Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
19 éve 8 hónapja #236184 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta:

cortez71 írta: A király visszatér előzetesében van egy rész Trufáról és Pippinről (Trufa mondja: "We shall see the Shire again"). Azt szeretném kérdezni,h ez benne volt-e a bővítettben? Mert én megnéztem a DVD-t,de nem találtam ezt a jelenetet. Habár lehet hogy csak én vagyok láma :) .


Ennek a jelenetnek ott kéne lenni, ahol Pippin elindul Gandalffal Minas Tirithbe. De én sem emlékszem, hogy ott lett volna.


Megerősítve. Jómagam sem emlékszem rá.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236180 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

cortez71 írta: A király visszatér előzetesében van egy rész Trufáról és Pippinről (Trufa mondja: "We shall see the Shire again"). Azt szeretném kérdezni,h ez benne volt-e a bővítettben? Mert én megnéztem a DVD-t,de nem találtam ezt a jelenetet. Habár lehet hogy csak én vagyok láma :) .


Ennek a jelenetnek ott kéne lenni, ahol Pippin elindul Gandalffal Minas Tirithbe. De én sem emlékszem, hogy ott lett volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236141 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A király visszatér előzetesében van egy rész Trufáról és Pippinről (Trufa mondja: "We shall see the Shire again"). Azt szeretném kérdezni,h ez benne volt-e a bővítettben? Mert én megnéztem a DVD-t,de nem találtam ezt a jelenetet. Habár lehet hogy csak én vagyok láma :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236137 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hú,akkor bocsánat,hülye vagyok!!! :oops: :oops: :oops:
Csak egyszer futottam át egy újságban a Gyűrűk ura folytatásáról írt cikket és nem olvastam el,hogy ezt a Szilmarilokról írták.... :oops: :oops: :oops:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236087 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gil-Celeb írta:

Gandalf írta: Még mindig nincs hír arról, hogy a filmstúdiók megegyeztek volna a jogokról. :x


A jogok Christopher Tolkiennél vannak,aki J.R.R. kérését figyelembe véve (miszerint ne fimesítsék meg a Hobbitot)nem akarja kiadni őket...
És ha ki is adja,akkor is csak PJ rendezésében lenne jó,nem?

Nem egészen, a Hobbit jogai (a megfilmesítésre és a forgalmazásra) 2 filmstúdiónál vannak, szerencsére nem Christophernél. Olvass vissza kicsit. Fejlemény viszont valóban nincs, amióta kiderült, hogy mégsem a Warner, hanem a Sony veszi meg az MGM-et...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235902 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Még mindig nincs hír arról, hogy a filmstúdiók megegyeztek volna a jogokról. :x


A jogok Christopher Tolkiennél vannak,aki J.R.R. kérését figyelembe véve (miszerint ne fimesítsék meg a Hobbitot)nem akarja kiadni őket...
És ha ki is adja,akkor is csak PJ rendezésében lenne jó,nem?

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234019 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Thomas.b írta: Valaki mondana a hobbit filmről vmi konkrétumot pl forgatás kezdése ilyesmik.

Konkrétum: nem is biztos, hogy lesz ilyen. Még mindig nincs hír arról, hogy a filmstúdiók megegyeztek volna a jogokról. :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234016 Írta: Thomas.b
Thomas.b válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Valaki mondana a hobbit filmről vmi konkrétumot pl forgatás kezdése ilyesmik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232878 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/news/news-detail_1105.php (német)
www.ananova.com/entertainment/story/sm_1...tainment.celebrities (angol) - de a két link nem teljesen ugyanaz..

Amíg élünk, remélünk... :roll:
Azért jó lenne, ha tényleg lenne valami valóságalapja és 2006-ban nekivágnának...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218373 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hírecske:

TheOneRing.net írta: New Line has confirmed that Costa Botes' documentaries, LOTR Behind the Scenes will not be shown anywhere unless or until they are attached to a special deluxe boxset of the LOTR DVDs due to come out in a year or two. A big disappointment for us, and a shame, because by showing how hard it really was to make these movies, they increase our respect for the people who made them and our appreciation of New Line's courage in backing them as they did.


Magyarul: a New Line megerősítette, hogy a Costa Botes-féle LotR Behind the Scenes-t (a forgatáson készült dokumentumfilmet, amiből a "Making of"-okban mutattak rövidke részleteket eddig, meg pár filmfesztiválon mutatták be a világ másik felén) egyelőre nem vetítik le sehol, csak az 1-2 év múlva várható speciális díszdobozos LotR DVD-csomag extrájaként lesz elérhető.

Azaz: Bár minket abszolúte nem érint, hogy ezt a jó kis dokumentumfilmet nem vetítik majd a mozikban pl Amerikában, a New Line valóban tervez egy ilyen hiper-szuper-extra DVD-csomagot (amiről már egy ideje szólnak a pletykák) pár év múlva, és azon valószínűleg rajta lesz ez is, szóval lehet spórolgatni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217475 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Neeem! A Warner visszavonta az ajánlatát, mert nem tudtak megegyezni az árban, így a Sonyé lesz az MGM... :bawling:
money.cnn.com/2004/09/13/news/fo ... /index.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217262 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nimrodel (Melklerien) írta:

Gandalf írta: Jövő héten eldől az MGM sorsa! Már csak ketten vannak versenyben: a Sony és a Time Warner! A hírek szerint az utóbbi az esélyesebb... :roll: Reménykedjünk!

Mik a fejlemények?


Nos, egy kilencedikei hír szerint még mindig folynak a tárgyalások, a Sony nagyon meg akarja venni az MGM-et és szerdán még mindig tárgyaltak ezügyben (kitartóak ezek a japánok ám!), de úgy néz ki, továbbra is a Time Warner az esélyesebb...
Angolul tudóknak ugyanez részletesebben:
news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/nm/200...tech_japan_sony_dc_5
Ha lesz valami frissebb, szólok!

Nimrodel (Melklerien) írta: www.savident.com/CurrentProductions/thehobbit.htm
Jól látom hogy ez egy Hobbit színdarab? Bár elég furcsa...

Egész ügyes a fotók alapján, bár Gandalf meglepő öltözetet visel és nem értem, mit keresnek gyűrűlidércek a darabban... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217230 Írta: Niphredil Eleanor
Engem is érdekelne, hogy áll a dolog. 8) Van valami újság? :hein:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217134 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Jövő héten eldől az MGM sorsa! Már csak ketten vannak versenyben: a Sony és a Time Warner! A hírek szerint az utóbbi az esélyesebb... :roll: Reménykedjünk!

Mik a fejlemények?

www.savident.com/CurrentProducti ... hobbit.htm
Jól látom hogy ez egy Hobbit színdarab? Bár elég furcsa...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215961 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jövő héten eldől az MGM sorsa! Már csak ketten vannak versenyben: a Sony és a Time Warner! A hírek szerint az utóbbi az esélyesebb... :roll: Reménykedjünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199748 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az MGM filmstúdió iránt a Sony és az NBC mellett a Time Warner is érdeklődik:
www.nydailynews.com/business/sto ... 3251c.html
És hogy ez miért érdekes? Ha a Time Warner venné meg, akkor gyakorlatilag elhárulnának a jogi akadályok a Hobbit-film elkészítése elől. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199658 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta:

Csele írta:

Gandalf írta: Elijah Wood azt nyilatkozta, hogy nagyon örülne, ha megfilmesítenék a Hobbitot, de ő nem vállalná el Bilbó szerepét semmiképpen. Szerinte Ian Holm a GyU-ban bebizonyította, hogy nála alkalmasabbat nem is lehetne találni erre a szerepre. (Forrás: TORN)

Én is gondolkodtam már rajta, hogy ki lehetne Bilbó. De nekem annyira Ian Holm lett Bilbo, hogy akár egy sokkal jobb színész játszaná el Oscart érdemlő alakítással, akkor is csalódott lennék egy kicsit.


Szerintem Ian Holm simán tud Oscar díjas alakítást nyújtani...

Jajaj! Nem úgy értettem!!!! De ezt Te is tudod jól!!! :x

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199655 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Csele írta:

Gandalf írta: Elijah Wood azt nyilatkozta, hogy nagyon örülne, ha megfilmesítenék a Hobbitot, de ő nem vállalná el Bilbó szerepét semmiképpen. Szerinte Ian Holm a GyU-ban bebizonyította, hogy nála alkalmasabbat nem is lehetne találni erre a szerepre. (Forrás: TORN)

Én is gondolkodtam már rajta, hogy ki lehetne Bilbó. De nekem annyira Ian Holm lett Bilbo, hogy akár egy sokkal jobb színész játszaná el Oscart érdemlő alakítással, akkor is csalódott lennék egy kicsit.


Szerintem Ian Holm simán tud Oscar díjas alakítást nyújtani...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199650 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Elijah Wood azt nyilatkozta, hogy nagyon örülne, ha megfilmesítenék a Hobbitot, de ő nem vállalná el Bilbó szerepét semmiképpen. Szerinte Ian Holm a GyU-ban bebizonyította, hogy nála alkalmasabbat nem is lehetne találni erre a szerepre. (Forrás: TORN)

Én is gondolkodtam már rajta, hogy ki lehetne Bilbó. De nekem annyira Ian Holm lett Bilbo, hogy akár egy sokkal jobb színész játszaná el Oscart érdemlő alakítással, akkor is csalódott lennék egy kicsit.

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199534 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elijah Wood azt nyilatkozta, hogy nagyon örülne, ha megfilmesítenék a Hobbitot, de ő nem vállalná el Bilbó szerepét semmiképpen. Szerinte Ian Holm a GyU-ban bebizonyította, hogy nála alkalmasabbat nem is lehetne találni erre a szerepre. (Forrás: TORN)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198815 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:o h: Behaltam a rajzfilmes Elrondon! Fejbevágták szegényt, hogy állandóan csillagokat lát? :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198733 Írta: Lyara
Lyara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ninarelin írta: Már a képektől is egy enyhébb ideg-összeroppanást kaptam :oops: :D


Igen, én is! :lol: :oops: De én azért megnézném.... :roll: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198732 Írta: Ninarelin
Ninarelin válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát, ami a rajzfilmeket illeti, nekem elment tőlük a kedvem... :shake: :crying: :wink: Legalább is nem hiszem, hogy meg bírnám nézni. :lol: Már a képektől is egy enyhébb ideg-összeroppanást kaptam :oops: :D


Eowyn & Faramir

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198701 Írta: Niessa
Niessa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jézusom!!! Mi ez a síri csönd??? 8O 8O
Emberek! Ha így folytatjátok, akkor ez a topic lassan bepókhálósodik :lol:
Off: Én beszélek, aki már lassan 3 hónapja ide se dugja a képét :oops: ?


"Nem sötét leszek, de szép, akár a hajnal.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198650 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

M írta:

Sil írta: Akkor még pár kép... :twisted:
www.lotruk.com/imagelibrary/hobbit.html - Hobbit
www.lotruk.com/imagelibrary/bakshi.html - LotR
www.lotruk.com/imagelibrary/rotk.html - RotK

Csak a LotR-t láttam a három közül, de ahogy nézem, az a legkevésbé ijesztő. 8O :lol: Igaz abban is úgy néz ki Aragorn, mint egy indián. 8) :P Samu meg mint egy iszákos falubolondja. :? Gandalf meg egy goromba vénember. :lol: A nazgulok meg a balrog már egyenesen a tragédia kategóriába tartoznak, főleg a Gázlónál lefolytatott jelenetben, ami szerintem kissé szükségtelenül hosszú ahhoz képest, hogy ebből is kihagytak egy csomó mindent. :roll:

De lehetne rosszabb is... :twisted:


Csak most jutottam el odáig hogy megnézzem őket és már a sírás kerülget!!Elrond mint valami aszalodott gyümölcs, az Elf király mint egy törpe és ork keresztezése.Gollam pedig egyenesen egy békára emlékeztett.No comment. :twisted:
De azért megnézném a rajzfilmeket ennek ellenére. :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195706 Írta: Neldanel
Neldanel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

büzsü2003 írta: Most már értem: szóval akkor erre gondolt...: Elrond
:wink: Bocsi... :oops:


Hát ezek a képek tényleg kemények... főleg ez az Elrondos. Na, mindegy! Én ott kaptam röhögő görcsot, mikor láttam, hogy a Hobbitban milyen fejet csináltak Smaugnak! :lol: Inkább egy szárnyas macska, mint sárkány.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195354 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Biztos meg akarják csinálni a GYU jellegzetesen indiai, zenélős-táncolós-ömlengős stílusú, 28 órás verzióját turbános hobbitokkal, kígyóbűvölő Szarumánnal, repülőszőnyegen közlekedő nazgúlokkal meg miegymással... :twisted: :twisted:

Jajj csak azt ne!
Vagy végül is? :roll: De akkor ez már a Humor topikot érintené...
Viccen kivül: a projekt továbbra is marad ausztrál, szóval nem kell az említett stílustól tartani -remélhet

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195177 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Biztos meg akarják csinálni a GYU jellegzetesen indiai, zenélős-táncolós-ömlengős stílusú, 28 órás verzióját turbános hobbitokkal, kígyóbűvölő Szarumánnal, repülőszőnyegen közlekedő nazgúlokkal meg miegymással... :twisted: :twisted:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195139 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lilliana, erről az ausztrál projektről tényleg nem lehet még többet tudni:
au.news.yahoo.com/040517/2/p0xv.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195138 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szeretnék felvilágosítást kérni a következ

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.747 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére