Boromir (Sean Bean)

Több
19 éve 4 hónapja #253118 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta: Már biztos láttátok ezeket:
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/strony/monidlo.htm Boromir
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/stro ... Gondor.htm Ez is, csak most lovon
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/stro ... _color.htm Jaj nekeeem... :( :(
Hát... én még nem láttam. :roll: Ha igen, sorry... :oops:


szépek, úgy mint egy szép kép, de nekem Sean túlontúl tökéletes Boromir, ez a rajzolt srác nem annyira....

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252995 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Den átveri Ronit?

Az nem lesz könnyű. De hogy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252982 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Már biztos láttátok ezeket:
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/strony/monidlo.htm Boromir
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/stro ... Gondor.htm Ez is, csak most lovon
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/stro ... _color.htm Jaj nekeeem... :( :(
Hát... én még nem láttam. :roll: Ha igen, sorry... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252913 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Silima írta: Nem mondod, hogy összeverekszenek?!!?? (??verekednek? kszenek? :oops: ??) Ez szörnyű... :crying:

Hősködjön Denethor? Nem szép halált ígértél? :? Sztem a kettő nem jár együtt... :? :crap: :quasi:


Úgy értem, hogy kivételesen ő fogja átverni Szauront, és nem fordítva... a hősi halál párbajból következik.

Nem verekszenek, csak Boz olykor megtámadja, de szerencsére mindig idejében lehiggad... és ilyenkor bocsánatot kér... csak szegény Farinak az ilyesmi nagyon fáj...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252831 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem mondod, hogy összeverekszenek?!!?? (??verekednek? kszenek? :oops: ??) Ez szörnyű... :crying:

Hősködjön Denethor? Nem szép halált ígértél? :? Sztem a kettő nem jár együtt... :? :crap: :quasi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252701 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boz éééédes...
Cak kicit Gyűrűfüggő, gollam, gollam.
:boromir2: :faramir1:

Már előre tervezem, mi lesz ezekkel Minas Morgulban...

A nazguloknak nem szabad otthon lenni... hm, mi lenne, ha a papa nekiállna Szauronnak hősködni, és előadná, hogy nála van a cucc?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252696 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: GONOSZ!

Fari soha nem tudná megütni Bozot... inkább Boz fog olykor begőzölni és rátámadni... utána meg persze rájön, hogy megint a Gyűrűtől van... szegény Fari sokat fog szenvedni, de végül kiderül, hogy megérte... :oops:

D. apánknak pedig szép halála lesz... kivételesen...



Hát én pont azt szeretem Bozban, hogy olyan forrófejű. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252616 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jó, jó, nem bántjuk Bozt. :look: :) De azért nehéz eset lehet. Szegény Faramir... Nem lennék a helyében :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252596 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
GONOSZ!

Fari soha nem tudná megütni Bozot... inkább Boz fog olykor begőzölni és rátámadni... utána meg persze rájön, hogy megint a Gyűrűtől van... szegény Fari sokat fog szenvedni, de végül kiderül, hogy megérte... :oops:

D. apánknak pedig szép halála lesz... kivételesen...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252580 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta: Kijózanítja? :twisted:

PUFFF!
- Aúúú! Ezt miért kaptam, drágaságom? Miért, drá... AÚ!!! Ez fájt...
- Még egyet kapsz a fejedre, ha nem hagyod abba, MOST!
- Mit, drága... Aúúúúúúúú! Jól van, jól van, abbahagytam...


Ajjajj, Nelossel, rád se bíznám a kutyámat... se! :evil: ;)

Gollamért kár, dehát ugye van a fontossági sorrend... :P

Utólag boldog szülinapot Seannek! :) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252578 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Lagoril/Niéla írta: Gollam-kezdeti... :twisted: hát, eléggé el fog gollamosodni (na jó, csak lelkileg és Fari rendszeresen kijózanítja) Aztán majd rendbejön...


Kijózanítja? :twisted:

PUFFF!
- Aúúú! Ezt miért kaptam, drágaságom? Miért, drá... AÚ!!! Ez fájt...
- Még egyet kapsz a fejedre, ha nem hagyod abba, MOST!
- Mit, drága... Aúúúúúúúú! Jól van, jól van, abbahagytam...

Lagoril/Niéla írta: Nem baj, hogy Gollamot megöltem? Csak gondoltam, ki nem lehet hagyni, hogy a két kedvenc elmebetegem találkozzon...


Nekem nem fog hiányozni. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252505 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta: Egy kicsit érzékeny lett Faramir lelke... Nem baj, úgy szeretjük. :D

De Borz eléggé Gollam-kezdeti-stádiumot vett fel. Szerencséd, hogy nem ölöd meg! :wink: :)


Gollam-kezdeti... :twisted: hát, eléggé el fog gollamosodni (na jó, csak lelkileg és Fari rendszeresen kijózanítja) Aztán majd rendbejön...
Éééédeseim...
Farinak nálam mindig a finom a lelke. A múltkor azt vetették a szememre, hogy az egyik írásomban úgy viselkedik, mint egy szűzlány... :twisted:
Most csak gondoljátok el, milyen lesz, ha ezek ketten együtt... Mordorban... folyton megmentik egymást... és Fari lesz Samu funkciójában, tehát: "Neee, gondolkodj, neveddfelmertészrevesz, bízzál bennem stb."
Nem baj, hogy Gollamot megöltem? Csak gondoltam, ki nem lehet hagyni, hogy a két kedvenc elmebetegem találkozzon...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252478 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Neeeem, dehogyis Bika ő,hanem egy keményfejű Kos :D Aki inkább napokon át hajnalban kel és megmászik több méter magas hegyeket csak azért, mert gyűlöli a helikopterezést :)

VASÁRNAP, 20 ÓRAKOR LESZ AZ RTLEN A GYŰRŰ SZÖVETSÉGE!!!!!!!!!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252414 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Egy kicsit érzékeny lett Faramir lelke... Nem baj, úgy szeretjük. :D

De Borz eléggé Gollam-kezdeti-stádiumot vett fel. Szerencséd, hogy nem ölöd meg! :wink: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252410 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most a h*lyét miért csillagozza ki????

Ész?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252407 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mekkora bunkó vagyok!!!!

Tegnap nem jutott eszembe, hogy szülinapja volt.

Hatalmas utólagos BSZ a drágámnak.


Király megoldások, Niéla, kíváncsian várom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252404 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boldog szülinapot, Sean! :hello:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252357 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Valin Nostare!!!!!!!!!!!

Drááááágaszááág. Ezek szerént Bika?


Nem is csak egymást fogják kinyírni, belekeveredik Beregond is... Gorni pedig nagyon negatív és arrogáns lesz...

néhány dolog, ami már körvonalazódott:
- Gandira nincs szükségem - Grímát kinyírja Éowyn, majd felvilágosítja a királyt, hogy miért...
- Fangornék beindulnak maguktól is, Szarumán meg... hátööö... kicsit lassú lesz...
- Éowyn nem zúg Gorniba - sőt, kiakad rá... aztán majd jön Fari... :oops:
- D. apánk megvív Gornival, és nem bír vele, bár kissé megszurkálja, de ő is megsebesül... viszont Beregond nem hagyja a gazdáját... Gorni nyiff.
- Éowynka és D. apánk megismerik egymást
- A fiúk nyernek... és el tudnak búcsúzni az öregtől...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252317 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

ruffian írta: bizonyám!! 46 éves lett Sean!


Valin Nostare nekije! :cheers:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252312 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
bizonyám!! 46 éves lett Sean!

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252258 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Ilúvatar Gyermeke írta: BOLDOG SZÜLINAPOT, SEAN!!! :cheers: :hello: :dance:

[size=9:3et1un7m](Még jó, hogy így a nap vége felé eszembe jut...) [/size]


Jééé, ma van a szülinapja? 8O

Boldog szülinapot Sean!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252256 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BOLDOG SZÜLINAPOT, SEAN!!! :cheers: :hello: :dance:

[size=9:2lizrofl](Még jó, hogy így a nap vége felé eszembe jut...) [/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252193 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tényleg az lenne a legjobb, ha egymást nyírnák ki. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252161 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Itt egy cép háttérkép:
lotr.fan-arts.net/images/wallpap ... others.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251934 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Oké, nyírják ki egymást? Hát... elkezdhetnek verekedni... vagy vívni... vagy előadják Tuor & Maeglint...

Könyvalapú lesz, úgyhogy zuhanás nem volt eredetileg se...

Persze ez csak akkor megy, ha a Papa és Gorni kettesben lesznek, mert ha Gandi ott van... :evil:

Max. egypár gondori szurkoló, akik élvezik...

Esetleg lehet Dugovics Titusz, vagy lehet párbaj a trónteremben... (bár egy olyat már írtam 1x, igaz, ott Boz vívott a Papával...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251877 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nimrandir, ezek nagyon jók!! Igazán szépek, főleg a második...

Sztem ne egymást rántsák le, Dugovits Titusz után szabadon. Inkább külön-külön hulljanak alá... :twisted: ;)
Különben ha valakinek halnia kell, én is Aragornra szavazok... :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251858 Írta: Gilg (Gwindorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251833 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mirlen Mírdain írta: Állati lenne (most tényleg bocs, Nelossel), ha lelökné onnan, ahol ő is kizuhan(na, ha az eredeti történetet nézzük).


Nem bántjuk őt. Nem, nem, úgy ám, drágasság... Mégha egy kicsit különbözik is az ízlésünk. :) Ja, és nem tudok róla, hogy Frodó fan lennék, bár ki tudja... :roll: :) De vissza a témához: Honnan lökné le? Ahol a filmben leesett? Bocs, reggel van még... :oops: (este 5-kor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251831 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
A Papa.

Állati lenne (most tényleg bocs, Nelossel), ha lelökné onnan, ahol ő is kizuhan(na, ha az eredeti történetet nézzük).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251830 Írta: Mirlen Mírdain
Mirlen Mírdain válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Nelossel írta:

Mirlen Mírdain írta: GORNIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Utálom a beképzelt pofáját, és minden beképzelt porcikáját, ami arra utal, hogy ő volt Tolkien kiskedvence.


Ajaj... Mirlen, van valahol egy hátsó ajtó, szerintem fuss. :) Menekülj!!! :D :twisted:


Bocsi, úgy látszik GyUs szereplők terén nem egyezik meg az ízlésünk...
(te vagy a Frodó fan is?) :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.693 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére