...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242099 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én épp ma néztem meg, tehát friss az élmény. Sean szőkén... hát nem volt annyira furcsa, mint amire számítottam, de tetszett ahogy a rosszfiút alakítja. Igaz, az elején nem volt még rossz fiú, én meg teljesen el is felejtettem ezt... így nagyon meglepődtem amikor kiderült... de jól játszott! De osztom Niéla véleményét... édes. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241951 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Végre láttam... óóóó... :oops:

Éééédes...
Szöszike...

*elolvadósikon*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241794 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én is megyek a héten, nyami...
*márelőrecsoroganyála*

Hosszú hajjal különösen jól néz ki... főleg mikor KÓCOS...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241793 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Kedves Rajongók!
Csak azt szeretném mondani, hogy láttam Sean Bean-t a „Nemzet aranya” c. filmben, és egész jót alakít. Bár elsőre kicsit fura volt szőke hajjal, de meg lehet szokni. Maga a film sem rossz, már annak, aki szereti a kincskeresős, kalandos, fordulatokban bővelkedő filmeket.

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241781 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fin, hol találtad ezeket? Van még?

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241779 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Finduilas írta: Ezeket nézzétek meg. Nagyon aranyos. :lol: :P (bár kicsit csúnya a szövege helyenként...)


img77.exs.cx/img77/2888/catapult1id.gif
img70.exs.cx/img70/3483/catapult7kc.gif
waxy.org/random/images/weblog/mortor.gif


Uhhh, ezek baromi jók:)))!
Hehe! Drága Boromir katapult ötlete.. :) Azt főleg bírom, amikor mászik a hegyre a gyűrű után és szitkozódik közben.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241778 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

SÓLYOMSZEM írta: sziasztok bocsi h beleszólók de szerintem sem brad pittnek sem pedig
Faramirnak nem áll jól a rövid haj (pitt még öregebbenek néz ki mint 1ként és írtó tök feje van )De 1ben 1t értünk h seannak min1ik jól áll


Nos, ez így is van! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.687 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére